Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Skundas : Kazanova_Ikechukwu


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
10 atsakymai į šią temą

#1
Sumnerio fanas

Sumnerio fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 946 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?
1.Jūsų Vardas_Pavardė: John_Baker
2. Nusižengusiojo Vardas_Pavardė: Kazanova_Ikechukwu
3. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių): 

5. Draudžiama su darbiniu transportu taranuoti kitus žaidėjus, jų transporto priemones, gadinti jų turtą. (1/1)

3. Su kolegomis ir klientais elgtis pagarbiai, draudžiama šaudyti i žmogų/bendradarbi esant su darbine uniforma. (1/1)
  • Sandėliai, užėmimai, žmogus pirmas pradėjo šaudyti – galite gintis (Reikia pasidaryti įrodymus)
  • Esate dažasvydyje
  • Vyksta bombos dėjimas (Privalomi įrodymai)
  • Eventas
4. Įrodymai [Foto/Video]:
5. Komentaras (Nebūtina):

Šį pranešimą redagavo Kieksmazodis: 06 gruodžio 2019 - 17:30

  • 0


#2
Kazanova *

Kazanova *

    JMRABLDGD

  • Senbuvis
  • 1.471 Pranešimai
  • 2023 Metų geriausias:Gaujos vadas
  • Matosi video, kaip aš važiuoju ir tu iš priekio pats stabdai į tą puse, kurią važiuoju (specialiai)
  • Matosi video, kaip tu išlipi ir pirmas lest pradedi aš tik giniausi
  • Geras /q

  • 0

#3
Sumnerio fanas

Sumnerio fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 946 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

1. Kurioje vietoje? Matosi kaip seki iš paskos, aš apsisuku, tu irgi apsisuki ir iš galo trankaisi(nesilaikai saugaus atstumo, iniciatyvai kontakta, prieš pat išlipimą tyčia taranavai).

2. Ok, toj bus kitas video.

3. Ačiū. Neseniai tik atsikėliau, iš lovos išlipęs, bet dar užmigęs. Nebuvo nei taiklumo šaudytis, nei jėgų, nei noro.

 

Šiaip tai nerašyčiau skundo, bet mechu kofas per geras tau ten būt ;/


Šį pranešimą redagavo Kieksmazodis: 06 gruodžio 2019 - 17:09

  • 0


#4
Kazanova *

Kazanova *

    JMRABLDGD

  • Senbuvis
  • 1.471 Pranešimai
  • 2023 Metų geriausias:Gaujos vadas

1. Kurioje vietoje? Matosi kaip seki iš paskos, aš apsisuku, tu irgi apsisuki ir iš galo trankaisi(nesilaikai saugaus atstumo, iniciatyvai kontakta, prieš pat išlipimą tyčia taranavai).

2. Ok, toj bus kitas video.

3. Ačiū. Neseniai tik atsikėliau, iš lovos išlipęs, bet dar užmigęs. Nebuvo nei taiklumo šaudytis, nei jėgų, nei noro.

 

Šiaip tai nerašyčiau skundo, bet mechu kofas per geras tau ten būt ;/

Taigi akivaizdžiai matosi per video, kad stabdai kai priearteju prie tavęs, o tokios taisyklės nera, kad negaliu tavęs sekti. :D


  • 0

#5
Sumnerio fanas

Sumnerio fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 946 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Taigi akivaizdžiai matosi per video, kad stabdai kai priearteju prie tavęs, o tokios taisyklės nera, kad negaliu tavęs sekti. :D

https://youtu.be/HTa_e-ESypg?t=100

 

Kaip šita suprast?


Šį pranešimą redagavo Kieksmazodis: 06 gruodžio 2019 - 17:30

  • 0


#6
Kazanova *

Kazanova *

    JMRABLDGD

  • Senbuvis
  • 1.471 Pranešimai
  • 2023 Metų geriausias:Gaujos vadas

https://youtu.be/4BC_jE85klc?t=45

Kaip šita suprast?

Stabdei ir atsiliginau už specialų stabdymą. :)


  • 0

#7
Sumnerio fanas

Sumnerio fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 946 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Stabdei ir atsiliginau už specialų stabdymą. :)

Kitaip sakant taranavai. :)

 

5. Draudžiama su darbiniu transportu taranuoti kitus žaidėjus, jų transporto priemones, gadinti jų turtą. (1/1)

 

 

 

+ added new video.


Šį pranešimą redagavo Kieksmazodis: 06 gruodžio 2019 - 17:31

  • 0


#8
Kazanova *

Kazanova *

    JMRABLDGD

  • Senbuvis
  • 1.471 Pranešimai
  • 2023 Metų geriausias:Gaujos vadas
Aiškiai daromas spaudimas , kad tik įkelti skundą. Specialus išlipas, taikimasis ir visą kt. Direktoriai atkreipkite demėsį, nes video irgi pakeite. :) kir stabde ir specialiai į kelią važiavo man.
  • 0

#9
Sumnerio fanas

Sumnerio fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 946 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Aiškiai daromas spaudimas , kad tik įkelti skundą. Specialus išlipas, taikimasis ir visą kt. Direktoriai atkreipkite demėsį, nes video irgi pakeite. :) kir stabde ir specialiai į kelią važiavo man.

Koks skirtumas ar daromas spaudimas ar ne? Visuose situacijose galėjai išvengti, pirmas epizodas, pats sustojai, išlipai ir šaudyti pradėjai, antras epizodas sustojai, išlipai, šaudai. Paskiau vėl važiuoju ramiai, ~70 greičiu kas nėra daug taip, bet nėra ir per mažas greitis. Tu persekiojai ir nesilaikiai saugaus atstumo, paskiau taranavai. Galbūt tau tokiais atmazais eina apgauti savo mama, bet šitoje situacijoje niekaip neatsimuilinsi.

 

+ Pakeičiau video į ilgesnį ir mažiau iškarpymu. Tie patys epizodai, tik vienas pridėtas ir mažiau sukarpymo. Senas video dar neištrintas, pasižiūrėk į savo 6 komentarą link'as dar yra.

 

 

Aaaaaaaaaaaaand that's all folks. I'm done. Viską ką norėjau įkėliau, įrodymai nenuginčijami ir nebereikia čia man rašinėti daugiau.


Šį pranešimą redagavo Kieksmazodis: 06 gruodžio 2019 - 17:53

  • 0


#10
Kazanova *

Kazanova *

    JMRABLDGD

  • Senbuvis
  • 1.471 Pranešimai
  • 2023 Metų geriausias:Gaujos vadas

Koks skirtumas ar daromas spaudimas ar ne? Visuose situacijose galėjai išvengti, pirmas epizodas, pats sustojai, išlipai ir šaudyti pradėjai, antras epizodas sustojai, išlipai, šaudai. Paskiau vėl važiuoju ramiai, ~70 greičiu kas nėra daug taip, bet nėra ir per mažas greitis. Tu persekiojai ir nesilaikiai saugaus atstumo, paskiau taranavai. Galbūt tau tokiais atmazais eina apgauti savo mama, bet šitoje situacijoje niekaip neatsimuilinsi.
 
+ Pakeičiau video į ilgesnį ir mažiau iškarpymu. Tie patys epizodai, tik vienas pridėtas ir mažiau sukarpymo. Senas video dar neištrintas, pasižiūrėk į savo 6 komentarą link'as dar yra.
 
 
Aaaaaaaaaaaaand that's all folks. I'm done. Viską ką norėjau įkėliau, įrodymai nenuginčijami ir nebereikia čia man rašinėti daugiau.


Aš čia nematau savo pažeidimo pats stabdei, pats šaudei, pats gavai malkų ir end. Ai beje dar bana gausi, tai... Laukiam direktoriaus žodžio.
  • 0

#11
Clouds'

Clouds'

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 377 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:pkr
  • VIP:Taip
  • XP:60000XP

Patvirtinta.


  • 0

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)