Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Straipsnis] LSG Merginų nuomonė apie serverio vaikinų „kabinimus“. Part II


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
10 atsakymai į šią temą

#1
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

ba6604e1df7aec48bc5003ae98259e3a467.png

 

Naujos merginos – naujos nuomonės. Praeitais metais rašiau beveik tokį patį straipsnį kaip ir dabar. Na, daugelis žino, kad serveryje ne tik žaidimas vyksta, bet ir tokie dalykai kaip ir „virtualus merginų kabinimas“ ir panašiai. Keleto merginų iš serverio nuomonė:

 

 

 

Samaa Panda

 

Labas, manau kaip ir kiekviena šio serverio mergina esi patyrusi tą „virtualų kabinimą“ arba nevykusį užkalbinimą, tiesa?

 

Sveika, taip esu patyrusi.

 

Kokia tavo nuomonė apie tai, kai yra ta - „žaidimo meilė“?

 

Man tai gana juokinga, kai vaikinas žaidime bando nusikabint panelę, atrodo, jog realybėje to negali padaryti ir ieško būdų čia. Ne vieną kartą man bendraujant su kažkuo viskas baigdavosi tuo, jog vaikinas tam, kad būtume "pora" sampe pradėdavo pirkti įvairius daiktus, bei duoti pinigus, kas man atrodo apgailėtina, na aišku yra panelės kurios tuo naudojasi, tad tuo atveju gaila išnaudotų vaikinų, bet čia jau jų problemos. 

 

 

 

 

Rimante Sun

 

Labas, manau kaip ir kiekviena šio serverio mergina esi patyrusi tą „virtualų kabinimą“ arba nevykusį užkalbinimą, tiesa?

 

Hmm.. Visos merginos tą patyrė čia  :D

 

Kokia tavo nuomonė apie tai, kai yra ta - „žaidimo meilė“?

 

Prisimenu kai buvau 12 metų, tada pirmą kartą žaidžiau šitame projekte, tada žaidime turėjau vaikiną jis jeigu tiksliai pamenu buvo Vilius  :D Turėjom namus, kažkas tipo to kartu dirbom, kartu gyvenom, tačiau man labai greit atsibodo ir aš leavinau. Šitaip aš supratau ,, žaidimo meilę '' tada. 

Na, o dabar turiu begalę pavyzdžių.  Užtenka su kažkuo pasikalbėt ir tau jau rašo : va tu su tuo, tu su tuo draugauji ir pan. Kokia iš to prasmė ? Žaidime su kažkuo tipo draugaut nu wtf  :D Žinom visi bent po du pavyzdžius žaidimo porų, tai ir amžiaus skirtumai ir t.t. Tačiau gi kiekvienas mąsto skirtingai, aš tai tokių nesąmonių nebedarau po sugrįžimo  :D

 

Galbūt turi kokių įrašų iš asmeninių archyvų, susijusių su šia tema?

 

Vienas linksmiausių tokių atsiminimų tai - kai mergina man rašo : ,, Labas aš turiu vaikiną sampe ,, Vardenis_Pavardenis '' mes jau tiek ir tiek laiko kartu, gal norėtum būti mūsų vaikas ? '' Gaila ss neturiu  :D Čia pavyzdys samp'o porų.

Na, o vienas iš prasčiausių kabinimų/kalbinimų būna necenzūriniai žodžiai, arba jie sužino kiek man metų ir bijo ką be pasakyt  :D

 

 

 

Raminta Sunshine

 

Žaidimo meilė? Na, tai skamba truputį juokingai, lyg tas pats pradėti santykius su savo kompiuteriu. Žaidimo meilė negali egzistuoti tarp žmonių kurie net nėra realiai vienas kito matę, o kai jie pažįstami realiai, tai čia jau kita kalba. Jei nori žaidimo meilės, tai susisiek su interneto tiekėju ir pasirašyk santuokos dokumentus.

O šiaip pasitaiko, kad "pakabina" ir panašiai. Na, bet tikiuosi, jūs vaikinai tik juokais, nes kiekvienam iš jūsų linkiu turėti tą vienintelę, kuriai galėtumėt viską atiduoti. Viskas gali būti juokais, tik kas pralinksmintų ir pakeltų nuotaiką, bet nieko daugiau negali egzistuoti.

 Įrašas iš Ramintos asmeninių archyvų:

efd2b5b6d7874b79b546aa4a420ddbe3515.png

 

 

 

Simona Banditta

 

Nuu, sveika, žinoma, jog esu patyrus tų "virtualių kabinimų", manau, nieko nenustebinsiu šiuo atsakymu. Kaip ir dauguma merginų sulaukiu žinučių tokių kaip: "e mazule sok pravesiu savo infe", "duo fb", "ar nori but mano panele, galetum giwent mano xatoj". Nerūpi man čia jokie turtai, o šiaip mane išlaiko mylimiausia koldūnų virėja Aistė ir šiaip tokia Mantė :) Be to, turiu vaikiną, tad ir "neužčiešins" manęs, kol kas niekas.
Dėl žaidimo meilių - nebuvau niekad už tokius dalykus, juolab dažniausiai būna abu iš skirtingų miestų - kas man yra didelė kliūtis. O jei kiti draugauja sampe - tegul, svarbu, jiems gerai.

 

 

 

Justina Takahashi

 

Labas. Seniau sulaukdavau daugiau visokiausių siūlymų, tačiau šiuo metu ačiū Dievui aprimo. Aš pilnai suprantu ir pateisinu žmones kurie realiai "susiburkuoja" per žaidimą, tačiau siūlymai draugauti žaidime yra šiek tiek kvailoki, be to čia juk tik sampas, o ne kokie „Simsai“ :D  Turiu kelias nuotraukas susijusias su kabinimais, bet šiuo metu naudoju ne savo kompiuterį, tai nėra kaip jų parodyti. Aš kaip ir be nuomonės apie tai, tiesiog kartais tie kabinimai prajuokina kartais supykina. Nervina tokie kurie per sampa tave sekioja ir rašinėja tokias žinutes kaip "davai draugaujam per sampa" ir kai pasakai ne vis tiek rašo " nu davaii nu tik per sampa". Arba juokingiausia, kai pristoja su savo "draugystėm" ir kai pasakai, kad ne ir atstotų - išvadina visokiais žodžiais..

 

 

7664c421b55d39d67a7dd1c2c4e89976901.jpg


Šį pranešimą redagavo Jessica.: 19 rugsėjo 2016 - 22:23

  • 3

#2
Brownas

Brownas

    Kiesa VapeNation

  • Elitas
  • 2.071 Pranešimai
  • Gyv. vietaGinkunai
  • Darbas:Gyvenu is pasalpos
  • XP:Naujoks
  • 2022 Metų direktorius:Autoklubo!
  • Geriausias 2020 metų:Žvejys

Ką jūs kalbat, čia yra rimti dalykai...

9d5b16dbc41819b97436344b9bba5e12611.png


  • 4

#3
ГΣЯMΛ🧿

ГΣЯMΛ🧿

    akvilė natūralus mineralinis vanduo

  • Kinematografas
  • 2.709 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lietuva
  • Darbas:taip
  • VIP:taip
  • ADMIN:taip
  • XP:taip
  • 2021 Metų moderatorius:Apie viską
  • Geriausias 2021 metų:Forumo skilties moderatorius
  • Geriausias 2018 metų:Metu Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:kelionių kūrėjas!

random person A: mmmm man truksta demesio duokit demesio
*duoda demesio*
random person A: man tai juokinga kai kabina internete
LMAO


  • 2

#4
siurblys

siurblys

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Užblokuotas
  • 7.372 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metų kritikas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu kritikas
  • Laimėjo konkursą:Serverio sportininkas

*
Populiarus

Tik nereikia Gn1Ilnr.jpg


  • 9

#5
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

random person A: mmmm man truksta demesio duokit demesio
*duoda demesio*
random person A: man tai juokinga kai kabina internete
LMAO

sv


  • 0

#6
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.594 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Tik nereikia Gn1Ilnr.jpg

Shots were fired.


  • 0


#7
Smitis🦜

Smitis🦜

    GOD LEVI

  • Veteranas
  • 1.339 Pranešimai
  • Gyv. vietaParadise Island Siauliai
  • Darbas:Survey Corps
  • VIP:Taip
  • XP:beveik 2k
  • Dragunas

Marko a.k.a Popka obolis ciesin panas sampe ir Tomuks.


Šį pranešimą redagavo Smitis: 20 rugsėjo 2016 - 12:16

  • 0

PermaBan - 2017-05-22

 

https://i.gyazo.com/...8fa53ef5d95.png

 

3aabc57da6ffc955ee3d564a3f8af7d6.gif

 

 


#8
hwrd

hwrd

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 986 Pranešimai

man sitas straipsnis labai patiko

dc3891d1a1bc20ccc18ab11d98ccfae1430.png


  • 0

ZNRY.gif


#9
Marko Popovich

Marko Popovich

    love is a drug, and I only get bad trips

  • Garbės moderatorius
  • 4.437 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Medikų direktorius !

Ko pikta?


  • 0

tumblr_mugmfpLHQY1sjvnm3o1_500.gif


#10
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

Ko pikta?

kas kur kada 


  • 0

#11
Hailexas

Hailexas

    -

  • Forumo dalyvis
  • 3.440 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t
Jeigu taip raso 11meciai,12meciai vaikai tada dar suprantama,kad nera pilnai subrende,jiems su vaikisku protu atrodo tai normalu,taciau jeigu taip raso vyresni paaugliai,tai jau degraduojantys zmones yra,kurie realybej to padaryt negali ir bando visai nepazystamus zmones kabinti per zaidima :D
  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)