Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Padiskutuojam su valdzia kartu imanoma?


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
32 atsakymai į šią temą

#21
Randominis Vaikas

Randominis Vaikas

    Cyteris Nemokantis Cytint

  • Senbuvis
  • 606 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevežys
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra yra
  • XP:40k

Kaip cia be mano leidimo kazkas vyksta?

Ramei Italai ELKA IS UNDER CONTROL


  • 0

#22
Zygis Garys

Zygis Garys

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.218 Pranešimai
  • _zygis
  • Darbas:Dushmanas
  • VIP:Yra
  • XP:50k
  • Zygis_Garys
  • Geriausias 2018 metų:2017 metų administratorius. 2017 metų baneris.
  • 2017 Metų Direktorius:Medikų
  • ?

Nusiimk tuos sovietinius simbolius, vatnike


  • 0

[url=""%20title=""]style="color:#ff0000;">Geriausias LSG ivykis[/url]


#23
Rokas_Italas

Rokas_Italas

    Nurašytas

  • Elitas
  • 1.865 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Taip
  • XP:888
  • Rokas_Italas
  • Geriausias 2020 metų:Kritikas

Nedaviau komandos cia ikurineti senu nepasiteisinusiu organizaciju, KGB ateitis 


  • 0

Jau nurašytas..


#24
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Čia dabar dėl kiekvieno forumo acc kursit temas ir ašaras liesit? nemanau, kad tai yra nors vieno iš jūsų reikalas kam ištrynė, kam atėmė ir tt tą acc džiaukitės, kad jūsų neatėmė dar :D dėl kadasho mažiausiai reikėtu čia pergyvent kai dabar  į radiją  pasijunges nelegaliai kažkokį sūdą leidžia parodo jo išprusimą :D 


  • 0

#25
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

elka paneveziui gedos nedaryk, paskui su virvem prie maximos suris 


  • 0

#26
Randominis Vaikas

Randominis Vaikas

    Cyteris Nemokantis Cytint

  • Senbuvis
  • 606 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevežys
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra yra
  • XP:40k
Kažkokie niekada nesikeikiu pakeite mana sovietini pavelda nu dabar tai niekada nesikeikiu
  • 0

#27
Guest_Roy_Cantes_*

Guest_Roy_Cantes_*
  • Svečias
Elka tikrai prieš tave nieko neturiu, bet šitas tavo postas baisiai graudus. Tu lygini LSG valdžią su NKVD man pasidaro įdomu tu pats supranti kas yra NKVD? Nes sąvokos esmę iš wiki visi gali ištraukt. Bet pats žmogiškąją puse supranti kas jie tokie? Man tada kyla klausimai. Ar pagal tavo logiką kadashas, tu ir Maja partizanai? Ar jūs kovojant prieš kažkokią priespaudą? Sovietinė okupacija nebuvo tokia, iš jos negalėjai pabėgt ir toliau tęsti savo gyvenimą (čia aš pasakau, kad jūsų čia niekas nelaiko ir mane dėl to pasmerkia visas serveris). Čia tik žaidimas chill bro visi mes darom klaidų, bet kai tu sūkurį temą kurioje kvieti visus diskutuoti ir tada visą valdžią priskiri prie NKVD. Ir dar kart pasikartosiu padarė keletą klaidų, pakėlė keli žmonės vėjus iš dalies viską sutvarkė (nesakau, kad trinti Majos ir Kadasho profilius adekvati buvo), bet dabar gal daugiau dėmesio bus skiriama žmonių nuomonėms.

Šį pranešimą redagavo Roy_Cantes: 17 birželio 2019 - 11:08

  • 0

#28
Rokas_Italas

Rokas_Italas

    Nurašytas

  • Elitas
  • 1.865 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Taip
  • XP:888
  • Rokas_Italas
  • Geriausias 2020 metų:Kritikas

ko jus parinates del tu forumu mano irgi istryne kazkada niekada nesikeikiu nesiparinau kita susikuriau ir toliau ta pati dariau


  • 0

Jau nurašytas..


#29
Randominis Vaikas

Randominis Vaikas

    Cyteris Nemokantis Cytint

  • Senbuvis
  • 606 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevežys
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra yra
  • XP:40k

Elka tikrai prieš tave nieko neturiu, bet šitas tavo postas baisiai graudus. Tu lygini LSG valdžią su NKVD man pasidaro įdomu tu pats supranti kas yra NKVD? Nes sąvokos esmę iš wiki visi gali ištraukt. Bet pats žmogiškąją puse supranti kas jie tokie? Man tada kyla klausimai. Ar pagal tavo logiką kadashas, tu ir Maja partizanai? Ar jūs kovojant prieš kažkokią priespaudą? Sovietinė okupacija nebuvo tokia, iš jos negalėjai pabėgt ir toliau tęsti savo gyvenimą (čia aš pasakau, kad jūsų čia niekas nelaiko ir mane dėl to pasmerkia visas serveris). Čia tik žaidimas chill bro visi mes darom klaidų, bet kai tu sūkurį temą kurioje kvieti visus diskutuoti ir tada visą valdžią priskiri prie NKVD. Ir dar kart pasikartosiu padarė keletą klaidų, pakėlė keli žmonės vėjus iš dalies viską sutvarkė (nesakau, kad trinti Majos ir Kadasho profilius adekvati buvo), bet dabar gal daugiau dėmesio bus skiriama žmonių nuomonėms.

as nelyginu as kaip pavyzdi ir kaip sarcazma panaudojau ta nkvd bet jo. Supranti Kadasho  ir Majos zodziais bei temom labiau tiki zmones del to ir buvo istrinti ju acc kad nepaveiktu zaideju na bent as taip manau na bet  va toks kaip as randomas tai niekas neziures i tai rimtai kaip i kadasho ar majos temas


  • 0

#30
Randominis Vaikas

Randominis Vaikas

    Cyteris Nemokantis Cytint

  • Senbuvis
  • 606 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevežys
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra yra
  • XP:40k

ko jus parinates del tu forumu mano irgi istryne kazkada niekada nesikeikiu nesiparinau kita susikuriau ir toliau ta pati dariau

tai turbut reikia daryti revoliucija ir vel tau duoti vice o gal net ir savininka ? :)


  • 0

#31
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai
xddd nu graudu tiesiog matyt kas daros cia hebra, nkvd niekada nesikeikiu xddd
  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png


#32
Modis:)

Modis:)

    Valdžia

  • Senbuvis
  • 829 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Aš nežinau kas yra darbas :(
  • VIP:Aš pats kaip VIP
  • XP:Belenkiek
  • Modis_Cameron
  • @
Gal jau pabaigsit šitus postų kurimus? Ne jūsų acc teištrynė ir džiaukitės, nerašykit nieko ir neatims ir ramiai sedėkit. Į realybę sugrįškit, o ne dėl kažkokio forumo acc verkit.

Šį pranešimą redagavo M.Blue: 17 birželio 2019 - 14:05

  • 0
Tavęs nenuskriaudė. Tu leidai, kad tave nuskriaustų. (Menininkė Nomeda Marčėnaitė)

Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. – Albert Einstein.
Paveiksliukas

#33
Artee_Solid

Artee_Solid

    Veteranas

  • Serverio administratorius
  • 1.604 Pranešimai
vpš jobniulis v krai?:DDD kas čia per xjn tokia, baikit kurt tas idiotiškas under 200 iq temas , taboro gėdos.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)