Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

privatus medikas Steven_Arquette


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Hernan

Hernan

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 535 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Bone Gone

2. Data, kada darbuotojas nusižengė:dabar video viskas

3. Foto/Video įrodymas:

4. Citata iš taisyklių, kurią darbuotojas pažeidė::7. Dėvint darbinę uniforma draudžiama šaudyti / mušti civilius, kolegas. Ši taisyklė negalioja šiais atvejais: (1/1)

              7.1. Savigynai (būtina turėti video arba nuotraukų įrodymus);

              7.2. Gaujų karų/sandėlių/event/metų metų;

              7.3. Vietovių gynimas / grobimas.

 

5. Jūsų komentaras (neprivaloma): gg niekada nesikeikiu 

 

  • 0

                                                                               dm-ZIFQ0G.png

 

NORI FREE REP -  spausk ant linko  ir IŠREISK NUOMONE    

 

https://www.lsgyveni...-mantas-alfaro/

 

 


#2
Stevenas

Stevenas

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 15 Pranešimai
  • Darbas:Armija
  • VIP:yra
  • XP:64k

:lol:   bandai su savo fake acc sudegint mane  :P  ar reikia taip pykt kad nepadejau atsibluokuot acc?  :o tu man nepadejai as tau  :rolleyes:  ir nereikia taip pykt kad visur skundus dedi  :unsure: manau direktorius atsizvelks i jo detus skundus ant manes  ^_^  pats nesamones darai ir provokuoji tdl ir saudau  -_-  geros dienos  :wub:


  • 0

#3
R.Washington

R.Washington

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.655 Pranešimai

:lol:   bandai su savo fake acc sudegint mane  :P  ar reikia taip pykt kad nepadejau atsibluokuot acc?  :o tu man nepadejai as tau  :rolleyes:  ir nereikia taip pykt kad visur skundus dedi  :unsure: manau direktorius atsizvelks i jo detus skundus ant manes  ^_^  pats nesamones darai ir provokuoji tdl ir saudau  -_-  geros dienos  :wub:

 

Galima tiesiog nuvažiuot ir viskas, nereikia čia šaudyt, bent jau skiną būtum užsidėjęs...

 

Patvirtinta. Bus išmestas.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)