Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

o kaip jum si audine?


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
57 atsakymai į šią temą

#41
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

tai papasakok placiau,paliubomu tevai saibu dave ant masinos,zinok paciam uzsidirbti ir nusipirkti zymiai geriau yra nei is tevu kisenes tresti ;)


As suprantu , kad tau pavydas bus ziuret i mano masina , kuria PIRKSIM su tevu ( taip pat mano uzdirbti pinigai ten keliaus ) , bet cia yra normalu , nes moliai lietuviai tokia kaip tu bando save iskelt :D Jeigu tu per kokius 2-3 metus sugebejai ipirkt guoli 4 , tai bbz koki tu cia darba dirbai , tikriausiai pas mociute darze ravejai.
  • 1

#42
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

As suprantu , kad tau pavydas bus ziuret i mano masina , kuria PIRKSIM su tevu ( taip pat mano uzdirbti pinigai ten keliaus ) , bet cia yra normalu , nes moliai lietuviai tokia kaip tu bando save iskelt :D Jeigu tu per kokius 2-3 metus sugebejai ipirkt guoli 4 , tai bbz koki tu cia darba dirbai , tikriausiai pas mociute darze ravejai.


Nebediskutuok tu su juo, leisk jam galvot toliau, kad jis cia protingiausias kieciausias ir t.t.visi zino kad gluselis servo taip ar taip
  • 0


#43
Bill Collins

Bill Collins

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.088 Pranešimai
Man asmeniškai priekis negražus ir sąnaudos gan didelės.
  • 0

#44
siurblys

siurblys

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Užblokuotas
  • 7.372 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metų kritikas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu kritikas
  • Laimėjo konkursą:Serverio sportininkas

Nesakykit, kad probe pirkau del to, kad pinigu nera :D Cia yra neeilinis automobilis, vaziuoji ir visi ziuri, apklausineja apie ji, nes niekas tokio nemates ir yra kaifas vazinet, kai turi tik tu vienas tokia :) O su savo alga 400 euru patylek bandis vaikas, daugiau gaunu lietuvoj nei anglai. Haha. Varcik.


  • 0

#45
Jack_Beats

Jack_Beats

    weed dealer

  • Veteranas
  • 700 Pranešimai

Nesakykit, kad probe pirkau del to, kad pinigu nera :D Cia yra neeilinis automobilis, vaziuoji ir visi ziuri, apklausineja apie ji, nes niekas tokio nemates ir yra kaifas vazinet, kai turi tik tu vienas tokia :) O su savo alga 400 euru patylek bandis vaikas, daugiau gaunu lietuvoj nei anglai. Haha. Varcik.

Suprasciau jei vairuotum rs6 m5, s63 tada galetum pasakyt ''Cia yra neeilinis automobilis, vaziuoji ir visi ziuri, apklausineja apie ji, nes niekas tokio nemates ir yra kaifas vazinet, kai turi tik tu vienas tokia  :)''

Nenoriu as taves izeist bet tavo masina man neteikia jokio malonumo, net neziureciau i tokias


Šį pranešimą redagavo Jack Beats: 17 liepos 2017 - 02:10

  • 0

sw)


#46
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

Nesakykit, kad probe pirkau del to, kad pinigu nera :D Cia yra neeilinis automobilis, vaziuoji ir visi ziuri, apklausineja apie ji, nes niekas tokio nemates ir yra kaifas vazinet, kai turi tik tu vienas tokia :) O su savo alga 400 euru patylek bandis vaikas, daugiau gaunu lietuvoj nei anglai. Haha. Varcik.


Kam grazu ziuret i violetini karuti? Cia suprasciau butu kazkoks mersas landsberginis ar bumeris septintas , o cia kazkoks puvesis fordas :D O su savo alga tai gali tylet , nes grybas esi.

Šį pranešimą redagavo Knetas: 17 liepos 2017 - 08:54

  • 0

#47
siurblys

siurblys

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Užblokuotas
  • 7.372 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metų kritikas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu kritikas
  • Laimėjo konkursą:Serverio sportininkas
Jooo vaikuti
Vazinek su savo 7 bmw kai pilna ju gatvese, susitiksim chill and grill
  • 0

#48
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

Jooo vaikuti
Vazinek su savo 7 bmw kai pilna ju gatvese, susitiksim chill and grill


Ne , nevazinesiu su tokiu , nelabai noriu as pinigu kist i ji , gaila , kad apie landsbergini ne zodzio nepasakei , nes supranti , kad pagal tavo violetini vazona nera ka lyginti ;)
  • 0

#49
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

As suprantu , kad tau pavydas bus ziuret i mano masina , kuria PIRKSIM su tevu ( taip pat mano uzdirbti pinigai ten keliaus ) , bet cia yra normalu , nes moliai lietuviai tokia kaip tu bando save iskelt :D Jeigu tu per kokius 2-3 metus sugebejai ipirkt guoli 4 , tai bbz koki tu cia darba dirbai , tikriausiai pas mociute darze ravejai.

tai as dar nepilnametis esu ir sugebejau guoli 4 ipirkti,kuris kainuoja 1k,taip as mldc zinau ta,nes tu mano amziaus budamas sampe sededavai ir jokio darbo nedirbes :D patikek manim,daugiau nei tu uzdirbau,o jeigu tu nuejai surinkai uogas ir turguje jas pardavinejai uzdirbai 30euru kazkur,tai nereiskia,kad prie tu saibu prisidejas ir tu esi :D esi mamytes vaikelis uz kuri viska daro tevai,sunelis uzsinorejo nauju drabuziu - mamyte nupirks,sunelis uzsinorejo automobiliuko - tevelis nupirks :D stai toks nesavarankiskas vaikis tu esi,kuris stumia ant kitu automobiliu,o pats max 100 euru uzdirbes yra rinkdamas uogas.Nera man ko pavydet beje tu mano amziaus budamas dvirati tik vairavai,o as jau sugebejau masina uz 1k euro ipirkt kur pats uzsidirbau :D pavydet cia tik tu man turi,nes esi eilinis vaikis uz kuri viska daro tevai

 

 

Kam grazu ziuret i violetini karuti? Cia suprasciau butu kazkoks mersas landsberginis ar bumeris septintas , o cia kazkoks puvesis fordas :D O su savo alga tai gali tylet , nes grybas esi.

skaitau tavo komentarus ir galvoju mintyse is kur tokiu buku zmoniu atsiranda.. probe yra retas automobilis,puse vaiku net nezino kas tai per automobilis,nes yra iprate girdeti tik bmw,audi,todel mieste visvien dauguma i probe atkreips demesi,nes iskirtinis nuo kitu yra,o mersu ir bumeriu pilna yra,visi juos perka ir dizainas jau daugumai zmoniu pabodes yra.O cia retas auto,iskirtinis sportiskas dizainas,kiekvienam savaip.Kai ikelsi savo nupirkta automobili galesim ir mes visi papizdavot ji,o dabar nieko nekomentuok geriau,kai vis dar vazyneji autobusais

 

P.S jau kelinta man karta apie ta golfa kartoji,tai galiu pasakyti,kad gali jau pamirsti ji,senau jau pardaves esu uz brangiau nei pirkau


Šį pranešimą redagavo Serverio savininkas: 17 liepos 2017 - 11:33

  • 0

#50
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

Nebediskutuok tu su juo, leisk jam galvot toliau, kad jis cia protingiausias kieciausias ir t.t.visi zino kad gluselis servo taip ar taip

man tai idomu,kuris is musu cia protingiausiu ir kieciausiu save laiko :D ar as ar tas kuris skelbiasi visiems,kad visa vakara snios koksa ? :D pats visiems pasigirt visur tik ir nori cia perskaicius tavo komentarus apie tavo visa gyvenima imanoma suzinot.Kur tu dirbi,kiek tu uzdirbi,kokia masina pirksi,ka veiksi vakare,kokius narkotikus sniosi ir panasiai :D nevaidink tu cia vokieti,kad nekaltas berniukas esi,nes man tai atrodo,kad tu ir nori cia pasigirt,kad protingiausias ir kieciausias esi papasakodamas visa savo gyvenima istorija :D :D


  • 0

#51
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

tai as dar nepilnametis esu ir sugebejau guoli 4 ipirkti,kuris kainuoja 1k,taip as mldc zinau ta,nes tu mano amziaus budamas sampe sededavai ir jokio darbo nedirbes :D patikek manim,daugiau nei tu uzdirbau,o jeigu tu nuejai surinkai uogas ir turguje jas pardavinejai uzdirbai 30euru kazkur,tai nereiskia,kad prie tu saibu prisidejas ir tu esi :D esi mamytes vaikelis uz kuri viska daro tevai,sunelis uzsinorejo nauju drabuziu - mamyte nupirks,sunelis uzsinorejo automobiliuko - tevelis nupirks :D stai toks nesavarankiskas vaikis tu esi,kuris stumia ant kitu automobiliu,o pats max 100 euru uzdirbes yra rinkdamas uogas.Nera man ko pavydet beje tu mano amziaus budamas dvirati tik vairavai,o as jau sugebejau masina uz 1k euro ipirkt kur pats uzsidirbau :D pavydet cia tik tu man turi,nes esi eilinis vaikis uz kuri viska daro tevai


skaitau tavo komentarus ir galvoju mintyse is kur tokiu buku zmoniu atsiranda.. probe yra retas automobilis,puse vaiku net nezino kas tai per automobilis,nes yra iprate girdeti tik bmw,audi,todel mieste visvien dauguma i probe atkreips demesi,nes iskirtinis nuo kitu yra,o mersu ir bumeriu pilna yra,visi juos perka ir dizainas jau daugumai zmoniu pabodes yra.O cia retas auto,iskirtinis sportiskas dizainas,kiekvienam savaip.Kai ikelsi savo nupirkta automobili galesim ir mes visi papizdavot ji,o dabar nieko nekomentuok geriau,kai vis dar vazyneji autobusais

P.S jau kelinta man karta apie ta golfa kartoji,tai galiu pasakyti,kad gali jau pamirsti ji,senau jau pardaves esu uz brangiau nei pirkau


Sorry , uzdarbiauju kai noriu kazko nuo 14 metu , taip , kad apie automobilius is tevu ar rubus nekalbek geriau , nes galiausiai jie perkami uz mano pinigus. Seniau iki 16 taip , tevai viska pirkdavo jie , nes tai yra normalu , po 16 pats pasakiau , kad noriu pradet ant savo siknos sedet ir po biski pajaust pinigu islaidas ir visa kita. Apie tavo guoli ir nepilnametyste galim tik ta suprast , kad esi siauro proto vazineti be teisiu , nes ipises i koki nuliova mersa , tektu tavo teveliam parduoti 2 kambariu buta ir keltis gyventi i soda auginti pupas. Tu man apie probes net nekalbek geriau , nes tai yra ne masina , o puvesis. Man paaiskint tai , kodel 1995 probe kainuoja 500-700 euru , kai koks banginis ar dar kokia vokietijos marke , kaina svyruoja apie 2k euro? Cia ir pasirodo visas aiskumas , kad is pyrago , torto nepadarysi.
  • 0

#52
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

Sorry , uzdarbiauju kai noriu kazko nuo 14 metu , taip , kad apie automobilius is tevu ar rubus nekalbek geriau , nes galiausiai jie perkami uz mano pinigus. Seniau iki 16 taip , tevai viska pirkdavo jie , nes tai yra normalu , po 16 pats pasakiau , kad noriu pradet ant savo siknos sedet ir po biski pajaust pinigu islaidas ir visa kita. Apie tavo guoli ir nepilnametyste galim tik ta suprast , kad esi siauro proto vazineti be teisiu , nes ipises i koki nuliova mersa , tektu tavo teveliam parduoti 2 kambariu buta ir keltis gyventi i soda auginti pupas. Tu man apie probes net nekalbek geriau , nes tai yra ne masina , o puvesis. Man paaiskint tai , kodel 1995 probe kainuoja 500-700 euru , kai koks banginis ar dar kokia vokietijos marke , kaina svyruoja apie 2k euro? Cia ir pasirodo visas aiskumas , kad is pyrago , torto nepadarysi.

kvailas zmogus esi ir tiek.Kalbi,kad as avarija su tom masinom sukelt galiu,bet esme tame,kad tu nusipirkes masina pats gali ivaziuot i brangu mersa ir poto pas tevus begt,kad saibu duotu.. :D nesijaudink,ket taisykles uz tave geriau moku,turiu ir a1 kategorija ir puikiai zinau visas taisykles,o automobili vairuot nera sunku,jei aisku lakstai kaip beprotis po visa miesta,tai cia kiekvienas gali avarija sukelt,o jei vazineji tvarkingai,tai kuom esu pavojingesnis uz kitus ? :D butu 18ka metu tureciau ir b kategorija,kolkas neturiu,o masinas perku tam,nes tai mano biznis.Pas mane jos ilgai nebuna,o jeigu nusiperku,tai patikek tikrai nelakstau po 100 mieste ir panasiai,tad del avariju tu cia visiskai nusisnekejai :D svarbiausia prota turet,,nusisnekejai cia :D o del probes,tai niekada nesikeikiu cia jau kaip zmogui patinka.Kazkam patinka mersai,kazkam audi kazkam bmw,bet jeigu tau mamytes vaikeliui nepatinka probe,tai nebutina iskarto stumti ant jos :D aisku gali pasakyt,kad sudina masina,bet kas karta kartoti koks tai yra puvesis ir panasiai,tai zinai.. :D man tai probe zjbs masina,pats tokia imciau,nes rimtai retas varijantas,o su tais tavo banginiais puse zmoniu vazyneja.Kiekvienas savo skoni turi,tegul ir perka ka nori,o juokingiausia kai tu net masinos nei vienos neturejas esi ir stumi cia ant kitu auto :D tu isviso apie auto nieko nenusimanai,tai kaip tu gali cia kazka kalbet dar ? :D jeigu tau patinka mersai tai imk,jeigu zmogui patinka fordai tai tegul ima,bet niekada nesikeikiu vaikiskai elgiesi stumdamas ant kitu auto,tuolab pats neturi.O kaip sakai del kainos,tai niekada nesikeikiu jeigu pagal kaina ir metus perki masina,tai tu grynas vaikas esi tada,kuris katik nuo dviracio nulipes yra.Senesne masina gali but daug geresne nei naujesne,taip pat masina nusipirkt gali uz 500e ir ta masina zymiai geresne gali buti nei ta kuria pirkai uz 2k

 

zodziu nera esmes cia su tavim i diskusijas keltis,vistiek savo teigsi,esi dar per kvailas kad galetum cia kazka kalbet,irodynet,kai nusipirksi savo mersa ir uz amortikus po 500euru mokesi,tada gal kitaip pradesi mastyt,dabar esi eilinis vaikas nulipes nuo dviracio nesenai ir bandantis cia auto zinova primest.laisvas


Šį pranešimą redagavo Serverio savininkas: 17 liepos 2017 - 13:34

  • 0

#53
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

kvailas zmogus esi ir tiek.Kalbi,kad as avarija su tom masinom sukelt galiu,bet esme tame,kad tu nusipirkes masina pats gali ivaziuot i brangu mersa ir poto pas tevus begt,kad saibu duotu.. :D nesijaudink,ket taisykles uz tave geriau moku,turiu ir a1 kategorija ir puikiai zinau visas taisykles,o automobili vairuot nera sunku,jei aisku lakstai kaip beprotis po visa miesta,tai cia kiekvienas gali avarija sukelt,o jei vazineji tvarkingai,tai kuom esu pavojingesnis uz kitus ? :D butu 18ka metu tureciau ir b kategorija,kolkas neturiu,o masinas perku tam,nes tai mano biznis.Pas mane jos ilgai nebuna,o jeigu nusiperku,tai patikek tikrai nelakstau po 100 mieste ir panasiai,tad del avariju tu cia visiskai nusisnekejai :D svarbiausia prota turet,,nusisnekejai cia :D o del probes,tai niekada nesikeikiu cia jau kaip zmogui patinka.Kazkam patinka mersai,kazkam audi kazkam bmw,bet jeigu tau mamytes vaikeliui nepatinka probe,tai nebutina iskarto stumti ant jos :D aisku gali pasakyt,kad sudina masina,bet kas karta kartoti koks tai yra puvesis ir panasiai,tai zinai.. :D man tai probe zjbs masina,pats tokia imciau,nes rimtai retas varijantas,o su tais tavo banginiais puse zmoniu vazyneja.Kiekvienas savo skoni turi,tegul ir perka ka nori,o juokingiausia kai tu net masinos nei vienos neturejas esi ir stumi cia ant kitu auto :D tu isviso apie auto nieko nenusimanai,tai kaip tu gali cia kazka kalbet dar ? :D jeigu tau patinka mersai tai imk,jeigu zmogui patinka fordai tai tegul ima,bet niekada nesikeikiu vaikiskai elgiesi stumdamas ant kitu auto,tuolab pats neturi.O kaip sakai del kainos,tai niekada nesikeikiu jeigu pagal kaina ir metus perki masina,tai tu grynas vaikas esi tada,kuris katik nuo dviracio nulipes yra.Senesne masina gali but daug geresne nei naujesne,taip pat masina nusipirkt gali uz 500e ir ta masina zymiai geresne gali buti nei ta kuria pirkai uz 2k

zodziu nera esmes cia su tavim i diskusijas keltis,vistiek savo teigsi,esi dar per kvailas kad galetum cia kazka kalbet,irodynet,kai nusipirksi savo mersa ir uz amortikus po 500euru mokesi,tada gal kitaip pradesi mastyt,dabar esi eilinis vaikas nulipes nuo dviracio nesenai ir bandantis cia auto zinova primest.laisvas


Tai , kad tu teisiu neturi , kaip tu gali sakyti , kad lengva automobili vairuoti? :D Taisykles visi gali iskalt, jos as net nekaliau , nes zinojau , kad tai yra beveik bereiksmis dalykas , o tai , kad tu pas teva ant keliu vaziavai , tai nereiskia , kad tai yra lengva. "cia ir mano biznis" klykiau nuo sito, garbes zodis :Dd Tu tokiu biznieriu kaip tu tikriausiai kas antras , kuris kas puse metu parduoda triperi , pasidaro 100 euru , kuriuos ir tai isleido ant cheminio ir kuro prote tu.Apsispreskit jus , ar bmw bumeriu puse ar banginiu puse , nes as toki bangini matau labai retai , nes tai yra klasika , jeigu kazkas ir ji perka , turi but pasiruoses kisti i ja pinigus , nes tai yra limuzinas. " i mersa reikes kisti po 500 euru i amortikus" As nebusiu durnas ir neimsiu kazkokio s'niko , kur eina pneumatine pakaba , i kuria reikia pinigu sukisti tiek , kiek ji puse tokia kainuoja. Bet kokiu atveju , kad ir kas mano , kad probe kazkoks tai amazing aparatas yra tikrai atraufave , pirkti masina uz 300 , sukisti i ja ~600 ir galiausiai vazineti kol ji subires ir parduosi ja vel uz 300 , tai yra siauro proto automanas , kuris nesupranta , kad galetu jau uz ta stuka nusipirkti passata , vazineti ir vargo nematyti , o ne , kad nusipirkti kazkokia ale "klasika".
  • 0

#54
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

Tai , kad tu teisiu neturi , kaip tu gali sakyti , kad lengva automobili vairuoti? :D Taisykles visi gali iskalt, jos as net nekaliau , nes zinojau , kad tai yra beveik bereiksmis dalykas , o tai , kad tu pas teva ant keliu vaziavai , tai nereiskia , kad tai yra lengva. "cia ir mano biznis" klykiau nuo sito, garbes zodis :Dd Tu tokiu biznieriu kaip tu tikriausiai kas antras , kuris kas puse metu parduoda triperi , pasidaro 100 euru , kuriuos ir tai isleido ant cheminio ir kuro prote tu.Apsispreskit jus , ar bmw bumeriu puse ar banginiu puse , nes as toki bangini matau labai retai , nes tai yra klasika , jeigu kazkas ir ji perka , turi but pasiruoses kisti i ja pinigus , nes tai yra limuzinas. " i mersa reikes kisti po 500 euru i amortikus" As nebusiu durnas ir neimsiu kazkokio s'niko , kur eina pneumatine pakaba , i kuria reikia pinigu sukisti tiek , kiek ji puse tokia kainuoja. Bet kokiu atveju , kad ir kas mano , kad probe kazkoks tai amazing aparatas yra tikrai atraufave , pirkti masina uz 300 , sukisti i ja ~600 ir galiausiai vazineti kol ji subires ir parduosi ja vel uz 300 , tai yra siauro proto automanas , kuris nesupranta , kad galetu jau uz ta stuka nusipirkti passata , vazineti ir vargo nematyti , o ne , kad nusipirkti kazkokia ale "klasika".

kvailas berniuk,automobilis ir be teisiu vaziuoja :D o teises turiu as a1,bet ant tiek vaikis eis,kad greiciausiai nezinai net kas cia per kategorija,nu dabar aisku pasigooglinsi ir suzinosi :D :D sako tevui ant kelio :D taip,taip tik tevui ir sedejau ant keliu '' teisingai '' sakai :D matai vaiki,pavydi man,kad tu mano amziaus budamas tik sampa ir zaidiai,nueidavai paimdavai tevo passato raktus atsisedavai vaira pasukiodavai ir atgal iseidavai todel cia ir kuri kazkokias pasakas apie mane,kad as tik ant keliu sedejas esu,kad vairuot nemoku ir panasiai  o del bizniaus,tai juokis vaiki.Puse gyventoju taip gyvena,jei tu vaikas grybus pardavyneji ir po 100 euru gauni uz tai,tai as geriau masina prastumsiu ir pasidarysiu sau pliusa.Ir pliusas tikrai ne 100,o buna ir daugiau,nu tu per kvailas esi ka as tau pasakosiu,jei tau tik mersai ir passatai galvoj,pagal tave geriausi auto tie :D nu tu grynas vaikis esi,vadinsiu tave vaikiu,nes protas tavo toks labai vaikiskas  grybu pardavejas esi ir stumi cia dar kazka ant manes,kai pats masinos neturejas buvai :D o del pasato,kad sakai kad nusipirktum ir vargo nematytum,tai turiu tau blogu zyniu,vaiki.Passata nusipirkes irgi servise sedetum,nera nei vieno automobilio kuris nereikalauti investiciju,tik kaikurie automobiliai maziau,kurie daugiau,matosi kad tevas tavo passata b5 vairuoja,pripasakojo pasaku,o tu durnelis juom tiki,nes pats masinos neturejas esi nei vienos.Matosi,kad tu vaiki tevo zodziais kalbi,bet abu buki esat,nes isviso apie auto nesusigaudot,juokingi klounai,maziau tevo zodzio klausyk,kai masina nusipirksi tada ir galesi kazka savo irodynet,o dabar eik toliau su savo dvirati aprdavynek ir ieskokis masinos :D


Šį pranešimą redagavo Serverio savininkas: 17 liepos 2017 - 14:35

  • 0

#55
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

man tai idomu,kuris is musu cia protingiausiu ir kieciausiu save laiko :D ar as ar tas kuris skelbiasi visiems,kad visa vakara snios koksa ? :D pats visiems pasigirt visur tik ir nori cia perskaicius tavo komentarus apie tavo visa gyvenima imanoma suzinot.Kur tu dirbi,kiek tu uzdirbi,kokia masina pirksi,ka veiksi vakare,kokius narkotikus sniosi ir panasiai :D nevaidink tu cia vokieti,kad nekaltas berniukas esi,nes man tai atrodo,kad tu ir nori cia pasigirt,kad protingiausias ir kieciausias esi papasakodamas visa savo gyvenima istorija :D :D

as niekad nelaikiau saves protingiausiu ir kieciausiu, juolab pries tokius kaip tu man nera tikslo :DD naras esi, marozui ilyst iki koju pirstu bandai.  busenoj parasiau, kad sausiu, ir ka? kas man ka papis? ka noriu ta rasau. ka noriu ta saunu, nepatinka praplauk i sali. visi kalba kazka, visi kazka pasakoja, forumas tam ir yra, jei nepatinka neskaityk, nekomentuok, atrodysi gudresnis, toks koki ir vaidini


Šį pranešimą redagavo VOKIETIS: 17 liepos 2017 - 14:39

  • 0


#56
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

as niekad nelaikiau saves protingiausiu ir kieciausiu, juolab pries tokius kaip tu man nera tikslo :DD naras esi, marozui ilyst iki koju pirstu bandai.  busenoj parasiau, kad sausiu, ir ka? kas man ka papis? ka noriu ta rasau. ka noriu ta saunu, nepatinka praplauk i sali. visi kalba kazka, visi kazka pasakoja, forumas tam ir yra, jei nepatinka neskaityk, nekomentuok, atrodysi gudresnis, toki koki ir vaidini

tai pala,pala.Sakai,kad nelaikai saves protingiausiu ir kieciausiu,tai kodel apie mane taip manai ?:D parodyk kur as tau ta sakes esu,tame ir yra esme,kad as tau to irgi sakes niekad neesu,bet pats prikuriai cia ir vadini mane kieciausiu ir pns,nors tai tik tavo sukurta teorija yra :D :D o del marozo,tai nejuokauk.Niekam nelendu i subine,jeigu mintys sutampa tai sutinku su juo nuomone,as ta pati apie tave galiu pasakyt,kad lendi i kento subine,nu zodziu eilini karta nusisneki tu cia.


  • 0

#57
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

kvailas berniuk,automobilis ir be teisiu vaziuoja :D o teises turiu as a1,bet ant tiek vaikis eis,kad greiciausiai nezinai net kas cia per kategorija,nu dabar aisku pasigooglinsi ir suzinosi :D :D sako tevui ant kelio :D taip,taip tik tevui ir sedejau ant keliu '' teisingai '' sakai :D matai vaiki,pavydi man,kad tu mano amziaus budamas tik sampa ir zaidiai,nueidavai paimdavai tevo passato raktus atsisedavai vaira pasukiodavai ir atgal iseidavai todel cia ir kuri kazkokias pasakas apie mane,kad as tik ant keliu sedejas esu,kad vairuot nemoku ir panasiai o del bizniaus,tai juokis vaiki.Puse gyventoju taip gyvena,jei tu vaikas grybus pardavyneji ir po 100 euru gauni uz tai,tai as geriau masina prastumsiu ir pasidarysiu sau pliusa.Ir pliusas tikrai ne 100,o buna ir daugiau,nu tu per kvailas esi ka as tau pasakosiu,jei tau tik mersai ir passatai galvoj,pagal tave geriausi auto tie :D nu tu grynas vaikis esi,vadinsiu tave vaikiu,nes protas tavo toks labai vaikiskas grybu pardavejas esi ir stumi cia dar kazka ant manes,kai pats masinos neturejas buvai :D o del pasato,kad sakai kad nusipirktum ir vargo nematytum,tai turiu tau blogu zyniu,vaiki.Passata nusipirkes irgi servise sedetum,nera nei vieno automobilio kuris nereikalauti investiciju,tik kaikurie automobiliai maziau,kurie daugiau,matosi kad tevas tavo passata b5 vairuoja,pripasakojo pasaku,o tu durnelis juom tiki,nes pats masinos neturejas esi nei vienos.Matosi,kad tu vaiki tevo zodziais kalbi,bet abu buki esat,nes isviso apie auto nesusigaudot,juokingi klounai,maziau tevo zodzio klausyk,kai masina nusipirksi tada ir galesi kazka savo irodynet,o dabar eik toliau su savo dvirati aprdavynek ir ieskokis masinos :D


Zinojau , kad tu durnas , bet , kad ant tiek niekada nesikeikiu , tai ne.Tu supranti , kad vairuoti automobili ir motocikla tai yra labai du skirtingi dalykai ? :D Passata emiau kaip pavyzdi , jog jis yra simta kartu geresnis negu puvesis. Pas mane visa seima vairuoja vokiecius ir vargo nemato , motinos masina pirkta is tatu , per 5 metus smaluota ir pakeistos kaladeles. Tevo tas pats , 2 metai - keista kuro sistema. Jeigu tu manai , kad tu nepilnametis pacukas , nusipirkes kazkoki sudina golfa daugiau nusimano , tai nera apie ka kalbet su tavim. Grynas lietuviskas pavydas , kai viena tevo masina kainuoja tiek , kiek tavo seimos butas.
  • 0

#58
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

nebesigruzink knetai, su juo begalo, ta pati per ta pati varto, nusisneka, uzsiimk kazkuo kas duos naudos tau :D


  • 0





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)