Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Nvidia ShadowPlay


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
12 atsakymai į šią temą

Apklausa: Nvidia ShadowPlay (7 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Naudinga Gidas?

  1. Taip (4 balsai(-ų) [57.14%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 57.14%

  2. Ne (3 balsai(-ų) [42.86%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 42.86%

Balsuoti

#1
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

Atsiboto irasyneti visa zaidima ? Nebeda Nvidia ShadowPlay visa zaidima filmuoja uz jus jums galite vieno migtuko paspaudimu isaugoti iki 20 minuciu video. Kaip programa atrodo ir kaip ji veikia jums pades suprasti stai sitas video :  https://www.youtube....h?v=RVMEBONCx-E

Pridėtas failas(-ai)


  • 0

wJwDrYb.gif


#2
Son_Cooky

Son_Cooky

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 164 Pranešimai

Po kokiu 10 video ant full HD ir jau skaityk nera vietos pc ;DDDD


  • 0

#3
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Autoklubo direktorius
  • 6.193 Pranešimai

pas mane AMD vaizdo plokste tai naudoju AMD RADEON RELIVE. 1h filmavimo 13gb


  • 1

Paveiksliukas

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#4
ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

    TU BURTININKS

  • Senbuvis
  • 3.409 Pranešimai

Kad manau bet kas rastu youtubej tą gidą, bet gerai kad daliniesi. O šiaip shadow play viena iš geriausių filmavimo programų. Aš naudoju Xbox live Game Bar filmavimą, fps nemuša visiškai tai bent taas gerai, nes mano vaizdo plokštė nėra optimizinta ant shadow play :/


  • 0

#5
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Aš esu nusistatęs ShadowPlay filmavimo kokybę gana aukštai, tai man 5min instant replay užima mažiausiai 1GB :D O, tarkim, filmuojant pastoviai 15min ant 1080p 60fps, gali užimt daugiau nei 5GB, tai tokiem dalykam reikia tikrai didelės talpos hdd/ssd, antraip reikės valyt papkę po kiekvienos žaidimo sesijos :D Ypač jei nusistatot instant replay iki 20min:p


  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/


#6
sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

  • Garbės moderatorius
  • 4.880 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, 429nr
  • Darbas:viešojo saugumo tarnyba
  • Laimėjo konkursą:1x1

Aš esu nusistatęs ShadowPlay filmavimo kokybę gana aukštai, tai man 5min instant replay užima mažiausiai 1GB :D O, tarkim, filmuojant pastoviai 15min ant 1080p 60fps, gali užimt daugiau nei 5GB, tai tokiem dalykam reikia tikrai didelės talpos hdd/ssd, antraip reikės valyt papkę po kiekvienos žaidimo sesijos :D Ypač jei nusistatot instant replay iki 20min:p

aš bent jau, toks kietas dymeris, tai turiu filmuot visus sandelius ir man per dieną būna, kad visai papkei rip, todėl kiekvieną dieną pravalau senus video ir man nereik jokių papildomu hdd/ssd, patariu ir kitiems taip daryt. Jo tu dirikas esi, todėl kai buvau direktorius irgi filmavau viską, kai gaudavau skundą, visada nutraukdavau filmavimą, ir eidavau kelti įrodymus, arba tiesiog nutraukdavau filmavimą kas 1h, kad turėčiau video, kaip kas ir kur nutiko.


  • 0

#7
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Autoklubo direktorius
  • 6.193 Pranešimai

aš bent jau, toks kietas dymeris, tai turiu filmuot visus sandelius ir man per dieną būna, kad visai papkei rip, todėl kiekvieną dieną pravalau senus video ir man nereik jokių papildomu hdd/ssd, patariu ir kitiems taip daryt. Jo tu dirikas esi, todėl kai buvau direktorius irgi filmavau viską, kai gaudavau skundą, visada nutraukdavau filmavimą, ir eidavau kelti įrodymus, arba tiesiog nutraukdavau filmavimą kas 1h, kad turėčiau video, kaip kas ir kur nutiko.

https://www.lsgyveni...s-direktoriams/


  • 0

Paveiksliukas

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#8
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

Man issaugo paskutines 5min, tai kol kas tiek uztenka.


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#9
Dofka Myli Bandi

Dofka Myli Bandi

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 939 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

https://www.lsgyveni...s-direktoriams/

Wtf nesąmonė. Kodėl ban apeliaciją turi įkelti per 2h, o ketn ir kitus įrodymus savaitėm. Nėra čia nelygybės? Čia watsonui ir karinutei reikėtų biški nuo samp atsigauti. Absurdas. Pafilmuoju tris dienas jau man sunku susigaudyti tam folderi, čia viską savaitėm laikyti.

Naudoju shadow play po to kai plays.tv uždarė. Viskas labai gerai ir fps labai mažai nuema bent man. Patariu visiems naudoti.
  • 0


#10
Rainas

Rainas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.567 Pranešimai
  • Gyv. vieta116 Namas
  • Darbas:Bedarbio pašalpa
  • VIP:Yra
  • XP:KYLA
  • Jonas_Rainas

Kadangi čia tokia tema tai norėjau pasiteirauti, nvidia shadowplay man neveikia, kažkokie nustatymai neleidžia net išsiinstaliuoti, o buvau parsisiuntes kazkoki medal tv berots, ane isirašau 10min išsaugojima ir man neina peržiurėti video liepia pasirinkti per kur žiurėti, pasirenku avi ar kaip ten vadinas ir vistiek neleidžia video tai kame čia gali problema, o gal turit kokį dar pasiūlyti be nvidia shadowplay? Kokius kitokius kurie išsaugoja 10min ar daugiau? Ačiū


  • 0

djIMC2U.png

nrI3xXg.png


#11
Mr. Alfredo

Mr. Alfredo

    Jörmungandr

  • Garbės moderatorius
  • 2.414 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Paulo
  • ADMIN:Taip
  • 2021 Metų Direktorius:Transporto
  • 2021 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai bei Glob. Moderatorius
  • 2020 Metų direktorius:NTA !
  • 2020 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

ne gidas čia :huh: , perkeliu į kompiuteriją


  • 0

Transporto direktorius 2021.02.21 - 2021.05.08

w/ Jim_Kobra, Gabe_Itches

:heart:

rf0eIDh.png


#12
siurblys

siurblys

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Užblokuotas
  • 7.372 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metų kritikas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu kritikas
  • Laimėjo konkursą:Serverio sportininkas

Geras dalykas todel, kad pastoviai nustacius bent jau 30 sec, gali issaugot koki gera momenta zaidime. O jei naudoti kokia kita programa, tai teks pastoviai trint. Beje, tas pasakymas, kad 1h filmuojant nieko ne uzema, tai sudina kokybe filmuojat. Man pvz 7min filmuojant apytiksliai 5gb uzema. Ir siaip, netikusi tema, kiekviena nvidia plokste turi sita nustatyma, tai ko gero sena info. Net ir ant seno kompo yra tas, bet galimai nepaves kompas tiesiog normalej, nes vistiek papildomai srebia kompa, kad pastoviai laikyt filmavima.

 

Beje, norint filmuot gerus klipus, 60fps recording gadina kokybe. Tada bent jau su bandicam ant 120 fps filmuot, tada grazus smooth video gausis :)


  • 0

#13
ʙᴜʜᴀʟᴛᴇʀɪꜱ ᴘᴀᴜʟᴏ

ʙᴜʜᴀʟᴛᴇʀɪꜱ ᴘᴀᴜʟᴏ

    Su Sventėm

  • Metų moderatorius
  • 1.659 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Alfredo
  • RageOutPaulo#1188
  • Darbas:Pilotas
  • VIP:VIP
  • XP:100+
  • Paulo Santiago
  • 2023 Metų direktorius:Skelbėjų!
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2022 Metų direktorius:Skelbėjų!
  • 2020 Metų direktorius:Skelbėjų!

Lock suėjo senaties terminas.


  • 0

0jppzNT.jpg





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)