Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

PD piknaudziavimas Dovis_Lsd


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Rokas_Epson

Rokas_Epson

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 41 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Steve_Minetti
2. Data. 2018-10-29
3. Foto / video įrodymas. 
4. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). policininkas pasake kad duoti jam pinigus, nors  turejo man duoti pinigus ir as pats susimokeciau bauda. Bet davus pinigus jisai mane iveze i jaila


  • 0

#2
Dovis_Lsd

Dovis_Lsd

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 193 Pranešimai
  • Gyv. vieta2 Daugiabutis
  • Darbas:Advokatas už savikainą.
  • VIP:sumeskit kas nors
  • XP:25000
  • davidas07

Nu davei pinigus už ką?:D blem logiškai pagalvok. aš sugavęs nusikaltėlį laikau, laukiu kol jam atvež pinigus ir viskas. Man nebūtų tolko vpš perduot jam tuos pinigus antra kart kai tu jam  iškart galėjai tuos pinigus paduoti ir aš jam būčiau pasiūlęs baudą. Padarei klaidą ir neieškok kaltų dabar čia. 


  • 0

#3
Rokas_Epson

Rokas_Epson

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 41 Pranešimai

Nu davei pinigus už ką? :D blem logiškai pagalvok. aš sugavęs nusikaltėlį laikau, laukiu kol jam atvež pinigus ir viskas. Man nebūtų tolko vpš perduot jam tuos pinigus antra kart kai tu jam  iškart galėjai tuos pinigus paduoti ir aš jam būčiau pasiūlęs baudą. Padarei klaidą ir neieškok kaltų dabar čia. 

so? :DDD pats rasiai duok man tuos pinigus. :))), as norejau pasizieti ka tu darysi.


  • 0

#4
Dovis_Lsd

Dovis_Lsd

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 193 Pranešimai
  • Gyv. vieta2 Daugiabutis
  • Darbas:Advokatas už savikainą.
  • VIP:sumeskit kas nors
  • XP:25000
  • davidas07

so? :DDD pats rasiai duok man tuos pinigus. :))), as norejau pasizieti ka tu darysi.

Wtf.,, Norejau paziureti ka tu darysi'' tai blemba gauni free pinigus iskart varai i pokeri pralost :DD

P.S jeigu tu turėjai mokėti baudą, kodėl pinigai atsirado pas mane, o ne pas tave?


  • 0

#5
Rokas_Epson

Rokas_Epson

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 41 Pranešimai

:DDDD, taigi tu ar durnas ar apsimeti tokiu? Pats sakai duokit man pinigus. dabar cia jau bandai atmazint?  + ir kodel iskart gaves 3000 lt iskart mane nuveziai i jaila, o ne man daviai kad susimokeciau?


  • 0

#6
Dovis_Lsd

Dovis_Lsd

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 193 Pranešimai
  • Gyv. vieta2 Daugiabutis
  • Darbas:Advokatas už savikainą.
  • VIP:sumeskit kas nors
  • XP:25000
  • davidas07

:DDDD, taigi tu ar durnas ar apsimeti tokiu? Pats sakai duokit man pinigus. dabar cia jau bandai atmazint?  + ir kodel iskart gaves 3000 lt iskart mane nuveziai i jaila, o ne man daviai kad susimokeciau?

Padavėt tai padavėt, klaidą padarėt bandot atsimazint gerai. Nuvežiau nes nusibodo laukt, o nedaviau nes kiekvienas tapati padarytu ir nulėktu pokerį pažaist.


  • 0

#7
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

kur piknaudziavimas cia? saibas ne mentui turejo duot o tau atmesta


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)