Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Kurjeris Rollo_May


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1
Jonce_Quizzee

Jonce_Quizzee

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 117 Pranešimai
  • Darbas:Gaisrine dabar ir Gaisrine amziams :P
  • VIP:Jep
  • XP:Beveik 76k
1. Jūsų Vardas_Pavardė:Jonce_Quizzee
2. Nusižengusiojo Vardas_Pavardė:Rollo_May
3. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių):

 

5. Draudžiama šaudyti civilius su uniforma.(1/1) + blist 2 men

Išimtys

a. Event

b. Gaujų kovos

c. Sandeliai ( negalite šaudyti kolegos jeigu jis darbinėje transporto priemonėje)

d. Bombos dėjimas ( negalite šaudyti kolegos jeigu jis darbinėje transporto priemonėje)

e. Teritorijų užgrobimai ( WW Sankrižos ir panašios vietos ) ( negalite šaudyti kolegos jeigu jis darbinėje transporto priemonėje)

f. Civilis/kolega pradėjo pirmas šaudytis ( PASIDARYTI IRODYMUS )

4. Įrodymai [Foto/Video]:Bus
5. Komentaras (Nebūtina):Vaziavau ir uzsisiurejau i vipa atrasydamas netycia atsitrenkiau y pona ir atsiprasiau o jis pradejo saudyti sekmes.

Pridėtas failas(-ai)


  • 0

#2
Rollo_May

Rollo_May

    Dažnas dalyvis

  • Veteranas
  • 57 Pranešimai

Ka cia nusisneki, pirmas pradejai saudyt. 

https://imgur.com/a/0vraXxL


  • 0

#3
Jonce_Quizzee

Jonce_Quizzee

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 117 Pranešimai
  • Darbas:Gaisrine dabar ir Gaisrine amziams :P
  • VIP:Jep
  • XP:Beveik 76k

Prasyciau irodymu kur as i tave paleidau kulka nors viena pirmas tada kazka bandyk irodyt o jei nepakaks irodymu dar ir video turiu +1 Foto matosi kaip pirmas pradejai saudyti i mano darbine transporto priemone.


Šį pranešimą redagavo Jonce_Quizzee: 07 sausio 2020 - 11:47

  • 0

#4
Rollo_May

Rollo_May

    Dažnas dalyvis

  • Veteranas
  • 57 Pranešimai

pradejau saudyti, nes gyniausi. prasau pateik irodymus, kad pirmas pradejau saudyti, nes i tavo masina pataikiau atsisaudydamas nuo tavo suviu..


  • 0

#5
Jonce_Quizzee

Jonce_Quizzee

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 117 Pranešimai
  • Darbas:Gaisrine dabar ir Gaisrine amziams :P
  • VIP:Jep
  • XP:Beveik 76k

As is masinos islipu sjp :D per pirma fotke ka tu gydai :D Neturi irodymu kad as saudau vsio laukiam direktoriu sprendimo ir viskas  o jei kas nepatinka imesk irodymus kad as soviau i tave  Fsio laukiam direktoriaus sprendimo.+viskas matosi pilni armour hp pas abu matosi masinos vezios kad atsitrenkiau ti tave ir tu nuvaziavai atgal + kai tu i mane sadei pas mane ir tave buvo pilnos hp armour antroj ir trecioj fotkei pas mane jau armour mazeja po tavo suviu o as i tave nei kulkos nesuleidau tad ....


Šį pranešimą redagavo Jonce_Quizzee: 07 sausio 2020 - 15:46

  • 0

#6
Rollo_May

Rollo_May

    Dažnas dalyvis

  • Veteranas
  • 57 Pranešimai

Taranavai mane kaip ir puse gaisrininku su savo masinom, man ji uzgeso. Islipes pradejai i mano masina saudyti. Islipau pradejai i mane saudyti, o as atsisaudziau.

Ant manes dedi skunda ir reikalauji irodymu is manes, kad tu pirmas pradejai saudyti.

Tai ant puses zmoniu gali deti skundus ir teigti jog jie pradejo pirmi saudyti, zmogus nebus nufilmaves realios situacijos ir taip puse zaideju is darbu ismesi?


  • 0

#7
Jonce_Quizzee

Jonce_Quizzee

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 117 Pranešimai
  • Darbas:Gaisrine dabar ir Gaisrine amziams :P
  • VIP:Jep
  • XP:Beveik 76k

Be komentaru laukiam verdikto jei nepakaks irodymu imesiu video :D


  • 0

#8
Mantas_Bualos

Mantas_Bualos

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 602 Pranešimai
  • Darbas:b

Be komentaru laukiam verdikto jei nepakaks irodymu imesiu video :D

Įrodymai kaip ir visi aiškūs, bet kaip sakai turi video, visai norėčiau jį pamatyti.


  • 0

#9
Jonce_Quizzee

Jonce_Quizzee

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 117 Pranešimai
  • Darbas:Gaisrine dabar ir Gaisrine amziams :P
  • VIP:Jep
  • XP:Beveik 76k

Įrodymai kaip ir visi aiškūs, bet kaip sakai turi video, visai norėčiau jį pamatyti.

Eh nuo tos vietos kur foto nebus video nes kazkas buvo bet manau pakaks Jeigu palei ji as pirmas pradeciau daugiau nesaudyciau bet ne nusove atlekiau pasiimt darbinio transporto ir 2kart nusove ir dar 3kart stai va visi 3star pas ji :D Štai linkas https://streamable.c...i chat logai :P


Šį pranešimą redagavo Jonce_Quizzee: 07 sausio 2020 - 23:03

  • 0

#10
Mantas_Bualos

Mantas_Bualos

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 602 Pranešimai
  • Darbas:b

Patvirtinta, darbuotojas pažeidę taisyklę ir bus išmestas iš darbo bei pridėtas blistas.

5. Draudžiama šaudyti civilius su uniforma.(1/1) + blist 2 men


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)