Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Interviu] Atnaujinimai


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Rainas

Rainas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.567 Pranešimai
  • Gyv. vieta116 Namas
  • Darbas:Bedarbio pašalpa
  • VIP:Yra
  • XP:KYLA
  • Jonas_Rainas

*
Populiarus

2019-07-13 Nr. 5

Interviu

Pasižiūrėjąs atnaujinimus, nusprendžiau paklausinėti kitų žmonių ką jie mano apie juos ir tai naudinga ar nelabai.

 

Mantas_Inch

Labas, ar galite atsakyti kelis klausimus?

Labas, taip galiu.

Kaip manote ar naudinga serveriui, kad išėmė naudingumo balus?

Na, kaip pasakius aš dirbu nekilnojamo turto agento ir nelabai pajutau, bet manau dabar visi žmones dirbs tik dėl minučių nebepriims iškvietimu ir panašiai tiesiog nebebus svarbu.

O kaip manote, dėl degalų kainų ar kas nors pasikeis? Ar kiti žmones važiuos toliau dėl pigesnių degalų?

Aš manau, kad niekas nepasikeis visi toliau pilsis degalus miesto degalinėse tik, kad degalinės daugiau uždirbs.

Kaip manote dėl dažu kainų, kad Benas padarė, kad kainuoja 0€, ar tai yra naudinga?

Žinoma, daug žmonių nori pasišaudyti bet būna, kad neturi pinigų ir savo svajone gauna praleisti kol turės pinigų.

O kokia nuomone yra apie sekimo komanda? Man asmeniškai tai geriausias dalykas.

Taip, aš su tavimi sutinku, nes tai yra labai patogus dalykas nei kai iškviečia iškviestasis gali ir judėti, o ir tas kuris iškviečia gali matyti tą kuris priėmė iškvietimą, tikrai labai patogu.

Ačiū už atsakymus, viso.

Viso

 

Arnaz_Orungz

Labas, ar galiu užduoti keletą klausimų?

Labas, žinoma.

Kaip manote, ar naudinga, kad išėmė iš visų darbu naudingumo balus?

Aš manau, kad tai yra nesąmonė, nes dauguma žaidėju ateina į darbus tik pasukti minučių nebeima iškvietimų, net nesistengia teikti savo paslaugas, tik renka minutes.

Kaip manote ar dėl naudingumo balu išėmimo išnyks toks darbas kaip vagys?

Amm.. Nu esu aš dabar armija ir tikrai pastebėjau, kad tikrai pamažėjo mašinų vagystes ir tai dažniausiai jos nebūna nuvaromos nes greit pagauname. Tai ateityje visko gali būti.

O kaip dėl sekimo komandos ar naudinga, kad taip padarė?

Na man asmeniškai nei blogai nei gerai.

O kaip dėl degalų kainų? Ar vertėjo jas kelti?

Na mano nuomone, žmonės kur pylėsi ten ir pilsis nemanau, kad važiuos toli dėl 2€ nuolaidos. Tai čia tik žmonėms kurie turi tuos verslus yra nauda.

Ačiū, viso gero

Davai.

 

Triusis_Baksis

Laba diena, ar turite laiko atsakyti į kelis klausimus?

Labas, taip.

Ką manote dėl išimtų naudingumo balu, ar tai buvo naudinga serveriui?

Naudinga, nenaudinga, bet prikėlė serverio žaidėjus iš mirusiųjų. Nes ankščiau nesurinkom minimumo, o dabar pilna firma darbuotoju,

O ką manote dėl išimtų naudingumo balu nelegaliems darbams?

Aš manau, kad tokiems darbams tikrai reikėjo palikti naudingumo balus, nes pavyzdžiui vagis nevagia mašinų, o važinėja ir keliasi minutes, o teisėsauga tik laukia vagių ir kaip bando pavogti visada pagauna.

Kaip dėl degalų kainų ar manote, kad kiti važiuos toliau, kad degalai būtų pigesni?

Tas vienas euras, ar du nieko nekeičia, tikrai niekas nevažiuos kur pigiau visi pilsis ten kur nori, kad ir brangiau. Niekas tiek daug nevargs.

Ką dėl sekimo atnaujinimo manote?

Gal ir neblogas dalykas, bet man asmeniškai nesvarbu ar pas manęs važiuos ar ne, jei kas iškviesiu dar kartą ir kitas tikrai atvažiuos.

O kaip dėl sunkaus nusikaltėlio atnaujinimo, jus kaip direktorius daugiau žinote savo nuomone pasakykite.

Tikrai labai geras dalykas, mes per pirmą diena sugebėjome su teisėsaugos darbuotojais pakelti kofą ant 150.000€. net ir mūsų pokalbio metu buvo uždirbta 20.000€. Tai tikrai naudingas, vienas iš geriausiu atnaujinimų.

Ačiū už interviu, viso.

Ate, visų laukiu policijos atrankoi.

 

Steven_Yeun

Labas, gal galite skirti pora minučių mano interviu?

Labas, taip.

Kaip manote kaip išėmė naudingumo balus ar keičiasi darbas? Kaip dabar esate autoklubo direktorius ar darbuotojai noriai važiuoja į keliones?

Dabar nemanau, ar bus labai gerai imami iškvietimai, nes dabar darbuotojai vien minutes renka ir viskas, daugiau darbo nevyksta. O dėl kelionių tikrai yra mažai žmonių kurie važiuoja bet kaip įvyksta atranka tikrai daug sudalyvauja, bet 5 darbuotojus laikom kelionei.

O ką manote dėl paštininko darbo, kad pakėlė iki 50€, ar tai naudinga?

Žinoma, tai vienas iš geresnių būdų užsidirbti daug pinigų, padirbi nedaug ir jau 1.000€ turi.

Kaip manote dėl /sleptis, kad išlieka po atsijungimo ar tai geras dalykas?

Manau geras dalykas, tik reikia priprasti, nes kai prisijungiu dažnai rašau /sleptis ir vis atsislepiu ir vėl užsislepiu (Juokiasi)

Aišku, sėkmės kelionėse, viso.

Ačiū, viso.

 

Baben_Laben

Labas, gal galite skirti savo svarbu laiką mano interviu?

Labutis, žinoma.

Kaip žinau jus dirbate armijoje, ar galite pasakyti ar yra naudingas atnaujinimas jog teisėsauga  už sunaikintus pinigus gauna 100.000€?

Taip, tai yra tikroviškiau bei įdomiau teisėsaugos atžvilgiu, manau greit teisėsauga taps septinta gauja, tik su privalumais.

O kaip manote dėl /sleptis komandos, kad jinai išlieka po atsijungimo?

Taip, tai tikrai geras dalykas būtų kaip kam, bet šiaip tai yra nenaudinga pagal ,,roleplay“

Ačiū, sėkmės teisėsaugoje.

Viso.

 

Interviu ėmė: Jonas_Rainas

Klausimus ruošė: Jonas_Rainas


Šį pranešimą redagavo Jonas_Rainas: 13 liepos 2019 - 14:34

  • 8

djIMC2U.png

nrI3xXg.png


#2
doškinas

doškinas

    8

  • Senbuvis
  • 1.413 Pranešimai
  • Gyv. vieta8nr
  • VIP:Ne

as tai netikiu kad ant tiek stipriai zmones min virins kad tesiog nieko darbuose nebedarys, nes koks idomumas bus? o šiaip gerai padirbėjai.


  • 0

:4xvim2p:


#3
Танкист

Танкист

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 181 Pranešimai
Ca net ash eshu (-:
  • 0

Lancius Makvynas

0x9VUue.jpg?1


Самое выносливое существо на свете — человек! Чего только ему не приходилось преодолевать: голод, холод, болезни, одиночество!.. Зверь гибнет — человек живет! Особенно русский человек!.. Какие только испытания на прочность не выпадали на долю русского человека! Рабство, нашествия, стихийные бедствия, эпидемии, войны… В руках каких только политических авантюристов не побывал русский человек! Вся история народа российского есть бесконечная борьба за жизнь, за выживание...

                   


#4
*L.Preston*

*L.Preston*

    Sporto generolas

  • Veteranas
  • 2.871 Pranešimai
Tikrai nesuprantu kodel taip galvojat jog niekas iskvietimu neims. Kaip Khadira sako, kiek galima bus sukt vien tik minutes ir nieko daugiau neveikt? Nelogiška. Bet interviu geras, šaunuolis!
  • 1

Nuveiktų darbų rinkinys:

Spoiler




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)