Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Byla Nr.1 - "Žuvusi šeimyna"


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1
Žaidėjas iš praeities

Žaidėjas iš praeities

    Uzdomijuok

  • Veteranas
  • 1.625 Pranešimai
  • Darbas:Šlavėjų direktorius

Paskelbimo data - 2016. 10. 17


Bylos nagrinėjimas užsitęsė jau labai ilgai, o jos senaties terminas sueis jau 2016-10-20 dieną. Niekam iki šiol nepavyko išnarplioti šio sudėtingo galvosūkio, tačiau galbūt būtent Tu priversi nedorėlius atsakyti už jų veiksmus?

2014 metų vasario 14 dieną buvo pagrobta jauna, 16 metų, panelė. Jos motinos ir patėvio teigimu - vakare ji susiruošė pabėgioti savo mėgstamiausiu maršrutu: Namai - parkelis - autobusų stotis - parduotuvė "pas Aldutę" - parkelis - namai. Maršrutas viso sudarė - 10 kilometrų. Šį atstumą ji dažniausiai įveikdavo per pusantros valandos, tačiau per šį laiką ji namo negrįžo. Praėjus kiek daugiau nei 6 valandoms, kai ji paliko namus - mama kreipėsi į policiją dėl jos dingimo. Paskelbta paieška.
Praėjus parai, dingo ir Monikos (dingusios panelės vardas) mama. Henrikas (Monikos patėvis ir tuo pačiu jos mamos sugyventinis) į skambučius neatsako, į namus nei žurnalistų, nei policijos pareigūnų įsileisti nenori. Spec. tarnyboms išlaužus namų duris, Henrikas rastas gulintis kraujo klane, su 7 durtinėm žaizdom apatinėje kūno dalyje ir sąsiuvinuku šalia jo. Sąsiuvinyje užrašas "Aš jū nemilėjau todėl ir taip padareu"
Kadangi tame name po nužudymo gyventi niekas nebenorėjo, jį nusipirko miestelio gaujos vadeiva "Šypsnė", kuriame rengdavo siautulingus vakarėlius. O likusį piniginį palikimą gavo dingusios moters (Monikos mamos) sesuo, tačiau dar kyla labai rimtų įtarimų, kad palikimo raštelis buvo padirbtas.
Kas pradangino merginas ir ar tikrai Henrikas nusižudė? Galiausiai detektyvai paprašė dviejų įtartinų asmenų (Šypsnės ir moters sesers) atsakyti į klausimą raštu: Ką veikėte vasario 14 - 15 dienomis?

Šypsnė: Visą dieną buvau su draugais ir gėreu šaltą alū, plaukėm jahta ir milėjomės su mergom

Dingusios moters sesuo: Su visa šeima ir gimine įnirtingai ieškojome dingusių, mūsų mylimų merginų. Jeigu jūs dėl tų pinigų mane kaltinat, tai velniop juos, galit pasiimt, tik sugrąžinkit mano mergaites (apsiverkė)

Kas įvykdė nusikaltimą? Kodėl? Kokiu tikslu? Iš ko tai supratote?
Klausimai komentaruose. Sėkmės!


Už komentarą pvz.: Kaltas Henrikas. Be argumentų - banas forume.


Šį pranešimą redagavo Egidijus Phoenixx: 18 spalio 2016 - 09:27

  • 0
Mano anketa į administratoriaus pareigas - https://www.lsgyveni...atoriaus-postą/

#2
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Henrikas, kadangi jis pats ant lapo užrašė  "Aš jū nemilėjau todėl ir taip padariau"

 

bus prizas lt ? xdd


  • 0

#3
Rovero

Rovero

    Hu||igan

  • Veteranas
  • 2.084 Pranešimai

Monika su mama pabėgo nuo smurtaujančio vyro Henriko ir jį nužudė, sukląstojo savižudybės lapelį, kad kristu visa kaltė ant jo pačio, o jos būtų tiesiog dingusios, tai taip nesusirištų tų dviejų merginų žmogžudystė su jomis.


Šį pranešimą redagavo Rovero: 17 spalio 2016 - 13:29

  • 0

2021 08 24 - 2022 05 25
https://imgur.com/zNr0FAn


#4
Žaidėjas iš praeities

Žaidėjas iš praeities

    Uzdomijuok

  • Veteranas
  • 1.625 Pranešimai
  • Darbas:Šlavėjų direktorius

PATARČIAU PIRMA UŽDUOTI KELETA KLAUSIMŲ, TADA BUS ŽYMIAI PAPRASČIAU


  • 0
Mano anketa į administratoriaus pareigas - https://www.lsgyveni...atoriaus-postą/

#5
"Ignas"

"Ignas"

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 498 Pranešimai
  • Gyv. vietavilnius
  • Darbas:Dešrelių cehas
  • XP:Uztenka

2014 metų vasario 14 dieną buvo pagrobta jauna, 16 metų, panelė. Jos motinos ir patėvio teigimu. Mano manymu ta lapuką parašė Monikos tikras tėvas (nes parasyta tik ja pagrobė o kitus nužudė)  išžudęs visą šeimą, dėl to, kad Monika neliko gyvęnti su tikruoju savo tėvu.


Šį pranešimą redagavo "Ignas": 17 spalio 2016 - 13:44

  • 0

#6
Žaidėjas iš praeities

Žaidėjas iš praeities

    Uzdomijuok

  • Veteranas
  • 1.625 Pranešimai
  • Darbas:Šlavėjų direktorius

Kol kas teisingo atsakymo nėra.


  • 0
Mano anketa į administratoriaus pareigas - https://www.lsgyveni...atoriaus-postą/

#7
SkriptuMagnatas

SkriptuMagnatas

    Rimtas

  • Veteranas
  • 368 Pranešimai
  • Darbas:z
  • VIP:n
  • XP:Xp

 

Paskelbimo data - 2016. 10. 17


Bylos nagrinėjimas užsitęsė jau labai ilgai, o jos senaties terminas sueis jau 2016-10-20 dieną. Niekam iki šiol nepavyko išnarplioti šio sudėtingo galvosūkio, tačiau galbūt būtent Tu priversi nedorėlius atsakyti už jų veiksmus?

2014 metų vasario 14 dieną buvo pagrobta jauna, 16 metų, panelė. Jos motinos ir patėvio teigimu - vakare ji susiruošė pabėgioti savo mėgstamiausiu maršrutu: Namai - parkelis - autobusų stotis - parduotuvė "pas Aldutę" - parkelis - namai. Maršrutas viso sudarė - 10 kilometrų. Šį atstumą ji dažniausiai įveikdavo per pusantros valandos, tačiau per šį laiką ji namo negrįžo. Praėjus kiek daugiau nei 6 valandoms, kai ji paliko namus - mama kreipėsi į policiją dėl jos dingimo. Paskelbta paieška.
Praėjus parai, dingo ir Monikos (dingusios panelės vardas) mama. Henrikas (Monikos patėvis ir tuo pačiu jos mamos sugyventinis) į skambučius neatsako, į namus nei žurnalistų, nei policijos pareigūnų įsileisti nenori. Spec. tarnyboms išlaužus namų duris, Henrikas rastas gulintis kraujo klane, su 7 durtinėm žaizdom apatinėje kūno dalyje ir sąsiuvinuku šalia jo. Sąsiuvinyje užrašas "Aš jū nemilėjau todėl ir taip padareu"
Kadangi tame name po nužudymo gyventi niekas nebenorėjo, jį nusipirko miestelio gaujos vadeiva "Šypsnė", kuriame rengdavo siautulingus vakarėlius. O likusį piniginį palikimą gavo dingusios moters (Monikos mamos) sesuo, tačiau dar kyla labai rimtų įtarimų, kad palikimo raštelis buvo padirbtas.
Kas pradangino merginas ir ar tikrai Henrikas nusižudė? Galiausiai detektyvai paprašė dviejų įtartinų asmenų (Šypsnės ir moters sesers) atsakyti į klausimą raštu: Ką veikėte vasario 14 - 15 dienomis?

Šypsnė: Visą dieną buvau su draugais ir gėreu šaltą alū, plaukėm jahta ir milėjomės su mergom

Dingusios moters sesuo: Su visa šeima ir gimine įnirtingai ieškojome dingusių, mūsų mylimų merginų. Jeigu jūs dėl tų pinigų mane kaltinat, tai velniop juos, galit pasiimt, tik sugrąžinkit mano mergaites (apsiverkė)

Kas įvykdė nusikaltimą? Kodėl? Kokiu tikslu? Iš ko tai supratote?
Klausimai komentaruose. Sėkmės!


Už komentarą pvz.: Kaltas Henrikas. Be argumentų - banas forume.

 

Mano manymu gaujos vadeiva šypsnė nužudė Monikos patėvį Henrika, bei pagrobė šias dvi moteris t.y pačią Moniką, bei jos mamą. Ir manau vien tik todėl, kad šis legaliai įsigytų namą, kuris prieš tai priklausė šeimai.


  • 0

It's me

2768c4df0974e07dac1147f18f84591d946.gif


#8
Žaidėjas iš praeities

Žaidėjas iš praeities

    Uzdomijuok

  • Veteranas
  • 1.625 Pranešimai
  • Darbas:Šlavėjų direktorius

Mano manymu gaujos vadeiva šypsnė nužudė Monikos patėvį Henrika, bei pagrobė šias dvi moteris t.y pačią Moniką, bei jos mamą. Ir manau vien tik todėl, kad šis legaliai įsigytų namą, kuris prieš tai priklausė šeimai.

Jei ir tai būtų teisingas atsakymas, negalėtume jo užskaityti, nes nėra tikslaus paaiškinimo
  • 0
Mano anketa į administratoriaus pareigas - https://www.lsgyveni...atoriaus-postą/

#9
Vanilla

Vanilla

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 311 Pranešimai
  • Gyv. vietaUKAI
  • Darbas:CIKEN FABRIK
  • VIP:PASIKLYDAU TARP KREDITKIU
  • XP:54.000

Henriką nužudė Šypsnė ir atsikratė Monika ir jos motina. Tai galėjo vykti dėl to, kad Šypsnė norėjo namo, arba tiesiog Monikos tetos užsakymu, bet manau Monikos teta alibi turi, nes, jei jinai būtų užsakiusi šią trigubą žmogžudystę, nebūtų žuvęs Monikos patėvis, nes jis buvo tik jos motinos sugyventinis ir turtą taip ar taip būtų paveldėjusi Monikos teta, tai teta atkrenta. Kodėm manau, kad Šypsnė kaltas?

Cituoju: šalia Monikos patėvio paliktas užrašas "Aš jū nemilėjau todėl ir taip padareu". Ir apklaustas Šypsnė "Visą dieną buvau su draugais ir gėreu šaltą alū, plaukėm jahta ir milėjomės su mergom"

Dabar įsiskaitom dar kartą ir pažiūrim mano paryškintas raides tiek viename sakinyje, tiek kitame.

Mano verdiktas toks, Šypsnė per anksti metė mokyklą ir tai jam labai nepravertė, nes išsidavė norėdamas permesti strėles kitam žmogui, jo daromos klaidos jį išdavė.


Šį pranešimą redagavo Vanilla: 17 spalio 2016 - 15:35

  • 2

 200.gif 
                   


#10
Žaidėjas iš praeities

Žaidėjas iš praeities

    Uzdomijuok

  • Veteranas
  • 1.625 Pranešimai
  • Darbas:Šlavėjų direktorius

Henriką nužudė Šypsnė ir atsikratė Monika ir jos motina. Tai galėjo vykti dėl to, kad Šypsnė norėjo namo, arba tiesiog Monikos tetos užsakymu. Kodėm manau, kad Šypsnė kaltas?
Cituoju: šalia Monikos patėvio paliktas užrašas "Aš jū nemilėjau todėl ir taip padareu". Ir apklaustas Šypsnė "Visą dieną buvau su draugais ir gėreu šaltą alū, plaukėm jahta ir milėjomės su mergom"
Dabar įsiskaitom dar kartą ir pažiūrim mano paryškintas raides tiek viename sakinyje, tiek kitame.
Mano verdiktas toks, Šypsnė per anksti metė mokyklą ir tai jam labai nepravertė, nes išsidavė norėdamas permesti strėles kitam žmogui, jo daromos klaidos jį išdavė.

Idealiai paaiškinta situacija. Būtent tokio atsakymo ir laukiau! Sveikinam! Pirmasis taškas atitenka Jums!
  • 0
Mano anketa į administratoriaus pareigas - https://www.lsgyveni...atoriaus-postą/




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)