Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

lag.cs ar lag isnaudojimas.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
24 atsakymai į šią temą

Apklausa: lag.cs ar lag isnaudojimas. (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

?

  1. lag.cs (7 balsai(-ų) [53.85%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 53.85%

  2. lag isnaudojimas (6 balsai(-ų) [46.15%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 46.15%

Balsuoti

#1
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

padiskutuokim, cia lag.cs ar lag isnaudojimas? :)


  • 4
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#2
Raffaeli Cassel (Franklin)

Raffaeli Cassel (Franklin)

    pakratyk vaikas

  • Forumo dalyvis
  • 552 Pranešimai
  • Gyv. vieta"The Mafia" gaujos ofisas.
  • Darbas:st
  • VIP:t
  • XP:420

galima pamąstyti čia. Gali būti, kad kadangi modintas skin, buginasi tiesiog. būna su Skinais taip, kad nelimpa, nes su modu vienoj vietoj tas markas skino, bemod kitoj.


  • 0

#3
Garis_

Garis_

    Viršila

  • Senbuvis
  • 1.427 Pranešimai
  • Gyv. vieta17 nr.
  • Darbas:Moneta
  • VIP:900 dienu
  • XP:200000
  • Geriausias 2016 metų:Gaujos vadas.
  • Laimėjo konkursą:Filmų klausimanija

galima pamąstyti čia. Gali būti, kad kadangi modintas skin, buginasi tiesiog. būna su Skinais taip, kad nelimpa, nes su modu vienoj vietoj tas markas skino, bemod kitoj.

Prikolas tame, kad paprastas žaidėjas kaip tu ar aš jau gautų baną už tokią nesamonę, bet greičiausiai šitam nieko nebus, nes jis adminas o.O


  • 0
Paveiksliukas
Paveiksliukas

#4
Domkius_Rekt

Domkius_Rekt

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 586 Pranešimai
  • Gyv. vietaZaliuju kysuliu salos
  • Darbas:bm
  • VIP:t
  • XP:34000

Teisingai sako Judžinas, labai daug sansu, kad cia jum buginasi del begales modu, bet gali  but ir lag isnaudojimas/lag.cs


  • 0

Chase a check, never chase a bitch


#5
Renzo!

Renzo!

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.774 Pranešimai

galima pamąstyti čia. Gali būti, kad kadangi modintas skin, buginasi tiesiog. būna su Skinais taip, kad nelimpa, nes su modu vienoj vietoj tas markas skino, bemod kitoj.

Šeip jau jeigu apie tai kalbam, tai skinai buginasi pora hitu +-, o cia grazvį matosi šaudė nevienas žmogus.


  • 0

#6
Raffaeli Cassel (Franklin)

Raffaeli Cassel (Franklin)

    pakratyk vaikas

  • Forumo dalyvis
  • 552 Pranešimai
  • Gyv. vieta"The Mafia" gaujos ofisas.
  • Darbas:st
  • VIP:t
  • XP:420

Šeip jau jeigu apie tai kalbam, tai skinai buginasi pora hitu +-, o cia grazvį matosi šaudė nevienas žmogus.

 

 

Prikolas tame, kad paprastas žaidėjas kaip tu ar aš jau gautų baną už tokią nesamonę, bet greičiausiai šitam nieko nebus, nes jis adminas o.O

 

išsakiau savo nuomonę, kaip yra, nežinau, nepūlkit gi :D


  • 0

#7
Grazvis Stifleris

Grazvis Stifleris

    Veteranas

  • Senbuvis
  • 1.687 Pranešimai

Prikolas tame, kad paprastas žaidėjas kaip tu ar aš jau gautų baną už tokią nesamonę, bet greičiausiai šitam nieko nebus, nes jis adminas o.O

Tikrai nieko neturiu, tu su česka draugeliai, per teamspeaka rašei, e nori prikolo? Va ir prikolas, prieš savaitė kažkur man taip rašėt ir siūlėt prikolo. Kad esat GSF draugai visi ir taip žino, bei neturiu ką slėpti, dėl ko naudoti kažkokius failus, kam man to? Jei jus kliši esat niekas nekaltas, bei matosi kaip nelipo tik 2 kulkos, O čia serverio bugas, ne vienam žaidėjui būna kad neišauna kulka kuri nors, tai čia daugiau nei puse serverio reiktu užbanint. Bei matosi nuotraukose kaip specialiai nustoja šaudyt, daugiausiai šaudo Česka, kiti nustoja ir vėl šaudo, Česka bando savo magijos ekspermentus.. 


  • 0

#8
Garis_

Garis_

    Viršila

  • Senbuvis
  • 1.427 Pranešimai
  • Gyv. vieta17 nr.
  • Darbas:Moneta
  • VIP:900 dienu
  • XP:200000
  • Geriausias 2016 metų:Gaujos vadas.
  • Laimėjo konkursą:Filmų klausimanija

Tikrai nieko neturiu, tu su česka draugeliai, per teamspeaka rašei, e nori prikolo? Va ir prikolas, prieš savaitė kažkur man taip rašėt ir siūlėt prikolo. Kad esat GSF draugai visi ir taip žino, bei neturiu ką slėpti, dėl ko naudoti kažkokius failus, kam man to? Jei jus kliši esat niekas nekaltas, bei matosi kaip nelipo tik 2 kulkos, O čia serverio bugas, ne vienam žaidėjui būna kad neišauna kulka kuri nors, tai čia daugiau nei puse serverio reiktu užbanint. Bei matosi nuotraukose kaip specialiai nustoja šaudyt, daugiausiai šaudo Česka, kiti nustoja ir vėl šaudo, Česka bando savo magijos ekspermentus.. 

Kad ceska praktiskai viska pataike, mes is sono irgi pataikem nemazai, bet tiesiog letai hp krito :) O jeigu ir serverio bugas už tokį bug'ą daauug žmonių yra nukentėję banais. Aš irgi sakiau kad necheatinu kai gavau ban'ą. -_-

P.S. Viešas šmeižtas

 

 

Česka bando savo magijos ekspermentus.. 

kaltini Ceska cheatinimu.


Šį pranešimą redagavo Bazooka: 18 balandžio 2017 - 19:30

  • 0
Paveiksliukas
Paveiksliukas

#9
Grazvis Stifleris

Grazvis Stifleris

    Veteranas

  • Senbuvis
  • 1.687 Pranešimai

Kad ceska praktiskai viska pataike, mes is sono irgi pataikem nemazai, bet tiesiog letai hp krito :) O jeigu ir serverio bugas už tokį bug'ą daauug žmonių yra nukentėję banais. Aš irgi sakiau kad necheatinu kai gavau ban'ą. -_-

Aš tikrai nežadu gynčiotis su jumis, nes aš jum sakau kaip yra, kaip buvo, bei video kelkit iškarta, o ne po savaitės, vel nežadu rašyt ka anksčiau rašiau, tik galiu patarti, pažiek atidžiai, bet tu nenori nieko matyti, to kas matosi nes ko sieki visi žino, bet meluot negražu


  • 0

#10
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

Tikrai nieko neturiu, tu su česka draugeliai, per teamspeaka rašei, e nori prikolo? Va ir prikolas, prieš savaitė kažkur man taip rašėt ir siūlėt prikolo. Kad esat GSF draugai visi ir taip žino, bei neturiu ką slėpti, dėl ko naudoti kažkokius failus, kam man to? Jei jus kliši esat niekas nekaltas, bei matosi kaip nelipo tik 2 kulkos, O čia serverio bugas, ne vienam žaidėjui būna kad neišauna kulka kuri nors, tai čia daugiau nei puse serverio reiktu užbanint. Bei matosi nuotraukose kaip specialiai nustoja šaudyt, daugiausiai šaudo Česka, kiti nustoja ir vėl šaudo, Česka bando savo magijos ekspermentus.. 

Tai aisku, kai parodo irodymus, tai ir nenaudoji nieko. Ir mane cia dar viesai kaltini kazkokiais cheatinimais ar bbz kuo neturedamas irodymu. Normalu adminam cia jo?


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#11
Garis_

Garis_

    Viršila

  • Senbuvis
  • 1.427 Pranešimai
  • Gyv. vieta17 nr.
  • Darbas:Moneta
  • VIP:900 dienu
  • XP:200000
  • Geriausias 2016 metų:Gaujos vadas.
  • Laimėjo konkursą:Filmų klausimanija

Aš tikrai nežadu gynčiotis su jumis, nes aš jum sakau kaip yra, kaip buvo, bei video kelkit iškarta, o ne po savaitės, vel nežadu rašyt ka anksčiau rašiau, tik galiu patarti, pažiek atidžiai, bet tu nenori nieko matyti, to kas matosi nes ko sieki visi žino, bet meluot negražu

Meluot? Siekiu tave pašalinti iš admin kolektyvo, nes naudoji tokius dalykus kaip lag.cs, rodai nepagarba žaidėjam, juos šmeiži viešai, naudoji jetpack rinkti velykinius kiaušinius ir /gydyti savais tikslais. 

O matau, ką reikia nuo 0:10 suskaičiavau, kad tau nelipo 6 ar 7 vegos pataikytos kulkos. :)


Šį pranešimą redagavo Bazooka: 18 balandžio 2017 - 19:34

  • 0
Paveiksliukas
Paveiksliukas

#12
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Gaujų kovos/statistika
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys

sakyciau jog lag isnaudojimas, bet is ceskos video matosi jog normaliai vaiksto ir atsisaudo todel cia invul arba lag.cs :D

panasus skundas kur tikrai matosi magijos:
http://lsgyvenimas.l...-eriikas-bravo/

cia skundas kur matosi kad tam zmogui tikrai lagino, nes saudo belenkur ir neitema
http://lsgyvenimas.l...kadash_kobretis

ne man cia jumis teist bet teisingai sako. butu paprastas zaidejas iskart banas butu


  • 1

mKXz97q.png


#13
hwrd

hwrd

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 986 Pranešimai

pasizekit jo ping poto tada pazekit ar lag isnaudoja, nes imanomas dalykas kaip /flsimit kai kazka siuntiesi,..


Šį pranešimą redagavo Tony Haword: 18 balandžio 2017 - 19:48

  • 0

ZNRY.gif


#14
Grazvis Stifleris

Grazvis Stifleris

    Veteranas

  • Senbuvis
  • 1.687 Pranešimai

Aš neturiu ką veikt, tik kažkam kiaušinius nuimti, gydyti save, cheatinti, klausyti matematikos pamokų, na baisų.. Aš tikrai nebekomentuosiu nes nera ką komentuoti, bei jau pripažink kaip teamspeake klausei, ar aš noriu prikolo.. Na o jus čia visi nukinteja komentuoja, per logus galima pažiūrėt, valiuks gavo kick, pyksta labai, o dieve kaip pyksta, iš tokiu magijos triuku vega supyko, nes reikia jam admino, na garys iš vien su vega ir garys admino irgi nori, bet ir nepamiršo GSF gaujos įvelti prieš manę, na korupcijos netrūksta, kas matosi aiškiai tai korupcija, o ne lag išnaudojimai kokie, daugiau nežinau ka komentuoti, skaitykit ir nebekils klausymų, o ne savo galvoje turėkit. 


Šį pranešimą redagavo Stifis ^^: 18 balandžio 2017 - 19:42

  • 0

#15
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

Aš neturiu ką veikt, tik kažkam kiaušinius nuimti, gydyti save, cheatinti, klausyti matematikos pamokų, na baisų.. Aš tikrai nebekomentuosiu nes nera ką komentuoti, bei jau pripažink kaip teamspeake klausei, ar aš noriu prikolo.. Na o jus čia visi nukinteja komentuoja, per logus galima pažiūrėt, valiuks gavo kick, pyksta labai, o dieve kaip pyksta, iš tokiu magijos triuku vega supyko, nes reikia jam admino, na garys iš vien su vega ir garys admino irgi nori, bet ir nepamiršo GSF gaujos įvelti prieš manę, na korupcijos netrūksta, kas matosi aiškiai tai korupcija, o ne lag išnaudojimai kokie, daugiau nežinau ka komentuoti, skaitykit ir nebekils klausymų, o ne savo galvoje turėkit. 

tu man irodyk, kad as kazka sakiau, smeizi cia be irodymu.


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#16
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Gaujų kovos/statistika
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys

Aš neturiu ką veikt, tik kažkam kiaušinius nuimti, gydyti save, cheatinti, klausyti matematikos pamokų, na baisų.. Aš tikrai nebekomentuosiu nes nera ką komentuoti, bei jau pripažink kaip teamspeake klausei, ar aš noriu prikolo.. Na o jus čia visi nukinteja komentuoja, per logus galima pažiūrėy, valiuks gavo kick, pyksta labai, o dieve kaip pyksta, iš tokiu magijos triuku vega supyko, na garys iš vien su vega, bet ir nepamiršo GSF gaujos įvelti prieš manę, na korupcijos netrūksta, kas matosi aiškiai tai korupcija, o ne lag išnaudojimai kokie, daugiau nežinau ka komentuoti, skaitykit ir nebekils klausymų, o ne savo galvoje turėkit. 

nebekisk tu savo kicku nes man niekada nesikeikiu. o tu netaip suvoki situacija leisk padesiu suprasti. gal tu ir tikrai nieko nenaudoji ir neturi, bet jei butum paprastas zaidejas ir sitas video butu ikeltas i cyteriu tema prasileistum bana ir niekada nesikeikiu kad tu sakai kad tau lagino intikas ar kad nieko nenaudoji. o tu cia su savo gsf eik maldauk malones ar pasigailejimo, nes tu toks ir esi kai gauni papeikima iskarto bandai taikstytis kad uzrakintu tema

NeKyR61.png

o tam kartui siulau lyst giliai antonesui ar kazkam i sikna kad nieko nebutu tau


  • 0

mKXz97q.png


#17
Grazvis Stifleris

Grazvis Stifleris

    Veteranas

  • Senbuvis
  • 1.687 Pranešimai

tu man irodyk, kad as kazka sakiau, smeizi cia be irodymu.

Aš tau sakau, pripažink tik, ar nebuvo, tik pripažint liepiu, nieko aš nesmeižiu nenaudok komandų stebuklingų, net smeištas ne taip atrodo, ne čia tikrai, sakau vega, skaityk ką rašiau, viskas aiškiai rašoma ten, paskaityk dar karteli, galiu padėt jei kliuni truputi, neįsižeisk, mėgstu žmonem padėt ir tau padėsiu :)


  • 0

#18
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

Aš tau sakau, pripažink tik, ar nebuvo, tik pripažint liepiu, nieko aš nesmeižiu nenaudok komandų stebuklingų, net smeištas ne taip atrodo, ne čia tikrai, sakau vega, skaityk ką rašiau, viskas aiškiai rašoma ten, paskaityk dar karteli, galiu padėt jei kliuni truputi, neįsižeisk, mėgstu žmonem padėt ir tau padėsiu :)

kodel tureciau pripazint tai ko nebuvo?


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#19
Grazvis Stifleris

Grazvis Stifleris

    Veteranas

  • Senbuvis
  • 1.687 Pranešimai

nebekisk tu savo kicku nes man niekada nesikeikiu. o tu netaip suvoki situacija leisk padesiu suprasti. gal tu ir tikrai nieko nenaudoji ir neturi, bet jei butum paprastas zaidejas ir sitas video butu ikeltas i cyteriu tema prasileistum bana ir niekada nesikeikiu kad tu sakai kad tau lagino intikas ar kad nieko nenaudoji. o tu cia su savo gsf eik maldauk malones ar pasigailejimo, nes tu toks ir esi kai gauni papeikima iskarto bandai taikstytis kad uzrakintu tema

NeKyR61.png

o tam kartui siulau lyst giliai antonesui ar kazkam i sikna kad nieko nebutu tau

Pasiūliau normaliai aš tau, nes galvojau žmogus esi, bet va mano vardą gera praradai, nes draugiškai neištrynei ;) tik tiek ten reikėjo suprast, bet sunku buvo.. Paprašyk padėsiu ir tau su sakiniais, mūsų pareiga tokia adminų yra žmonem padet


  • 0

#20
Grazvis Stifleris

Grazvis Stifleris

    Veteranas

  • Senbuvis
  • 1.687 Pranešimai

kodel tureciau pripazint tai ko nebuvo?

Manau šitas žaidėjas serga atminties liga, siūlau nueiti pas daktarus, draugiškai, del sveikatos tavo :)


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)