Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Tomas_Mestny Priz/Moder


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Tomas_Mestny

Tomas_Mestny

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 212 Pranešimai
  • Gyv. vietaJungtinė Karalyste
  • Darbas:Skelbėjų vadovas
  • VIP:Turi
  • XP:120000

 1. Patirtis žaidime skaičiuojant laiku-108k

2. Išsilavinima realiame gyvenime-12kalsiu 

2.1. Prieš toliau astsakydamas įsivertink ar aktyvumui netrukdys Mokslas, Darbas bei kitas užimtumas. Tikrai netrugdys ir dabar netrugdo. 

3. Kiek laiko galėsi per dieną tam skirti? Budamas Dj skiriu maziausiai 3h

4. Facebook paskyra/skype paskyros nickname (tomassvezas1 skype)

5. Ar šiuo metu žaidžiate LSG serveryje? Taip ir esu aktyvus.

5.1. Kiek laiko žaidžiate ir ar nežadate artimiausiu metu palikti serverio? Apie 4metus ir zaisiu toliau.

6. Kodėl norite prisidėti prie LSG Radijos aktyvinimo bei naujienų? Esu dabar paprastas Dj ir man sis tas patinka kolektyvas.

7. Ką žadate įnešti į kolektyvą? Svarbiausia aktyvumas radijoje,linksmuma bei geruma :)

7.1. Kaip žadate dirbt su kolektyvu kad jis ir radijas būtų aktyvus? Dirbti bendradarbiavimu kartu eiti i etery t.t.

8. Galbūt sugalvojote naująją santvarką ar turite idėjų Lsg Radijai? Jei taip - pasidalinkite mintimis. Na dabar neturiu ygaves parodysiu ka galiu inesti i radija.

9. Esate buvę LSG Radijos Dj/Laidų vėdėju/Pavaduotoju? Galbūt jums teko tvarkyt jau forume Lsg radijos skiltį? Ilgokai esu Dj,laidas vedu,pavaduotojas nesu buves.

10. Papasakokite apie save kaip apie realią asmenybę. Esu bendraujantis,aktyvus bei nepuolantis ant zmoniu geriau jau patyliu.


  • 0



#2
誇大宣伝

誇大宣伝

    Rimtas

  • Veteranas
  • 391 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

už nes didžėjus ir bitmeikeris yra


  • 0

rSBFiS0.gif?1

 


#3
™Rokas G™(Zygis)

™Rokas G™(Zygis)

    Kaip su tavim taip ir tu su kitais

  • Veteranas
  • 1.969 Pranešimai

XucAyVT.jpg

Su 1mėn. Bandomuoju laikotarpiu.


  • 0

Buvusios pareigos:

LSG Radijos Savininkas/Prezidentas

nuo 2019.11.02 iki 2021.07.25

Mztk1Vw.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)