Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Bendraukime su meru!


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
326 atsakymai į šią temą

#221
Bireliukas Bira

Bireliukas Bira

    iTrade.gg

  • Veteranas
  • 2.503 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

Sveikas @Akvilijus na neslėpsiu tavo sukurtos idėjos visai neblogos ir tikrai aš bučiau teigiamos nuomonės, nes prieš pora mėnesiu pats ėmiausi inciatyvos, kaip atskiriau nelegalių darbu direktorių taisyklės nuo legalių darbu, kad šiek tiek nuimti suvaržymus nelegalių darbu direktoriams, bet vis tiek naudos nelabai davę.

 

Kalbant apie nelegalių darbu taisyklės, taip kai kuriuose vietose nuėmei tam tikrus punktus kurie turi tam tikrus pažeidimus, bet čia vėl gi galima tik diskutuoti, kaip atrodytu nelegalus darbai po tokių tavo idėjų įgyvendinimo. Matau tik viena perspektyva būtų totalus balaganas nelegaliuose darbuose, todėl siūlyčiau sukurti balsavimą koki nors ir tegul žmonės visi prabalsuoja ar norėtu tokiu reformų nelegalių darbu taisyklėse ar ne, nes direktorių valdžia negali atlikti tokių reformų nepasitarus su aukščiausia valdžia kuria sudaro Benas ir Mindaugas, o jų nuomonė tikrai kalbant iš savo perspektyvos būtų neigiama.  ;) 

 

 

Šis atnaujinimas buvo sukurtas pačio Beno ir buvusio mero Versus ir tikrai nelabai tikiu, kad Benas norės čia keisti tas taisyklė, nes pats Mindaugas buvo prieš šia taisyklė ir norėjo, kad jos visai būtų panaikinamos tai merai galim sakyti nieko negali daryti ir galvoti apie tokius pakeitimus nepasitarę su aukščiausia valdžia. :)

Pirmiausia pabandykite pasiulyti auksciausiai valdziai ir tada sakykite kad "nelabai keisti nores taisykle". Suprantu jusu puse kad esat suvarzyti, bet pabandyti galima. Nebutinai galima pilnai atkartoti mano pasiulyma, uzveskite diskusija ir ieskokite kompromiso.


  • 2

#222
Benz Marrezo

Benz Marrezo

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 354 Pranešimai

Pirmiausia pabandykite pasiulyti auksciausiai valdziai ir tada sakykite kad "nelabai keisti nores taisykle". Suprantu jusu puse kad esat suvarzyti, bet pabandyti galima. Nebutinai galima pilnai atkartoti mano pasiulyma, uzveskite diskusija ir ieskokite kompromiso.

pagaliau kazkas suprato, kad vagys, dyleriai, kontra ir baikeriai, nera baznycia, beje paminesiu, kad vieni is ju vadiname tikrais serverio besirdziai, na jie besirdziai, bet tikrai niekada nesikeiks racijoje =DDD


  • 0

d11b7ae1c0747c68a5869b64f6b0de8c759.png


#223
Kristas

Kristas

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 17 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Namaste.

Jau antra diena negaunu atsakymo, nerimauju galbut kazkas nutiko?

Tikiuosi jums viskas gerai. 

Ar galite prasau atsakyti i mano zinute

https://www.part.lt/...63ef9a2af59.png


  • 1

#224
Malickis

Malickis

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 955 Pranešimai
  • Malickis#6707
  • Darbas:Nedirbu yr ka?
  • VIP:Turiu
  • XP:142,000
  • 2023 Metų geriausias:Kritikas

Turiu abiem merams klausimą dėl direktorių rinkimų. Labai įdomu būtų sužinoti kodėl patvirtinus kandidato anketą ar sukūrus pagyrimo temą apie jau išrinktą direktorių nėra rašoma ar skelbiama kodėl būtent jūsų pasirinktas kandidatas buvo išrinktas? Tikrai smagu būtų sužinot kodėl kiekvieną direktorių išrenkat ir kuo jis jūsų, kaip merų nuomone, išsiskiria iš kitų, kad galėtumėt teigti, jog jis yra vertas pareigų, kurias gauna. Nesakau, kad būtina rašyti rašinį ar pilnai nagrinėti kandidato anketą, tiesiog esminius faktus kodėl toks ir toks žmogus buvo išrinktas į direktoriaus kėdę.


  • 1

Įrodymai, kad nesu nevykėlis:

Spoiler





TRANSPORTAS ALL


Do better than yesterday,

Worse than tomorrow


#225
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Turiu abiem merams klausimą dėl direktorių rinkimų. Labai įdomu būtų sužinoti kodėl patvirtinus kandidato anketą ar sukūrus pagyrimo temą apie jau išrinktą direktorių nėra rašoma ar skelbiama kodėl būtent jūsų pasirinktas kandidatas buvo išrinktas? Tikrai smagu būtų sužinot kodėl kiekvieną direktorių išrenkat ir kuo jis jūsų, kaip merų nuomone, išsiskiria iš kitų, kad galėtumėt teigti, jog jis yra vertas pareigų, kurias gauna. Nesakau, kad būtina rašyti rašinį ar pilnai nagrinėti kandidato anketą, tiesiog esminius faktus kodėl toks ir toks žmogus buvo išrinktas į direktoriaus kėdę.

 

Sveikas, asmeniškai aš stengiuos parašyti kodėl, patvirtindamas žaidėjo anketą, aišku, kartais dėl vienų ar kitų priežaščių to padaryti neišeina, bet stengiuos visada :D


  • 4

#226
Besarionis dzе Djugashvili

Besarionis dzе Djugashvili

    Užblokuotas

  • Skundai
  • 594 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Baben#0159
  • Darbas:Hitting from the back and I'm hitting from the side
  • VIP:Open up wide, let me stick my dick inside
  • XP:AS ALUS
  • Baben_Laben
  • 2020 Metų direktorius:Ūkininkų
  • Geriausias 2020 metų:Komikas
  • panarydinikas

e merai dw istrinkit mane is direktoriu blist ir isvis kodel as ten esu niekada nesikeikiu!


  • 0

715


#227
• Daumantas •

• Daumantas •

    Senas vilkas

  • Meras
  • 6.913 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Klimas#6635
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

e merai dw istrinkit mane is direktoriu blist ir isvis kodel as ten esu niekada nesikeikiu!

 

Nereikia apsimesti, kad nieko nežinai baigsis nustatytas laiko tarpas, baigsis ir tavo B-listas...


  • 0

e9cf897d490dd702d54c863ec29c24aa832.jpg

7df5cd91b75eb32b2aa9a7bfad9b263684.png

32dc77532ef5fb8a0f07c05bb7800089559.png


#228
Besarionis dzе Djugashvili

Besarionis dzе Djugashvili

    Užblokuotas

  • Skundai
  • 594 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Baben#0159
  • Darbas:Hitting from the back and I'm hitting from the side
  • VIP:Open up wide, let me stick my dick inside
  • XP:AS ALUS
  • Baben_Laben
  • 2020 Metų direktorius:Ūkininkų
  • Geriausias 2020 metų:Komikas
  • panarydinikas
Merai klausimas, zekit as turiu drk blist su Baben_Laben nicku o jaigu busiu Baben_Nelaben galesiu pildyti i direktoriaus posta ir gauti direktoriu?
  • 0

715


#229
• Daumantas •

• Daumantas •

    Senas vilkas

  • Meras
  • 6.913 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Klimas#6635
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

Merai klausimas, zekit as turiu drk blist su Baben_Laben nicku o jaigu busiu Baben_Nelaben galesiu pildyti i direktoriaus posta ir gauti direktoriu?

 

Tu galėsi kandidatuoti tik tada, kada baigsis tavo nustatytas laiko tarpas tokie apėjimai, kaip acc vardo keitimas ir tt nebus toleruojami ir tau nebus leista kandidatuoti.


  • 0

e9cf897d490dd702d54c863ec29c24aa832.jpg

7df5cd91b75eb32b2aa9a7bfad9b263684.png

32dc77532ef5fb8a0f07c05bb7800089559.png


#230
Besarionis dzе Djugashvili

Besarionis dzе Djugashvili

    Užblokuotas

  • Skundai
  • 594 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Baben#0159
  • Darbas:Hitting from the back and I'm hitting from the side
  • VIP:Open up wide, let me stick my dick inside
  • XP:AS ALUS
  • Baben_Laben
  • 2020 Metų direktorius:Ūkininkų
  • Geriausias 2020 metų:Komikas
  • panarydinikas
Merai klausimas, o jaigu mano draugas nores bandyti kandidatuoti i direktoriaus pareigas per mano forumo paskyra ar gales nes mano draugas tai mano brolis
  • 0

715


#231
• Daumantas •

• Daumantas •

    Senas vilkas

  • Meras
  • 6.913 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Klimas#6635
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

Merai klausimas, o jaigu mano draugas nores bandyti kandidatuoti i direktoriaus pareigas per mano forumo paskyra ar gales nes mano draugas tai mano brolis

 

Daugiau į tavo nesąmoningus klausimus, atsakymus nebus.


  • 0

e9cf897d490dd702d54c863ec29c24aa832.jpg

7df5cd91b75eb32b2aa9a7bfad9b263684.png

32dc77532ef5fb8a0f07c05bb7800089559.png


#232
Natas_Mchale

Natas_Mchale

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 113 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Dabo Birza
  • VIP:Youp
Sveiki, norėčiau pasiteirauti dėl direktoriaus, svarstau pildyti į k.t direktorius, ir ar man galima dėl mano praeities ir ar neatmesit tik pamatė?
  • 0

                                                                                      LIfe is Life

 


#233
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Sveiki, norėčiau pasiteirauti dėl direktoriaus, svarstau pildyti į k.t direktorius, ir ar man galima dėl mano praeities ir ar neatmesit tik pamatė?

Pirmiausia žiūrime į dabartį, jeigu šiai dienai esi pasižymėjęs gerais darbais , aktyvumu, esi nusipelnęs firmai, tai į praeitį galime ir nežiūrėt, bet patarimas tau nesijaudinti ir nedubliuoti postu, tai tenka apgailestauti, kad dėl to gavai bana :(.


  • 0

#234
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Senbuvis
  • 6.201 Pranešimai

Klausimas

 

Ar i mero priimamus sprendimus kisasi 3 salys? t.y draugai, pazystami ir t.t?


  • 0

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#235
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Klausimas

 

Ar i mero priimamus sprendimus kisasi 3 salys? t.y draugai, pazystami ir t.t?

Nėra jokių trečių asmenų, direktorių valdžioj yra trys asmenys, tai be pašalinių asmenų priimame sprendimus :) .


  • 1

#236
Solevita

Solevita

    Naujokas

  • Naujokas
  • 5 Pranešimai

Ar nelegaliuose darbuose per daug taisyklių? Kodel vagys turi nesikeikti racijoje, kai jie yra VAGYS? Keliu šiuos klausimus, nes dabartinės taisyklęs truputi neatitinka nelegalių darbų temos, tokios taisyklės kaip - nesaudyti bendradarbių ar keismai racijoje nemanau, kad turėtu egzistuoti. 

Duodu keleta pavydžių:


Dyleriai:

 

2. Gerbti direktorius, kolegas. - kolegos out
3. Per darbinę raciją negali būti skelbimų, pastovių keiksmų, nepagarbos, flood, spam. - išimti keismus
4. Draudžiama šaudyti į bendradarbius  kurie vilki uniforma - Out
5. Darbo metu vilkėti darbinę uniformą būtina. Išskyrus gaujos nariams, kuriems priklauso nelegalus darbas. Direktorius gali leisti gaujos nariams dirbti be darbinės uniformos ar gaujos skino. - 50/50 nes yra įdėti jau skinai kuriuos galima pirkti rubinėse, bet aš asmeniškai išimčiau. Nematau tikso tokiai taisyklei.
6. Draudžiama gaut ban žaidime, kitaip būsite išmesti iš darbo.(banas uz 2/2, aferos, cheat ir t.t) (Jei ban bus už cheat, darbe, būsite metami be algos). - Palikčiau kai yra tik buginamos minutės, ar koks dar kažkas baisiau.

9. DEALERIAMS. Neesant dideliam iškvietimų srautui ir bazei esant tuščiai, padėti kontrabandininkams vežti krovinius, apsiginti nuo teisėsaugos pareigūnų. - Čia pasiūlymas ar taisykle? Out

 
Vagys:

2. Gerbti direktorius, kolegas. - kolegos out
3. Per darbinę raciją negali būti skelbimų, pastovių keiksmų, nepagarbos, flood, spam. - keismai out
4. Draudžiama šaudyti į bendradarbius atliekant darbą, kokiais nors kitais veiksmais jiems kenkti. Išimtys: Kolega jus pirmas pradėjo šaudyti, tuomet galite atsišaudyti (privalomi įrodymai), sandeliai, gaujų užgrobimai, kiti renginiai... (Pateikiant irodymus uz saudyma privalomas video) - out
 

5. Draudžiama gaut ban žaidime, kitaip būsite išmesti iš darbo.(banas uz 2/2, aferos, cheat ir t.t)  (Jei ban bus už cheat, darbe, būsite metami be algos). - taip pat kaip su dyleriais.


Baikeriai:

 

Taspati situacija su kolegomis,keiksmais, šaudyti, ban,

10. Draudžiama surišinėti administratorius - Tik kai jis su CJ skinu arba evente, kitais atvejais pats kaltas.
 
 
 
Toliau, įdėjotę taisyklę, kad direktorius gali išmesti žaideją iš darbo kai jis turi 100min sumokėjus kyši atgal. Galbūt galima sitą taisyklę pataisyti, kad bet kada galima būtų žaidėją išmesti, nes dabar iš jos beveik nėra naudos(kaip suprantu ji buvo padaryta, kad galėtum apsivalyti darbą nuo nesavų gaujiškių etc. kas yra gerai nes čia NELEGALUS DARBAS). Tačiau iš jos beveik nėra jokios naudos(ypač dyleriuose), nes gauja praradus direktorių tyčia nepradirba minučių, kad toliau galėtu trugdyti darbui(vel taškai į dylerius). Suprantu šitas 100min reikalas buvo padarytas, kad su 99min neišmestu tyčia, bet gi galima pakeisti taisyklę jog jei žaidėjas turį minučių pagal dabartinį kofą direktorius turėtu jį apmokėti+kyši ir išmesti(čia mano pasiūlymas galima sugalvoti ir kitaip). 
 
 

 
 

Galbūt galima update su nelegalių darbų taisyklėmis, ar buvo siulyta aukščiausiai valdžiai, kokie atsakymai ir panašiai?


  • 0

#237
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Galbūt galima update su nelegalių darbų taisyklėmis, ar buvo siulyta aukščiausiai valdžiai, kokie atsakymai ir panašiai?

Nieko dabar nekeisime, didelių nusiskundimų iš žaidėjų nėra, todėl update ir neruošiamas.


  • 0

#238
Solevita

Solevita

    Naujokas

  • Naujokas
  • 5 Pranešimai

Nieko dabar nekeisime, didelių nusiskundimų iš žaidėjų nėra, todėl update ir neruošiamas.

Tai reikia viesai visiems pradeti skustis(verkti), kad butu imtasi veiksmu. Pabandykite padaryti paprasciausia apklausa ir surinkit feedback'a, ne kosmosa gi pasiuliau. 


Šį pranešimą redagavo Solevita: 06 gegužės 2021 - 20:27

  • 1

#239
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Tai reikia viesai visiems pradeti skustis(verkti), kad butu imtasi veiksmu. Pabandykite padaryti paprasciausia apklausa ir surinkit feedback'a, ne kosmosa gi pasiuliau. 

Pasakiau nieko dabar nekeisime nieko ir nesiruošiame atlaisvinti . Nežadame leisti balagano racijoje , bei aplamai firmoje, jeigu racijoje bus leidžiama plakti liežuviu kaip nori šaudyt kolegas kada nori, tai kam direktoriai išvis reikalingi? algas ir merai gali išmokėt :) yra nemaža dalis žaidėjų, kurie ramesnio būdo ir nori padirbti nelegaliame darbe,kuris yra tvarkingas be jokių bendradarbių išsišakojimų , nes tuos išsišakojimus traktuoja taisyklės. Kalbos šia tema šiai dienai baigtos.


  • 0

#240
Solevita

Solevita

    Naujokas

  • Naujokas
  • 5 Pranešimai

Pasakiau nieko dabar nekeisime nieko ir nesiruošiame atlaisvinti . Nežadame leisti balagano racijoje , bei aplamai firmoje, jeigu racijoje bus leidžiama plakti liežuviu kaip nori šaudyt kolegas kada nori, tai kam direktoriai išvis reikalingi? algas ir merai gali išmokėt :) yra nemaža dalis žaidėjų, kurie ramesnio būdo ir nori padirbti nelegaliame darbe,kuris yra tvarkingas be jokių bendradarbių išsišakojimų , nes tuos išsišakojimus traktuoja taisyklės. Kalbos šia tema šiai dienai baigtos.

Nesuprantu tada isvis esmes "NELEGALAUS DARBO" sugrazinkit anketas i juos ir traktuokit kaip normalu darba, kokie dar ramesnio budo zaidejai fucking vagiuose, totalia nesamone perskaiciau. Sakau padaryti apklausa, kas zaidejam is ideju patinka ir kas ne(su jusu pakeitimais), bet jums tai nelabai rupi.


  • 2




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)