Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Ieškau pagalbos


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Noah Oakwood

Noah Oakwood

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 8 Pranešimai

Sveiki serverio bendruomenės nariai. Esu naujokas šiame serveryje ir turiu vieną tikslą - kuo greičiau įsidarbinti į padorų darbą su pakvietimu. Tačiau tam reikalingi patirties taškai (XP), kurie šiame serveryje keliasi labai ilgai. Aš stengiuosi, vykdau pasiekimus, tačiau man prieinami pasiekimai jau eina į pabaigą. Todėl ir atsirado toks prašymas: ar atsirastų geranoriškas žaidėjas šiame serveryje, kuris padėtų man įvykdyti likusius (galimus) pasiekimus. Kalbu apie tokius pasiekimus kaip: "First vechicle", "First home", "For rent", "Designer", "Under the mattres", "Millionaire", "Busnessman", "Pothead" ir kitus greitai atliekamus pasiekimus. Žinau esu naujokas ir žinau, kad tokie pasiekimai kaip "Millionaire" ar "Busnessman" yra labai vertingi ir perduoti nepažįstamam asmeniui tokius dalykus yra didelė rizika. Tačiau aš neesu tas, kuris atėjo čia visus apscaminti, ar kitaip padaryti jums žalos, tiesiog noriu kuo greičiau užsidirbti pinigų, o tam reikalingas XP kiekis. Bučiau labai dėkingas tam, kuris sutiktų padėti, tikiuosi toks žaidėjas atsiras. Ačiū iš anksto.


  • 0

#2
James Mclaren

James Mclaren

    Magnatas

  • Veteranas
  • 2.599 Pranešimai

Labas naujokėli :D malonu, kad čia apsilankei, turiu tau dovanelę, padovanosiu tau namuką, nieko ypatingo, bet turėsi kur laikinai apsigyventi, nemokamai iššisaugot, nereikės nieko atidavinėt, dovana yra dovana, aš tau parašysiu žaidime :)


  • 1
Pagarbiai,
Magnatas James Mclaren.

#3
Noah Oakwood

Noah Oakwood

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 8 Pranešimai

Labas naujokėli :D malonu, kad čia apsilankei, turiu tau dovanelę, padovanosiu tau namuką, nieko ypatingo, bet turėsi kur laikinai apsigyventi, nemokamai iššisaugot, nereikės nieko atidavinėt, dovana yra dovana, aš tau parašysiu žaidime :)

Dėkui tau labai!!!!!!


  • 0

#4
Madnes.

Madnes.

    Banditas

  • Veteranas
  • 1.883 Pranešimai
  • Gyv. vietaLukiškės
  • Darbas:Suvirintojas
  • VIP:YES
  • XP:42000

Jei nori, kad xp kiltu greičiau be pasiekimu, stenkis žaisti nuo 19h iki 20h, nes tada xp ir pinigai kila dvigubai greičiau.


  • 0

#5
R.Washington

R.Washington

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.655 Pranešimai

Na galiu padėt tau įvigdyt kitą pasiekimą.Jai neesi tu jo įvygdęs kur reik 10 star gaut.Jai reik susiek per žaidimą.:)


  • 0

#6
Noah Oakwood

Noah Oakwood

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 8 Pranešimai

Na galiu padėt tau įvigdyt kitą pasiekimą.Jai neesi tu jo įvygdęs kur reik 10 star gaut.Jai reik susiek per žaidimą.:)

Šį pasiekimą jau esu įvykdęs, ačiū.

Šį pranešimą redagavo Noah Oakwood: 23 liepos 2017 - 20:51

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)