Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Skundas : Prosto_Poske


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Airidas_Alcapone

Airidas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 18 Pranešimai
1. Jūsų Vardas_Pavardė : Airidas_Alcapone
2. Nusižengusiojo Vardas_Pavardė : Prosto_Poske
3. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių) : *2. Darbo metu privaloma vilkėti darbinę uniformą. (1/2)
                                  *5. Draudžiama su darbiniu transportu taranuoti kitus žaidėjus, jų transporto priemones, gadinti jų turtą.
                    *17. Draudžiama tempti transporto priemonę, jei paskui ją bėga jos savininkas ir prašo ją palikti.
4. Įrodymai [Foto/Video]: https://imgur.com/a/w2jrclV
5. Komentaras (Nebūtina): Nuotraukose puikiai matosi, kaip Prosto_Poske pažeidinėja darbo taisykles (Net 3). Aiškiai matosi, jog aš buvau prie mašinos ir neleidau tempti, o jis pats ją uždegė (nes mažai trūko, tai tyčia atsitrenkė) ir norėjo nutempti, net trukdė gaisrininkam užgesinti mano mašiną ir net rašė jog negesintų (nuotraukose matosi), taip pat dirbo be darbinės aprangos.

Šį pranešimą redagavo Airidas_Alcapone: 10 sausio 2020 - 20:31

  • 2

#2
Poškenzas.

Poškenzas.

    𝖛𝖔𝖘𝖘𝖊𝖓

  • Veteranas
  • 3.591 Pranešimai
  • TeamSpeak:Poškenzas.
  • Gyv. vietaPgr. Hotel
  • Poškenzas.#3686
  • Darbas:Mikanik
  • VIP:+
  • ADMIN:+
  • XP:120000
  • Prosto_Poske
  • Laimėjo konkursą:Aktyviausias 2020 metų direktorius

;DDDDDD

akuienas skundas, tik parodyk kur aš: a ) taranavau b ) tempiau tavo mašiną.

o dėl uni tai nenoriu girtis bet aš garbės dyrikas.


Šį pranešimą redagavo Poškė: 10 sausio 2020 - 20:34

  • 0

#3
Airidas_Alcapone

Airidas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 18 Pranešimai

Viskas čia matosi, nereikia vaidinti ^^ Matosi, jog tempei mašiną nors net ugniagesiai gesino ir rašei, jog negesintų, tai dar ir jų darbą trukdei. Durnelį visi mokame įjungti :) O dėl to tavo kažkokio titulo tai man nusišvilpt visi turime laikytis taisyklių t.y prieš įstatymą visi esame lygūs. 


Šį pranešimą redagavo Airidas_Alcapone: 10 sausio 2020 - 20:41

  • 0

#4
Poškenzas.

Poškenzas.

    𝖛𝖔𝖘𝖘𝖊𝖓

  • Veteranas
  • 3.591 Pranešimai
  • TeamSpeak:Poškenzas.
  • Gyv. vietaPgr. Hotel
  • Poškenzas.#3686
  • Darbas:Mikanik
  • VIP:+
  • ADMIN:+
  • XP:120000
  • Prosto_Poske
  • Laimėjo konkursą:Aktyviausias 2020 metų direktorius

Viskas čia matosi, nereikia vaidinti ^^ Matosi, jog tempei mašiną nors net ugniagesiai gesino ir rašei, jog negesintų, tai dar ir jų darbą trukdei. Durnelį visi mokame įjungti :) O dėl to tavo kažkokio titulo tai man nusišvilpt visi turime laikytis taisyklių t.y prieš įstatymą visi esame lygūs. 

Kietas esu, nėr ko čia slėpt. Ir tu vaikeli turi ypatingų galių jei matai čia, kad aš kažką taranuoju ar tempiu mašiną! 3 taip ir tu keliauji į kitą etapą!

O dėl titulo kaip pats pasakytum turiu privilegijų darbe, apie jas plačiau mechanikų informacijoj, leidžiu nueit pasidomėt. ;(


  • 0

#5
Jonce_Quizzee

Jonce_Quizzee

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 117 Pranešimai
  • Darbas:Gaisrine dabar ir Gaisrine amziams :P
  • VIP:Jep
  • XP:Beveik 76k

Viskas čia matosi, nereikia vaidinti ^^ Matosi, jog tempei mašiną nors net ugniagesiai gesino ir rašei, jog negesintų, tai dar ir jų darbą trukdei. Durnelį visi mokame įjungti :) O dėl to tavo kažkokio titulo tai man nusišvilpt visi turime laikytis taisyklių t.y prieš įstatymą visi esame lygūs. 

Dek tu skunda su savo fotkem ir viskas bus isspresta kad jis nutempe tavo darbine transporto priemone t.y Bankinnku masina. Biski sumiaisiau skundus sry


Šį pranešimą redagavo Jonce_Quizzee: 10 sausio 2020 - 21:03

  • 0

#6
Clouds'

Clouds'

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 377 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:pkr
  • VIP:Taip
  • XP:60000XP

Žaidėjas yra gd, todel jis gali dirbti be uniformos, o dėl taranavimo/nutempimo per mažai įrodymų.


  • 0

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)