Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Pranešimai, turintys daugiausiai reputacijos taškų.


#809750 ech LSG

Parašė NI🅱🅱A 10 rugsėjo 2016 - 22:27

Šitą video sukūriau Kevin_Garnet prašymu - " Video naujokams, kuriame turi būti parodyti LSG serverio išskirtinumas, geriausi dalykai, kurių neturi kiti serveriai. Kalba eina apie, sandelius, dazus, darbus, event'us ir t.t " naujokam, tam kad jie suprastu, kad čia jau nieko gero neivyks, ir abejoju ar jūm čia yra reikalo "nolifint", bet ir ne tik naujokam o ir senbuviam, kad nebebus jau taip kaip ankščiau, kad nieko čia nepasikeis, kiek laiko praėjo, o taip nieko ir nepasikeitė.

Enjoy


 • 104


#1386389 Kai nori pabut sustras bet prikolai baigiasi

Parašė Kipras Easy 26 gegužės 2021 - 21:41

d45383aae14793a2ac51d3ac066d8857.png

14580d48a7961205b196e30613300523.png


 • 87


#1427026 LSG Išsipildymo akcija 2021

Parašė Bireliukas Bira 18 gruodžio 2021 - 18:03

aTKci8W.png

Artėjančiu švenčių progą norėjau padaryti gerą darbą ir padėti žaidėjams atsinaujinti jų žaidimo slapyvardžius. Kviečiu visiems komandiškai susijungti ir išpildyti šių žaidėju norus. Balsuokite ant šito posto spausdami žalią mygtuką ir tebūnie Kalėdinė dvasia. Jeigu tikslas bus pasiektas kompensuosime lėšas suteikdami kreditus žaidėjams. Už tokia iniciatyvą dėkojame Mars_Sis ir jo nuostabiems verslams.

 
 

vr8rIJ1.png

rS6mnRG.png


p8CCU0C.png

uHkN5dC.png

0oggy2j.png

 

LU3h2iW.png

 

qRhk4Hc.png

Honourable mentions.

NSoyTgH.png

qFrjABY.png


 • 85


#184293 Karina_PeeWee

Parašė peeWee 29 rugsėjo 2012 - 22:03

 

 

THERE WILL ONLY BE 7 PLANETS LEFT AFTER I DESTROY URANUS

 

14470816327055eced15538bfb7c07f8a5b28fc5

 

 

 

visi turbūt tikrai mane pažįstat, o tiems, kas ne - labas, aš Karina ir aš biški noliferė. dažnai dar esu žinoma kaip kivis, o serveryje iš viso turbūt jau esu pražaidus keturis metus su viršumi ir ties ta data mano karjera čia ir baigės. teko nešti kudašių, nes visokie sa-mpo freak'ai pradėjo mane stebėti realybėj ir skųsti Benui, kad aš sėdžiu lauke su draugais, o ne sampėj.  B)  esu liūtė ir savo tėvus nervinu jau 21 metus. mėgstu pavairuoti, pabendrauti ir kas be ko - neatsisakau ir vieno kito stikliuko alkoholinių gėrimų. atsiprašau visų abstinentų ir sportsmenų, bet ne visada išeina be jų pasilinksminti ir gerai praleisti laiką. tiesa, dabar su alkoholiu mes kiek susipykę, nerandam viens kitam laiko, nes dirbu du darbus ir laisvalaikiu kartais nueinu į koledžą pasitrint suole. esu vilnietė, dar kaip pridera vilniečiams - ir lenkė, bet dedu galvą, kad lietuvių kalbą išmanau labiau, nei bet kuris iš jūsų.  :D gyvenu beveik centriuke, jeigu norėčiau - matyčiau sporto rūmus pro langą, o iki katedros atlėkčiau per penkias minutes, jeigu pastatytumėt alaus.

 

kalbant apie mano nuostabų charakterį, tai dažniausiai esu rami, bet jei netyčia susiplaka smegenys - pradedu skleisti savo energiją į išorę. taip sakant duokit pakalbėt, o ne pavalgyt. labai mano būdas priklauso ir nuo mane supančių žmonių, jeigu noriu - dažniausiai prisitaikau prie jų poreikių ir charakterio. jeigu nenoriu - mane nesunku papirkt. mėgstu kalbėt nesąmones, esu pakankamai nepastovi, sunkiai pradedu pasitikėti žmonėmis ir šiaip juos labai mėgstu tyrinėt. niekada nemėgau subinlaižių, melagių ir dviveidžių ir vis dar esu pasiruošus susižinoti jų visų adresus ir supjaustyti jiems duris peiliu. mėgstu pažaisti lol'ą, todėl dažniausiai mane sutiksit teamspeak'e, kur aš susitinku su savo virtualiais bičiuliais ir mes leidžiamės ieškoti nuotykių į mūšio areną. jeigu kam įdomu - esu goldas ir žaidžiu west'e, tai su malonumu lauksiu jūsų prisijungiant. 

 

turiu veidą ir kartais nebijau jo parodyt.

 

 

7850ddf8220ae4642597222a0cf3137f410.jpgcb7d0334b15d2652902ad5d2b257f010754.jpg

 

 

083fb0b68c60bcb47a441e8673380c3626.jpg

 

 

 

 

 

 

 


 


 • 78


#1382863 Video apie kastyti kernagi

Parašė 台州 Taishuu 12 gegužės 2021 - 19:36

Kadangi mano brolis vis dar bane forume tai sutiko leisti man pasifarminti rep su situ uploadu.

 


 • 75


#1257274 Naujas rekordas!

Parašė admin 02 balandžio 2020 - 16:21

 xIvAFKB.png

 

Tikrai nesitikėjau, kad ateis diena, kai serveris bus visiškai pilnas žaidėjų, o Los Santos gatvėse susidarys net ir kamščiai... Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio nuostabaus įvykio :yahoo:

 


 • 75


#1254859 481

Parašė admin 28 kovo 2020 - 16:23

CZjKGjp.png

 

Šį trečiadienį, 2020 metų kovo 25 dieną, pagerinome serverio žaidėjų rekordą nuo 397 iki 481!!! Tai be galo didelis pasiekimas turint omenyje, kad paskutinį kartą rekordą pasiekėme prieš 7-erius metus! Noriu padėkoti viceprezidentui Mindaugui už spontanišką šio rekordo koordinavimą, LSG administracijai, kuri paskatino rekordo siekimą, ir labiausiai jums, mieli žaidėjai, kurie buvote šio istorinio įvykio dalimi. :wub: Kitas žingsnis - 499!

 

Visada jūsų

Benas_Vercetti

 


 • 74


#1161508 LSG 8.9

Parašė admin 08 liepos 2019 - 12:58

LSG 8.9

 

Nuo šiol atnaujinimus rašysime forume, kad galėčiau plačiau juos aprašyti, o jūs galėtumėt padiskutuoti ir parašyti, ko norėtumėte matyti daugiau.

 

Euras

 

Kai Lietuvoje įvedėme eurą, galvojau būtų smagu serveryje palikti litą, kaip atminimą :D Aišku po poros metų šis dalykas paseno, o nauja karta turbūt ir nebežino, kas yra tas litas  :D

b2mg7ZO.png

Populiariu žaidėjų prašymu serveryje turime eurą! Visos kainos išlieka tokios pačios, santykiu 1:1 su litu. Serveryje naudodami dolerio $ ženklą galite parašyti euro simbolį  (į visus chatus). Taip pat patobulintos /pinigai ir /duoti komandos, kad matytųsi tūkstančių skiriamasis ženklas.

 

Iškvietimai

CNaUcYk.png

 

Iškvietus bet kokią tarnybą, jūs matysite kur yra tas žaidėjas gyvai. Priėmus iškvietimą darbuotojas taip pat matys jūsų vietą iki kol atvažiuos iki jūsų. Tai išjungti galite parašę /sekimas.

 

Dažasvydis

 

Perdaryta visa dažasvydžio sistema: nuo šiol dažasvydis nemokamas, ir raundai truks po 15 min. Raundo pabaigoje ivyks balsavimas, kurio metu žaidėjai išrinks naują žemėlapį. /duel komandą bus galima naudoti iš bet kurio žemėlapio, o TEC-9 bus ginklų pasirinkimuose visuose mapuose.

 

Nl4bpyJ.jpg

 

Taip pat įdėti du nauji mapai.

 

Bomba ir padirbti pinigai

 

Pirmiausia tai sutvarkyti išminavimo bugai, teisėsauga negaus freeze bandydami išminuoti bombą.

 

jFHbOEB.png

 

Po susprogdintos bombos numirus su pinigais žaidėjas išmes maišą. Gaujų nariai ir teisėsauga galės jį paimti ir pristatyti i savo bazę (departamentą). Teisėsauga į pelną gaus 200.000€ už pristatytus pinigus.

 

Nušovus gaujos vadą su padirbtais pinigais, jis juos pames, o kitos gaujos galės paimti maišą. Lygiai tas pats ir nušovus inkasatorių su purvinais pinigais. Padirbtus pinigus tuomet reikės padėti į inkasatoriaus automobilį ir išplauti. Teisėsaugos nariai užlipę ant maišo sunaikins padirbtus pinigus (ir į pelną gaus 100.000€).

 

Nušovus inkasatorių su visiškai išplautais pinigais jie tiesiog dings (nes tai jau yra švarūs pinigai!).

 

Spidometro atnaujinimas
 

Daug žaidėjų naudoja /dl kad pamatytų savo automobilio gyvybes todėl nusprendėme jas įdėti prie spidometro:

sjzgzFD.png

S Raidė kurią matote apačioje rodo, kad esate pasislėpęs. O /slėptis išsisaugos ir išliks po relog!

 

Degalinės

 

1FTSfR7.png

 

Skirtingos degalinės turės skirtingas degalų kainas: kuo toliau jos nuo miesto, tuo degalai pigesni.

 

Sunkūs nusikalteliai

 

Teisėsauga negalės surakinti žaidėjų turinčių 10 star ar siūlyti jiems baudą. Vienintelis būdas sugauti šį nusikaltelį - jį nušauti. Teisėsaugos darbuotojas už sugautą sunkų nusikaltelį gaus 1.000 EUR ir uždirbs 10.000 EUR į pelną.

Update: jei sunkus nusikaltelis saugioje zonoje, tuomet PD galės jį rakinti ir siūlyti baudą. Taip pat galės siūlyti baudą jei 10 star atsirado po įtarimo.

 

Darbų atnaujinimai

 

Labai populiariu prašymu buvo išimti naudingumo balai. Dabar darbai turėtų pasidaryti žymiai malonesni, ir juos galima bus dirbti atsipalaidavus ir nesukant galvos dėl N.B. Aišku tai gali sukelti kitą problemą, kad nukris koeficientai, todėl toliau einantys atnaujinimai šią problemą turėtų išspręsti:

 

Dauguma šių atnaujinimų yra skirti tam, kad atgaivintumėme svarbius darbus ir pakeistumėm žaidėjų pasiskirstymą darbuose netaikant griežtų darbuotojų limitų.

 

Autoklubas: 20% pakeltas minutinis atlyginimas, į pelną gaus 3 kartus daugiau pinigų už keliones.

Transportas: Išimtas limuzinų darbas (transporteriai galės vairuoti limuziną ir priimti iškvietimus). Transporto darbuotojai į pelną gaus 10 kartų daugiau pinigų už nuvežtus klientus.

Medikai ir privatūs: 20% pakeltas minutinis atlyginimas, už suteiktas paslaugas į pelną gaus 5 kartus daugiau pinigų.

Dyleriai: už parduotus ginklus dalį sumos gaus į firmos pelną.

Krovinių transportas: Kurjeriai už nuvežtus krovinius uždirbs pinigų į pelną. Fūristams sugrąžintas 2.000 atlygis už krovinius.

Teisėsauga: išimtas motociklų apribojimas. Į pelną už baudas bus gaunama dvigubai daugiau pinigų

Gaisrinė: už atliktus darbus į pelną uždirbs 3 kartus daugiau pinigų.

Baikeriai: į pelną gaus 3 kartus daugiau pinigų už pristatytas aukas.

NTA: už paslaugas gaus 5 kartus daugiau pinigų į pelną.

Mechanikai: už paslaugas ir nutemptas mašinas į pelną gaus 5x daugiau pinigų. Sutvarkyti prikabinimo bugai, negalės prikabinti car nuomos mašinų. Nauja paslauga: kėbulo sutvirtinimas.

 

Kiti atnaujinimai

 • Į administratorių fondą kils 5 kartus daugiau pinigų.
 • Įdėtas anti-cheat nuo automobilių mėtymų ir teleportavimų.
 • Surakinti žmonės negalės įeiti į pastatą.
 • Purškiamų dažų gausite 1000ml už tą pačią kainą, negalėsite pirkti virš 10k.
 • Racijoje bei bendradarbiai prie direktoriaus vardo rašys "Dir."
 • Panaudojus /event komandą bus išsaugojami jūsų ginklai bei skin. Jie sugrįš parašius /grizti arba numirus evente.
 • Mechanikams nauja paslauga kėbulo sutvirtinimas pakels mašinos gyvybes iki 2000.
 • Mechanikai galės pripilti degalų ar pakrauti akumuliatorių stovėdami prie automobilio.
 • Administratoriams išimta galimybė kickinti už V_P per TAB lentelę, dabar bus įprastas pasisveikinimas.
 • Sėdint keleivio vietoje nedings ginklai įvažiavus į saugią zoną.
 • Gaujos automobiliai taisyklose gaus 1500 HP.
 • Dyleriams pasiekus limitą rašys kiek jie gali paimti apkabų ir nark.
 • Naujas žolės efektas: žolė dabar duos 190HP ir 0 armor.
 • Paštininkas dabar uždirbs po 50LT už nuvežtą laišką.
 • Prisijungus matysite kiek turite neperskaitytų e-mailų.
 • Gaujų savininkai gaujos fondo limitą galės nustatyti nuo 0 eur (buvo 500).
 • Bankai už algų pervedimus uždirbs dvigubai daugiau pinigų.
 • Sutvarkytas bug kai po relog sėdint mašinoje dingdavo begaliniai ginklai.
 • Pagražinimai verslų prekių tekstams.
 • Merai turės algų išmokėjimų ataskaitas.
 • Unban kaina pakelta iki 20 kred.

 

 

Dėmesio! Buvo įvesta labai daug žaidimo balansavimo, ypač darbuose. Jei matysime, kad kažkuri firma turės per didelį arba per maža kofą, tai šiuos pakeitimus toliau tobulinsime.

 

Diskutuojam! :discuss_gathering:
 


 • 73


#1149047 Yoshida_Taishu

Parašė 台州 Taishuu 29 gegužės 2019 - 18:11Aiskiai matos trigger bot ir silent aim!
 • 67


#1486400 LSG HIDDEN ATNAUJINIMAS

Parašė Daivaras ᛋᛋ 04 gruodžio 2022 - 00:08

 

 

Sveiki, noriu padėkoti gruzui tokiam kuris yra paminėtas, bėja gal žinot kas tuos Kazluos susprogdino tą bankomatą?


 • 76