Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigÄ… prie visų forumo dalių. UžsiregistravÄ™ JÅ«s galÄ—site kurti temas, raÅ¡yti komentarus, dalinti reputacijos taÅ¡kus, susiraÅ¡inÄ—ti privaÄiai, raÅ¡yti bÅ«senos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Å i žinutÄ— bus paslÄ—pta, kai JÅ«s prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[STRAIPSNIS] Å io meto direktoriai


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Majoras

Majoras

    Elegantiškas "AIMAS"

  • Forumo dalyvis
  • 2.052 PraneÅ¡imai
  • Gyv. vietaMogiliovas
  • Darbas:Fizrukas

21159c99093ce673b7be8798655d33b4838.png

 

 

Sveiki LSG žaidėjai

 

Šiuo metu LSG vyksta dideli pasikeitimai tarp direktorių. Visi pildo, visi nori, gauna neaktyvus. Kodėl taip? Šiame straipsnyje, mes išsiaiškinsime kodėl taip yra, ir ką reikia daryti, kad taip nebe būtų. Bus paimtas interviu iš keletas LSG žaidėjų, ir administratorių, bei merų.

Kaip matėte, paskutiniu metu per dvi dienas direktorius prarado net trys LSG žaidėjai. Tokie kaip Rutenis_Smith ( Leavinęs); Alberto_Cameron (žaidžia); ir Liveta_Melowme (Leavinusi). Po šių žaidėjų nepasiteisinusių laikotarpių, yra išrinkti nauji direktoriai, ties autoklubu vyksta debatai, kuriuose gali balsuoti tik:
 

MÄ…stanÄiųjų forumo nariai - 1 taÅ¡kas

Moderatoriai - 1 taÅ¡kas

Direktoriai - 1 taÅ¡kas

Administratoriai - 2 taÅ¡kai

Glob. moderatoriai - 2 taÅ¡kai

GarbÄ—s direktoriai - 3 taÅ¡kai

Geriausi metų direktoriai - 3 taÅ¡kai

GarbÄ—s moderatoriai - 3 taÅ¡kai

Elitas - 5 taÅ¡kai

GarbÄ—s administratoriai - 5 taÅ¡kai

Dabartinis viceprezidentas - 6 taÅ¡kai

 

Konkurentai tikrai stiprÅ«s, ir visi pasiryžę nugalÄ—ti. Kol kas pirmauja ir stipriai varžosi Yuri_Boika ir Eddie_Daletore. Abu žaidÄ—jai yra patyrÄ™ ir seni, kaip ir pats LSG serveris.  Johny_Collins kol kas nesurinko nÄ—i vieno balso, o jau debatai baigiasi Å¡iandien. KodÄ—l nepalaikote Å¡ito žaidÄ—jo? Prasta persona serveryje? Cheateris? Aimas? Nu Äia jau ne man apie tai diskutuoti, Äia jau serverio žaidÄ—jų reikalas, už kÄ… jie atiduoda savo balsÄ….

Po ilgų debatų, debatus nugalėjo Eddie_Daletore. Tikimės iš jo pamatyti visą atsidavimą autoklubui ir autoklubo darbuotojams.

 

Interviu iš administratoriaus John_Speak

 

Sveiki, noriu iš jūsų paimti interviu. (Viską ką jis rašė, aš sudėsiu į bendrą tekstą).

Galite pasakyti savo nuomonÄ™ apie dabartinius direktorius?  -   Jei galima argumentuokite viskÄ….
Dabartinis kolektyvas atrodo labai Å¡viežias(trapus), daug nepatyrusiu, jaunu direktorių. Manau dauguma atlieka darbus gerai, kažkurie, net persistengia ir gaunas pieva.  Nemeluosiu manau, kad yra direktorių kurie to buvo neverti, arba už juos buvo tikrai stipresniu.  Am, Å¡iaip nuomone mano apie juos gera.

O pavyzdžiui kÄ… keistumÄ—t bÅ«damas meru?  - 
Dabartiniai merai yra dabar padare tvarka kuri tikrai gera. AÅ¡ nelabai kÄ… keisÄiau turbÅ«t o tik tobulinÄiau, koreguoÄiau, atgaivinÄiau. Å iaip turbÅ«t keisÄiau anketų Å¡ablonus, renginius masinius darbu.

O gal jus pretenduojate į kažkokį postÄ… direktoriaus? Ar norÄ—tumÄ—t pretenduoti ir gauti kokį postÄ… dar?  - 
Dabar ne, nes adminą kodeksas neleidžia pretenduot i direktorių tik i TEISĖSAUGOS. Kol kas man pilnai užtenka admino, bet visai įdomu būtų išbandyti jėgas TEISĖSAUGOS DIREKTORIAUS GĖDOJE.

O gal pastebÄ—jote kÄ… daro direktoriai blogai?  - 
Manau yra blogai, kai direktoriai galvoja. Ai va, aÅ¡ Äia sÄ—dÄ—siu direktoriuje kokius metus su virÅ¡um ir gausiu garbes direktorių/metu direktorių nieko nedarÄ™s. Ir kai eina i ta pati direktorių kelis kartus ir neduoda pasireikÅ¡t kitiem. Bei noriu, kad direktoriai bÅ«tų savimi ir kad bÅ«tų vieningi visi direktoriai, nesipyktu.

 

Interviu iš administratoriaus – Mero Juozas_Samuolis

 

Nuo mano atÄ—jimo į Mero postÄ… iki Å¡ios dienos, pastebÄ—jau direktorių didesnį indÄ—lį firmų labui, taÄiau pripažinsiu daugeliui direktorių ir jų vadovaujanÄioms firmoms yra kur tobulÄ—ti, bet aÅ¡ viliuosi ir dedame kartu su direktoriais visas pastangas, kad mÅ«sų darbas atneÅ¡tų vaisių ir firmų efektyvumas nuolat augtų. Kas lieÄia tokius klausimus kaip ''O pavyzdžiui, kÄ… keistum bÅ«damas meru?'', manau jie iÅ¡vis neturÄ—tų bÅ«ti užduodami, tikriausia neturite plaÄiau argumentuotų klausimų užduoti ? Ä® tokius užduotus klausimus, surandu tik vienÄ… atsakymÄ… : Bet kokias bepaÄ—mus pareigas, visuomet geriausios ir naudingiausios idÄ—jos gimsta jau darbuojantis tose pareigose / pozicijose, todÄ—l kas lieÄia mane, nors ir minimalių permainų įvyko, taÄiau jų įgyvendinau ir galiu patikinti, kad kartu su kitu mano kolega tas esminias permainais ir mÄ—giname kurti, ieÅ¡koti bÅ«dų didžiausioms problemoms sprÄ™sti. VÄ—lgi, kas lieÄia direktorius, direktorius direktoriui nelygus, vieni į pavestas pareigas žiÅ«ri atsakingiau, kiti ne tiek dÄ—mesio joms skiria, taÄiau jei apimant visu mastu direktorius, tai tiek direktorių darbo, tiek paÄių firmų pagyvÄ—jimas jauÄiasi.

 

 

Korespondentas - Mano paskutinis moralas tame, merai nelabai galėjo atsakyti į mano klausimus, todėl kitą kartą stengsiuos visus surinkti į vieną vietą, ir padaryti bendrą apklausą ir visų nuomones sudėti kartu į vieną vietą.

 

                                                                                                                                                                                                        LSG korespondentas

                                                                                                                                                                                                               Antaniz_Phoenix


Šį praneÅ¡imÄ… redagavo Antaniz Phoenix: 24 lapkriÄio 2016 - 21:41

  • 3

Pasiimk mane dangau, jei aš per drąsus, bet už draugą man brangiau, žemėje nebus!

RABINASâ„¢

 

tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif


#2
^á…Ÿá…Ÿ

^á…Ÿá…Ÿ

    outside;>

  • Veteranas
  • 1.659 PraneÅ¡imai

Nice one! Geras straipsnis, gan idomiai buvo paskaityt, tik galetum paryskint nick su tam tikra spalva, paryskint klausimus ir t.t O siap tai tikrai gerai, laukiu daugiau straipsniu;d


  • 0

[= No need to cherish luxury cause everthin' come and go

Even the life that you have is borrowed =]


#3
L.Nos

L.Nos

    Autoklubo tÄ—vas

  • GarbÄ—s moderatorius
  • 2.745 PraneÅ¡imai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra yra
  • XP:115.000
  • lukucis8

Visai patiko , geras straipsnis.


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

„If you do not believe in yourself, no one will do it for you“ - Kobe Bryant.


#4
Samurai.

Samurai.

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 355 PraneÅ¡imai
  • Gyv. vietaVakar
  • Darbas:b
  • XP:20k

Geras toks straipsnis taip ir toliau ;)


  • 0

✵ Aš visiškai nesigailiu dėl savo sunkaus charakterio. Jis užtikrina stiprius žmones šalia manęs ✵

 

Samurai Forever

 

 

#RKS

 

 

Net jei esi vienas prieš visus, tai nereiškia, kad tu klysti.

 

 

giphy.gif

 

 

 

 

 

 


#5
Majoras

Majoras

    Elegantiškas "AIMAS"

  • Forumo dalyvis
  • 2.052 PraneÅ¡imai
  • Gyv. vietaMogiliovas
  • Darbas:Fizrukas

O jums skaitytojai, neprailgo skaityti? Viskas gerai? Gal kokių pastebėjimų, pageidavimų turite man ar kitiems korespondentams? Maloniai laukiame.


  • 0

Pasiimk mane dangau, jei aš per drąsus, bet už draugą man brangiau, žemėje nebus!

RABINASâ„¢

 

tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif


#6
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Veteranas
  • 4.506 PraneÅ¡imai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Å aulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Å aulys

padoneitink tukstanti kredu ir paimk is beno interviu


  • 1
Paveiksliukas

#7
☠Sethas â˜

☠Sethas â˜

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 PraneÅ¡imai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai

padoneitink tukstanti kredu ir paimk is beno interviu

Užtektų ir 500kred, šjp nelabai geras straipsnis, nes manęs nebuvo... Šjp tai nrml.


  • 1

#8
Bradley Coopper

Bradley Coopper

    OTDIHAEM

  • Veteranas
  • 2.019 PraneÅ¡imai
  • Geriausias 2016 metų:Krovinių transporto direktorius !

Man tikrai patiko. + r3p


  • 0

Nekilnojamo turto agentų direktorius nuo 2016-07-28 iki 2016-10-15
TeamSpeak moderatorius nuo 2016-10-13 iki 2017-03-31
Krovinių transporto direktorius nuo 2016-11-10 iki 2017-01-19
Gaisrininkų direktorius nuo 2017-05-13 iki 2017-06-24
Serverio adminstratorius nuo 2017-09-13 iki 2018-04-18
Krovinių transporto direktorius 2018-12-26 iki 2019-02-12
Inkasatorių direktorius nuo 2019-09-16 iki 2019-10-02


#9
ROKO NUOTYKIAI

ROKO NUOTYKIAI

    ð™¸ðš—ðšŽðšðšðšŠðš‹ðš•ðšŽ

  • Veteranas
  • 4.082 PraneÅ¡imai
  • Gyv. vietaĸaÑ‚eggaÑ‚.
  • psich#8365
  • Darbas:pasiskolinu ir dingstu :DD
  • VIP:gaujos vadai paremia visad
  • XP:∞
  • 2022 Metų geriausias:Metų atmosfera.
  • Geriausias 2019 metų:Metu atmosfera & Metu populeriausias žaidejas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu atmosfera
  • Rekordų savininkas:Konkursų fanatikas
Šaunuolis tikrai geras straipsnis seneli ;) +rep nepagailėsiu už pastangas.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 sveÄiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)