Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Darius_Lomani/Darius


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
24 atsakymai į šią temą

#1
Santechnikas

Santechnikas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 334 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • XP:420

1. Jūsų Vardas_Pavardė/TS nickas Mariukas_Lomani/Marius
2. Data. 2017  11 21  ;  20:59
3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Būtina įrašyti taisyklę, kurią moderatorius / administratorius pažeidė, kitaip skundas bus atmestas. 

Draudžiama lysti į kanalą be direktoriaus/pavaduotojo/kanalo admino žinios (Ban) Ban laikas 2 val.
4. Foto / video įrodymas. https://imgur.com/a/M4imD
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Stai kanalo  admino leidimas ieiti i ta kanala tiksliau duotas psw. https://imgur.com/a/4pTdM


Šį pranešimą redagavo Ma.Lomani: 21 lapkričio 2017 - 21:05

  • 0

#2
Santechnikas

Santechnikas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 334 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • XP:420

pi.sk n.x adapte

Koks isaukletas jaunuolis, reiktu pagirti tavo tevelius kad taip sauniai isauklejo jaunuoli.


  • 0

#3
D.Lomani

D.Lomani

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 364 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Armucha
  • VIP:Yes
  • XP:Visi

Sveikas , matau gerai moki naudotis photo shopu , bet laikas labai neatitinka , bet gali ziet ir logus kad tau julius nepauckino , bet tebunie imk ta vidosa.

 

Peace.


  • 2

#4
Barmenas

Barmenas

    Asas

  • Veteranas
  • 1.079 Pranešimai

Mariau mariau neatsibodu uz duchu but? Nes jau jau visiem prasmirdes esi ir gerai padirbai nuotrauka 


  • 0


#5
Santechnikas

Santechnikas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 334 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • XP:420

Sveikas , matau gerai moki naudotis photo shopu , bet laikas labai neatitinka , bet gali ziet ir logus kad tau julius nepauckino , bet tebunie imk ta vidosa.

 

Peace.

Taip laikas yra po 40minuciu, taciau palei taisykles as galiu kad ir po 5h ateiti i ta kanala jeigu Julius nebuvo jo istrynes ir nera psw pakeites, tai kad gali verkt neverkes, tiesa ir liks tiesa kad Julius dave man psw o tavo apgavo kaip vaika :)


  • 0

#6
D.Lomani

D.Lomani

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 364 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Armucha
  • VIP:Yes
  • XP:Visi

Matai kaip yra , man is esmes nesvarbu man pasake kad nedave as ir baninau , o kad tu sufotoshopinai tai zinai , bet kas gali su paint'u tai padaryti , tai jei kils kokiu nesklandumu Dustas arba Egis gali ziet ir logus , as zinau kad tu to pw negavai ir taskas. P.s nerasyk sitoj temoj daugiau , nes tai yra beviltiska kazka tau cia irodyt . Peace


  • 1

#7
Santechnikas

Santechnikas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 334 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • XP:420

Mariau mariau neatsibodu uz duchu but? Nes jau jau visiem prasmirdes esi ir gerai padirbai nuotrauka 

 

Tu i save ziurejai? Pamoinas esi bachuriuk, kai ts sedim parasykit parasykit man uz i drk prasau, i fb kas 1h rasineji kad tik parasyt, nardai visiem lendi i sikna be muilo, viska Domas padeda nuo sampo reikalu iki panu cesinimo, patsai nieko nesugebi, esme kad tu be Domo siame serveryje butum "0". Primeti kiemas isirases ta daletoriu aima, po to ne ne as nenaudoju aimo tikrai, nors jau kiek 3 banai uz aima yra gauti? Tai vat nenoriu as cia issiplesti, nes nesi tu to vertas, bet tiesiog kazka ant kitu stumdamas pasiziurek i save, nes man atrodo esi toks pamoinas kad darius pries tave atrodo dar normalus. :)


  • 0

#8
Santechnikas

Santechnikas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 334 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • XP:420

Matai kaip yra , man is esmes nesvarbu man pasake kad nedave as ir baninau , o kad tu sufotoshopinai tai zinai , bet kas gali su paint'u tai padaryti , tai jei kils kokiu nesklandumu Dustas arba Egis gali ziet ir logus , as zinau kad tu to pw negavai ir taskas. P.s nerasyk sitoj temoj daugiau , nes tai yra beviltiska kazka tau cia irodyt . Peace

 

Matai kaip yra , man is esmes nesvarbu man pasake kad nedave as ir baninau , o kad tu sufotoshopinai tai zinai , bet kas gali su paint'u tai padaryti , tai jei kils kokiu nesklandumu Dustas arba Egis gali ziet ir logus , as zinau kad tu to pw negavai ir taskas. P.s nerasyk sitoj temoj daugiau , nes tai yra beviltiska kazka tau cia irodyt . Peace

Tema yra mano as ka noriu ta darau ir gali nenurodineti ka man rasyt ko ne, tad apgavo kaip vaika maza tai galetum tyleti :)


  • 0

#9
Barmenas

Barmenas

    Asas

  • Veteranas
  • 1.079 Pranešimai

Tu i save ziurejai? Pamoinas esi bachuriuk, kai ts sedim parasykit parasykit man uz i drk prasau, i fb kas 1h rasineji kad tik parasyt, nardai visiem lendi i sikna be muilo, viska Domas padeda nuo sampo reikalu iki panu cesinimo, patsai nieko nesugebi, esme kad tu be Domo siame serveryje butum "0". Primeti kiemas isirases ta daletoriu aima, po to ne ne as nenaudoju aimo tikrai, nors jau kiek 3 banai uz aima yra gauti? Tai vat nenoriu as cia issiplesti, nes nesi tu to vertas, bet tiesiog kazka ant kitu stumdamas pasiziurek i save, nes man atrodo esi toks pamoinas kad darius pries tave atrodo dar normalus. :)

Mariau kiek tu banu gaves uz cheat tu kai kelis tas apelecijas jau uzkniso visiem plius daletores man padejo bsk atsistot negaliu o del doma taip mes su juo 10m geriausi draugai ir padejo jis man jai nesi taip butu sunku o kai tu atonesui verki kodel pending bana israse graudus esi as nors draugu geru turiu netaip kaip tu bijai net su darium susitikt nors keleis metais jaunesnis atmazini kai reikalas tai net nerverta cia su tavim gincytis o del panu tai isvis tyliu :D


Šį pranešimą redagavo Grazulisss: 21 lapkričio 2017 - 21:52

  • 0


#10
Santechnikas

Santechnikas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 334 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • XP:420

Mariau kiek tu banu gaves uz cheat tu kai kelis tas apelecijas jau uzkniso visiem plius daletores man padejo bsk atsistot negaliu o del doma taip mes su juo 10m geriausi draugai ir padejo jis man jai nesi taip butu sunku o kai tu atonesui verki kodel pending bana israse graudus esi as nors draugu geru turiu netaip kaip tu bijai net su darium susitikt nors keleis metais jaunesnis atmazini kai reikalas tai net nerverta cia su tavim gincytis o del panu tai isvis tyliu :D

Bijau? Ar laiko tsg neturiu? Ir be to tu kaip kaimo bobute kisies ne i savo reikalus ir bumbi daugiau negu reikia. + Gerai jus su Domu draugai nu del to as nieko nesakau, bet esme tame kad jeigu ne Domas kaip ir kartojau butum visiskai visiskai niekas nei sampe, nei realiam gyvenime, tu supranti kad tu pats nieko niekada nepasieksi, nes iekai pagalbos kad lengviau butu, nors turetum pats siekti visko, o ne per kitus zmones, neminesiu as tu zmoniu kurie patys viska uzsitarnavo. Bet tu to pats niekad nepasieksi,nes esi per daug beviltiska asmenybe. Ai ir dar norejau pamineti, kad kai gavai skelbeju direktoriu tu nebuvai jo vertas nes pats nieko nemoki daryti, o dar ruosiesi i kita direktoriu pildyti nu tu nejuokink, as nezinau ka tu is firmos padarysi koki degradyna, nes tu nei real nei per game nemoki vadovauti, tu tiesiog esi kitu zmoniu pastumdelis.


  • 0

#11
Barmenas

Barmenas

    Asas

  • Veteranas
  • 1.079 Pranešimai

Bijau? Ar laiko tsg neturiu? Ir be to tu kaip kaimo bobute kisies ne i savo reikalus ir bumbi daugiau negu reikia. + Gerai jus su Domu draugai nu del to as nieko nesakau, bet esme tame kad jeigu ne Domas kaip ir kartojau butum visiskai visiskai niekas nei sampe, nei realiam gyvenime, tu supranti kad tu pats nieko niekada nepasieksi, nes iekai pagalbos kad lengviau butu, nors turetum pats siekti visko, o ne per kitus zmones, neminesiu as tu zmoniu kurie patys viska uzsitarnavo. Bet tu to pats niekad nepasieksi,nes esi per daug beviltiska asmenybe. Ai ir dar norejau pamineti, kad kai gavai skelbeju direktoriu tu nebuvai jo vertas nes pats nieko nemoki daryti, o dar ruosiesi i kita direktoriu pildyti nu tu nejuokink, as nezinau ka tu is firmos padarysi koki degradyna, nes tu nei real nei per game nemoki vadovauti, tu tiesiog esi kitu zmoniu pastumdelis.

Nu va bet kai tu rasiai i gaisries kiek nardei miglei ir isbuvai keik laiko suda ten isbuvai nardai kam papuola as be domo niekas sakai nebuciau nu va kaip blogai tai domas yra padejas man ir sampe ir gyvenime as turiu nors kas padeda o tu vienisas kaip pirstas niekada nesikeikiu esi laido riteris kaip matau :D nieko negaliu pasakyt :D


  • 0


#12
Santechnikas

Santechnikas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 334 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • XP:420

Nu va bet kai tu rasiai i gaisries kiek nardei miglei ir isbuvai keik laiko suda ten isbuvai nardai kam papuola as be domo niekas sakai nebuciau nu va kaip blogai tai domas yra padejas man ir sampe ir gyvenime as turiu nors kas padeda o tu vienisas kaip pirstas niekada nesikeikiu esi laido riteris kaip matau :D nieko negaliu pasakyt :D

Okey as nieko nesakau as su Migle bendravau ir bendrauju toliau ir neskaitau tuo nardymu. Sakai viens ane? NU sakykim kad tau ant sirdies ramiau butu, bet man uz tat nereikia pasalinu pagalbos kazka padaryt paciam, tu net bijai su panele nueiti pirmas pasikalbeti siunti doma o po to prieini, tai ka tuomet kalbet apie tolesnius gyvenimo etapus? Stovesi prie altoriaus ir siusi Doma kad izadus tavo zmonai pasakytu? Ir darbintis eidamas Doma pirma nusiusi kad pakalbetu su direktoriumi o paskui pats prieisi. Air ir va geriausia dalis, tu jauciu siusi Doma pas savo zmona i lova kad jai vaika padarytu o tu ji auginsi? juozai juozai, beviltiskas zmogus realiai esi, bet ka jau bepadarysi, galvok kad esi pasaulio bamba.


  • 0

#13
Barmenas

Barmenas

    Asas

  • Veteranas
  • 1.079 Pranešimai

Okey as nieko nesakau as su Migle bendravau ir bendrauju toliau ir neskaitau tuo nardymu. Sakai viens ane? NU sakykim kad tau ant sirdies ramiau butu, bet man uz tat nereikia pasalinu pagalbos kazka padaryt paciam, tu net bijai su panele nueiti pirmas pasikalbeti siunti doma o po to prieini, tai ka tuomet kalbet apie tolesnius gyvenimo etapus? Stovesi prie altoriaus ir siusi Doma kad izadus tavo zmonai pasakytu? Ir darbintis eidamas Doma pirma nusiusi kad pakalbetu su direktoriumi o paskui pats prieisi. Air ir va geriausia dalis, tu jauciu siusi Doma pas savo zmona i lova kad jai vaika padarytu o tu ji auginsi? juozai juozai, beviltiskas zmogus realiai esi, bet ka jau bepadarysi, galvok kad esi pasaulio bamba.Nu

Nu paplosiu as tau bravo bravo ka dar sumastysi neturiu ka tau pasakyt nes matau beviltiska su tavim pyktis :D


  • 0


#14
Santechnikas

Santechnikas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 334 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • XP:420

Nu paplosiu as tau bravo bravo ka dar sumastysi neturiu ka tau pasakyt nes matau beviltiska su tavim pyktis :D

Tai ir sakyk kad nebeturi zodziu 


  • 0

#15
Santechnikas

Santechnikas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 334 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • XP:420

Stebini savo durnumu ne dienom o valandom.

+1naras juozui i sikna


  • 0

#16
Barmenas

Barmenas

    Asas

  • Veteranas
  • 1.079 Pranešimai

Tai ir sakyk kad nebeturi zodziu 

As neturiu ka pasakyt as pasakociau apie tave ir pasaociau bet nematau prasmes to daryt ;)


  • 0


#17
Teisuolis

Teisuolis

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 22 Pranešimai

Mariau sakai neturi zodziu , o tu man gali pasakyt krc kada tu i sale ateisi.. o ne kaip visalaik atmazink su savo direktoriais kad sedi pas juos ar kad reikalu turi su savo narku baronu ir pns . Pirma ateik i sale irodyk man ka sugebi ir tada kalbek per ta laida , nes dabar esi tik beviltiskas suns bliudas , kaip sakydavo korte !


  • 0

#18
Santechnikas

Santechnikas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 334 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • XP:420

As neturiu ka pasakyt as pasakociau apie tave ir pasaociau bet nematau prasmes to daryt ;)

Nematai prasmes? Ar jau nebesugalvoji pasakos? As tau patarciau is kart poema cia rasyt ir issilieti, pasiekimas klausyk bus kazka be Domo pagalbos padarysi pats savo jegom kazka sugalvosi. Ir ziurek jau kazka turesi :)


  • 0

#19
Barmenas

Barmenas

    Asas

  • Veteranas
  • 1.079 Pranešimai

Nematai prasmes? Ar jau nebesugalvoji pasakos? As tau patarciau is kart poema cia rasyt ir issilieti, pasiekimas klausyk bus kazka be Domo pagalbos padarysi pats savo jegom kazka sugalvosi. Ir ziurek jau kazka turesi :)

:D juokini tu mane Mariau :D


  • 0


#20
Santechnikas

Santechnikas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 334 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • XP:420

Mariau sakai neturi zodziu , o tu man gali pasakyt krc kada tu i sale ateisi.. o ne kaip visalaik atmazink su savo direktoriais kad sedi pas juos ar kad reikalu turi su savo narku baronu ir pns . Pirma ateik i sale irodyk man ka sugebi ir tada kalbek per ta laida , nes dabar esi tik beviltiskas suns bliudas , kaip sakydavo korte !

Tavo vietoje patileciau, nes esi tevu lepunelis, galvoji tevai turi pinigu ir tau jau viska pasiekes, kompus numerka, telefonus taip pat, bet jeigu ir toliau taip gyvensi po mazu pasieksi juozo lygi dariuk ir galesi gaimint prie kedes priauges, nes bent jau kiek bendravom is tavo elgesio is zmoniu ieskai naudos, tai kortei liepi zole pas tave kieme nupjauti tai dar kazka sugalvoji, bet tik naudos ieskai, kei kuriom aplinkybem tai gerai, bet ne siom, as nesuprantu kaip tu draugu dar turi su tokiu charakteriu, visiem lendi i sikna kad tik sutartum, o galiausiai gavo kad tu mane su korte supygdiai per savo ilga liezuvi, bet realiai jeigu as nebuciau supazindines taves su jais kur labai didele klaida padariau sedetum prikirmyjes prie kedes be draugu ir verktum, veidmaini tu.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)