Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Trilogija] Pavarotti: Pradžia


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1
Pavarotti's

Pavarotti's

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 76 Pranešimai

*
Populiarus

Mano vardas Luciano, Luciano Pavarotti. Ne, aš ne tas dainininkas, kurį galite sutikti didžiausiuose pasaulio operos teatruose. Aš esu bėglys, pabėgau iš vieno didžiausių kalėjimų pasaulyje ir Tailande - Bang Kwang. Į kalėjimą patekau, galima sakyti, dėl priklausomybės herojinui. Mirus mano geriausiam draugui, šiame pasaulyje likau vienas ir panirau į herojiną, pasiemiau didžiausią paskolą, kurią man suteikė užstačius mano visą turtą ir praleidau kelis mėnesius lūšnyne, kasdien atsikėlės po dozės nueidavau į tualetą ir vėl krisdavau ant sofos ir pasinerdavau į kitą dozę, o jos vis didėjo, galų gale, nusprendžiau apiplėšti bobutę, kuri atrodė taip silpnai ir dabar dėl to gailiuosi, paskui sekė parduotuvių apiplėšimai, žmonių, automobilių, visa tai tęsėsi, kol mane parbloškė vienos parduotuvės kasininkas ir aš praradau sąmonę. Atsipeikėjau ligoninėje, buvau prijungtas prie daugybės aparatų, o mane saugojo keturi uniformuoti pareigūnai su ginklais. Buvau nuvežtas tiesiai į įkalinimo įstaigą ir man buvo priskirta 30 metų nelaisvės už padarytus nusikaltimus. Dar niekada nevertinau laisvės kaip tada, kaip gera dabar vaiksčioti laisvam ir gerbiamam. Aš buvau paprastas vyrukas, bet ne silpnas ir su galva ant pečių, bet kalėjime man teko nemažai išbandymų, nuo grupuočių raginimo prisijungti, iki peilio ašmenų savo pilve vos prabudus. Neturėjau galimybės rinktis ar noriu ar nenoriu prisijungti, nes kito kelio nebuvo, todėl nusprendžiau neatsisakyti pakvietimo ir prisijungiau prie kalėjimo mafijos - Ash Mehiaso. Tai buvo tikrai geras sprendimas žiūrint mano akimis dabar, aš gavau ten darbą, o jei ne jis, nemanau ar būčiau suradęs spragą kalėjime, leidžiančią man ištrūkti. Dirbau lauko darbus, kartu su savo komanda, kurie prisidėjo prie pabėgimo, už tą darbą gaudavome ir kelis pinigėlius, jei gerai atlikdavome ir mes tai panaudojome papirkimui, kalinių žinoma. O pabėgimas įvyko per priekinė kalėjimo sieną. Papirkti kaliniai turėjo pradėti riaušes, tada buvo mūsų akimirka veikti ir mes, šeši kaliniai, puolėme prie grotuotos sienos isikabinę su savo pirštais į skyles tarp grotų, po akimirkos pasigirdo šūviai ir aliarmas, krito šalia manęs lipęs Europietis, paskui krito ir kiti vyrai, kol mes likome dviese ant viršutinės tvoros, greitai perlipome ant kalėjimo stogo, buvo sutarta, kad turi privažiuoti automobilis ir mus paimti nuo kalėjimo, jis pasirodė ir mes tada šokomė, tai buvo baisesnis šuolis už tą sykį, kai šokau lėktuvu, atrodė, visas gyvenimas prabėgo. Aš užsigavau koją, o mano tuo metinis "draugas" mane paliko, sėdo į automobilį ir liepė važiuoti, o aš likau ir nubėgau į mišką tolyn, gal ir gerai, nes po paros sužinojau, kad jį sučiupo, o aš likau laisvėje, taip ir prasidėjo mano bėglio kelionė.

 

ac041bde21a2a613bbcf25400132750c985.jpg

 

 

 

Patiko? Nori kitos dalies? REP!

 


  • 15

#2
Mr. Alfredo

Mr. Alfredo

    Jörmungandr

  • Garbės moderatorius
  • 2.414 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Paulo
  • ADMIN:Taip
  • 2021 Metų Direktorius:Transporto
  • 2021 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai bei Glob. Moderatorius
  • 2020 Metų direktorius:NTA !
  • 2020 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

kažkas įdomaus! laukiam kitos dalies!!


  • 1

Transporto direktorius 2021.02.21 - 2021.05.08

w/ Jim_Kobra, Gabe_Itches

:heart:

rf0eIDh.png


#3
Loptopas

Loptopas

    Rimtas

  • Pažengęs
  • 341 Pranešimai
  • Darbas:Bmx'eris
  • VIP:Yra
  • XP:25k

Visai neblogai tu čią, +rep :D 


  • 1

#4
ГΣЯMΛ🧿

ГΣЯMΛ🧿

    akvilė natūralus mineralinis vanduo

  • Kinematografas
  • 2.709 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lietuva
  • Darbas:taip
  • VIP:taip
  • ADMIN:taip
  • XP:taip
  • 2021 Metų moderatorius:Apie viską
  • Geriausias 2021 metų:Forumo skilties moderatorius
  • Geriausias 2018 metų:Metu Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:kelionių kūrėjas!

bruh tiek daug plotlin'u ir exposition pirmoje dalyje

also "as" maziau naudok, labiau apibudink veikejo aplinka ir pati protagonista


  • 2

#5
Pavarotti's

Pavarotti's

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 76 Pranešimai

bruh tiek daug plotlin'u ir exposition pirmoje dalyje
also "as" maziau naudok, labiau apibudink veikejo aplinka ir pati protagonista

Bus padaryta kitoje dalyje, ačiū už pastebėjimus 😁
  • 0

#6
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai
va cia tai talentas
  • 1

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png


#7
DeividasBoss

DeividasBoss

    Meistras

  • Veteranas
  • 938 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Armija
  • VIP:Taip
  • XP:150000
Wow, man patiko, +rep, ir daugiau laukiam!
  • 0

Autoklubo Direktorius

Medikų Direktorius

Transporto Direktorius

 


#8
Hateris

Hateris

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 346 Pranešimai
  • Gyv. vietaNaujoji Akmene
  • Darbas:Komunaliniu Atlieku Firma
  • VIP:Turiu
  • XP:keišim 4
  • Igor_Hateris

Laukiam antros dalies


  • 0
 

#9
Guest_Jack._*

Guest_Jack._*
  • Svečias
Laukiam, laukiam:D +Rep
  • 0

#10
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

biski labai blasko gramatika ir stilius gal cia koks redaktorius pas jus yra 


  • 0

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)