Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Roast King'as


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Carteris!

Carteris!

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 250 Pranešimai
  • Gyv. vieta𝓟𝓪𝓷𝓮𝓿𝓮ž𝔂𝓼
  • Ostapenkynis (b.carter)#3740
  • Darbas:P̶̛̲̫͓̫̌̊̍̎͝į̶̼̪͍̫̪̱̫̑͐͝è̵̡͉͎̯͍̗̓̒͆͘ͅn̷̢̻̜̫̙͈̝̭̮͓͛͋̀͆͋̕v̵̨̪̱̤̮̳̥̲̯͐̋͐͆͜è̶̛̬̮̰̥́̈̀̈́̊ͅž̸̨̯͖̝̟͚̫͛̀ý̵̧̧̫̰̺̝̖̠̘͜͝ṣ̶̫̹̯̄͝
  • VIP:/varmour
  • XP:taip
  • 𝕭𝖗𝖆𝖞𝖆𝖓_𝕮𝖆𝖗𝖙𝖊𝖗

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime - Brayan_Carter

Konkurso pavadinimas - Roast King'as

Konkurso tipas(dm, race ir pnš.) - Roast

Konkurso eiga - sukuriu per teamspeaka kanaliuka ir sueina pacankės ir visokios buna užduotis su roastu (stumimu) ir žodžiu visokios situacijos ir kas geriausia roastina(stumia) Laimi 50 k man rods :D kaškiek pinigu kiek dos daugiausia admin bus 3 vietos ir Bus žmonės:Teisejai kurie balsuos už geriausia vsk

Konkurso trukmė - 30-1h

Konkurso prizas kurį suteiksite jūs - nė aš o gal aš jei unbana ipirksiu :D kiek duos kaškur gerai butu 1st 50k 2st 30k 3st 10k

Pageidaujama piniginė parama prizui iš administracijos -90 k butu spakainej jei ne td mažiau nes geras dalykas yra :D

Konkurso vedėjas(-ai) - Mė gal mano draugas ir krc jei norės adminai nu senbuviai žynomi žmonės teisejai nu kaip ir vsk


  • 0

Pasisveikinam!
www.lsgyvenimas.lt/forum/index.php/topic/150860-brayan-carter-sveiki-atnaujint%C4%85/#entry1268091

#2
Regis

Regis

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.385 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • XP:130000
  • Geriausias 2016 metų:Skelbėjų direktorius!
Atmesta.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)