Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Straipsnis] Žaidime atrasti neregėti talentai !


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
11 atsakymai į šią temą

#1
Rimantė

Rimantė

    Geriausia taxi direktorė ever

  • Naujokų verbuotojai
  • 920 Pranešimai
  • Darbas:Skelbėja
  • VIP:Neribotas

*
Populiarus

2ijrck4.jpg
Talentas – gabumų visuma, padedanti gauti naują bei originalų, reikšmingą visuomenei rezultatą ar produktą. Talentingais laikomi žmonės, kurių intelekto koeficientas (IQ) siekia 130, taigi patenka į 2-3 % geriausiųjų rezultatų grupę. Jie pasižymi specifinėmis intelekto charakteristikomos (atmintis, vaizduotė, erdvinis ir loginis mąstymas), viršijančiomis vidutinį lygį.
 
Taigi šiuo straipsniu noriu papasakoti apie keletą žaidėjų, kaip man žinoma, jie savo talentus atrado būtent žaidime. 
Vienas iš talentų radėjų - Korte_Galante. Jo talentas buvo rastas vienoje dažnai žaidėjų naudojamoje programoje t.y Team Speak. Jis išgarsėjo / išpopuliarėjo kaip ,, reperis '' . Jam teko sudalyvauti repo kovose ir su kitais žaidėjais tokiais kaip White'as ir panašiai. Nepilstau iš tuščio į kiaurą tai pridėsiu link'ą prisiminti tuos laikus. Jis ne tik repavo, tačiau taip pat dalyvavo ir ,, bazarų kovose '' su tokiais žaidėjais kaip Garis.
 
 
John_Speak, žaidėjas manau visiems žinomas, kaip meras, administratorius, įvarių firmų direktorius, griežtas, atsakingai žiūrintis į pareigas, visko ką buvo turėjęs tikrai buvo nusipelnęs, tačiau šis žmogus turi ir kitą pusę, kaip ir dauguma dažnai leisdavo laiką žaidime ir tuo pačiu kalbėdavo Team Speak programoje su kitais žaidėjais, tai kaip ten buvo, kad pradėjo groti dudele, visiems žinomą titaniko melodiją ? Žinoma tai nėra nieko blogo, tačiau tai taip pat atrastas talentas žaidime.
 
Žinoma taip pat ir buvo tų žaidėjų kurie rado talentus tokius kaip groti dūdelėmis, atrado alkoholio skonį, nežinau ar talentas yra gerti, bet geriau išgėrus į žaidimą neiti kalbu ir iš savo patirties :D  groti gitara merginoms toje pačioje programoje, tačiau jų viešinti nesinori patys suprantat apie ką kalbu, o ir pakalbinti žaidėjų žinančių kas vyko tuo metu man tiesiog nepavyko, jie nenori būti iškelti į viešumą. Vis dėl to labai gaila. Šiuo straipsniu tikrai nenorėjau nieko įžeisti, tik priminti apie tuos laikus, kai žaidėjų / gerbėjų Kortės karjeroje buvo tikrai ne vienetai. 
 
rc4izn.jpg

Šį pranešimą redagavo Rimante: 04 spalio 2017 - 14:24

  • 7

#2
Onii-Chan

Onii-Chan

    Autoklubas forever <3

  • Senbuvis
  • 857 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas <3
  • XP:50.000
  • Ravell_Nos
  • Laimėjo konkursą:Geriausias vietovių ieškotojas
  • OhoCherry

Ok. Very naisu


  • 1

Mano buvusios pareigos.

Autoklubo direktorius.

Z-LOTO moderatorius.

Nuotraukų/GFX moderatorius. (✔)

LSG tinklaraščio korespodentas.

Naujokų verbuotojas apie 3 kartus.

LSG Radijos DJ 2 kartus. (✔) (DABAR ESU PLS)

LSG tinklaraščio fotografas 3 kartus.(✔)


(✔) - Dabartinės


Pildau į Autoklubo direktorių (ČIA).



Paveiksliukas


#3
Barniz

Barniz

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 196 Pranešimai

nice :D


  • 1


#4
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

nemanau ar kortes repas yra talentas ;DD 


  • 2

woiIbuo.png


#5
siurblys

siurblys

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Užblokuotas
  • 7.372 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metų kritikas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu kritikas
  • Laimėjo konkursą:Serverio sportininkas

sori, ce yra vezys, o ne repas ir talentai, vo mano repas tai buvo legenda serve :)


  • 0

#6
Korte

Korte

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 250 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Samdomas Žudikas
  • VIP:Neįdomu
  • XP:Nereikalas
  • korte188

Oj b.lee sugalvot dar taip apie mane straipsni rašyt.


Šį pranešimą redagavo Korte ☄: 04 spalio 2017 - 14:20

  • 0

Pasiekimai:

Naujokų Verbuotojas x1
LSG Radijo DJ x1

Esamos Pareigos:

-


#7
Leninas tankų lakavimas.

Leninas tankų lakavimas.

    Bolševikų vadas

  • Veteranas
  • 865 Pranešimai
  • Gyv. vietaSSRS
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:69

       niekada nesikeikiu naxuiii, jūs visi tokie atrofave, kad manot  repavimas per laida tipo yra kažkas tokio wow. NIXUJAAAA, o žinot kodėl? Visu pirmą, korekcija temos autorei, Talentas - tai gebėjimas pasireiškiantis mokslo, sporto, meno, muzikos ir kitose visuomenei svarbiose srityse, ir talentas tai ne mykimas per teamspeak'a. (ne nuo wikipedijos šios savokos nenusižiūrėjau) Visu antrą, repavimas - tai jausmų, pagrindinės minties atskleidimas per vulgaria gatves kalbą, o šitas niekada nesikeikiu, nu atvirai kalbant, nei talentas koks nors, nei reperis čia tiesiog bbz... išsidergimas iš savęs ir tiek. Visų trečia - vėl temos autorei, šaunuolė kad bandai imtis iniciatyvos gaivinti šitą niekada nesikeikiu atsiprašant niekada nesikeikiu projektą. Ačiū, su jumis buvo Leninas.


  • 1

vJXK3dl.jpg


#8
The Perfect Actor!

The Perfect Actor!

    Dažnas dalyvis

  • Elitas
  • 53 Pranešimai

       niekada nesikeikiu naxuiii, jūs visi tokie atrofave, kad manot  repavimas per laida tipo yra kažkas tokio wow. NIXUJAAAA, o žinot kodėl? Visu pirmą, korekcija temos autorei, Talentas - tai gebėjimas pasireiškiantis mokslo, sporto, meno, muzikos ir kitose visuomenei svarbiose srityse, ir talentas tai ne mykimas per teamspeak'a. (ne nuo wikipedijos šios savokos nenusižiūrėjau) Visu antrą, repavimas - tai jausmų, pagrindinės minties atskleidimas per vulgaria gatves kalbą, o šitas niekada nesikeikiu, nu atvirai kalbant, nei talentas koks nors, nei reperis čia tiesiog bbz... išsidergimas iš savęs ir tiek. Visų trečia - vėl temos autorei, šaunuolė kad bandai imtis iniciatyvos gaivinti šitą niekada nesikeikiu atsiprašant niekada nesikeikiu projektą. Ačiū, su jumis buvo Leninas.

Protingiau net aš pats nesugebėčiau parašyt. Praeityje pilna buvo tokių vadinamų "talentų" ir mano nuomone jų "kūryba" buvo žymiai juokingesnė ir idomesnė už dabartinių LSG menininkų kūrinius. Kai kurie turėjo tikrų tikriausią talentą prajuokinti, dainuoti ir atsakyti už savo bazarą. Nenuvertinkite ir neužmirškite praeities. Naujiems veidams būtini pavyzdžiai:

 

 


  • 1

#9
Rimantė

Rimantė

    Geriausia taxi direktorė ever

  • Naujokų verbuotojai
  • 920 Pranešimai
  • Darbas:Skelbėja
  • VIP:Neribotas

Protingiau net aš pats nesugebėčiau parašyt. Praeityje pilna buvo tokių vadinamų "talentų" ir mano nuomone jų "kūryba" buvo žymiai juokingesnė ir idomesnė už dabartinių LSG menininkų kūrinius. Kai kurie turėjo tikrų tikriausią talentą prajuokinti, dainuoti ir atsakyti už savo bazarą. Nenuvertinkite ir neužmirškite praeities. Naujiems veidams būtini pavyzdžiai:

 

 

 

Nieko nuvertinti nenorėjau, stengiuosi parodyti tiesiog tai ką aš atsimenu, o šių žaidėjų kurių pavyzdžius tu pateikei gi aš nežinau, dar nežaidžiau tuo laikotarpiu, todėl ir jų nenaudojau. Tikrai straipsnis nebuvo kurtas pamiršus seniau vykusius įvykius, va matai pats esi pilnas informacijos, todėl galėtum ir pats užsiimti straipsnių kūrimu :)


  • 0

#10
The Perfect Actor!

The Perfect Actor!

    Dažnas dalyvis

  • Elitas
  • 53 Pranešimai

Nieko nuvertinti nenorėjau, stengiuosi parodyti tiesiog tai ką aš atsimenu, o šių žaidėjų kurių pavyzdžius tu pateikei gi aš nežinau, dar nežaidžiau tuo laikotarpiu, todėl ir jų nenaudojau. Tikrai straipsnis nebuvo kurtas pamiršus seniau vykusius įvykius, va matai pats esi pilnas informacijos, todėl galėtum ir pats užsiimti straipsnių kūrimu :)

Baik jau, nereikia ir manęs pervertint. :D Ne man straipsnius rašyt.


  • 0

#11
Karolis_Winston

Karolis_Winston

    NINJA

  • Veteranas
  • 1.928 Pranešimai
  • Gyv. vietaLos Santos

Nieko nuvertinti nenorėjau, stengiuosi parodyti tiesiog tai ką aš atsimenu, o šių žaidėjų kurių pavyzdžius tu pateikei gi aš nežinau, dar nežaidžiau tuo laikotarpiu, todėl ir jų nenaudojau. Tikrai straipsnis nebuvo kurtas pamiršus seniau vykusius įvykius, va matai pats esi pilnas informacijos, todėl galėtum ir pats užsiimti straipsnių kūrimu :)


Volasai, su masiuliu butelį per skype lošėt?
  • 0

Paveiksliukas




AČIŪ visiems už praleistą laiką. Acc atiduotas.

#12
The Perfect Actor!

The Perfect Actor!

    Dažnas dalyvis

  • Elitas
  • 53 Pranešimai

Volasai, su masiuliu butelį per skype lošėt?

:DD nesiūlė deje :(


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)