Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

free ban


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Robby_Wiliams

Robby_Wiliams

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 111 Pranešimai
  • Gyv. vietaLSG
  • Darbas:Gaisrininkas su slanga
  • VIP:Tep
  • XP:20k-
  • Fuflenko

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Robby_Wiliams
2. Užblokavimo priežastis. tipo cheat nors neturiu jokiu cheatu!!!! apgavo mane cayden_crane sako prisijunk ir as prisijungiau kaip durnelis 
3. Tikslus laikas ir data. laikas foto viskas irodymuose
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/a/yZyl9p7 
5. Situacijos aprašymas BUVO TAIP AS PRISIJUNGIAU PER ACC DARIUS_BLACK IR MAN PARASE CAYDEN_CRANE NORI ACC FREE VSTK AS NEBZAIDZIU GALVOJU NU niekada nesikeikiu DUOK DAVE SLAPTAZODI IR PUM PAREINA PENDING BANAS NUO GARIO CHAT 09.29 AR KAIP TEN NEPAMENU NU GALVOJU TAI TIK PRIKOLAS. JUNGIUOS I SAVO ACC PAZIURET IR BUM PER MANO ACC KREDUS REIK MOKET JEI GALIT DAR SITA CAYDEN NUBAUSKIT. PAZIUREJUS I SITA SITUACIJA RIMCIAU TIKIUOSI BUSIU ATBLOKUOTAS NES PER TELEFONA NELABAI NORIU SHARINT INTIKA IR GALIT PAZET LOGUS ANTONESO PAPRASYKIT NU ZODZIU KAS NUSIMANO TAS ZINO TAI VA ATSIZVELKIT I SITA SITUACIJA RIMTAI!!!! ACIU UZ SUPRATINGUMA LAUKSIU UNBAN


  • 0

Mano pasiekimai: 

Baikerių Direktorius 1x

N.V.

Lsg radijos dj!

SWSW

 


#2
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.470 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

Gavus baną, nesvarbu nuo administratoriaus ar nuo Anti-Cheat, galite įkelti tik tą nuotrauką, kurią gavote iškart po bano, netinka jokios kitos nuotraukos tik savo pačio, jeigu atsitinka taip, kad iš niekur išmeta ,,Server closed the connection'' pasidarykite nuotrauka taip pat, dėl saugumo, nes nežinote ar gavote baną ar kick'ą. Jei apeliacijoje nebus nuotraukos, jūsų apeliacija bus atmesta.

 

 

atmesta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)