Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Windows 8


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
22 atsakymai į šią temą

#1
Tomas Stravinskas

Tomas Stravinskas

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 668 Pranešimai
Windows 8, tai va su kuo as pats esu susidures. Keletas dienu jau bandau isirasyti normaliai windows 8, bet vis ta pati problema. Bandziau jau net tris versijas, nei viena nepadejo, bandziau visaip formatuoti diskus, kurti nauja volume, vhd net isbandytas. Isiraso normaliai, pirmas pasileidimas ir viskas normaliai buna. Nu tai priejome prie problemos, perkraunus kompiutery, windowsai kraunasi, uzsikrauna, ismeta ta lanka kur kraunamas butent tas useris, rodo kad krauna, krauna, krauna, ir staiga ismeta: "Hi", ir tolimesnius texus kurie buvo pirmajame windowsu paleidime (cia tie teksai, kur buna tas ipatyngasis pirmasis paleidimas). Krauna ten viska, surasineja app's per naujo, driverius "tipo", ir kaip baigia, uzsikrauna kazkoks tai bugovas "explorer" procesas, kuriame matomas tik pilkas ekranas ir stargas, kuriame nieko nera. Galima narsyti jame biski, pasileidus my computer per windows task manager. Bet naudos jokios, nes nieko atidarinet neleidzia, meta kad kazkas chujova su user'iu ir jo passwordu. Bandyta tuo metu uzdeti koda, bandyta nuimti ir t.t. Vienu zodziu isbandziau viska ka galeciau, tuomet cia parasiau tema, galvoju kad kuris is jusu ka nors zinos. Tai va, likciau labai dekingas tam, kuris ismes atsakyma y visus situs klausimus, is anksto dekui.
  • 0

#2
Guest_Justas343_*

Guest_Justas343_*
  • Svečias
Matai, ten viruske galėjo būti. Šeip tie 8windowsai man nepatiko, taj naudoju 7
  • 0

#3
Tomas Stravinskas

Tomas Stravinskas

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 668 Pranešimai

Matai, ten viruske galėjo būti. Šeip tie 8windowsai man nepatiko, taj naudoju 7


Ta prasme "viruske"?  p.s. as neklausiau ar patiko ar ne. ;D Pats negaliu to pasakyt nes normaliai isbandyt negaliu del sitos nesamones. :/
  • 0

#4
Guest_Justas343_*

Guest_Justas343_*
  • Svečias
Virusas. .

P.S. Iš kur siunteis?
  • 0

#5
Tomas Stravinskas

Tomas Stravinskas

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 668 Pranešimai

Virusas. .

P.S. Iš kur siunteis?


piratebay, baltrackeris, torrent'ai, tris versijas, nejaugi visos virusais apsestos?
  • 0

#6
Guest_Justas343_*

Guest_Justas343_*
  • Svečias
Jei iš ThePirateBay taj nesitikėk, kad bus geras ;D , nes aš ten apie 2 kartus virusa pasigaves buvau. .  O kitų taj nežinau, matai dar su tokiais dalykais atsargei reik, jei dar policija pagaus taj riesta bus. . .

  • 0

#7
Gekas

Gekas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.939 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Darbas:mc

Jei iš ThePirateBay taj nesitikėk, kad bus geras ;D , nes aš ten apie 2 kartus virusa pasigaves buvau. .  O kitų taj nežinau, matai dar su tokiais dalykais atsargei reik, jei dar policija pagaus taj riesta bus. . .

pazistama del win 7 buvo parise, baudos gavo nemenkos..(vilnius)
O siaip del win 8 pasakojo kad labai sunku yra dabar ja nulauzti, tai net nezinau, pirk (( jei kosmose gyveni)
  • 0
"Menas išlikti pačiu savimi kai gauni direktoriaus arba admino statusą", - Don Omar.

#8
Guest_Justas343_*

Guest_Justas343_*
  • Svečias
Taj kainos kosmines. . . Tam ir nulaužinėja. . .
  • 0

#9
Luciano

Luciano

    Konkursai

  • Forumo dalyvis
  • 1.393 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • XP:50.000
  • Geriausias 2016 metų:Krovinių transporto direktorius!
Taigi, pasiskaitinėjau forumuose, tai žmonės irgi skundžiasi dėl to, kad jiem neveikia "after first use or reboot", tai galvoju, gal tai tiesiog dėl to, kad niekas nebando originalios versijos, o bando piratines. Gal į 8 windowsiukus įmetė kokią nors super duper achueną apsaugą, kurią nulauš po mėnesio... ;D šiaip patarčiau naudoti 7 arba xp. ;) šitie tikrai normalūs  8)
  • 0

#10
Gekas

Gekas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.939 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Darbas:mc

Taigi, pasiskaitinėjau forumuose, tai žmonės irgi skundžiasi dėl to, kad jiem neveikia "after first use or reboot", tai galvoju, gal tai tiesiog dėl to, kad niekas nebando originalios versijos, o bando piratines. Gal į 8 windowsiukus įmetė kokią nors super duper achueną apsaugą, kurią nulauš po mėnesio... ;D šiaip patarčiau naudoti 7 arba xp. ;) šitie tikrai normalūs  8)

pff
Paveiksliukas
  • 0
"Menas išlikti pačiu savimi kai gauni direktoriaus arba admino statusą", - Don Omar.

#11
Tomas Stravinskas

Tomas Stravinskas

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 668 Pranešimai
http://www.part.lt/p...fc20f2ff404.jpg

Vakar padariau nuotrauka, ka meta bandant atidaryti kazka rimtesnio per task manager.
  • 0

#12
Guest_Justas343_*

Guest_Justas343_*
  • Svečias
Aš tau siūlau perinstaliuot į windows senus (kur turėjai), nes su šitais matau pieva gryna. . .
  • 0

#13
Tomas Stravinskas

Tomas Stravinskas

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 668 Pranešimai

Aš tau siūlau perinstaliuot į windows senus (kur turėjai), nes su šitais matau pieva gryna. . .


As windows 7 ir naudoju dabar.
  • 0

#14
Rokas Pipiras

Rokas Pipiras

    Buvęs forumo/žaidimo administratorius.

  • Forumo dalyvis
  • 990 Pranešimai
  • Darbas:b
Kadangi esu prijaučiantis tokiems dalykams..
Blogai nulaužti windows.(šeip nelabai žinau reikėtų real pasižiūrėt, bet daugiausiai tikėtina)
Turiu draugą kuris turi orginalius windows 8 .Ir jam jie prasti ir pačiam kiek juose teko dirbt kažkokie nalievi jie man.Taigi patarimas, net nemegink jų instaliuoti  ^.^
  • 0

#15
Donatas_Baks

Donatas_Baks

    Asas

  • Veteranas
  • 1.068 Pranešimai
XP the best forever . win 7 mane niekada nesikeikiuo reik visokiu sudu niekada nesikeikiu, kad geima pasijunkt siuskis dar priedu ir tt kad nelagintu, isirasiau xp iskart visus geimus no lag veza.Seip man siule irasyt 8 win bet sakiau geriau XP :D
  • 0

#16
Tomas Stravinskas

Tomas Stravinskas

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 668 Pranešimai

XP the best forever . win 7 mane niekada nesikeikiuo reik visokiu sudu niekada nesikeikiu, kad geima pasijunkt siuskis dar priedu ir tt kad nelagintu, isirasiau xp iskart visus geimus no lag veza.Seip man siule irasyt 8 win bet sakiau geriau XP :D


Nu tai kas be ko XP geriausi, pats rasyciaus juos, bet kompas neleidzia. :D Tik Vista arba Windows 7. :|
  • 0

#17
Donatas_Baks

Donatas_Baks

    Asas

  • Veteranas
  • 1.068 Pranešimai
Kaip neleidzia?:D

  • 0

#18
Domis

Domis

    1

  • Elitas
  • 4.387 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:2013 metų administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Teisėsaugos direktorius !
Man rodos kad windows 8 yra tik ant Consoli'ų, telefonų ir liečiamų kompiuterių.
  • 0

#19
ErcePukas

ErcePukas

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 198 Pranešimai
As tai atsisiunciau is thepiratebay winddows 7 ir bauda sumokejau 90lt :D
  • 0
Paveiksliukas

#20
Luciano

Luciano

    Konkursai

  • Forumo dalyvis
  • 1.393 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • XP:50.000
  • Geriausias 2016 metų:Krovinių transporto direktorius!

pff
Paveiksliukas


Paveiksliukas
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)