Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

B kategorijos teisės

33 atsakymai į šią temą

young dagger d1ck

young dagger d1ck

私にとってポチュイ

• Veteranas
  • 2.103 Pranešimai

sv

kaip manot, ar žmogus sulaukęs 18 metų turėtų iškart laikytis teises, ar šiek tiek palaukt?

asmeniškai, aš pats pradėjau laikytis, nes yra automobilis, ir šiaip, šiais laikais atrodo, kad automobilis yra būtinas :D

iš neigiamos pusės, papildomos išlaidos automobilio remontui, kurui ir pan.

kaip manot, koks pats pirmas automobilis turėtų būt? iš savo perspektyvos tėvas neleido bmw pirkt, nors visai norėjau. sakė galu varomas, žiemą teises gausiu, o kadangi turiu sunkią koją tai vienas blogas posūkis ir ate :D tokių metų pas mus bent jau, visi nori galingesnio ir pan, bet mano nuomone shit, nes neturės už ką pilt poto važinėdami :/

nerekomenduokit man mašinų :D turiu, jei nematėt komentaruose - saab 9-3, 1.9tid, 88kw 2006m.

Šį pranešimą redagavo young dagger d1ck: 18 rugsėjo 2019 - 13:12

• 1
<p class='bbc_center'>Paveiksliukas</p>
<p class='bbc_center'>↑ is me</p>
<p class='bbc_center'><a href='https://lsgyvenimas....naujinta-03-04/' class='bbc_url' title='Išorinė nuoroda' rel='nofollow external'><strong class='bbc'><span style='color: #000000'>prisistatymuxas čia, spausk ir pasisveikink</span></strong></a></p>
<p class='bbc_center'><a href='https://lsgyvenimas....k-klaidosbugai/' class='bbc_url' title='Išorinė nuoroda' rel='nofollow external'><strong class='bbc'><span style='color: #000000'>jei nori pagyrimą parašyt ar man panardyt tai čia gali paspaust</span></strong></a></p>

Sethas

Sethas

Auksarankis

• Senbuvis
  • 4.215 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai
O ko laukt? Antru rusu? Issilaikai ir spakaina galva
  • 1

Darbo liaudies atstovas!

Paveiksliukas

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

₃₂₆

• Pažengęs
  • 1.030 Pranešimai

yep, nėra ko laukt, geriau ankščiau, išsilaikai ir spakainai

• 2

ANKETA Į PD

丂卄乇 Ꮆㄖㄒ ㄒ卄乇 乃卂几Ꮆ

PRISISTATYMAS

GT-R r34 <3

giphy.gif

Scottas

Scottas

Rimtas

• Pažengęs
  • 265 Pranešimai
  • Darbas:Gaisrininkas
  • VIP:Yra
  • XP:110.000

Jeigu yra mašina turi būt ir teisės, bet čia juo taves priklauso, ar tu pats nori važinėtis.

• 1

ibeUB1h.gif

Diego_Maradona

Diego_Maradona

Rimtas

• Inkasatorių direktorius
  • 497 Pranešimai
Aš tai 17 jau baigiau kursus, liko tik regitroje praktini egzaminą.
  • 1

young dagger d1ck

young dagger d1ck

私にとってポチュイ

• Veteranas
  • 2.103 Pranešimai

yep, nėra ko laukt, geriau ankščiau, išsilaikai ir spakainai

Jeigu yra mašina turi būt ir teisės, bet čia juo taves priklauso, ar tu pats nori važinėtis.

yup, dar klausimuką pridėjau, kaip manot, koks automobilis pirmas turėtų būt?

• 0
<p class='bbc_center'><a href='https://lsgyvenimas....naujinta-03-04/' class='bbc_url' title='Išorinė nuoroda' rel='nofollow external'><strong class='bbc'><span style='color: #000000'>prisistatymuxas čia, spausk ir pasisveikink</span></strong></a></p>
<p class='bbc_center'><a href='https://lsgyvenimas....k-klaidosbugai/' class='bbc_url' title='Išorinė nuoroda' rel='nofollow external'><strong class='bbc'><span style='color: #000000'>jei nori pagyrimą parašyt ar man panardyt tai čia gali paspaust</span></strong></a></p>

Deagle. Johnny Deagle.

Deagle. Johnny Deagle.

*boop*

• Skelbėjų direktorius
  • 2.843 Pranešimai
  • Gyv. vieta450 hata
  • Darbas:Skelbėjų Dievas
  • VIP:Jo :D
  • XP:185

Šiaip jei gali, laikykis kuo ankščiau, nes pats praleidau tokį šansą ir dabar gailiuosi. Jei tau 17, gali laikytis, sueina 18 ir atsiimi teises. Sėkmės.

PS: Dėl automobilio geriausio nenorėk, viskas ateis su laiku, pradžiai imk kokį golfą ir liuks xd

Šį pranešimą redagavo ジョニー・デーグル: 18 rugsėjo 2019 - 10:02

• 0

7PO7aHq.png

Yeuwsp1.png

3Q7Nw4d.png

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

₃₂₆

• Pažengęs
  • 1.030 Pranešimai

Man suėjo 17 krč, galvoju ar pradėt dabar jau laikytis ar kai jau liks nedaug iki 18, nes tipo girdėjau jei dar daug iki 18 liko tipo dar kartą reiks perreit kursą, čia tiesa ar tik kalbos ?

• 0

ANKETA Į PD

丂卄乇 Ꮆㄖㄒ ㄒ卄乇 乃卂几Ꮆ

PRISISTATYMAS

GT-R r34 <3

giphy.gif

Diego_Maradona

Diego_Maradona

Rimtas

• 497 Pranešimai

yup, dar klausimuką pridėjau, kaip manot, koks automobilis pirmas turėtų būt?

Pirmas , manau, nebrangi kokią , kad nebūtų gaila, nes vistiek praktiką ateina važinėjant, o išpradžių tu jos neturi , tai bus visokių įbraukimų ir t.t. Bet čia jau kiekvienas žmogus pagal save ir savo įgudžius.

Tau nereiks išnaujo laikyti kurso, tiesiog jei praeina metai nuo teorijos išlaikymo, o praktikos dar neišlaikei tai turėsi išnaujo teoriją laikyti. Aš tai viską išlaikęs liko tik regitroje praktinį. Tai su M raide važinėju.

Šį pranešimą redagavo Diego_Maradona: 18 rugsėjo 2019 - 10:05

• 0

young dagger d1ck

young dagger d1ck

私にとってポチュイ

• Veteranas
  • 2.103 Pranešimai

Šiaip jei gali, laikykis kuo ankščiau, nes pats praleidau tokį šansą ir dabar gailiuosi. Jei tau 17, gali laikytis, sueina 18 ir atsiimi teises. Sėkmės.

PS: Dėl automobilio geriausio nenorėk, viskas ateis su laiku, pradžiai imk kokį golfą ir liuks xd

automobilis yra, saab 9-3 1.9 tid, 88kw, priekiu varomas, patogus, sedanas, pirmai mašinai manau nesuklydau tokį variantą pasėmęs

teises ir pradėjau laikytis, labai norėjau ant gimtadienio laikytis, bet blemba, gavos taip, kad vasarą dirbau, o dabar vairavimus pradėsiu tik spalio pabaigoj :/

Man suėjo 17 krč, galvoju ar pradėt dabar jau laikytis ar kai jau liks nedaug iki 18, nes tipo girdėjau jei dar daug iki 18 liko tipo dar kartą reiks perreit kursą, čia tiesa ar tik kalbos ?

kiek žinau, tai teorija vienus metus regitros galioja, o su mokyklinio reikalais nežinau pats, nes nelankiau pamokėlių teorijos :D

• 0

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

₃₂₆

• Pažengęs
  • 1.030 Pranešimai

automobilis yra, saab 9-3 1.9 tid, 88kw, priekiu varomas, patogus, sedanas, pirmai mašinai manau nesuklydau tokį variantą pasėmęs

teises ir pradėjau laikytis, labai norėjau ant gimtadienio laikytis, bet blemba, gavos taip, kad vasarą dirbau, o dabar vairavimus pradėsiu tik spalio pabaigoj :/

kiek žinau, tai teorija vienus metus regitros galioja, o su mokyklinio reikalais nežinau pats, nes nelankiau pamokėlių teorijos :D

Tai kiek suprantu krč teorija galima metus prieš laikyt, o paskui mokyklinis belieka.

• 1

ANKETA Į PD

丂卄乇 Ꮆㄖㄒ ㄒ卄乇 乃卂几Ꮆ

PRISISTATYMAS

GT-R r34 <3

giphy.gif

young dagger d1ck

young dagger d1ck

私にとってポチュイ

• Veteranas
  • 2.103 Pranešimai

Tai kiek suprantu krč teorija galima metus prieš laikyt, o paskui mokyklinis belieka.

mokyklinio teorija >> regitros teorija >> mokyklinis važiavimas >> regitros važiavimas

šiaip, kai suėjo iškart 17 galvoju išsilaikysiu, bet perkalbėjo, nes tipo jei nespėčiau per tą mėnesį teisių išsilaikyt per naują reiktų regitroj teorijos spręst apsilankyt :D

• 0

Diego_Maradona

Diego_Maradona

Rimtas

• 497 Pranešimai
Jei dar neišsirinkai vm, tai siulyčiau rigvedoje viena iš didžiausių vairavimo mokyklų lietuvoje ir ten pigiausiai. Pats ten lankiau viską iš pirmo karto.
  • 0

James Mclaren

James Mclaren

Fūrų Magnatas

• Korespondentas
  • 2.330 Pranešimai
  • Gyv. vietaNaujasis rajonas
  • Darbas:Privatus medikas
  • VIP:Yra
  • XP:256.000

Sw, užlėksiu į Vilkaną pas paną šeštadienį, pasikalbėsim dėl teisių. Mašiną apžiūrėsi.

Šiaip išsilaikiau vos tik suėjo 18, nes mano manymu turėti teises dabar nebe prabanga, o būtinybė. Dėl kuro išlaidų nelabai skundžiuosi, ima 3L/100 lygiu keliu, gaunu salerkos už 85 centus, problemų nematau. Daug sutaupysi remontui jei pats darysiesi daug. Kadangi pats daug krapštausi prie jo tai labai daug sutaupęs. O pirmas automobilis mano manymu turėtų būt kuo paprastesnis, turiu Nissan almera 2000. dyzelis, 81kw, visiškai nesiskundžiu varikliu, vakuumai, siurblys, žiedai ir t.t viskas tobula. Man svarbiausia, kad automobilis imtų nedaug kuro ir būtų galima važiuot. Turiu komforto, turiu galios, turiu patikimumą, labai nebrangios dalys tai manau viskas ko reikia. O su laiku tos teisės ir kuras atsipirks.

Šį pranešimą redagavo James Mclaren: 18 rugsėjo 2019 - 10:39

• 0

Mark Jefferson

Mark Jefferson

Skelbėjų Tėvas

• Skelbėjų direktorius
  • 564 Pranešimai
  • Gyv. vietaLošimų Biuras
  • Darbas:Verslininkas
  • XP:169699

Pasiemi B5 passatą arba Volvo V70 ir važinėji sau kaip žmogus su neužmušamom mašinom ir daugiau gyvenimo mačiusius už mus :D 

• 0

J51H6RB.png

6mwfqb5.gif

Brownas

Brownas

Kiesa VapeNation

• Elitas
  • 1.973 Pranešimai
  • Gyv. vietaGinkunai
  • Darbas:Gyvenu is pasalpos
  • XP:Naujoks
Issilaikiau ant gimtadienio, pirma masina buvo antras golfas rdu 40kw, buvo zveris ir dabar noreciau tokio
  • 0

9fa4c98fdefedb1625cd0d71c56d2568675.png

Zard

Zard

xDkms

• Senbuvis
  • 2.402 Pranešimai

Jeigu neleidzia pirkt bmw tai nepirk audi, nusipirk golfiuka, nedaug ryja, praktiska masina, mano nuomone kaip pirma masina zjbs

Šį pranešimą redagavo Zard: 18 rugsėjo 2019 - 11:41

• 0

29f361cec91d50e001c4433d7ef23bf433.gif

Mindaugas_Poweris

Mindaugas_Poweris

Dalyvis

• Pažengęs
  • 42 Pranešimai

Tai aisku galingesne imk, jei ner saibu imi 330d ir fsio

Beje kad neuzsinestum skirtas esc/dsc

Šį pranešimą redagavo Mindaugas_Poweris: 18 rugsėjo 2019 - 12:51

• 0

Sethas

Sethas

Auksarankis

• Senbuvis
  • 4.215 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai
Pirma masina svarbu vaziuotu tvarkingai, antra jau gali kazka prasmatnesnio
  • 0

Darbo liaudies atstovas!

Paveiksliukas

young dagger d1ck

young dagger d1ck

私にとってポチュイ

• Veteranas
  • 2.103 Pranešimai

opapa kokia diskusija užsivirė :) 

Jei dar neišsirinkai vm, tai siulyčiau rigvedoje viena iš didžiausių vairavimo mokyklų lietuvoje ir ten pigiausiai. Pats ten lankiau viską iš pirmo karto.

aš jau pradėjęs, sdg laikaus

Pasiemi B5 passatą arba Volvo V70 ir važinėji sau kaip žmogus su neužmušamom mašinom ir daugiau gyvenimo mačiusius už mus :D

švedai yra cool, saab axuiena mašina

Jeigu neleidzia pirkt bmw tai nepirk audi, nusipirk golfiuka, nedaug ryja, praktiska masina, mano nuomone kaip pirma masina zjbs

permažas golfukas būtų man, kai draugai susės į galą, bent jau vietos saabe bus :D

Tai aisku galingesne imk, jei ner saibu imi 330d ir fsio

Beje kad neuzsinestum skirtas esc/dsc

tai yo, bet kiek per savo gyvenimą važiavęs troikėse ar slyvose neveikia :D bet šiaip jo, tiesą sakai

• 1

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)