Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Garis_Paulsen


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Osama bin Ladenas

Osama bin Ladenas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 204 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Baben_Laben
2. Užblokavimo priežastis. Cheat
3. Tikslus laikas ir data.2019-11-08 laikas ft
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.Priedas  sa-mp-129.png   1,45MB   0 Parsiųsta kartų
5. Situacijos aprašymas evente 1x1 dgl saudziau apsisukdamas 360 ir bam banas, pateik irodimus kad cheatas ir koks cheatas


  • 1

Baben Laben

Al-Qaeda

Istok į Komunistų partija dabar A.Ž man

Paveiksliukas


#2
Garis_

Garis_

    Viršila

  • Senbuvis
  • 1.427 Pranešimai
  • Gyv. vieta17 nr.
  • Darbas:Moneta
  • VIP:900 dienu
  • XP:200000
  • Geriausias 2016 metų:Gaujos vadas.
  • Laimėjo konkursą:Filmų klausimanija

Sv,

 

Siaip tau is dalies pasiseke, nes dabar turi 50% tikimybe buti atblokuotas, nes kitas video neissisaugojo, o cia jau mano klaida kad soviau bana neisitikines! Bet nieko ir sitame matosi tavo prikolai, kurie kitame video buvo akivaizdus. ;) O tai yra inzein flickai i ta pati taska is begimo


  • 1
Paveiksliukas
Paveiksliukas

#3
Osama bin Ladenas

Osama bin Ladenas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 204 Pranešimai

Sv,
https://youtu.be/dFnDdfAd_0I

Siaip tau is dalies pasiseke, nes dabar turi 50% tikimybe buti atblokuotas, nes kitas video neissisaugojo, o cia jau mano klaida kad soviau bana neisitikines! Bet nieko ir sitame matosi tavo prikolai, kurie kitame video buvo akivaizdus. ;) O tai yra inzein flickai i ta pati taska is begimo

Suprantu tau atrodo kaip cheatas, bet pagalvok budamas mano vietoi ar tu cheatintum budamas mano vietoi kai turiu direktoriu sekmingai noriu prabuti juo dar ilga laika be procentu ir bandyti paciam siekti administratoriaus pareigu, bet nemanau nes ka as rasau tai tik tusti zodziai, laukiu nuosprendzio..
P.s: as modus vos isirasau o cia cheatus isirasyt man butu kosmosas, trecias banas uz cheat ir ar bus nors sitas teisingas..

Šį pranešimą redagavo Labenas: 08 lapkričio 2019 - 22:56

  • 2

Baben Laben

Al-Qaeda

Istok į Komunistų partija dabar A.Ž man

Paveiksliukas


#4
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.801 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

unban


  • 1

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)