Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Dėl los santos radijos


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
67 atsakymai į šią temą

Apklausa: asd (44 nariai(-ių) jau prabalsavo)

asd

  1. Prabalsavo Perleidžiam Mitkui (40 balsai(-ų) [90.91%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 90.91%

  2. A tu beprote? Paliekam Ezrai ir toliau sėdim be veiklos. (4 balsai(-ų) [9.09%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 9.09%

Balsuoti

#1
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

*
Populiarus

Sveiki, pakalbėjus truputį apie serverį, veiklą ir kitokius dalykus nusprendžiau sukurti temą...  Pobūdis labai paprastas, ką galvojate apie radiją, ar norėtumėt, kad ateitu didysis Mitkus į valdžią? Jeigu jo nežinote, kviečiu į youtube parašyti maždaug " mamos laimi po 100kreditų " ir t.t, arba Mitkus, realiai žmogus radijos veikloje turi šimtą procentinius įgūdžius, kurie praverstu lsg radijoje... Paklauskite savęs, ar norėtumėt daug eventų ir laidų per radiją ar kažkokio balsavimo per forumą, tiesiog noriu balsavimo, paspauskite ir viskas, galit palikt komentarą, man realiai nera naudos, bet jums būtų daug įdomiau tiek žaisti tiek stumti laiką, kuris tikrai lėtai eina, tai va, balsuokite ir žžiūrėsime rezultatus, geros vasaros jaunimas ir ne tik.

 

_________________________________

Atnaujinta :

Radijos veikla atrodo taip : Ateina žmogus, kuris paleidžia muzikos ir išeina, jokios veiklos, jokių eventų, jokio kalbėjimo, pilną tokių radijų ar ne? Kodėl mes tai toleruojame? Kam Benas moka pinigus už tai? Gal geriau padarome tai, kad būtų ir eventų ir kitokių šou per eterį, manau kiekvienam būtų linksma dalyvaut, pakalbėt tiek nesąmonių tiek išreikšti nuomonę neatskleidę savo slapyvardžio ar ne? Mes visi norime veiklos, bet kodėl nieks nesusimasto kaip jos padaryt? Pradedam naujai galvot, pradedam susimastyt ir keist po biški tai, pamatysit, rezultatas akimirskiu pasimatys.

 

4676023278daeb3a38573a8c263ade98.png


Šį pranešimą redagavo Kadash: 01 birželio 2019 - 23:49

  • 8

#2
Лаура

Лаура

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 339 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Darbas:Taxiste
  • VIP:Yra.
  • XP:3500

Gal ir noreciau bet paspausiu kad geriau ezra nes esi neigiama persona serveryje. Ir kur tu buvai kai visiems smegenis dienas dalino wtf...


  • 0

 Mano anketa į TRANSPORTA -https://www.lsgyveni...s-transportas/                                         

 

 Mano anketa į N.V moderatorehttps://www.lsgyveni...e-sweet-nv-mod/

 

 

 

 

 

 

Niekada nepasiduok - Ir stenkis turėti motyvacijos siekiant savo užsibrėžtų tikslų! ... Niekada neskubėk žengti antro žingsnio. - Kelias namo bus dvigubai -

 ilgesnis

 

 

 

 

 

 

                                         


#3
Poškenzas.

Poškenzas.

    𝖛𝖔𝖘𝖘𝖊𝖓

  • Veteranas
  • 3.591 Pranešimai
  • TeamSpeak:Poškenzas.
  • Gyv. vietaPgr. Hotel
  • Poškenzas.#3686
  • Darbas:Mikanik
  • VIP:+
  • ADMIN:+
  • XP:120000
  • Prosto_Poske
  • Laimėjo konkursą:Aktyviausias 2020 metų direktorius

Neinu nei už vieną puse, bet jau atsibodo tie topai, radijoje ką galima dabar išgirsti tai tik dainas ir tos pačios kas 1-2h kartojasi, o Lukas_Cielekas aka Mitkus čia labai profesionaliai tvarkėsi, veikla iš serverio valiutos vykdavo paprastomis dienomis be jokios progos, ką čia galima pamatyti praktiškai niekada. O ka ezra? jis bent kartą buvo eteryje? nemanau


  • 0

#4
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby
Jau turiu minciu radija perleisti kazkam kitam bet tai ne Mikui tiek Ruzas tiek benas zino kodel jis negaus.
  • 1

#5
ne2rnas po0

ne2rnas po0

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 433 Pranešimai
  • Darbas:Tepalinis
  • VIP:▼▲http://www.lsgyvenimas.lt/sig/sig.php?name=Matt_Lewis
  • XP:▼▲
  • Geriausias 2018 metų:Metų Atmosfera

Man perleiskit radija nebus problemu.

 

siaip pats dalyvavau to mitkaus laidose, veikloje visai patiko, o dar labiau patiko klausytojams, bbz kodel cia visi ant jo vaziuoja, bet tikrai buvo pakeles radija is pelenu bent per tuos pora eteriu tai tikrai, nes nebuvo eiline rutina kad tik leidziamos dainos, bet sakau pasikartosiu pats nezinau tikslios priezasties kodel visi cia varo ant jo  ;) 


Šį pranešimą redagavo ne2rnas po0: 02 birželio 2019 - 00:47

  • 0

is mokiklos laiku acimenu tik n raides


mane kaime grebliu vadina kuri nusienaut kurwaa



#6
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai

Jau turiu minciu radija perleisti kazkam kitam bet tai ne Mikui tiek Ruzas tiek benas zino kodel jis negaus.

Nu jo smart smart duodam kokiam lopui.
  • 0

#7
F U K S A S

F U K S A S

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 346 Pranešimai

Nu jo smart smart duodam kokiam lopui.

Duos kuris ten, nei aktyvus nei ka xD O tas Cielekas kupinas idėjų čiuvakas teko pačiam kalbėtis tai laukiu nesulaukiu kol jam atiteks radijas.


  • 0

#8
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Duos kuris ten, nei aktyvus nei ka xD O tas Cielekas kupinas idėjų čiuvakas teko pačiam kalbėtis tai laukiu nesulaukiu kol jam atiteks radijas.

Lauk lauk :DD jam nebus suteiktas sansas kalbesiu dar vakare su valdzia kaip savo pamaina rinksiu


  • 0

#9
F U K S A S

F U K S A S

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 346 Pranešimai

Lauk lauk :DD jam nebus suteiktas sansas kalbesiu dar vakare su valdzia kaip savo pamaina rinksiu

XDD Tai čia jų bus blogas sprendimas, kad radija miršta


  • 0

#10
doškinas

doškinas

    8

  • Senbuvis
  • 1.413 Pranešimai
  • Gyv. vieta8nr
  • VIP:Ne

geras zmogus tas mitkus, aisku reiketu jo radijoj


  • 0

:4xvim2p:


#11
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Mitkui reikia ismokt bendraut uz radijo ribu o to jis normaliai nemoka nei ts nei paciam serveri kiek teko stebet ji valdant radija bendravimas ypac su kolektyvu yra įpač svarbus žinant jo bendravima greit to kolektyvo ir neliktu todel siais pareigas turi gauti zmogus kuris turi tikslu radijuje geba bendrauti tiek su jaunesniais tiek su vyresniais saves neišaukstindamas todel Mitkus sio posto ir negaus.


  • 0

#12
Lukas_Cielekas

Lukas_Cielekas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 26 Pranešimai

*
Populiarus

Mitkui reikia ismokt bendraut uz radijo ribu o to jis normaliai nemoka nei ts nei paciam serveri kiek teko stebet ji valdant radija bendravimas ypac su kolektyvu yra įpač svarbus žinant jo bendravima greit to kolektyvo ir neliktu todel siais pareigas turi gauti zmogus kuris turi tikslu radijuje geba bendrauti tiek su jaunesniais tiek su vyresniais saves neišaukstindamas todel Mitkus sio posto ir negaus.

 

Mielas ezra, būtų smagu, jog nekalbėtum to, ko visiškai apie mane nežinai ;) Dabar kalbi apie mano bendravimą... sakai, kad man reikia išmokti bendrauti už radijo ribų, taip pat ts ir t.t... bet tu iki šiol dar TS net neesi kalbėjęs sumanim, tu šitą supranti bent? :D tu visada ateini į TS ir tyli.. visad norėjau išgirsti tavo balsiuką, nes tik raštu moki viską pateikti :D o žodžio "ypač" rašymas "įpač" leido suprasti, kad tau negali būti daugiau 17 metų, kas, beja, ir matosi iš tavo amžino bendravimo tik raštu. 

 

Kad bendrauti ir komunikuoti su žmonėmis aš moku ir galiu (tiek vaikais tiek mamomis) rodo mano keliasdešimt įrašų youtube's kanale, kuomet bendrauju su įvairaus plauko/amžiaus žmonėmis, ir jokių problemų nekyla. Esmė yra viena, kad tu negali pripažinti, jog yra žmogus, kuris sugeba šitoje srityje žymiai daugiau nei tu. Tu esi tas savimyla, kuriam atrodo, kad tik tu esi visagalis savo atliekamame darbe, nes tipo tave išrinko atstovauti radiją, reiškias vsio, už tave geresnių nėra, bet kai tas geresnis atsirado, tada tu rodai ožius, kalbi už visą serverio administraciją, kad radijo aš tikrai negausiu ir tada pradedi kalbėti, kad reikia žmogaus turinčio tikslų, gebėt bendraut :D Tai tu pats neatitinki šitų tikslų :D bendrauji tik raštu, o TS visada tyli. O man pravedus 1 eterį, mano laidos ištraukas pats pradėjai filmuot ir kelti į youtube, tai ką tai rodo? Man užteko 1 valandos eterio, kad aš pakeisčiau visą radijo konsepciją, žmonės pamatė, kad gali būti grojama ne tik muzika, bet ir daroma veikla, bet tau užvirė kraujas, kad tu niekad tokių veiklų nepadarysi, todėl geriausia ant manęs stumt iš oro ;)

 

Visgi tikiu, kad čia daugiau yra mąstančių žmonių, o ne tokių kaip ezra, kuris net nėra kalbėjęs su manim, o apie mane žino daugiau nei aš pats :D


  • 5

#13
Анджей

Анджей

    Majoras

  • Veteranas
  • 1.666 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • C
  • Darbas:C
  • VIP:C
  • XP:P
  • Geriausias 2019 metų:Kritikas
  • Laimėjo konkursą:NrgStunt20
  • andzejkaa

Gerai pasakyta

Esmė yra viena, kad tu negali pripažinti, jog yra žmogus, kuris sugeba šitoje srityje žymiai daugiau nei tu. Tu esi tas savimyla, kuriam atrodo, kad tik tu esi visagalis savo atliekamame darbe, nes tipo tave išrinko atstovauti radiją, reiškias vsio, už tave geresnių nėra, bet kai tas geresnis atsirado, tada tu rodai ožius.

 

As uz


  • 0

#14
Nyvuliukas<3

Nyvuliukas<3

    Nyvulė

  • Senbuvis
  • 1.132 Pranešimai

Mitkui reikia ismokt bendraut uz radijo ribu o to jis normaliai nemoka nei ts nei paciam serveri kiek teko stebet ji valdant radija bendravimas ypac su kolektyvu yra įpač svarbus žinant jo bendravima greit to kolektyvo ir neliktu todel siais pareigas turi gauti zmogus kuris turi tikslu radijuje geba bendrauti tiek su jaunesniais tiek su vyresniais saves neišaukstindamas todel Mitkus sio posto ir negaus.

ką tu čia pjauni agirdi :D tu vapse nk nedarai , jis su visais bendrauja ir normaliai ,labai zmogus yra mandagus ir aktyvus ,ir moka bent kazka netaip kaip tu


  • 0

Yra žmonių, kuriems trumputė akimirka gali suteikti daugiau džiaugsmo, nei kitiems visas jų gyvenimas
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Galimybė įgyvendinti svajonę - štai kas gyvenimą daro įdomų
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kiekviena diena kupina pamokų ir paslėptų dovanų.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

oLymaFt.jpg

i1Xvknj.png


#15
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

tai aisku, nieko nekeiskit, neleiskit eit ciuvakui i radija, tebunie toliau sedim, nei ezra nei benas nei dar kazkas neturi tokios aparaturos kaip pas mitku, as ateinu i ta dj kazinau paleidziu tu muziku, klausos ten centai zmoniu, nes niekuo nesudominsiu tie eventai boring, o ir apmokymu kazkokiu nera, jog pravest kazka idomiau, pagrinde reik laukt gibsono, nes jis pagrinde viska ir zino.. bendravimas uz akiu nu kazinau, vipe matau kad axuelina kazka, nesuprasi juokauja ar ne, kalbu apie mitku jei ka, etery irgi nieko nesupratau, galvojau jog apsirukes, bet biski isivaziuodamas pradejo kazka rodyt ir buvo tikrai idomiu akimirku, jei dar biski isivaziuos i serva kodel jo cia nepriemus ;D aj jo nes naujokas pavarys geriau nei kazkuris is cia zaidejas zaidziantis kazkiek tai metu o.O


  • 0

woiIbuo.png


#16
Brownas

Brownas

    Kiesa VapeNation

  • Elitas
  • 2.071 Pranešimai
  • Gyv. vietaGinkunai
  • Darbas:Gyvenu is pasalpos
  • XP:Naujoks
  • 2022 Metų direktorius:Autoklubo!
  • Geriausias 2020 metų:Žvejys
Gal galit 10k, as naujokas
  • 0

#17
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.469 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo
Jeigu duosit saibu bus uz.

Vedėjas gal ir geras, bet kaip žmogus man nepatinka, aišku negaliu sakyt, kad prieš, vien tik dėl to, kad nepatinka ar dar kažkas, todėl jo pats laikas būtų duoti tam žmogui kuris kažką geresnio padarys ir naudingesnio, nei dabar yra daroma.
  • 0

#18
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

 

Radijos veikla atrodo taip : Ateina žmogus, kuris paleidžia muzikos ir išeina, jokios veiklos, jokių eventų, jokio kalbėjimo, pilną tokių radijų ar ne? Kodėl mes tai toleruojame? Kam Benas moka pinigus už tai? Gal geriau padarome tai, kad būtų ir eventų ir kitokių šou per eterį, manau kiekvienam būtų linksma dalyvaut, pakalbėt tiek nesąmonių tiek išreikšti nuomonę neatskleidę savo slapyvardžio ar ne? Mes visi norime veiklos, bet kodėl nieks nesusimasto kaip jos padaryt? Pradedam naujai galvot, pradedam susimastyt ir keist po biški tai, pamatysit, rezultatas akimirskiu pasimatys.

 

 

Benas nemoka už hosta.

 

 

Nu jo smart smart duodam kokiam lopui.

Jeigu perleisčiau radija tai tikrai ne mitkui, geriau kokiam ''lopui'' kaip pats Sethas sakė.

 

 

Mielas ezra, būtų smagu, jog nekalbėtum to, ko visiškai apie mane nežinai ;) Dabar kalbi apie mano bendravimą... sakai, kad man reikia išmokti bendrauti už radijo ribų, taip pat ts ir t.t... bet tu iki šiol dar TS net neesi kalbėjęs sumanim, tu šitą supranti bent? :D tu visada ateini į TS ir tyli.. visad norėjau išgirsti tavo balsiuką, nes tik raštu moki viską pateikti :D o žodžio "ypač" rašymas "įpač" leido suprasti, kad tau negali būti daugiau 17 metų, kas, beja, ir matosi iš tavo amžino bendravimo tik raštu. 

 

Kad bendrauti ir komunikuoti su žmonėmis aš moku ir galiu (tiek vaikais tiek mamomis) rodo mano keliasdešimt įrašų youtube's kanale, kuomet bendrauju su įvairaus plauko/amžiaus žmonėmis, ir jokių problemų nekyla. Esmė yra viena, kad tu negali pripažinti, jog yra žmogus, kuris sugeba šitoje srityje žymiai daugiau nei tu. Tu esi tas savimyla, kuriam atrodo, kad tik tu esi visagalis savo atliekamame darbe, nes tipo tave išrinko atstovauti radiją, reiškias vsio, už tave geresnių nėra, bet kai tas geresnis atsirado, tada tu rodai ožius, kalbi už visą serverio administraciją, kad radijo aš tikrai negausiu ir tada pradedi kalbėti, kad reikia žmogaus turinčio tikslų, gebėt bendraut :D Tai tu pats neatitinki šitų tikslų :D bendrauji tik raštu, o TS visada tyli. O man pravedus 1 eterį, mano laidos ištraukas pats pradėjai filmuot ir kelti į youtube, tai ką tai rodo? Man užteko 1 valandos eterio, kad aš pakeisčiau visą radijo konsepciją, žmonės pamatė, kad gali būti grojama ne tik muzika, bet ir daroma veikla, bet tau užvirė kraujas, kad tu niekad tokių veiklų nepadarysi, todėl geriausia ant manęs stumt iš oro ;)

 

Visgi tikiu, kad čia daugiau yra mąstančių žmonių, o ne tokių kaip ezra, kuris net nėra kalbėjęs su manim, o apie mane žino daugiau nei aš pats :D

Visu 1, aš nesu savimeila ir žinau, kad tu esi geresnis Dj už mane ir dauguma kitų, tačiau ar verta duoti žmogui radija kuris siurba iš žmonių naudodamas 1398 numerį kad jam siustumėt žinutes, ar koks ten numeris buvo... https://imgur.com/a/fAtnH9I

 

Nekalbu apie tai koks jis yra aferistas;  https://imgur.com/a/DMxlGYv

 

Nebereikalo jį išmete iš kito projekto :)


  • 0

#19
ꜰᴇᴅᴢɪᴀ_ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ

ꜰᴇᴅᴢɪᴀ_ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ

    ᴀʀᴍʏ ᴍᴇɴ

  • Senbuvis
  • 1.091 Pranešimai

Ką žinau jau senai pastebėjau, kad puse serverio senu žaidėjų bijo naujovių tiek direktoriavime tiek ir kituose veiklose, o manau tikrai atgyvintu radiją Mitkus, jau ganėtinai ilgai klausau jo radijos vedamų laidų įvairiuose projektuose žmogus puikiai išmano ką daro, ir auditoriją surenką nemažą, tiek jaunus tiek senesnius, ir su žaidėjų teveliais pašneką tai ką žinau būtų neblogai naujovės!!!!!!!


  • 0

#20
Lukas_Cielekas

Lukas_Cielekas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 26 Pranešimai

Benas nemoka už hosta.

 

 

Jeigu perleisčiau radija tai tikrai ne mitkui, geriau kokiam ''lopui'' kaip pats Sethas sakė.

 

 

Visu 1, aš nesu savimeila ir žinau, kad tu esi geresnis Dj už mane ir dauguma kitų, tačiau ar verta duoti žmogui radija kuris siurba iš žmonių naudodamas 1398 numerį kad jam siustumėt žinutes, ar koks ten numeris buvo... https://imgur.com/a/fAtnH9I

 

Nekalbu apie tai koks jis yra aferistas;  https://imgur.com/a/DMxlGYv

 

Nebereikalo jį išmete iš kito projekto :)

Wow, ezra imasi paskutinio šiaudo, nu ok :D

Numerio 1398 net nepradėjau naudoti, net nespėjau eteryje pasakyti kam jis bus naudojamas, o jūs mane užsipuolėt, kad aš pinigus vagiu, nors dar net neliepiau nieko siųsti :D nu čia neturiu ką komentuot, nes tiesiog šūdus trauki, nes nebežinai kaip atsigint :D

 

Dėl aferisto tai taip, esu aferistas, nes nesumokėjau žmogui už orą, kuriuo jis kvėpavo sutarto darbo metu :D

 

Ir dėl kito projekto, tai ne, manęs neišmetė, o pats pasitraukiau iš jo, kadangi norėjau pertraukos ;) Visgi tame kitame projekte buvau 5 metus, pravedžiau 748 eterius, kurie yra 2 ar daugiau valandų ilgio, tad dar kartą sakau ezriuk, jei nežinai nieko apie mane, tai nekomentuok random shit be argumentų, o už melagingus faktus apie mane tave patį dabar turėtų nubausti kuo griežčiau    ;)


Šį pranešimą redagavo Lukas_Cielekas: 02 birželio 2019 - 13:01

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)