Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Serverio trukdžiai ir sulietuvinimas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
16 atsakymai į šią temą

Apklausa: Lietuviškos raidės (52 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar norite matyti lietuviškas raides žaidime?

  1. Prabalsavo Taip, man patogiau skaityti ir rašyti su lietuviškomis raidėmis. (44 balsai(-ų) [86.27%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 86.27%

  2. Ne, nenoriu keisti Windows nustatymų ir šiuo metu matau hieroglifus. (7 balsai(-ų) [13.73%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 13.73%

Balsuoti

#1
admin

admin

    Administrator

  • Prezidentas
  • 1.938 Pranešimai

1) Labai apgailėstaujų dėl serverio downtime pastarosiomis dienomis. Po atnaujinimų atsirado pora klaidų, dėl kurių serveris užlūžinėjo. Dabar jos visos turėtų būti sutvarkytos.  :morning1:

 

Dėl DDoS atakų dirbame su tiekėjais, greitu metu turėtų būti įjungtos apsaugos, kurios nuo jų apgins.

 

2) Turbūt pastebėjote, kad pastatų tekstuose po atnaujinimų atsirado lietuviškos raidės. Su administracijos kolektyvu svarstome, ar reikėtų visus serverio tekstus parašyti su lietuviškomis raidėmis. Kiti Lietuvos sa-mp serveriai visada naudoja lietuviškas raides, todėl norime sužinoti, ar jūs tai norite matyti mūsų serveryje.

Žinutes viešame chate vis tiek galėsite rašyti taip, kaip jums patogiau, t.y. tiek su lietuviškomis raidėmis, tiek be jų.

 

Lietuviškas raides susitvarkyti gan paprasta, greitu metu sukursime gida kaip tai padaryti.

 

 

P.S. Jei galite, įmeskite screenshot su sotumo rodikliu. Noriu pažiūrėti ar visiems jį rodo tinkamoje vietoje. Ačiū.

 


  • 2

#2
momentKlijai

momentKlijai

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 699 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrie kontiko
  • Darbas:Homeless
  • VIP:Joa
  • XP:►1337◄

Taip, nes su lt raidem kazkaip graziau atrodo! :)


  • 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodėl gi ne?

 


#3
momentKlijai

momentKlijai

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 699 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrie kontiko
  • Darbas:Homeless
  • VIP:Joa
  • XP:►1337◄

O dėl alkio matuokliu vidury tarp heal ir armour rodo


  • 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodėl gi ne?

 


#4
admin

admin

    Administrator

  • Prezidentas
  • 1.938 Pranešimai

O dėl alkio matuokliu vidury tarp heal ir armour rodo

 

Taip, nes su lt raidem kazkaip graziau atrodo!  :)

 
 
Naudok "Redaguoti" mygtuką, nes už double-post gali gauti įspėjimą. Man reikia nuotraukos, kad ten jį rodo tai aš žinau.

  • 0

#5
Menoss.

Menoss.

    Praridenęs kamuoliukų...

  • Užblokuotas
  • 1.891 Pranešimai
  • Gyv. vietaKėdainiai.
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Nera
  • XP:107.000

http://imgur.com/a/HlmlKva nuotrauka su alkiu

 

ir va bugas http://lsgyvenimas.l...rodiklio-bugas/


Šį pranešimą redagavo Menoss.: 22 rugpjūčio 2017 - 17:21

  • 1

" Jei ringe arba už jo ribų krenti - nieko blogo. Blogai, jei ir lieki parkritęs. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

" Čempionais tampama ne sporto salėse. Čempioną pagimdo tai, kas slypi žmogaus viduje - troškimai, svajonės, tikslai. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

 

 

      


#6
Zygis Garys

Zygis Garys

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.218 Pranešimai
  • _zygis
  • Darbas:Dushmanas
  • VIP:Yra
  • XP:50k
  • Zygis_Garys
  • Geriausias 2018 metų:2017 metų administratorius. 2017 metų baneris.
  • 2017 Metų Direktorius:Medikų
  • ?

Manau kad LT raidės būtų gan neblogai, o dėl tų hieroglifų, kuriuos gali matyti žmonės dėl tų raidžių, tai čia jų problemos...

 

Ne į temą, bet dar vienas bugas: http://lsgyvenimas.l...atuoklio-bugas/


  • 0

[url=""%20title=""]style="color:#ff0000;">Geriausias LSG ivykis[/url]


#7
RamunasLabai

RamunasLabai

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 126 Pranešimai
  • Darbas:b

Taip, reikėtu lietuvišku radžių.

e5f88732f669cbf16ed48231d3f389e6535.png


  • 1

#8
momentKlijai

momentKlijai

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 699 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrie kontiko
  • Darbas:Homeless
  • VIP:Joa
  • XP:►1337◄

 

 
 
Naudok "Redaguoti" mygtuką, nes už double-post gali gauti įspėjimą. Man reikia nuotraukos, kad ten jį rodo tai aš žinau.

 

Gerai, atsiprašau Tavęs, kitą kartą žinosiu!


  • 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodėl gi ne?

 


#9
Tero

Tero

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 6 Pranešimai
  • Darbas:b
  • XP:Nesvarbu

Laba vakara .

d9a4dd5658ef82470df80f2541e45c87332.png


  • 1

#10
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

SM4L0Nr.jpg


  • 2
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#11
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

SM4L0Nr.jpg

neturi fps programos nes nenori parodyt fotkej kad tau mazai fps lol.

 

jo reiktu labai pades serveriuj


  • 0

woiIbuo.png


#12
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.594 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai
Tas sotumas pasibugino, nes anksčiau ten buvo tas kur rodo auto dl ir kiek galėsi bėgti. Gaila, man ji teko ta rodiklį isjungti
  • 0


#13
♦♣ ¤§Åw¥╬®¶™¤♦♣

♦♣ ¤§Åw¥╬®¶™¤♦♣

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 435 Pranešimai
  • Gyv. vietaEarth
  • Darbas:¤§GØD§¤
  • VIP:Yes
  • XP:0,001

Su sotumu viskas gerai, dėl lietuviškų raidžių tai tikrai reikia, serveris brandesnis atrodys ir tvarkingesnis, nors bus darbo čia nemažai.. Būtinai pakeisk visus "LT", valiuta jau pasikeitė Lietuvoje. Sotumas vietoje bent jau man.

 

Off Topic: Algos buginasi, vieniem drk ne visiems leidžia išmokėti, nors yra pradirbę 100min, o man iš vis rašo "Per mažai darbuotojų"


Šį pranešimą redagavo James_Sawyer: 22 rugpjūčio 2017 - 18:10

  • 0


#14
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Su sotumu viskas gerai, dėl lietuviškų raidžių tai tikrai reikia, serveris brandesnis atrodys ir tvarkingesnis, nors bus darbo čia nemažai.. Būtinai pakeisk visus "LT", valiuta jau pasikeitė Lietuvoje. Sotumas vietoje bent jau man.

 

Off Topic: Algos buginasi, vieniem drk ne visiems leidžia išmokėti, nors yra pradirbę 100min, o man iš vis rašo "Per mažai darbuotojų"

Sutinku su Sawyer, su LT raidėm serverys atrodytų brandesnis, galima sakyt "suaugęs" ir neatrodytų lyg jį sukūrė 13-metis..

Dėl alkio man viskas normaliai.. http://imgur.com/a/sDYQH


  • 1

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/


#15
admin

admin

    Administrator

  • Prezidentas
  • 1.938 Pranešimai

Su sotumu viskas gerai, dėl lietuviškų raidžių tai tikrai reikia, serveris brandesnis atrodys ir tvarkingesnis, nors bus darbo čia nemažai.. Būtinai pakeisk visus "LT", valiuta jau pasikeitė Lietuvoje. Sotumas vietoje bent jau man.

 

Off Topic: Algos buginasi, vieniem drk ne visiems leidžia išmokėti, nors yra pradirbę 100min, o man iš vis rašo "Per mažai darbuotojų"

 

Taip rašo, jeigu firmoje per mažai darbuotoju pradirbusiu 100 min. Jau radau klaidą, sutvarkysiu iki rytojaus.


  • 0

#16
D.Lomani

D.Lomani

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 364 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Armucha
  • VIP:Yes
  • XP:Visi

Sveikas Benai ikeliau del rollback ziurek logus jei rodys nes niekada nesikeikiua praradau per paskutini rolback 1.1 m ir turismo o viska ka turejau pries tai is liko ... O turejau nieko gero , metem moneta su doma_B ir admin buvo yuri_boika tai jei nori gali jo paklaust nes jis mate kad isilosiau jei jis pasakys tiesa :) 


  • 0

#17
James Mclaren

James Mclaren

    Magnatas

  • Veteranas
  • 2.599 Pranešimai

Labas Benai, dėl ne lietuviškų raidžių, būtų labai malonu jei pakeistumėte į lietuviškas. Buvo laikotarpis, kada į tai buvo nusispjaut, bet dabar pradėjo rėžt akį, yra pora ir teksto klaidelių kaip advokatų darbe rašo "Zaidejams kuriems reikia AVOKATO".. Dėl alkio rodiklio, čia man rodo automobilio gyvybes ir ištvermę, todėl teko jį išjungti :( Dar būtų labai gerai, kai keisit užrašus, padaryt juos su spalvomis, tokiomis kaip nauji užrašai iš pastatų, įdėt raudonos spalvos. Vietoj [TIP] pakeisti į [Informacija] irgi kokia kitokia spalva nei pilka padaryti. Tuo pačiu, kai lietuvinsit darbo informacijos korteles, būtų neprošal atnaujinti jose esančią informaciją.


Šį pranešimą redagavo James Mclaren: 23 rugpjūčio 2017 - 08:04

  • 0
Pagarbiai,
Magnatas James Mclaren.




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)