Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[STRAIPSNIS/INTERVIU] Serverio vieno iš darbų direktorius.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Rimantė

Rimantė

    Geriausia taxi direktorė ever

  • Naujokų verbuotojai
  • 919 Pranešimai
  • Darbas:Skelbėja
  • VIP:Neribotas

*
Populiarus

interview-logo.png
 
Kokias jis užima pareigas ? Už ką jis yra atsakingas ? Nuo ko pradėti ir kaip juo tapti ?
 
 Manau naujiems žaidėjams ne kartą kyla klausimai susyję su direktoriavimu. Kalbant iš mano patirties pirmas direktorius kurį tūrėjau, buvo transportas. Kodėl ? Tikriausiai todėl, kad taxi firmoje buvo mano pirmasis darbas su pakvietimu, jame praleidau tikrai ne mažą dalį savo laiko, kol galiausiai žaidėjų patarimu užpildžiau anketą, žinoma ji nebuvo tobula, spalvota, dideliu tekstu, trumpa ir be aiškiai sudėliotų minčių, tad žaidėjai man ir toliau dalino patarimus, kaip ją gražiau parašyti, į ką reikėtų atkreiptį dėmesį, tad aš jais ir pasinaudojau, tais suteiktais patarimais. Žinoma iš pirmo karto nepavyko tapti direktore, tačiau aš nepasidaviau ir užpildžiau anketą antrą kartą, gavusi pareigas nežinau nei ką nei kaip daryti, tad tuo metu buvęs mano kolega Renzo mane išmokė to vadinamo direktoriavimo, kaip išmokėti algas, kad būtina laiku pravesti atrankas ir t.t. Kiekvieną dieną direktorius susiduria su įvairiais sunkumais, kartais priimti sprendimai supykdo su vadinamais draugais, nes direktorius išlieka šališkas, ir visų pirma siekia gerovės savo firmai, dažniausiai gaunasi nesusipratimai, kai iš darbo išmetama nesurinkus n.b ar minučių, neužpildžius nedarbingumo pažymos ir panašiai. Šiandien pakalbinsiu esamus senesnius direktorius, su kokiais jie sunkumais susiduria ir kaip prasidėjo jų direktoriavimas nuo pat pradžių : 
 
Steve_Madness.
 
* Pirmas direktorius. Kaip jį gavai ? Ko siekei jį gaudamas ? Ir ko pasiekei būdamas juo ? 
 
Steve_Madness - Pirmas mano legalus direktorius buvo mechanikų. Pastūmėtas draugų užpildžiau į mechanikų firmą, ir maždaug po 5 mėnesių gavau pirmąjį savo direktoriaus postą. Daug nuveikti labai nespėjau, nes per savo klaidą jį praradau. 
 
* Tai niekuo ir nepasižymėjai šiame direktoriaus poste ? 
 
Steve_Madness - Deja bet ne, pakeičiau porą taisyklių, tačiau nieko daug ypatingo nenuveikiau.
 
* Kaip manai su kokiomis didžiausiomis problemomis susiduria direktoriai ? 
 
Steve_Madness - Na kai gauni pirmą direktorių, būna sunku apsiprasti su komandomis, ir visa sistema, kofų skaičiavimais ir panašiai.
 
* Kiek jau esi laiko savo dabartinės firmos direktorius ? 
 
Steve_Madness - Šiandien dar tik antra diena.
 
* Ir kaip sekasi ? Ką planuoji nuveikti šiame poste naudingo ? 
 
Steve_Madness - Sekasi gan neblogai, šiandien sukūriau ,, Gaisrininkų laimingąją mašiną '' , o ateityje matysime. 
 
-------------------------------------------------
 
Matthew_Lewis : 
 
* Pirmas direktorius. Kaip jį gavai ? Ką jame pasiekei ? 
 
 
Matthew_Lewis : Neskaitant nelegalių - NTA. Siekiau vieną kartą, nepasisekė, anketa buvo atmesta. Antra kartą anketa buvo patvirtina per dvi savaites. Jame išbandžiau savo jėgas, padariau mano manymu daugiausia ką, tai įgijau patirties direktoriaus poste. 
 
* Kaip manau su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria direktoriai ? 
 
 
Matthew_Lewis : Manau daugiausia tai su savo firmos taisyklių nesilaikymu, su tais kurie trugdo dirbti. 
 
* Į kokį direktoriaus postą ruošiesi dabar pretenduoti ? 
 
 
Matthew_Lewis : Kol kas pretenduoju į ... (ne reklama). Šiuo metu jokios anketos nesu užpildęs į direktorius, turiu minčių, tačiau iki galo nesu sugalvojęs. 
 
* Kodėl pirmą direktoriaus postą pasirinkai būtent NTA firmoje ? 
 
 
Matthew_Lewis : Atrodė gana lengvas postas ir tikėjausi labai lengvai susitvarkyti, tai spėjimai mano buvo teisingi. Gan gera karjeros pradžia, manau pasirinkus nta direktorių kaip pirmąjį direktorių. 
 
----------------------------------------
 
Juozas_Lomani : 
 
* Pirmas direktorius. Kaip sekėsi jį gauti ? Kodėl pasirinkai būtent skelbėjų firmą ? 
 
 
Juozas_Lomani : Sekėsi normaliai, pasirinkau šį postą todėl, kad norėjau išbandyti savo jėgas skelbėjų firmoje. 
 
* Ir kaip tau sekasi ? Kokios didžiausios problemos kyla ? 
 
 
Juozas_Lomani : Sekasi gan gerai, dar kol kas neįpratau, truputį bijau nepridaryti klaidų, bet kaip matau visai neblogai man sekasi. O problemų kol kas nekyla.
 
* Ką žadi įnešti į šią firmą naujo ? 
 
 
Juozas_Lomani : Dar kol kas nieko, nes esu šioje firmoje naujas direktorius, tačiau jau mėginu gerinti firmos koeficientą, darysiu event'us firmos darbuotojams, na o toliau pamatysite patys. 
 
 
 
 
Kaip matote, man pavyko pakalbinti tik kelis esamus ir buvusius direktorius, nors norėjau daugiau, tačiau dauguma serverio žaidėjų / direktorių susilaikė nuo komentarų. Išvadas pasidarykite patys, kas vis dėl to yra firmos direktorius ir ar viskas taip lengva kaip atrodo iš šono :)

Šį pranešimą redagavo Rimante: 21 spalio 2017 - 17:20

  • 6

#2
Brownas

Brownas

    Kiesa VapeNation

  • Elitas
  • 2.071 Pranešimai
  • Gyv. vietaGinkunai
  • Darbas:Gyvenu is pasalpos
  • XP:Naujoks
  • 2022 Metų direktorius:Autoklubo!
  • Geriausias 2020 metų:Žvejys

atsiusk nudes


  • 4

#3
Versus

Versus

    🎨🖌️

  • Elitas
  • 3.620 Pranešimai
  • Geriausias 2020 metų:Kūrybingiausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Kūrybingiausias žaidėjas
  • Geriausias 2018 metų:Kūrybingiausias žaidėjas
  • Geriausias 2017 Metų:Kūrybingiausias žaidėjas
  • Laimėjo konkursą:Triatlono nugalėtojas 2019

 Šaunuolė, Rimante! Esi viena iš tų kuri geba pritaikyti labai gražius pasakymus savo sakinyje, kas ir sudaro tą raštingumo vaizdą. Visada smagu paskaityti tavo darbus tad nesustok juos rašydama! Laukiame tolimesnių darbelių!!  :thumbup1:


  • 1

 

Z-LOTO Moderatorius nuo 2016-09-10 iki 2016-11-10.

Naujokų verbuotojas 2x.

Mechanikų direktorius nuo 2016-12-18 iki 2017-03-11

Medikų direktorius nuo 2017-05-13 iki 2017-08-03

Korespondentas nuo 2017-06-13 iki

Fotografas nuo 2017-07-31 iki 2018.01.31

Nuotraukų Moderatorius nuo 2017-08-21 2018.01.31

Transporto direktorius nuo 2017-08-24 iki 2017.10.25

Lsg Redakcijos Administratorius nuo 2017-09-06 iki 2018.11.14

Serverio Administratorius nuo 2017.10.12 iki 2018.01.31

Pasiūlymų skiltis nuo 2017.10.30 iki 2018.01.31

Glob. Moderatorius nuo 2018.04.25 iki 2019.07.24 (garbės moderatorius)

LSG laikraščio administratorius nuo 2018.11.14 iki

Serverio Administratorius nuo 2019.07.03 iki 2020.09.07

Kassavaitinių darbų eventai nuo 2019.07.21 iki 2019.07.24

Meras nuo 2019.07.24 iki 2020.09.07

 

 

 


#4
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Veteranas
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys

atsiusk nudes


numesiu roses, domina?
  • 1
Paveiksliukas

#5
Brownas

Brownas

    Kiesa VapeNation

  • Elitas
  • 2.071 Pranešimai
  • Gyv. vietaGinkunai
  • Darbas:Gyvenu is pasalpos
  • XP:Naujoks
  • 2022 Metų direktorius:Autoklubo!
  • Geriausias 2020 metų:Žvejys

numesiu roses, domina?


niekada nesikeikiu surasiu kur gyveni ir nuzudysiu tave
  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)