Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Jonas_Rainas link korespondentų


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Rainas

Rainas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.567 Pranešimai
  • Gyv. vieta116 Namas
  • Darbas:Bedarbio pašalpa
  • VIP:Yra
  • XP:KYLA
  • Jonas_Rainas
Anketos šablonas į korespondentus: 

1. Vardas_Pavardė žaidime ir patirtis serveryje (išvardinti visus turėtus): Jonas_Rainas, patirtis apie 44k. Tai mano vienintelis accountas
2. Kodėl nori prisijungti prie LSG Naujienų komandos? Na, nes norėčiau pakurti straipsniu gal kitiem žmonėm patiktu ir gal tai butu naujas mano laiko praleidimas.
3. Nuveikti darbai serveryje (nevardinti valdytų gaujų, nes tai ne pasiekimas): Buvęs 2 kartus naujokų verbuotojas ir RageOut klubo narys.
4. Parašykite  trumpą straipsnį apie dabartines Los Santos Gyvenimo aktualijas: Vakar 18:56 gauta nauja informacija jog, Da Nang Boys prarado ilgai turėta ginklų sandėlį. Tikima, kad ginklų sandėlį turi dar rimtesni žmonės kurie tik stengiasi sukelti sumaištį. Mano nuomone teisėsaugai teks labai stipriai pasiruošti, kad atremti tokia stiprią ataką. O gal jos nebus? Gal tik gaujos nariai stengiasi sukelti sumaištį? Viskas paaiškės ateityje...
5. Jūsų skype kontaktiniai duomenys (galite pateikti tai į asmeninę žinutę): Pateiksiu James į asmenine žinute.

Šį pranešimą redagavo Jonas_Rainas: 30 birželio 2019 - 12:53

  • 0

djIMC2U.png

nrI3xXg.png


#2
Howard

Howard

    What is an ocean without a multitude of drops?

  • Veteranas
  • 2.506 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Šoferis
  • VIP:Yra
  • XP:100
  • Howard

Už, draugiškas, malonus, protingas.


  • 0

admin anketa

 

3hQWI0i.png

 

cdd26Rp.png


#3
James Mclaren

James Mclaren

    Magnatas

  • Veteranas
  • 2.599 Pranešimai

Patvirtinta, patiko tavo retoriniai klausimai.


  • 0
Pagarbiai,
Magnatas James Mclaren.




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)