Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Sudaryčiau sporto programą už serverio ( žaidimo pinigus )


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Karolis_Karamelinis

Karolis_Karamelinis

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 3 Pranešimai

Tai gali būti ne tik programos, o ir įvairiausi klausimai. Tokie kaip: kaip priaugti svorio? ( atsakysiu kaip priaugti ir riebalinės, ir raumeninės ) ir visa kita..

 

Jei kils tokių, kurie galvoja, kad aš nieko neišmanau, galiu labai nuliūdinti :) Esu pats gan nemaža dalį informacijos ant savęs panaudojęs.

 

Davai šiek tiek apie mane, kad nekiltų tu, kurie sakys, kad aš esu vaikas ir noriu tik užsidirbti iš šito reikalo. 

 

Tai va, ką esu pats pasiekęs sporte: esu laimėjęs rankų lenkimo varžybose ( savo kategorijoje pirmąją vietą, o visų kategorijų - antrąją. ) Esu laimėjęs girų kėlimo varžybas ( irgi pirma pas save, ir antra iš visų ) Štangos spaudimo varžybose esu laimėjęs antrąją vieta iki 85. ( pats tada svėriau 72 ) 

 

Šiek tiek apie sunkiąją atletiką:

Mano asmeniniai rekordai ( kai sportavau šiam sporte )  Štangos spaudimas: 140 ant 3. Pritūpimai: 200 x1 ir mirties trauka: 235 ant vieno, bicepsas į viršų su e,z štanga 90x4 arba 100 ant vieno.  Tada tikslas buvo pakelti jėgą, o ne bendrą vaizdą. 

 

Dabar apie mano matmenys:

rankos apimtys buvo tada ( ant masės, nes kai nori pakelti jėgas turi būti masėje ) - kalbu apie naturalus. 45 ant šalto. Kojos: 73, blauzdos 44. 

 

Dabar pradėjau ryškintis. Žiūriu tik į bendrą vaizdą veidrodyje. Šio metu turiu apie 8-10 proc body fatt'o. ( ir bandau augti ant tiek ) 

 

Jei bus tokiu, kurie sakys, kad aš meluoju - naudoju tam ig - instagram'ą. 

 

Viską ką išvardinau, pasiekiau per 19 metų ( man dabar 19, o ne sportuoju 19 metų :D ) Tai va, spėjau save išbandyti ir street workoute, ir powerlihtinge, ir bodybildinge. Tai va, tikrai galiu padėti už serverio pinigus. 

 

Kodėl taip sugalvojau? - Todėl, nes noriu pabandyti save pirmą kartą trenerio poste, nuo vaikystės svajojau tapti treneriu ir padėti visiem. Bet tam, kad pasiekti kažką max - reikia praktikos, o geriausia praktika - pradėti nuo paprastų dalykų. Todėl, kam reikia bet kokios info apie sportą, parašom. TIKRAI PARAŠYSIU KAIP YRA. 

 

IR BEJE, nerašau taip kaip internete, kad ten reikia valgyti daug angliu ir pnš. Rašau viską aiškiai - kiekiai nuo kūno kilogramų, tavo bendro vaizdo - vanduo, body fatt'as ir pnš. 

 


  • 0

#2
Maroozas

Maroozas

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 102 Pranešimai

Tas kas nores rinktis normalia sporto ir mitybos programa, tegu eina cia www.kilo.lt

O cia eilinis Virsilos mitybos ir koju programos variantas. Pilnas facebookas tokiu kaip tu. Idomu, ka bendro turi tavo pasiekimai su issilavinimu irodanciu dokumentu?


  • 0

nesikeikiam, nes nubaus forume


#3
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.594 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Vistiek man nepadėtum, taip kad nesivargink ;) 


  • 0


#4
Tediss_Bandis

Tediss_Bandis

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 690 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Gaujos vadas
Man 19, parasau matmenis , bet foto nekelsiu, nes yra ig. Cia ciuveli yra smelio deze, cia saika zaidzia pokeri ir vierxauja viens uz kita labiau. Kitas dalykas kaip tu sakai ,padarysiu programa pagal tavo mase, puse is cia esanciu zmoniu , iskaitant ir mane , turi greita apykaita , kur tu , kad ir kiek valgysi daug , eisi ant puodo sikti ir naudos is tos nebus. Paposrtuok dar 3 metus intensyviai ir keliauj profesionaliai uzsiiminet tuo, o ne kurti programas uz samp pinigus.
  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)