Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Lebronas patvirtino - sia vasara JAV rinktinei neatstovaus.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.468 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

LeBronas Jamesas šią vasarą nerungtyniaus pasaulio krepšinio čempionate Kinijoje, tačiau galbūt prisijungs prie JAV rinktinės 2020-ūjų metų olimpinėse žaidynėse Tokijuje.

 

Vietoje to karalius pasirinko filmo kūrimą ir ateinančią vasarą dalyvaus antrosios „Kosminio krepšinio“ dalies filmavime.

 

Los Andželo „Lakers“ superžvaigždė nacionalinėje JAV rinktinėje nėra žaidusi nuo 2012-ųjų, kai Londono olimpinėse žaidynėse laimėjo aukso medalį.

 

Šią vasarą JAV vyrų krepšinio rinktinę pirmą kartą istorijoje treniruos legendinis Greggas Popovichius. Tiesa, Lebrono atsakas šiuo klausimu buvo trumpas ir aiškus – tai nėra geriausias laikas atstovauti šaliai.

 

„Be abejonės, aš dievinu viską, kas susiję su Popovichiumi, tačiau ši vasara man nėra pati tinkamiausia“, – kalbėjo Jamesas.

 

Kalbėdamas apie 2020-ūjų Olimpines žaidynes, krepšininkas žaidimo rinktinėje nepatvirtino, tačiau neatmetė tokios galimybės.

„Taip, tai galimybė. Vis dėlto viskas priklausys nuo to, kaip aš jausiuosi. Aš myliu olimpines žaidynes“, – sakė LeBronas.

Praėjusią savaitę vilčių į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamąsias patekti nebeturintis „Lakers“ klubas priėmė sprendimą nebevarginti komandos lyderio Jameso.

 

„Pasikonsultavus su komandos medikais buvo nuspręsta, jog Jamesas šį sezoną neberungtyniaus. Šis sprendimas leis visiškai išsigydyti patirtą kirkšnies traumą ir išeis į naudą tiek LeBronui, tiek „Lakers“, – rašoma klubo pranešime.

 

Jamesas šį sezoną vidutiniškai rinko po 27,4 taško, atkovojo po 8,4 kamuolio ir atliko po 8,3 rezultatyvaus perdavimo.

 

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)