Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Lukas_Maja


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
27 atsakymai į šią temą

#21
Rizak211

Rizak211

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 68 Pranešimai

geras pristatymas  aprodytas tikrai neblogai serveris


  • 0

#22
Guest_Lukas_Maja_*

Guest_Lukas_Maja_*
  • Svečias

ikeliau antra versija, gal kitiem ji labiau patiks


  • 0

#23
Solid'as

Solid'as

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.111 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty

Antroji dalis man labiau prieinama nors ir pirmoji buvo itin gera mano akimis. Žiauriai gera muzika parinkta, pati grafika, ir visas išsamus aprodymas. Spaudžiu UŽ


  • 0

c571d2cef0c3d8dad28c1f2b1fc58dc1994.gif


sig.php?name=Artee_Solid

#24
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

neheitinu, maja aš tave myliu. bet man tokie pristatymai nuvalkioti. nelabai moku paaiškint, bet viskas per daug suvaidinta, netikra kažkaip atrodo. sandėliai eventas, policija vagių negaudo, picerijoje žmonės ir nesėdi. norėtūsi, kad gal kiek labiau tikra serverio pusė atsiskleistų, nors ir sakė, kad turi atspindėti, kad serveris yra roleplay, tačiau garantuoju, kad antonesas pats roleplayino gal 1 ar 2 kartus.

 

prieš pradėdami man prieštarauti, atsiminkite, kad kiekvienas turi savo nuomonę.


  • 0

z3vtVPS.gif
 


#25
Guest_Lukas_Maja_*

Guest_Lukas_Maja_*
  • Svečias

neheitinu, maja aš tave myliu. bet man tokie pristatymai nuvalkioti. nelabai moku paaiškint, bet viskas per daug suvaidinta, netikra kažkaip atrodo. sandėliai eventas, policija vagių negaudo, picerijoje žmonės ir nesėdi. norėtūsi, kad gal kiek labiau tikra serverio pusė atsiskleistų, nors ir sakė, kad turi atspindėti, kad serveris yra roleplay, tačiau garantuoju, kad antonesas pats roleplayino gal 1 ar 2 kartus.

 

prieš pradėdami man prieštarauti, atsiminkite, kad kiekvienas turi savo nuomonę.

suprantu, visiem neitiksi, bet sandeliai ir buvo real eventas, o ne vaidinta :D Praktiskai vaidinta buvo labiau antroje dalyje, pradzia vietoj taxo dejau vaidybos ir pns. Is tikro jau atsibodo ta pati darba vis redaguot, todel nebenoriu daugiau ko nors keist, kol dar labiau nesupisau.

Aisku daryciau daug ka kitaip, jei butu lengviau surinkt pakankamai zmoniu ir dabar tik konkurso pradzia butu. 


  • 1

#26
ГΣЯMΛ🧿

ГΣЯMΛ🧿

    akvilė natūralus mineralinis vanduo

  • Kinematografas
  • 2.709 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lietuva
  • Darbas:taip
  • VIP:taip
  • ADMIN:taip
  • XP:taip
  • 2021 Metų moderatorius:Apie viską
  • Geriausias 2021 metų:Forumo skilties moderatorius
  • Geriausias 2018 metų:Metu Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:kelionių kūrėjas!

jei jau saphire atsisiuntei ,kdl tik 1 efekta naudojai :( sad


  • 0

#27
Boycie_Tesililil

Boycie_Tesililil

    (€

  • Veteranas
  • 1.100 Pranešimai
Sveikinu tikrai blagadariu!
  • 0

​Medikų direktorius 1x - 2017-01-05 - 2017-01-06 ​

 

​Autoklubo direktorius 1x - 2017-09-28 - 2017-10-28​​ ​

 

​Mechanikų direktorius 1x. 2018-01-22 - 2018-02-16

 

​ Administratorius 1x. 2020.09.09 - 2020.10.06

 

 

 


#28
Guest_Gozzy_Marcello_*

Guest_Gozzy_Marcello_*
  • Svečias

very very very nais work my friend


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)