Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Pranešimai, turintys daugiausiai reputacijos taškų.


#793957 LSG Telikas - Didysis Filmas

Parašė C҉͏̸e̸̸̕̕ź̵̡̨́a҉̶̨ris 06 rugpjūčio 2016 - 01:09

Štai mano vasaros projektas, didysis filmas kurį kūriau ir apie kurį kalbėjau kada visi klausinėjo. Veiksmas vyksta alternatyvioje istorijoje, kada Cezario ir Klimo gauja Los Santos Vagos vis dar gyvavo ir stipriai sustiprėjo. O tuo tarpu visi kiti Los Santos gyventojai žiūri televizorių pradirbę 100 minučių. Taigi, sėskite kartu ir žiūrėkite ką rodo per LSG televiziją.

 

 


 • 192


#1276611 ADMINISTRATORIUS KIPRAS_EASY !

Parašė 台州 Taishuu 19 gegužės 2020 - 00:13

1. Jūsų Vardas_Pavardė YOSHIDA TAISHU

 

2. Laikas ir Data , kada Administratorius nusižengė. 00:31 SIANDIEN

 

3. Citata iš taisyklių kurią Administratorius pažeidė KORUPCIJA, CHEATINIMAS, SAJUNGOS IR VISAS KITAS MESLAS KURI DARO SITAS ADMINISTRATORIUS!

 

4. Foto / Video įrodimai. 

 

 

 

1236e6ce61098cc1f3d8a8c5fa3a76c4.png

 

5. Pažeidimo aprašymas. (Nebūtina) Manau viskas ir taip aisku kazkokios sajungos kazkokie cyteriai nametagai nu patys viska pamatysit pilna korupcijos ir nelegalios veiklos...

 

All credits

@Kipras Easy
@Pazha_Langfordas
 


 • 132


#1339721 LSG 8.9.9

Parašė admin 20 gruodžio 2020 - 09:47

9S2g05z.png

 

MASS Unban

 

Kokios gi Kalėdos be masinio unban! Visiems žaidėjams buvo nuimti banai - ir netgi perma banai. Sekmės žaidime!   :)

 

LSG Kalėdos 2020: 7 Kalėdų dienos

 

Ewpk5VN.jpg

 

Šiemet Los Santos ir vėl aplankė Kalėdų Senelis, ir šį kartą minėjo, jog kepurių nusipelnė kiekvienas! Be to, Kalėdas jis šiemet su mumis švęs net 7 dienas ir kiekvieną dieną Kalėdų senelis turės po naują misiją, kurią įvykdę gausite po mažą dovaną! Pirmą misiją vykdyti galite jau šiandien gruodžio 20d., o paskutinę - gruodžio 26d. Beje, prie eglės galite ne tik atsiimti dovanų, bet ir pasimėtyti gniužtėmis ir pažaisti sniego karą! 

 

Ačiū George_Ezra už nuostabią Kalėdinę eglutę, kuria rasite prie transporterių darbo.

 

Kalėdoms taip pat pasipuošė ir kurjeriai - jie šventiniu laikotarpiu į verslus pristatinės dovanas vietoje kartoninių dėžių.

 

plqBN4j.png

 

Los Santos mieste dekriminalizuota marihuana

 

Nuo šiol marihuanos turėjimas asmeniniams tikslams nebeužtrauks baudžiamosios atsakomybės ir teisėsauga jūsų už tai nebaus, todėl marijuana laisvai galės naudoti tiek pareigūnai, tiek civiliai. Vartokite atsakingai  :smoke:

gGdNJjZ.png

 

 

Apsauga nuo akauntų vagysčių

 

Nuo šiol el. pašto nebegalėsite keisti žaidime. Tai darome tam, kad užkirstume kelią akauntų vagystėms - jeigu kažkas pakeis jūsų slaptažodį galėsite jį ir vėl susigrąžinti per savo e-mail. Jei nebeturite priėjimo prie emailo, su kuriuo užsiregistravote - kreipkites į mane forume arba discorde (su savo V_P, dabartiniu e-mailu ir norimu nauju emailu) ir po patikrinimo aš galėsiu pakeisti jį. Jei jūsų žaidėjo V_P buvo pakeistas galite sužinoti naują V_P paklausę administratorių.

Nepamirškite - geriausias būdas apsaugoti savo akauntą ir išvengti vagystės yra nesisiųsti nepatikimų failų (ypač scriptų), nesidalinti savo slaptažodžiu su kitais ir nenaudoti to paties slaptažodžio kituose serveriuose ar puslapiuose. LSG administracija niekuomet jūsų neprašys atskleisti savo slaptažodžio.

 

Nauja paslauga už kreditus - automobilių saugykla

 

Pasiekę 3 automobilių limitą galėsite nusipirkti papildomą vietą Los Santos automobilių saugyklos garaže. Vienu metu vis tiek galėsite turėti tik 3 automobilius, tačiau garaže galėsite nusipirkti dar 50 papildomų vietų. Viena vieta kainuos 50 kreditų, ir ją turėsite visam laikui. Transporto saugykla rasite parašę /kur -> Svarbios vietos. Beje, čia galite saugoti ne tik automobilius, bet ir valtis, sraigtasparnius ar lėktuvus. Jie atsiras ten, kur juos priparkavote prieš įdėdami į saugyklą.

 

d7UoitS.png

 

Kiti pakeitimai

 • Autoklubo kelionės nebus automatiškai paleistos tuo metu, kai direktorius kuria naują kelionę.
 • Eventuose nebus galima naudoti /gskin ir /vskin
 • Geresnės apsaugos nuo /fw pokeryje ir geresni /fw logai adminams, kad pagauti čyterius.
 • Įdėti nauji garsai: skambinant telefonu, valgant restorane ir žaidžiant lošimų biure.
 • Spawn taškas patrauktas nuo LSD sandelio, kad sumažinti žmonių skaičių per sandelius.
 • Baikerių bomba bus galima pirkti atskirai nuo ginklų, ir ji duos 3 bombas vietoj 2.
 • Žaidėjai esantys bane negalės sveikintis su kitais žaidėjais per TAB.
 • Įvairūs performance fixai, kurie turėtų šiek tiek sumažinti lagus.
 • Sutvarkyti lagai kylantys dėl objektų, ypač prie ligoninės apartamentų.
 • Išimtas parkingas prie HP lošimų biuro.
 • Įdėta apsauga nuo floodo išnaudojant anticheato kickus.
 • Gaujų limitas pakeltas iki 40 žmonių ir apleistų gaujų kaina pakelta iki 2.000.000 eur.
 • Sutvarkytas inkasatorių bugas, kai dėl vieno užsakymo buvo gaunamos dvi žinutės racijoje.
 • Vagių atlygis pakeltas iki 2.000 eur į rankas ir į pelną už nuvežtus automobilius.
 • Sutvarkytas bugas, kai pravažiavus pro miško gaisrą dingdavo garsai ir nebeveikdavo komanda /sekti.

 • 109


#1452368 LSG 9.0.0

Parašė admin 16 balandžio 2022 - 19:27

Qftspb4.png

 

Su Šventom Velykom! Ilgai lauktieji LSG atnaujinimai jau čia, o su jais ir velykinis eventas!

 

Sandelių limitai

Pasiūlymas (Edga_Okupantas)

 

Gaujos vadai galės nustatyti, kiek narkotikų kiekvienas narys galės paimti iš sandelio per 24 valandas. Gaujos vadams šie limitai negalios.

 

QGjJt39.png

 

Namų irengimas

Pasiūlymas (Carlos_Novarres)

 

Baldus galėsite pasirinkti pagal jų nuotrauką, taip pat liks ir senasis pasirinkimo būdas kuris turėtų būti patogesnis kai yra keli to paties tipo baldai.

 

DFyRv7l.png

 

Pasiekimai

Pasiūlymas (Jared_Mchale)

 

Atnaujinta pasiekimų lentelė, taip pat atsirado 30 naujų pasiekimų!

 

G9iAaDe.png

BNJgq6b.png

kbOiQvF.png

 

Pokeris

Pasiūlymas (Kipras_Easy)

 

Nuo šiol galėsite laukti eilėje, jeigu prie stalo jau sėdi 6 žmonės.

 

hG1q07k.png

 

Taip pat įdėtas paprastesnis būdas raisinti pokerio sumas:

 

oUXAAlZ.png

 

Naujas map eventams - Easter Island

 

Turime labai didelį naują mapą eventams, kuris turėtų tikti tiek DM, race, battle royale ir panašiems eventams. Štai pora šios salos nuotraukų, tačiau visą ją apžvelgti reikės žaidime, nes ši sala itin didelė.

 

Huw1OVz.png

 

NTywTp8.png

 

8EUZeQo.png

 

FIrOczt.png

 

Nauja admin komanda eventams /spawncp

Pasiūlymas (Rookie_Dust)

 

Su šia komanda administratoriai galės padėti pickupus kurie suteiks iki 200 hp ir armour.

 

cdIMA24.png

 

Gaujų saugyklos

Super Pasiūlymas (Germa_Verchas)

Pasiūlymas (Edga_Easy)

Pasiūlymas (Jack_Space)

 

Gaujos galės narkotikus bei ginklus pasidėti savo gaujos bazėje, bei juos iš ten pasiimti prieš kovas/sandelius. Gaujų vadai galės nustatyti kiek per vieną dieną narys gali pasiimti vieno nark/ginklo. Gaujos vadams šie limitai negalios.

 

k8gBrHt.png

 

Naujas prisijungimo ekranas

 

Norėjau su LSG 9 versija šiek tiek atnaujinti serverio išvaizda, o pirma mintis buvo pakeisti prisijungimo ekraną. Nuo šiol jungdamiesi į serverį matysite savo žaidėją ir Los Santos dangoraižius!

 

vNT5AdA.png

 

Kulkų limitas

 

Iš namų, bagažinės, privačios ligoninės ir saugyklos neleis paimti ginklų, jeigu po paėmimo turimos kulkos viršys 10k, t.y. turėtumėte infinity ammo.

 

up6kyXN.png

 

Velykinis event

 

Velykini eventą rasite prie PD aikštės, jums reikės pagauti, nudažyti bei atvežtį į Los Santos margutį jo nesudaužius. Velykinis eventas vyks iki balandžio 19d.

 

mN92oWZ.png

 

 

Kiti atnaujinimai

 

Mass Unban

 

Velykų progą visiems žaidėjams buvo suteiktas mass unban!

 

 

Pabaigai..

Su šia versija norėjau šiek tiek atnaujinti visas LSG dalis, bet pasirodo tai padaryti yra be galo sunku. Turime labai daug įvairių veiklų kuriomis žaidėjai užsiema kiekvieną dieną, ir kai bandau prie jų visų dirbti atrandu save besiblaškant tarp įvairių idėjų ir dėl to nukenčia atnaujinimų kokybė bei kiekis.

 

Štai pavyzdys veiklų, prie kurių galiu kurti atnaujinimus, bet ir tai nėra pilnas vaizdas, nes ir jame trūksta įvairių dalykų kaip dažasvydis ar DM.

 

F83CxGv.png

Todėl sukūriau sau planą. Ateinančius atnaujinimus planuoju dirbti prie vienos iš LSG sričių pavaizduotų viršuje, su labai minimaliais pakeitimais kituose. Taip galėsime skirti daugiau laiko nagrinėdami pasiūlymus konkrečioms sritims ir visos žaidimo sritys kažkada gaus dedikuoto laiko atsinaujinti. Kita LSG versija 9.0.1, bus fokusuota ant gaujų, kur jau turiu porą įdėjų naujai veiklai, bet jeigu turite įdomių pasiūlymų kurie galėtų pakeisti žaidimo išvaizdą ar apskritai visą meta drąsiai rašykite juos forume, jeigu pasiūlymai seniai buvo patvirtinti ir pasimetė galit juos kurti iš naujo. Taip pat labai svarbu ir komentuoti, kritikuoti bei keisti pasiūlymus, man gan sunku juos pabaigti jeigu neaprašote savo idėjų iki galo su konkrečiais skaičiais bei detalėmis.

 

Kitas dalykas, tai yra šventiniai eventai. Visiem smagu pamatyti naujos veiklos per tas šventines dienas, tačiau jas sukurti nuo nulio kartais užtrunka net kelias savaites mano darbo, o jų nauda - 10 minučių veiklos. Todėl teko priimti gan sunkų sprendimą ir atsisakyti unikalių atnaujinimų tom dienom ir prioritizuoti tuos atnaujinimus, kurie pasiliks LSG ilgesniam laikui. Kartais įkelsiu šventinių atnaujinimų iš praėjusių metų, na o jei rasiu papildomo laiko galbūt pavyks sukurti ir kažką unikalaus, bet manau nereikėtų to tikėtis per kiekvienas šventes.

 

Kaip visada noriu ištarti didelį ačiū visiems, kad žaidžiate ir kartu tobulinate LSG. Labai smagu matyti kiek daug žmonių prisideda prie LSG kasdienybės įvairiais mažais ir dideliais darbais, netgi šie atnaujinimai nebūtų įmanomi be jūsų pasiūlymų, todėl dėkoju visiems kurie raše, balsavo, kritikavo bei moderavo šiuos pasiūlymus ir visiems kurie kasdieną prisideda prie įvairių LSG dalių tiek žaidime, tiek Discorde, tiek forume.


 • 107


#809750 ech LSG

Parašė NI🅱🅱A 10 rugsėjo 2016 - 22:27

Šitą video sukūriau Kevin_Garnet prašymu - " Video naujokams, kuriame turi būti parodyti LSG serverio išskirtinumas, geriausi dalykai, kurių neturi kiti serveriai. Kalba eina apie, sandelius, dazus, darbus, event'us ir t.t " naujokam, tam kad jie suprastu, kad čia jau nieko gero neivyks, ir abejoju ar jūm čia yra reikalo "nolifint", bet ir ne tik naujokam o ir senbuviam, kad nebebus jau taip kaip ankščiau, kad nieko čia nepasikeis, kiek laiko praėjo, o taip nieko ir nepasikeitė.

Enjoy


 • 104


#1273379 LSG - 10 metų kartu

Parašė admin 11 gegužės 2020 - 15:08

Los Santos Gyvenimas - 10 metų kartu

GIMTADIENIS.gif

 

Gegužės 15 dieną (penktadienį) Los Santos Gyvenimas švęs savo 10-tą gimtadienį! Turbūt niekas nesitikėjo, kad užsibūsime čia taip ilgai :D

 

Man be galo smagu rašyti šią naujieną ir pasidžiaugti mūsų visų darbais šio serverio klestėjimui per paskutinius dešimt metų. Šiais metais pasiekėme naują 500 žaidėjų rekordą ir mes neplanuojame sustoti čia.

 

Bet dabar ne apie tai. Štai, ką mes planuojame veikti per šį LSG gimtadienį:

 • Atnaujinimai 15:00
 • "Įsiamžink LSG" 16:00 (Benas_Vercetti)
 • Konvojus 17:00 (Jeppe_Aakjaer) - 1.500.000€
 • Mass GW 18:00 (Carlos_Cocaine ir Juozas_Kaval) - 1.000.000€ bei visiem dalyviam CSG bei M4 ginklai.
 • Atrask kelio ženklą 18:30 (Mindaugas_Antones) - Vienetinės mašinos.
 • Streamerių collab 19:00 (Rookie_Dust, Louis_Walter, Aldas_Watson, Jetas_Lee)
 • Mass darbų kelionė 19:30 (Aldas_Watson ir Don_Versus) - Visoms dalyvaujančioms firmoms į pelną bus įdėtą po 100.000€
 • “To dar nematė niekas“ 20:30 (Kipras_Easy) Tai bus vienintelė progą pamatyti šį renginį, todėl nepraleiskite progos! Jo pasekmės LSG gali būti juntamos ilgai.
 • Komandinis Battle Royale 22:00 (Juan_Soler) - 500.000€
 • Poker turnyras 23:00 (Carlos_Cocaine) -  500.000e + iš stafkių 500.000e
 • Q&A su LSG prezidentu 24:00 (Benas_Vercetti)

 

Planas kol kas yra derinamas ir kažkiek gali pasikeisti, o prizai bus surašyti netrukus.

 

Iki susitikimo penktadienį!

 

Benas


 • 91


#1368045 Serveris išjungtas

Parašė admin 10 kovo 2021 - 12:47

Sveiki,

 

LSG serveris buvo paveiktas gaisro mūsų serverinėje. Tvarkymo darbai jau vyksta, tačiau jie gali užtrukti net ir kelias dienas ir pasekmės šiuo metu dar neaiškios.

 

https://www.bleeping...-sites-offline/

 

Atnaujinta 20:00

Panašu, kad LSG serveris nuo gaisro nenukentėjo ir rollbacko daryti nereikės, tačiau šiuo metu pats negaliu to patikrinti. OVH planuoja mūsų serverį atstatyti iki kovo 19d. Labai tikiuosi, kad pavyks atstatyti ir anksčiau, bet kol kas tik tiek žinių.

 

 

Atnaujinta 01:00

Tiems kas neturi ką veikti kol lsg offline pakūriau csgo servą prastumt laiką cs.lsgyvenimas.lt

 

Atnaujinta kovo 22d.

Tikslios datos, kada bus paleistas mūsų serveris neturiu, bet štai visos naujienos iš mano pusės:
1. Serveriai buvo pradėti įjunginėt penktadienį kovo 19d. tačiau po pusės dienos tiekėjai vėl viską išjungė dėl naujų problemų atsiradusių gretimame duomenų centre.
2. Šeštadienį kovo 20d. serveriai vėl buvo pradėti įjungtinėti. Šiuo metu duomenų centre jau įjungta apie puse serverių, todėl mums tiesiog beliko sulaukti savo eilės.
 
Atnaujinta balandžio 1d.
Serveris jau įjungtas! Yra šansų, kad dar laikinai turėsime mažų nesklandumų, tačiau ilgalaikio išjungimo jau nebebus.   :)

 • 88


#1386389 Kai nori pabut sustras bet prikolai baigiasi

Parašė Kipras Easy 26 gegužės 2021 - 21:41

d45383aae14793a2ac51d3ac066d8857.png

14580d48a7961205b196e30613300523.png


 • 87


#1427026 LSG Išsipildymo akcija 2021

Parašė Bireliukas Bira 18 gruodžio 2021 - 18:03

aTKci8W.png

Artėjančiu švenčių progą norėjau padaryti gerą darbą ir padėti žaidėjams atsinaujinti jų žaidimo slapyvardžius. Kviečiu visiems komandiškai susijungti ir išpildyti šių žaidėju norus. Balsuokite ant šito posto spausdami žalią mygtuką ir tebūnie Kalėdinė dvasia. Jeigu tikslas bus pasiektas kompensuosime lėšas suteikdami kreditus žaidėjams. Už tokia iniciatyvą dėkojame Mars_Sis ir jo nuostabiems verslams.

 
 

vr8rIJ1.png

rS6mnRG.png


p8CCU0C.png

uHkN5dC.png

0oggy2j.png

 

LU3h2iW.png

 

qRhk4Hc.png

Honourable mentions.

NSoyTgH.png

qFrjABY.png


 • 85


#1281766 Kipras_Easy

Parašė Kipras Easy 02 birželio 2020 - 20:36

Aiskiai matosi, kad esi suristas, bet nusoki nuo motociklo, ir pabegi lyg niekur nieko.
Beje, prasau nubausti VLA gauja 1/2 ispejimu uz gaujos vado cytinima:
3669e3c808139ed8fcc84100ce828838.png


 • 83


#184293 Karina_PeeWee

Parašė peeWee 29 rugsėjo 2012 - 22:03

 

 

THERE WILL ONLY BE 7 PLANETS LEFT AFTER I DESTROY URANUS

 

14470816327055eced15538bfb7c07f8a5b28fc5

 

 

 

visi turbūt tikrai mane pažįstat, o tiems, kas ne - labas, aš Karina ir aš biški noliferė. dažnai dar esu žinoma kaip kivis, o serveryje iš viso turbūt jau esu pražaidus keturis metus su viršumi ir ties ta data mano karjera čia ir baigės. teko nešti kudašių, nes visokie sa-mpo freak'ai pradėjo mane stebėti realybėj ir skųsti Benui, kad aš sėdžiu lauke su draugais, o ne sampėj.  B)  esu liūtė ir savo tėvus nervinu jau 21 metus. mėgstu pavairuoti, pabendrauti ir kas be ko - neatsisakau ir vieno kito stikliuko alkoholinių gėrimų. atsiprašau visų abstinentų ir sportsmenų, bet ne visada išeina be jų pasilinksminti ir gerai praleisti laiką. tiesa, dabar su alkoholiu mes kiek susipykę, nerandam viens kitam laiko, nes dirbu du darbus ir laisvalaikiu kartais nueinu į koledžą pasitrint suole. esu vilnietė, dar kaip pridera vilniečiams - ir lenkė, bet dedu galvą, kad lietuvių kalbą išmanau labiau, nei bet kuris iš jūsų.  :D gyvenu beveik centriuke, jeigu norėčiau - matyčiau sporto rūmus pro langą, o iki katedros atlėkčiau per penkias minutes, jeigu pastatytumėt alaus.

 

kalbant apie mano nuostabų charakterį, tai dažniausiai esu rami, bet jei netyčia susiplaka smegenys - pradedu skleisti savo energiją į išorę. taip sakant duokit pakalbėt, o ne pavalgyt. labai mano būdas priklauso ir nuo mane supančių žmonių, jeigu noriu - dažniausiai prisitaikau prie jų poreikių ir charakterio. jeigu nenoriu - mane nesunku papirkt. mėgstu kalbėt nesąmones, esu pakankamai nepastovi, sunkiai pradedu pasitikėti žmonėmis ir šiaip juos labai mėgstu tyrinėt. niekada nemėgau subinlaižių, melagių ir dviveidžių ir vis dar esu pasiruošus susižinoti jų visų adresus ir supjaustyti jiems duris peiliu. mėgstu pažaisti lol'ą, todėl dažniausiai mane sutiksit teamspeak'e, kur aš susitinku su savo virtualiais bičiuliais ir mes leidžiamės ieškoti nuotykių į mūšio areną. jeigu kam įdomu - esu goldas ir žaidžiu west'e, tai su malonumu lauksiu jūsų prisijungiant. 

 

turiu veidą ir kartais nebijau jo parodyt.

 

 

7850ddf8220ae4642597222a0cf3137f410.jpgcb7d0334b15d2652902ad5d2b257f010754.jpg

 

 

083fb0b68c60bcb47a441e8673380c3626.jpg

 

 

 

 

 

 

 


 


 • 78


#1486400 LSG HIDDEN ATNAUJINIMAS

Parašė Daivaras ᛋᛋ 04 gruodžio 2022 - 00:08

 

 

Sveiki, noriu padėkoti gruzui tokiam kuris yra paminėtas, bėja gal žinot kas tuos Kazluos susprogdino tą bankomatą?


 • 76


#1455159 Su draugeliais ejom paveipint...

Parašė Walteris 03 gegužės 2022 - 21:17


 • 75


#1382863 Video apie kastyti kernagi

Parašė 台州 Taishuu 12 gegužės 2021 - 19:36

Kadangi mano brolis vis dar bane forume tai sutiko leisti man pasifarminti rep su situ uploadu.

 


 • 75


#1257274 Naujas rekordas!

Parašė admin 02 balandžio 2020 - 16:21

 xIvAFKB.png

 

Tikrai nesitikėjau, kad ateis diena, kai serveris bus visiškai pilnas žaidėjų, o Los Santos gatvėse susidarys net ir kamščiai... Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio nuostabaus įvykio :yahoo:

 


 • 75


#1254859 481

Parašė admin 28 kovo 2020 - 16:23

CZjKGjp.png

 

Šį trečiadienį, 2020 metų kovo 25 dieną, pagerinome serverio žaidėjų rekordą nuo 397 iki 481!!! Tai be galo didelis pasiekimas turint omenyje, kad paskutinį kartą rekordą pasiekėme prieš 7-erius metus! Noriu padėkoti viceprezidentui Mindaugui už spontanišką šio rekordo koordinavimą, LSG administracijai, kuri paskatino rekordo siekimą, ir labiausiai jums, mieli žaidėjai, kurie buvote šio istorinio įvykio dalimi. :wub: Kitas žingsnis - 499!

 

Visada jūsų

Benas_Vercetti

 


 • 74


#1161508 LSG 8.9

Parašė admin 08 liepos 2019 - 12:58

LSG 8.9

 

Nuo šiol atnaujinimus rašysime forume, kad galėčiau plačiau juos aprašyti, o jūs galėtumėt padiskutuoti ir parašyti, ko norėtumėte matyti daugiau.

 

Euras

 

Kai Lietuvoje įvedėme eurą, galvojau būtų smagu serveryje palikti litą, kaip atminimą :D Aišku po poros metų šis dalykas paseno, o nauja karta turbūt ir nebežino, kas yra tas litas  :D

b2mg7ZO.png

Populiariu žaidėjų prašymu serveryje turime eurą! Visos kainos išlieka tokios pačios, santykiu 1:1 su litu. Serveryje naudodami dolerio $ ženklą galite parašyti euro simbolį  (į visus chatus). Taip pat patobulintos /pinigai ir /duoti komandos, kad matytųsi tūkstančių skiriamasis ženklas.

 

Iškvietimai

CNaUcYk.png

 

Iškvietus bet kokią tarnybą, jūs matysite kur yra tas žaidėjas gyvai. Priėmus iškvietimą darbuotojas taip pat matys jūsų vietą iki kol atvažiuos iki jūsų. Tai išjungti galite parašę /sekimas.

 

Dažasvydis

 

Perdaryta visa dažasvydžio sistema: nuo šiol dažasvydis nemokamas, ir raundai truks po 15 min. Raundo pabaigoje ivyks balsavimas, kurio metu žaidėjai išrinks naują žemėlapį. /duel komandą bus galima naudoti iš bet kurio žemėlapio, o TEC-9 bus ginklų pasirinkimuose visuose mapuose.

 

Nl4bpyJ.jpg

 

Taip pat įdėti du nauji mapai.

 

Bomba ir padirbti pinigai

 

Pirmiausia tai sutvarkyti išminavimo bugai, teisėsauga negaus freeze bandydami išminuoti bombą.

 

jFHbOEB.png

 

Po susprogdintos bombos numirus su pinigais žaidėjas išmes maišą. Gaujų nariai ir teisėsauga galės jį paimti ir pristatyti i savo bazę (departamentą). Teisėsauga į pelną gaus 200.000€ už pristatytus pinigus.

 

Nušovus gaujos vadą su padirbtais pinigais, jis juos pames, o kitos gaujos galės paimti maišą. Lygiai tas pats ir nušovus inkasatorių su purvinais pinigais. Padirbtus pinigus tuomet reikės padėti į inkasatoriaus automobilį ir išplauti. Teisėsaugos nariai užlipę ant maišo sunaikins padirbtus pinigus (ir į pelną gaus 100.000€).

 

Nušovus inkasatorių su visiškai išplautais pinigais jie tiesiog dings (nes tai jau yra švarūs pinigai!).

 

Spidometro atnaujinimas
 

Daug žaidėjų naudoja /dl kad pamatytų savo automobilio gyvybes todėl nusprendėme jas įdėti prie spidometro:

sjzgzFD.png

S Raidė kurią matote apačioje rodo, kad esate pasislėpęs. O /slėptis išsisaugos ir išliks po relog!

 

Degalinės

 

1FTSfR7.png

 

Skirtingos degalinės turės skirtingas degalų kainas: kuo toliau jos nuo miesto, tuo degalai pigesni.

 

Sunkūs nusikalteliai

 

Teisėsauga negalės surakinti žaidėjų turinčių 10 star ar siūlyti jiems baudą. Vienintelis būdas sugauti šį nusikaltelį - jį nušauti. Teisėsaugos darbuotojas už sugautą sunkų nusikaltelį gaus 1.000 EUR ir uždirbs 10.000 EUR į pelną.

Update: jei sunkus nusikaltelis saugioje zonoje, tuomet PD galės jį rakinti ir siūlyti baudą. Taip pat galės siūlyti baudą jei 10 star atsirado po įtarimo.

 

Darbų atnaujinimai

 

Labai populiariu prašymu buvo išimti naudingumo balai. Dabar darbai turėtų pasidaryti žymiai malonesni, ir juos galima bus dirbti atsipalaidavus ir nesukant galvos dėl N.B. Aišku tai gali sukelti kitą problemą, kad nukris koeficientai, todėl toliau einantys atnaujinimai šią problemą turėtų išspręsti:

 

Dauguma šių atnaujinimų yra skirti tam, kad atgaivintumėme svarbius darbus ir pakeistumėm žaidėjų pasiskirstymą darbuose netaikant griežtų darbuotojų limitų.

 

Autoklubas: 20% pakeltas minutinis atlyginimas, į pelną gaus 3 kartus daugiau pinigų už keliones.

Transportas: Išimtas limuzinų darbas (transporteriai galės vairuoti limuziną ir priimti iškvietimus). Transporto darbuotojai į pelną gaus 10 kartų daugiau pinigų už nuvežtus klientus.

Medikai ir privatūs: 20% pakeltas minutinis atlyginimas, už suteiktas paslaugas į pelną gaus 5 kartus daugiau pinigų.

Dyleriai: už parduotus ginklus dalį sumos gaus į firmos pelną.

Krovinių transportas: Kurjeriai už nuvežtus krovinius uždirbs pinigų į pelną. Fūristams sugrąžintas 2.000 atlygis už krovinius.

Teisėsauga: išimtas motociklų apribojimas. Į pelną už baudas bus gaunama dvigubai daugiau pinigų

Gaisrinė: už atliktus darbus į pelną uždirbs 3 kartus daugiau pinigų.

Baikeriai: į pelną gaus 3 kartus daugiau pinigų už pristatytas aukas.

NTA: už paslaugas gaus 5 kartus daugiau pinigų į pelną.

Mechanikai: už paslaugas ir nutemptas mašinas į pelną gaus 5x daugiau pinigų. Sutvarkyti prikabinimo bugai, negalės prikabinti car nuomos mašinų. Nauja paslauga: kėbulo sutvirtinimas.

 

Kiti atnaujinimai

 • Į administratorių fondą kils 5 kartus daugiau pinigų.
 • Įdėtas anti-cheat nuo automobilių mėtymų ir teleportavimų.
 • Surakinti žmonės negalės įeiti į pastatą.
 • Purškiamų dažų gausite 1000ml už tą pačią kainą, negalėsite pirkti virš 10k.
 • Racijoje bei bendradarbiai prie direktoriaus vardo rašys "Dir."
 • Panaudojus /event komandą bus išsaugojami jūsų ginklai bei skin. Jie sugrįš parašius /grizti arba numirus evente.
 • Mechanikams nauja paslauga kėbulo sutvirtinimas pakels mašinos gyvybes iki 2000.
 • Mechanikai galės pripilti degalų ar pakrauti akumuliatorių stovėdami prie automobilio.
 • Administratoriams išimta galimybė kickinti už V_P per TAB lentelę, dabar bus įprastas pasisveikinimas.
 • Sėdint keleivio vietoje nedings ginklai įvažiavus į saugią zoną.
 • Gaujos automobiliai taisyklose gaus 1500 HP.
 • Dyleriams pasiekus limitą rašys kiek jie gali paimti apkabų ir nark.
 • Naujas žolės efektas: žolė dabar duos 190HP ir 0 armor.
 • Paštininkas dabar uždirbs po 50LT už nuvežtą laišką.
 • Prisijungus matysite kiek turite neperskaitytų e-mailų.
 • Gaujų savininkai gaujos fondo limitą galės nustatyti nuo 0 eur (buvo 500).
 • Bankai už algų pervedimus uždirbs dvigubai daugiau pinigų.
 • Sutvarkytas bug kai po relog sėdint mašinoje dingdavo begaliniai ginklai.
 • Pagražinimai verslų prekių tekstams.
 • Merai turės algų išmokėjimų ataskaitas.
 • Unban kaina pakelta iki 20 kred.

 

 

Dėmesio! Buvo įvesta labai daug žaidimo balansavimo, ypač darbuose. Jei matysime, kad kažkuri firma turės per didelį arba per maža kofą, tai šiuos pakeitimus toliau tobulinsime.

 

Diskutuojam! :discuss_gathering:
 


 • 73


#1275265 LSG 8.9.6 [papildyta]

Parašė admin 15 gegužės 2020 - 14:45

UBG6g31.png

 

 

LSG 10 metų SienaVLvBR3Y.jpg

 

Įsiamžink LSG istorijoje pasirašydamas savo vardą ant šios sienos! Siena bus atidaryta šiandien 16:00, tikiuosi sutilpsime ant jos visi :D

Ačiū Juozas_Daletore už šį nuostabų map darbą.

 

Daugiau jokių rollbackų

 

Jau daug metų bandau sukurti serverį taip, kad jis necrashintų. Tačiau laikas parodė, kad tai neišvengiama. Dėl serverio crashų žmonės praranda turtą ir skundžiasi "rollbacku", nes jų pinigai neišsisaugo. Nuo šiol serveris automatiškai išsaugos jūsų pinigus ir automobilius kas porą minučių, todėl serverio crasho atveju jūs nieko neprarasite.

 

Nauji map darbai: Taxi ofisas ir NTA pastatas

SZOucRf.jpg

 

iibhslL.jpg

 

Ačių George_Ezra už šiuos nepriekaištingus darbus.

 

Los Santos APARTAMENTAI

Nearandi vietos, kur norėtum ar galėtum įsikurti? Los Santos mieste atsidarė DU nauji apartamentai, su vaizdais po visą miestą. Beje, apartamentai tai ne daugiabučiai - per apartamentų langus galėsite stebėti visą veiksmą mieste!

 

Market apartamentai

 

SdXAGsL.jpg

 

vHnEnjJ.jpg

 

PWRpUwS.jpg

 

Beachside apartamentai

 

SkI660X.jpg

 

EsK8P1w.jpg

 

seyuDEQ.jpg

 

apartamentų kainos prasideda nuo 1.000.000EUR ir jais naudotis galite beveik taip pat kaip ir nuosavais namais. Keli skirtumai nuo namų:

 • Negalite dažyti sienų/durų.
 • Negalite daryti remonto ar keisti namo lygio.
 • Į namą patekti galite liftu, jei namas užrakintas tuomet niekas į jūsų aukštą atvažiuoti negali.
 • Baldų negalite išstumti už namo ribų, bet juos statyti viduje galite.

 

Papildyta 20:40: Los Santos miestą siugriovė atominė bomba!

 

OifpFsL.jpg

 

 

Po atominės bombos žmonės kibo į darbus atstatinėti miestą su Dumper ir Cement truck automobiliais:

x1K38Xf.png

 

Papildyta 23:40: Los Santos miestas visiškai sutvarkytas po atominės bombos sprogimo vos per 3 valandas! Šaunuoliai LSG piliečiai.

 

Kiti pakeitimai:

 • Daug "performance fixų" serveriui, kad būtų mažiau lago.
 • Žaidėjų slotai pakelti iki 600
 • Sutvarkyta PD komanda /matuoklis
 • Nauja vip komanda leis gaujos nariams užsidėti gaujos skinus: /gskin
 • Sutvarkytas proxy anticheat
 • Negalėsi dėti FW kai esi surakintas/surištas/sufreezintas.
 • Patobulintos apsaugos nuo aimų.
 • Prisijungus name/hotelyje su įjungta radija ji automatiškai pradės groti.
 • Sutvarkytas bugas, kai adminam dingdavo ginklai po pzu
 • Sutvarkytas forsale bugas, kai pinigai nėjo į pelna. Forsale ženklo kaina pakelta iki 10k.
 • Sutvarkyti pasienio ir namų prie ballas map darbai.
 • Keybindai išsisaugos po relog.
 • Taksistam rašys kiek įlipęs keleivis turi XP.
 • Vagims padvigubinti pinigai į rankas ir į pelną už nuvežtas mašinas.
 • Teisėsaugai rašys, kai kažkas iš jų perima ginklų sandelį.
 • Autoklubo checkpointai keisis po 2 min vietoje 30 sec, kai juose susirinks bent 2/3 dalyvių.
 • Autoklubo kelionių dalyviai gaus po 20 eur į rankas už vieną CP, vietoje 10.
 • Fūristai gaus vežti atsitiktinius krovinius, ne tik degalus. Dėl padidėjusios degalinių paklausos jų veikla buvo apribota vien degalų vežimu.
 • Dyleriams per puse sumažintas deagle limitas per dieną.

 

 

Enjoy!


 • 72


#1232898 Intervių su "The mafia" atstovu

Parašė Scottas 03 vasario 2020 - 22:53


 • 70


#1149047 Yoshida_Taishu

Parašė 台州 Taishuu 29 gegužės 2019 - 18:11Aiskiai matos trigger bot ir silent aim!
 • 67