Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

DJ Qhmed_Querez


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Grinius

Grinius

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 151 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • Darbas:z
  • VIP:t
  • XP:326
  1.     Tavo (Vardas_Pavarde) žaidime, vardas tikrame gyvenime: Žaidime Qhmed_Querez, real-life Justas
  2.     Kiek tau metų: (n-15. Išimtis geras balsas, kurį pamatysim įraše) 17metų balsas necypiantis ;D
  3.     Kiek LSG serveryje turi xp (Patirties taškų): 19k xp bet tai manau nieko nereiškia nes šiame projekte esu 5metai :)
  4.     Apibūdink save: Esu gan kruopštus, draugiškas, mėgstantis pašnekėti netuščiažodžiauju.
  5.     Kodėl būtent tu? Nes mano muzika kitokia nei dabar leidžiama LSG radijoje. Aš noriu atgaivint kažką sunkesnio kažką ko nebūna LSG radijoje.
  6.     Ar priklausei kažkokiam radijo projektui? - Jei ne, ar busi pajėgus išmokti viską? : Nepriklausau, bet tikrai susitvarkyčiau.
  7.     Kiek laiko praleisi radijo eteryje? (Per savaite/diena): Per diena apie 2h savaitgaliais 4h.
  8.     Tavo trumpas balso įrašas(iki 1min) http://www.zippyshare.com/ arba Až. I AŽ galėsiu numest arba per Ts pašneket ;)
  9.     Kaip manai, daugiau reikia kalbėti ar leisti muziką? Manau 50/50 bet kartais pakalbinti kitus žmones butu idomiau nei paklausyti muzikos.
  10.     Kaip manai, ko dabar trūksta Lsg radijai kad būtų klausytojų. Trūksta žmonių susidomėjimo. Reiktu dažniau skelbti per /vchat informacija daugiau kalbinti žaidėju/adminu.
  11.     Ar sutinkate su radijos taisyklėmis? http://lsgyvenimas.l...klės/<br> TAIP
     
  12.     Jūsų skype? Su jumis susisiekti. Justukas1999

  • 0



l6Rf7sz.jpg




Antanas Nebirkauskis


#2
Rimantė

Rimantė

    Geriausia taxi direktorė ever

  • Naujokų verbuotojai
  • 920 Pranešimai
  • Darbas:Skelbėja
  • VIP:Neribotas

Už.


  • 0

#3
Hail Mary

Hail Mary

    Oldschoolas

  • Veteranas
  • 1.151 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

bus padorios muzikos bsk


  • 0

Hate it or love it


 


#4
Jack_Vverh*

Jack_Vverh*

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 107 Pranešimai
  • Darbas:Policija
  • XP:75k+
Už, duokim pabandyti.

Šį pranešimą redagavo Jack_Vverh*: 28 lapkričio 2016 - 10:32

  • 0

LSG radijos DJ nuo 2016-11-11 iki 2017-02-26.
NTA direktorius nuo 2016-11-29 iki 2016-12-17.

 


#5
Vin_Diesel

Vin_Diesel

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 85 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:n
  • XP:43.000

tegul pasireiskia. visi turi galimybe bent po viena, bet nevisi ja issaugo ilgam :)


  • 0

#6
Tomas_Mestny

Tomas_Mestny

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 212 Pranešimai
  • Gyv. vietaJungtinė Karalyste
  • Darbas:Skelbėjų vadovas
  • VIP:Turi
  • XP:120000

Patvirtina.


  • 0






0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)