Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

garis_paulsen


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
DeividasBoss

DeividasBoss

    Meistras

  • Veteranas
  • 938 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Armija
  • VIP:Taip
  • XP:150000

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Deividas_BOss
2. Užblokavimo priežastis. pd piktn
3. Tikslus laikas ir data. katik
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.
5. Situacijos aprašymas: niekada nesikeikiu, gaudziau nusikalteli, Ainaras_Core, tada privare nzn vagos ar gsf oranziniai nick nzn kas ten buvo,nelabai maciau, jie saude bsk ainara core, ainaras turejo star norejau ji surakint, bet pradejo begt, prisiminiau taisykle, kad galiu ginkla naudotjei bega. Okey galim iskitos puses pereit, isivaizduokit gaudziau ainora, prileke prie jo zmoniu daug, ji pradeda lest, ka man daryt? irgi lest? sakau pizdu pagausiu ainora poto kitus, nusoviau ainora, norejau kviest pd kad lesa, nes jei buciau leses iskarto tuos kurie lese ainora, tai nei ainoro buciau pagaves bei pats buciau ligoninej ir buciau nieko nepeses. Tai nzn ar cia pd piktn buvo ar ne.  

Pridėtas failas(-ai)


  • 2

Autoklubo Direktorius

Medikų Direktorius

Transporto Direktorius

 


#2
Garis_

Garis_

    Viršila

  • Senbuvis
  • 1.427 Pranešimai
  • Gyv. vieta17 nr.
  • Darbas:Moneta
  • VIP:900 dienu
  • XP:200000
  • Geriausias 2016 metų:Gaujos vadas.
  • Laimėjo konkursą:Filmų klausimanija

Gerai pradekim nuo to kad vazineji su groovais kurie turi star ir ju nebaudi taip kaip baudi ta medika kuri gaudai su ju pagalba ir jie prie taves saudo ir net nebandei jiem nieko daryti tai nezinau apie ka tu cia sneki ir jeigu cia kasnors pis prota kad tai nera pd piknaudziavimas tai palaukit nueisiu i mentus, cypsit visi forume, kad uzdraus man mentu net buti. BET betkokiu atveju bus atmesta, nes dar uz nospread pasigavai, ciao bye seni.

 


  • 0
Paveiksliukas
Paveiksliukas

#3
DeividasBoss

DeividasBoss

    Meistras

  • Veteranas
  • 938 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Armija
  • VIP:Taip
  • XP:150000
Blem gi sakau, būčiau grovus pradėjas lest, arba gaudyti, jie būtų mane sulese, pirmą būčiau ainora pagavęs, poto grovais ar kas ten buvo nesvarbu man. Man tai čia skubotas sprendimas
  • 0

Autoklubo Direktorius

Medikų Direktorius

Transporto Direktorius

 


#4
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.469 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

atmesta, kas cia per prikolai?


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)