Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Is samp kolekcijos

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
23 atsakymai į šią temą

#21
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

Eilinis samp vaikas kuris stumia ant tevu... Negeda? Ai tu tokiu neturi, uzuojauta. Beto sakiai as snd per toki gera ora prabuvau serve? As visa diena sventeje buvau kurioje taves neileistu, tai geriau net nebazarink apie tevus kai tu ciupahamarekas nezinai ka as veikiu. P.s pixeliais sakau zjbs tau ir su 2012m modais kapot.


Nepatinka nemokementuok,niekas nevercia ziuret.Jei tau akys kraujuoja tai kam jungi sia tema ir vis kazka komentuoji? Laisvas gi pasakiau,eik is cia.Nori kazka pasakyt ateik i pm,o del modu tai sakau dar karta.Man jie patiko,normalus modai buvo,kai zaisdavau idomu budavo,zaidziau del saves,negalvojau kad kazkam rodysiu,liko samp papkej,nusprendziau parodyt,visgi atsirado zmoniu kuriems tai idomu,bet aisku atsirado ir labatriasiu kurie atejo cia verhais pavaidint.Man neidomu kokie kiti modai yra ir kokius tu naudoji,man patinka sitie ir juos naudojau,o ar tau jie patinka ar ne man giliai,giliai nusispjaut...
  • 0

#22
Guest_Česius_*

Guest_Česius_*
  • Svečias
Op bulka
  • 0

#23
Guest_Maja_Dale_*

Guest_Maja_Dale_*
  • Svečias
Probe geriau
  • 0

#24
Harris 👑

Harris 👑

    Dūmtraukis

  • Senbuvis
  • 833 Pranešimai

Gražu, kai bus rep užmesiu :)


  • 0

                                                   #СлаваУкраине!

                                                   #PutinXuilo!

                                                                                               

                              Svajunas_GamingNicko_RosbergZachary_KatoshisMartynas_ProMichael_HarrisRimantas_MongolasMichael_Harris.

 

                                        Bandau pasiekti autoklubo direktoriaus postą, nori išreikšti nuomone? paspausk >čia<

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)