Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

"Samdomieji žudikai" || Atranka į veiklos pagalbininką!

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

Rokaz

Rokaz

.

• Veteranas
  • 1.176 Pranešimai
  • Gyv. vietaRadviliškis
  • XP:30000

16717dff5264b7d7143cac7cbb69ae6f186.jpg

Nesenai privačia žinute gavau klausimą nuo Garnet ar veiklą atgaivinsiu, o jei ne tai ieškos kito žmogaus, kuris galėtu perimti tačiau aš nusprendžiau dar pasilikti veiklą ir bandyti vėl gaivinti ją. Todėl yra ieškomas papildomas žmogus, kuris prisidėtu prie veiklos ir padėtu jai suklestėti kaip niekad! Todėl jei nori gauti papildomą pliusą pretenduojant į kokias pareigas prisidėk prie veiklos ir parodyk, kad sugebi daugiau! Atranka vyksta nuo 2016.09.25 iki 2016.10.02!

Anketa

1. Patirtis žaidime (XP taškai, praleistas laikas serveryje), esamas ir visi buvę slapyvardžiai.

2. Jūsų amžius.

3.  Jūsų idėjos šiai veiklai.

4. Ar turite patirties su photoshop? (įdėti pavyzdžius jei turite)

5. Jūsų aktyvumas.

6. Papasakokite apie save (5 sakiniai) 

7. Skype kontaktai.

• 0

662b7964cebc067d6a5fcabebbb39eab556.png

Dievo Versija

Dievo Versija

Elitas

• Forumo dalyvis
  • 868 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • VIP:Dievas
  • XP:14
  • korte188

1. Patirtis žaidime (XP taškai, praleistas laikas serveryje), esamas ir visi buvę slapyvardžiai. Korte_Angelo 30k ~ 2metai su pertraukom
2. Jūsų amžius. 16
3.  Jūsų idėjos šiai veiklai. Kzn pririnkt normalių žmoniu servery reklamuot savo paslaugas padaryt premijas už geriausia žudika nu nieko genialaus bet dar prigalvot bus galima
4. Ar turite patirties su photoshop? (įdėti pavyzdžius jei turite) su paintu moku bet turiu draugeliu jei reiks pafotoshopins
5. Jūsų aktyvumas. 100
6. Papasakokite apie save (5 sakiniai)  Esu mldc gerai šaudau
7. Skype kontaktai. lukiuks90

• 0

..........................

..........................

Dalyvis

• Forumo dalyvis
  • 31 Pranešimai
  • Darbas:b
1. Patirtis žaidime (XP taškai, praleistas laikas serveryje), esamas ir visi buvę slapyvardžiai:7.000xp, Robertas_West
2. Jūsų amžius:17
3. Jūsų idėjos šiai veiklai:Na žinoma didint grupuotę, rinkt gerus ir rimtus, bei aktyvius žaidėjus į SŽ, na jei tapčiau, daug prigalvočiau ir padėčiau.
4. Ar turite patirties su photoshop? (įdėti pavyzdžius jei turite):Nu nelabai, bet manau rasčiau ko, kas galėtu tuom padėt.
5. Jūsų aktyvumas:Esu gan aktyvus ypač poilsio dienomis ir savaitgaliais minimum 120min
6. Papasakokite apie save (5 sakiniai):Na esu aktyvus, sąžiningas žmogus, patyręs sa:mp'e, bei šitam server'yje,XP mažai turiu, nes su senu account'u nesinorėjo žaizti tai su nauju esu, taigi patirties daug turiu šitam server'yje, žinoma iš patirties neblogai šaudau, bei vairuoju, kituose server'iuose esu dirbęs SŽ, bet žinoma ten būdavo darbas, o čia grupuotė ar kažkas tokio, tai tikrai patiktu padėt jūms vadovaut samdomiems žudikams.:)
7. Skype kontaktai.robertas.kontautas1
P.S. 1dieną pavelavau, nes nežinojau jog atranka vyksta, tai norėčiau tikrai patekt.:)

Šį pranešimą redagavo Robertas_West: 03 spalio 2016 - 19:15

• 0

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

*boop*

• Žaidimo pagalba & Gidai
  • 2.930 Pranešimai
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • XP:205

1. Patirtis žaidime (XP taškai, praleistas laikas serveryje), esamas ir visi buvę slapyvardžiai.

Johnny_Deagle, buvęs Jonny_Depp arba Kitashi_Yakamiro. 95k xp. 2 metai beveik.

2. Jūsų amžius.

16

3.  Jūsų idėjos šiai veiklai.

Rinkti dmerius į grupuotę :D TOkius kaip Hatinis, Valiuksas ir pnš.

4. Ar turite patirties su photoshop? (įdėti pavyzdžius jei turite)

Su lightshot moku elgtis arba su paintu. O photoshopo gyvenime nesu kompe turėjąs.

5. Jūsų aktyvumas.

Na, gal kokios 2 val per parą arba daigiau, nesu noliferis.

6. Papasakokite apie save (5 sakiniai) 

Rišlus, komunikabilus, dažniausiai randantis kalbą beveik su visais. Kartais esu per daug drovus :D 

7. Skype kontaktai.

Mano profilyje yra. Susirasit.

• 0

7PO7aHq.png

Yeuwsp1.png

3Q7Nw4d.png

Valiuks

Valiuks

0x7061736F6C206E780D0A

• Senbuvis
  • 4.217 Pranešimai

1. Patirtis žaidime (XP taškai, praleistas laikas serveryje), esamas ir visi buvę slapyvardžiai. valiuks daletore
2. Jūsų amžius. 18
3. Jūsų idėjos šiai veiklai. neturiu. noriu tapt zudiku
4. Ar turite patirties su photoshop? (įdėti pavyzdžius jei turite) ka niekada nesikeikiu? cia zudiku ar photoshop burelis?
5. Jūsų aktyvumas. 3h
6. Papasakokite apie save (5 sakiniai) moku saudyt, stipri cleo papke, megstu niekada nesikeikiut kitus, valentinas, ne mesa ir daletore
7. Skype kontaktai. i pm numesiu paimk i zudikus nepasigailesi

Denzel_Mclaren: Patvirtinta.

Šį pranešimą redagavo ♡D.Mclaren♡: 11 lapkričio 2016 - 12:17

• 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)