Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Skundas: Garik_Xarlamov


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
27 atsakymai į šią temą

#1
Son_Cooky

Son_Cooky

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 164 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Son_Cooky

2. Data, kai darbuotojas nusižengė: 2020-01-25 

3. Pacituokite taisyklę, kurią darbuotojas pažeidė: 19. Su klientais elgtis pagarbiai, visada atsakyti į jiems kylančius klausimus.

4. Foto/video įrodymas (chatlogai taip pat gali būti keliami, tačiau su vaizdiniais įrodymais):

 

 

 

 

https://imgur.com/PfBs14y

5. Jūsų komentaras:

 

norejau  paklausti vieno namo verte - sudauze transporto priemone, o veliau susaude be uniformos  


Šį pranešimą redagavo Son_Cooky: 25 sausio 2020 - 19:45

  • 0

#2
Garikas

Garikas

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 28 Pranešimai

Turiu elgtis pagarbiai su KLIENTAIS, tu man nebuvai nei klientas, nei ką...


  • 0

#3
Son_Cooky

Son_Cooky

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 164 Pranešimai

Turiu elgtis pagarbiai su KLIENTAIS, tu man nebuvai nei klientas, nei ką...

TIkrai buvai. Nereikia dabar cia sakyti, kad nebuvai, gerai? Esam jau manau ne mazi vaikai, kad galim atsakyti uz savo veiksmus :) 


  • 0

#4
Garikas

Garikas

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 28 Pranešimai

https://imgur.com/a/jzzjknt

Tai čia yra melavimas, o žinai kas gresia, jeigu meluoji savo skunde?

Prašau, o dėl tavo skundo

5. Jūsų komentaras:

 

norejau  paklausti vieno namo verte - sudauze transporto priemone, o veliau susaude be uniformos  

 

Tai čia yra melavimas, o žinai kas gresia, jeigu meluoji savo skunde?


  • 0

#5
Son_Cooky

Son_Cooky

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 164 Pranešimai

https://imgur.com/a/jzzjknt

Tai čia yra melavimas, o žinai kas gresia, jeigu meluoji savo skunde?

Prašau, o dėl tavo skundo

5. Jūsų komentaras:

 

norejau  paklausti vieno namo verte - sudauze transporto priemone, o veliau susaude be uniformos  

 

Tai čia yra melavimas, o žinai kas gresia, jeigu meluoji savo skunde?

 

Ne ne, tai prasau numesti pilna vaizdo medziaga, kurioje as tau sakiau del namo ir pns. Ar tu nori pasakyti, kad random atvaziavai pas mane - sudauzei mano masina, o galiausiai nekalta pilieti susaudei - NESAMONE ! 

As nebuvau tavo klientas, nes taves nekvieciau. del to ir nerodo, kad buvau klientas :) 
Bet sutikes paprasiau pasakyti namo kaina ir /sms pasakyti. tada tau kazkas nepatiko - per savo vaizdo medziago, kuria ikeliai - aiskiai matosi kaip mane sekioji, o galiausiai nekalta kurjeri susaudai, nors su uniforma jau trankai specaliai 


Šį pranešimą redagavo Son_Cooky: 25 sausio 2020 - 21:09

  • 0

#6
Garikas

Garikas

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 28 Pranešimai

Ar galėtum man plius minus pasakyt, kada tu man parašei sms žinutę? (10-15 min. tikslumu)

Aš nesiruošiu kelt visos savo filmuotos medžiagos, nes jos ten yra gal 6h...


Šį pranešimą redagavo Garikas: 25 sausio 2020 - 21:16

  • 0

#7
Son_Cooky

Son_Cooky

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 164 Pranešimai

Ar galėtum man plius minus pasakyt, kada tu man parašei sms žinutę?

Nemanau. Kadangi dirbau ir tikrai neziurejau i esama laika tuo metu zaidime. 

Bet jog tu nekalta klienta sudauzei, o dar veliau sutraiskai nekalta asmeni - NE AFK BUSENOJE, o dar galiausiai veliau susaudai mane be aprangos. 

Ai, tai gal viso sito nebuvo ka as sakiau ir as issigalvoju, ane? Vadinasi jus ponas is lempos mane pradejo medziuoti ir sekiot ? Ir nekaltus zmones traiskyti su darbinem? 


  • 0

#8
Garikas

Garikas

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 28 Pranešimai

Kad išsigalvoji tai tikrai, šaudyt tave pradėjau, nes nesąmones darai ir šneki...


  • 0

#9
Son_Cooky

Son_Cooky

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 164 Pranešimai

Kad išsigalvoji tai tikrai, šaudyt tave pradėjau, nes nesąmones darai ir šneki...

Tai dabar as rasau nesamone pasirodo? Mazuti, jei isdaviau tave su savo vaikinu - nereikia man kersyti per zaidima :) 

 


  • 0

#10
Garikas

Garikas

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 28 Pranešimai

 

Prašau, įkėliau tokį ilgą video, kokį tik galiu.


  • 0

#11
Garikas

Garikas

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 28 Pranešimai

Ieškok tu tos tavo menamos žinutės kiek nori, bet tik gaila, kad jos nerasi, nes jinai neegzistuoja :)


  • 0

#12
Son_Cooky

Son_Cooky

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 164 Pranešimai

 

Prašau, įkėliau tokį ilgą video, kokį tik galiu.

Jus matot kas ka ten raso? as asmeniskai nieko nepastebiu. JOKIU VARDU 

Ai, susitvarke video - viskas iziurima. Tu man paaiskink: kur as tau ka rasiau, zmogau? Kodel nekalta zmoguti nuzudei, o ir su darbine pradejai sekioti ir galiausiai dar + stovinti ramiai sutraskai? 


Šį pranešimą redagavo Son_Cooky: 25 sausio 2020 - 22:10

  • 0

#13
Son_Cooky

Son_Cooky

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 164 Pranešimai

Ieškok tu tos tavo menamos žinutės kiek nori, bet tik gaila, kad jos nerasi, nes jinai neegzistuoja :)

PRASAU nubausti asmeni uz bereiksmi temos prikelima 


  • 0

#14
Garikas

Garikas

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 28 Pranešimai

Ką tu čia nusišneki? Prisidirbai giliai, jau galėtum ir užsičiaupt...


  • 0

#15
Garikas

Garikas

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 28 Pranešimai

Tai nėra kažkoks 'bereikšmis temos prikėlimas', tai yra įrodymai, kurių tu prašei...


  • 0

#16
Son_Cooky

Son_Cooky

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 164 Pranešimai

Ką tu čia nusišneki? Prisidirbai giliai, jau galėtum ir užsičiaupt...

NU tu jau gauni forume kaip ir bana uz tai, kad bereikalo prikeliai tema. O jei direktorius bus normalus - gausi velniu. Nes video aiskiai matosi, kad as tau nei zodzio nerasiau tuo momentu ir pradejau prie manes lysti su darbine uniforma, ir darbine masina. 


  • 0

#17
Son_Cooky

Son_Cooky

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 164 Pranešimai

Tai nėra kažkoks 'bereikšmis temos prikėlimas', tai yra įrodymai, kurių tu prašei...

Tam yra ,, redaguoti " :) 


  • 0

#18
Garikas

Garikas

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 28 Pranešimai

Man niekas nedraudžia į tave trankytis su darbine mašina ir darbine uniforma, tačiau, aš nusiėmiau uniformą tam, kad galėčiau tave sušaudyt, nes šneki ir darai nesąmones.
 


  • 0

#19
Son_Cooky

Son_Cooky

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 164 Pranešimai

Man niekas nedraudžia į tave trankytis su darbine mašina ir darbine uniforma, tačiau, aš nusiėmiau uniformą tam, kad galėčiau tave sušaudyt, nes šneki ir darai nesąmones.
 

Tu man pries geras 30 min buvai rases ir mes buvom susitare del namo :DDDDDDDDDDD

Zmogau, kurioje vietoje per video as tau kazka rasiau ir padariau tau blogai? Nera? Tai va, nusisneki juodai. 

MELAGIS IR BEGEDIS ESI :) 


  • 0

#20
Garikas

Garikas

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 28 Pranešimai

Ai, tai dabar jau žinai prieš kiek laiko aš tau rašiau, taip?
Gerai, tuoj įkelsiu.

Tu man nieko nerašei šiandien, tačiau vakar ir užvakar, gaisrininkų darbinėje racijoje tikrai šnekėjai nesąmones, dėl to ir sušaudžiau. 


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)