Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Karina_PeeWee


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
503 atsakymai į šią temą

#1
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n

*
Populiarus

 

 

THERE WILL ONLY BE 7 PLANETS LEFT AFTER I DESTROY URANUS

 

14470816327055eced15538bfb7c07f8a5b28fc5

 

 

 

visi turbūt tikrai mane pažįstat, o tiems, kas ne - labas, aš Karina ir aš biški noliferė. dažnai dar esu žinoma kaip kivis, o serveryje iš viso turbūt jau esu pražaidus keturis metus su viršumi ir ties ta data mano karjera čia ir baigės. teko nešti kudašių, nes visokie sa-mpo freak'ai pradėjo mane stebėti realybėj ir skųsti Benui, kad aš sėdžiu lauke su draugais, o ne sampėj.  B)  esu liūtė ir savo tėvus nervinu jau 21 metus. mėgstu pavairuoti, pabendrauti ir kas be ko - neatsisakau ir vieno kito stikliuko alkoholinių gėrimų. atsiprašau visų abstinentų ir sportsmenų, bet ne visada išeina be jų pasilinksminti ir gerai praleisti laiką. tiesa, dabar su alkoholiu mes kiek susipykę, nerandam viens kitam laiko, nes dirbu du darbus ir laisvalaikiu kartais nueinu į koledžą pasitrint suole. esu vilnietė, dar kaip pridera vilniečiams - ir lenkė, bet dedu galvą, kad lietuvių kalbą išmanau labiau, nei bet kuris iš jūsų.  :D gyvenu beveik centriuke, jeigu norėčiau - matyčiau sporto rūmus pro langą, o iki katedros atlėkčiau per penkias minutes, jeigu pastatytumėt alaus.

 

kalbant apie mano nuostabų charakterį, tai dažniausiai esu rami, bet jei netyčia susiplaka smegenys - pradedu skleisti savo energiją į išorę. taip sakant duokit pakalbėt, o ne pavalgyt. labai mano būdas priklauso ir nuo mane supančių žmonių, jeigu noriu - dažniausiai prisitaikau prie jų poreikių ir charakterio. jeigu nenoriu - mane nesunku papirkt. mėgstu kalbėt nesąmones, esu pakankamai nepastovi, sunkiai pradedu pasitikėti žmonėmis ir šiaip juos labai mėgstu tyrinėt. niekada nemėgau subinlaižių, melagių ir dviveidžių ir vis dar esu pasiruošus susižinoti jų visų adresus ir supjaustyti jiems duris peiliu. mėgstu pažaisti lol'ą, todėl dažniausiai mane sutiksit teamspeak'e, kur aš susitinku su savo virtualiais bičiuliais ir mes leidžiamės ieškoti nuotykių į mūšio areną. jeigu kam įdomu - esu goldas ir žaidžiu west'e, tai su malonumu lauksiu jūsų prisijungiant. 

 

turiu veidą ir kartais nebijau jo parodyt.

 

 

7850ddf8220ae4642597222a0cf3137f410.jpgcb7d0334b15d2652902ad5d2b257f010754.jpg

 

 

083fb0b68c60bcb47a441e8673380c3626.jpg

 

 

 

 

 

 

 


 


Šį pranešimą redagavo peeWee: 11 lapkričio 2015 - 00:50

  • 78

#2
Lenny_Wilkens

Lenny_Wilkens

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 307 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Būsiu pirmas! Tikrai laukiau ir pagaliau sūsikūrei prisistatymą, labai malonu pamatyt foto ir šeip sužinoti smulkmenas iš gyvenimo. Sveika  ^.^
  • 0

Paveiksliukas


#3
Edvard

Edvard

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 250 Pranešimai
1 foto idealu :*
  • 0
BMW - sportiska, Mercedes - komfortiska, Audi - du viename.

#4
Guest_Ignasijus Chose_*

Guest_Ignasijus Chose_*
  • Svečias
Jamčiau
  • 0

#5
Lenny_Wilkens

Lenny_Wilkens

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 307 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Nors ir kokia berniukiška bebūtum, pasirodė lyg tau be proto norisi būti šalia teisingo, stipraus, gal net švelniai despotiško žmogaus, kuriuo galėtum tikėti ir visa būti jo. Labai pasisekęs aprašymas, kokio iš tavęs ir buvo galima tikėtis.

Nerodyk Karinos silpnių pusių!  ^.^
  • 0

Paveiksliukas


#6
Greta_Veite

Greta_Veite

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 8 Pranešimai
Labutis dar šimtąjį kartą :) Malonu :)
  • 0

#7
Shakylas

Shakylas

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 616 Pranešimai
  • Darbas:b
parodyk
  • 0
Paveiksliukas

#8
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n

Būsiu pirmas! Tikrai laukiau ir pagaliau sūsikūrei prisistatymą, labai malonu pamatyt foto ir šeip sužinoti smulkmenas iš gyvenimo. Sveika  ^.^


jis buvo, bet išėmiau. bet dabar padaugėjo klaidingą nuomonę apie mane susidariusių žmonių, todėl tenka į pagalbą kviestis prisistatymų skiltį.;d labas ir tau.

Nors ir kokia berniukiška bebūtum, pasirodė lyg tau be proto norisi būti šalia teisingo, stipraus, gal net švelniai despotiško žmogaus, kuriuo galėtum tikėti ir visa būti jo. Labai pasisekęs aprašymas, kokio iš tavęs ir buvo galima tikėtis.


šalia teisingo - taip, būtinai. stipraus - na, tai yra privalumas, bet nėra būtina. dar žiūrint kokia prasme stiprus. despotiško  pakęst turbūt negalėčiau, kadangi esu ganėtinai užsispyrus ir nelinkus nusileidinėti. laikas parodys. ačiū, ačiū.^^

Jamčiau


o aš tavęs ne, storas.:|

parodyk


...papus.

salute'inu ir visus kitus ir ačiū už sugaištą laiką skaitant.;d
  • 0

#9
Linas1373384217

Linas1373384217

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 90 Pranešimai
Halo,privedžiau iki prisistatymo ;D
  • 0

http://www.part.lt/img/adbe8abe82761205f21c90c33ae1b302487.pngpng


#10
Rob

Rob

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 686 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
Malonu. ^.^
  • 0

59A7R10.png


#11
donatas1373384211

donatas1373384211

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 0 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
:D Atsakimas i Zoses komentara nuzude :D
Seip Sveika labai malonu. :)
  • 0
Donatas_Rickus - Old
Tomas_Kirkevicius -  New

#12
Guest_paulius_juciunas_*

Guest_paulius_juciunas_*
  • Svečias
Labas Labas Labas !!  ;)
  • 0

#13
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King
Zdarova. ;)
  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#14
Paul_Pueblo

Paul_Pueblo

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 303 Pranešimai
Malonu. Atrodai faina mergaičiukė :)
  • 0
Paveiksliukas

#15
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n

Taip ir sakyk kad mėginsi apsiginti nuo Dėdės Kanapės.
Dėl durų pjaustymo persistengei, tu nemoki padoriai duonos atsipjauti, ką jau apie duris kalbėt? Manai aš neteisus, tada, varda žinai, adresas Parko 15 (nesunkei surasi) P.S. Dėl "berniukiška" visom keturiom sutinku.


nuo tavęs aš nemėginsiu apsigint. nesi man koks pavojus, tiesiog mažas, mielas berniukas.^^ nuo tokių gintis nereikia ! o jei durų pjaustymą lygini su duonos pjaustymu.. aš durų riekėmis nepjaustysiu.;d o kažkaip ir savo duonos pjaustymo ypatumų tau dar nedemonstravau. Nieko tokio, galėsim susitikt ir pamokysi mane deramai pjaustyti duoną bei duris. a va, kaip džiugu, kad bent dėl vieno dalyko sutinki su manim. dabar aš padariau viską savo gyvenime ir galiu ramiai numirti.

Salute ir visiems kitiems.;d
  • 0

#16
Guest_Jokubas_Shadow_*

Guest_Jokubas_Shadow_*
  • Svečias
Labas , graži anketa :D
  • 0

#17
Ernestas Žapkinas

Ernestas Žapkinas

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.190 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

nuo tavęs aš nemėginsiu apsigint. nesi man koks pavojus, tiesiog mažas, mielas berniukas.^^ nuo tokių gintis nereikia ! o jei durų pjaustymą lygini su duonos pjaustymu.. aš durų riekėmis nepjaustysiu.;d o kažkaip ir savo duonos pjaustymo ypatumų tau dar nedemonstravau. Nieko tokio, galėsim susitikt ir pamokysi mane deramai pjaustyti duoną bei duris. a va, kaip džiugu, kad bent dėl vieno dalyko sutinki su manim. dabar aš padariau viską savo gyvenime ir galiu ramiai numirti.

Paveiksliukas
  • 1

tumblr_mx4hf2wQiy1s98t51o1_500.gif

tumblr_mx4n34Z5zN1snvs3ko1_500.gif


#18
Rokel

Rokel

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.148 Pranešimai
  • Gyv. vietaDruskininkai, Lithuania
beautiful as always. ^^
  • 0
smacked bitches on the backside!

#19
Laurynas Erleckis

Laurynas Erleckis

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 280 Pranešimai
Kačioke ^^
Malonu matyt (nors jau mačiau). Ir šiaip, koki filmą su tavimi pažiūrėčiau :D Bent jau filmo pradžią, tai tikrai..
  • 0

#20
kakashi

kakashi

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 33 Pranešimai
Gražiause serverį mergina :D
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)