Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Dj Zygis_Budrys


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Zygis_Budrys

Zygis_Budrys

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 2 Pranešimai

1. Tavo (Vardas_Pavarde) žaidime, vardas tikrame gyvenime:

Mano nikas yra žaidime Zygis_Budrys , o tikrame gyvenime Žygimantas
2. Kiek tau metų: (n-15. Išimtis geras balsas, kurį pamatysim įraše)

Gegužes menesį sueina 16metų
3. Kiek LSG serveryje turi xp (Patirties taškų):

Taigi manau visi matote ir iš forumo ir iš zaidimo ,kad as esu naujas žaidėjas. Levinau is lb populeraus projekto bet jame per 2metus 1,8 ir neykėle o pasiekti ten kažko yra lb sunku. Draugas papasakojo ,kad šitame serveyje yra daug event ir kitokiu sainybiu taigi manau šita atranka man padėtu supupolerėti serveryje. Ir siekti vis auksčiau ir auksčiau.
4. Apibūdink save:

Taigi apibudint mane yra lb sunku. Atrodau draugiškas šaunus bet per daug kalbu ir kalbu ko nereik. Šiap stengiuosi padėti moku susibendrauti su kitais.
5. Kodėl būtent tu?

O dieve šitų klausimu lb nemėgstu delto nes toks jausmas kad as giriuose, bet visai ne as esu dar lievesnis uz kitus nes turiu tik 600xp dar tik mokausi ,bet manau as esu pasirengęs šitam tikslui.
6. Ar priklausei kažkokiam radijo projektui? - Jei ne, ar busi pajėgus išmokti viską? :

Šitame projėkte dar niekam nepriklausiau bet kitose projektuose ir radyjos pavaduotojas buvau. Ir tikrai turejau gera Rep kol nesužinojo ,kad leavinau y daug geresni serverį
7. Kiek laiko praleisi radijo eteryje? (Per savaite/diena):

Taigi esu sportuojantis vaikinas delto gryztu namo tik 17h ir  nuo tada transliuočiau. Bet toks grafikas yra tik Pirmadieni antradieni (Ketvirtadienis-Kartais) Penktadienis Šestadieni tyngiu sekmadieni dar lb tyngiu 
8. Tavo trumpas balso įrašas(iki 1min) http://www.zippyshare.com/arba Až.

Realiai nlb moku ten ykelti nu moku ykelti bet nenoriu savo laiko gaišinti tai manau galėsime pakalbeti per Team Speak 3 programėle
9. Kaip manai, daugiau reikia kalbėti ar leisti muziką?

Taigi man foforitas yra Power Hit Radio ir RC Bet mano įdėja bus visai kitoke. Bus kai vien leisiu muzika skelbsiu skelbimus (Pardavinejimus ir kažką panašaus) Bus žinios kai kalbęsime apie kokius nors svarbius dalykus. Bus top 15dainų kurios bus paleistos dažniausiai ir daugiausia zmoniu skaicui patinkancios aisku dainu savininkai gaus prizus.Įdėjos yra vogtos iš tikroves bet cia yra tikrovės žaidimas taigi kodėl ne.
10. Kaip manai, ko dabar trūksta Lsg radijai kad būtų klausytojų.

Aš esu naujokas tai nlb žinau kas cia blogai
11. Ar sutinkate su radijos taisyklėmis? http://lsgyvenimas.l...7147-taisyklės/

Taip esu perskaites taisykles ir jas suprantau
12. Jūsų skype? Su jumis susisiekti.

Zygiux125


  • 1

#2
™Rokas G™(Zygis)

™Rokas G™(Zygis)

    Kaip su tavim taip ir tu su kitais

  • Veteranas
  • 1.969 Pranešimai

Sveikas laukiu tavo balso įrašo į až arba įkelk į anketa.

Turi 24h.

Kitaip bus Atmesta.


  • 0

Buvusios pareigos:

LSG Radijos Savininkas/Prezidentas

nuo 2019.11.02 iki 2021.07.25

Mztk1Vw.png


#3
Carlo_Gambino (Jucke)

Carlo_Gambino (Jucke)

    Leave

  • Veteranas
  • 3.784 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ADMIN:Yra
  • XP:315144
  • Carlo_Gambino
  • Geriausias 2019 metų:LSG radijos Dj
  • Geriausias 2018 metų:LSG radijos DJ
  • Geriausias 2016 metų:LSG radijos DJ 2016 - Carlo_Gambino

Patvirtinta.


  • 0





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)