Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Reikia pagalbos


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
ItsbritneyBish

ItsbritneyBish

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 69 Pranešimai

Nezinau kur kreiptis nera tokiu temu tai pasakykit ar cia as klystu ar ne. Mane uzbanino uz Naujoko stat. piknaudziavima. Draugas paklause Admino kuris mane uzbanino kodel uzbanino tai atrase daug acc. bet teturiu 2 acc ir kiti net ne mano tiesiog su tuo paciu ip adresu. vienas acc is 2014 o kitas is 2017 buciau zaidzius su sitais jei buciau prisiminus nick'a. Susikuriau kita acc ir kai pasiekiau apie 400xp pradejau vykdyti pasiekimus, tai reikejo buti most wanted ir nuzudyt kelis zmones, nuzudziau. Reikejo uz greiti gauti zvaigzde, gavau ir prisikaupe tu zvaigzduciu ir turejau patekt i kalejima bet niekas neveze. Ir paklause ar negali vykdyti pasiekimu ir atrase ne negali tai jeigu ju negalima vykdyt tai kam jie isvis yra nuo 100xp? 

 

Pridėtas failas(-ai)

  • Priedas  unknown.png   413,01K   0 Parsiųsta kartų
  • Priedas  1.jpg   47,6K   0 Parsiųsta kartų
  • Priedas  2.jpg   61,17K   0 Parsiųsta kartų

  • 0

#2
Angelo

Angelo

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 750 Pranešimai

nezinau kaip tau padeti


  • 0

b49b36d4281b1a026ca891f3de5f5bc6940.png

 

 

 


#3
Skies`

Skies`

    no excuses

  • Veteranas
  • 1.396 Pranešimai
  • TeamSpeak:Smosh
  • Gyv. vietaRotterdam
  • Don_Smosh

Na tokius dalykus ne čia reikia rašyti. Jeigu nori gauti unban, bandyti kalbėt už save, tai eik čia tuomet į šį linką https://www.lsgyveni...an-apeliacijos/

Paspaudęs ant linko, pasiskaityk taisykles visas kaip reikia kurti ban apeliaciją, su viskuo susipažinęs galėsi kurti temą ir bandyti aiškintis kaip kas. Rakinu


  • 0

sw

 

 

 

 

 

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)