Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Skundas: Tomis_Suplexaz


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
10 atsakymai į šią temą

#1
Twizzy_Spray

Twizzy_Spray

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 136 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Noor_Berned

2. Tikslus laikas ir data: 2020-03-07 20;55

3. Darbuotojo pažeista taisyklė [Citata iš taisykliu]:   3. Prieš bendradarbius nenaudoti piktybiško smurto (nešaudyti). (1/1)

4. Jūsų komentaras [Neprivalomas]:

 

na tai ka draugas. aiskiai matosi, kad is manes bega kraujas, vienintelis tu laikai ginkla isitaises i mane, ate.

 

​​5. ​Foto/video įrodymas:

 

https://imgur.com/a/eRcJBtP

 


  • 0

#2
G.Wayne

G.Wayne

    Kaifunas!

  • Nepatvirtintas
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 606 Pranešimai

Su viena nuotrauka bandai irodyti, kad as saudziau :DDDD jei reiks Vofka paprasys numesiu video, bet nemanau :( btw, as nusitaikes tebuvau.


  • 0

#3
Twizzy_Spray

Twizzy_Spray

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 136 Pranešimai

Su viena nuotrauka bandai irodyti, kad as saudziau :DDDD jei reiks Vofka paprasys numesiu video, bet nemanau :( btw, as nusitaikes tebuvau.

Mesk dabar video ,, kaip tu nesaudei " kaip tu laimingaja keliones dali nesaudei is  virsaus musu ten. As esu pradirbes cia jau beveik 10 algu. Todel tikrai ne as pirmas tai pradejau ir manau direktoriai tai supras :) Siulau mesti video, kad veliau nemestum jog buvo prastai isnagrinetas skundas


  • 0

#4
Vofka S.

Vofka S.

    Rimtas patarėjas

  • Serverio administratorius
  • 856 Pranešimai

Su viena nuotrauka bandai irodyti, kad as saudziau :DDDD jei reiks Vofka paprasys numesiu video, bet nemanau :( btw, as nusitaikes tebuvau.

Matau jog jonce taipogi laiko ginklą, numesk įrodymus tada, nes reikia.


  • 0

Autoklubo direktorius nuo 2020-01-31 iki 2020-04-08


Mechanikų direktorius nuo 2022-12-21 iki 2023-05-08


#5
G.Wayne

G.Wayne

    Kaifunas!

  • Nepatvirtintas
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 606 Pranešimai

Nepamirskite bana forume jam :)

 

https://www.youtube....h?v=Ns3zx3atFx0


Šį pranešimą redagavo T.Suplexaz: 08 kovo 2020 - 20:50

  • 0

#6
Twizzy_Spray

Twizzy_Spray

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 136 Pranešimai

Nepamirskite bana forume jam :)

 

https://www.youtube....h?v=Ns3zx3atFx0

Direktoriau,

o bendradarbiai gali keliones metu taip daryti? Turiu omeni, kad per video aiskiai yra rodoma, kad bendradarbis kalbasi su mechaniku ( ar tai su tuo, kuris sako ,, as galiu padeti irgi saudyti jeigu nori " , kuris trukdo keliones, o pats bendradarbis nevaziuoja i jas, o tiesiog trukdo :D rimtai, taip galima? 

 

Kodel ikelta 15s video? ikelk daugiau. visi darbuotojai yra nusiteikia  pries tave. ,, as galiu irgi padeti saudyti jeigu nori " ikelk ilgesne video. kaip tu visus bendradarbius saudei nuo virsau ir mane su mocu nuvaziaves, kad nesimatytu nick, aciu. 


Šį pranešimą redagavo Twizzy_Spray: 08 kovo 2020 - 22:09

  • 0

#7
G.Wayne

G.Wayne

    Kaifunas!

  • Nepatvirtintas
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 606 Pranešimai
Tu gal nejuokink zmoniu, keli kazkokius skundus, kad as saudziau i tave tai numeciau video, kad net kulkos neisoviau, o tave susaude Jonce su Egiu, nes tu ji saudei. Siandien net nebuvau prisijunges tik per sandelius, o tu cia jau sakai, kad "visi darbuotojai yra nusiteike pries tave" noreciau pamatyti, ka as tokio padariau visiems per 2 algas. Btw tas kuris sake padeti tai buvo Jonce :( kuris suleido pora svino i tave, o mechanis gerai pagarsejas cheateris Jack Space a.k.a Leo King, sekmes gaunant Wlista tau gerbemasis.

Šį pranešimą redagavo T.Suplexaz: 08 kovo 2020 - 22:29

  • 0

#8
Twizzy_Spray

Twizzy_Spray

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 136 Pranešimai

Tu gal nejuokink zmoniu, keli kazkokius skundus, kad as saudziau i tave tai numeciau video, kad net kulkos neisoviau, o tave susaude Jonce su Egiu, nes tu ji saudei. Siandien net nebuvau prisijunges tik per sandelius, o tu cia jau sakai, kad "visi darbuotojai yra nusiteike pries tave" noreciau pamatyti, ka as tokio padariau visiems per 2 algas.

Mes apie siandiena net ir nekalbam. Mes kalbam apie vakar diena, nes skundas yra ikeltas vakar, o ne siandien. 

Taip, tu i mane saudei. Ir saudei ne i mane viena, o visi kelis bendradarbius keliones metu. As saudziau sakai i juos? Tu kaip matau esi pasidares video - padoryk ir as skrisiu is darbo. Ir mano visos beveik 10 algu nueis veltui. 

 

zinom labai gerai matosi kaip bendrauji per tam tikras programeles ir planuojat zudyti - TU PLANUOJI zudyti SAVO BENDRADARBIUS, nes tai tikrai nera ,, sutapimas " zodzio formuoje kaip ,, as galiu padeti irgi ji sulesti "


  • 0

#9
G.Wayne

G.Wayne

    Kaifunas!

  • Nepatvirtintas
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 606 Pranešimai
Taip, as esu blogio isikunijimas, sedziu TeamSpeake ir planuoju kaip man cia visa autokluba istaskius? Ir nesuprantu, ka tu cia seni :Ddd saudziau? Dabar kelione saudziau, kas veliau? Ka cia dar prikursi, zudyti bendradarbius, visiskai nieko nesuprantu pats saudei i Egi ir dabar sakai, kad as ji priverciau? Tave ZUDYTI manau, kad tau reiktu kazkur pailseti beto kaip matau esi puikus melagis net neturi gedos jausmo taip blogai meluoti, aciu ir daugiau prasau nekomentuoti musu gerbemasis Vofka padarys tvarka :) Nenoriu pyktis, bet nesuprantu ko tu nori, tai saudziau tave dabar kelione dar veliau pasiunciau gaisrininka tave nusauti.
  • 0

#10
Twizzy_Spray

Twizzy_Spray

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 136 Pranešimai

Taip, as esu blogio isikunijimas, sedziu TeamSpeake ir planuoju kaip man cia visa autokluba istaskius? Ir nesuprantu, ka tu cia seni :Ddd saudziau? Dabar kelione saudziau, kas veliau? Ka cia dar prikursi, zudyti bendradarbius, visiskai nieko nesuprantu pats saudei i Egi ir dabar sakai, kad as ji priverciau? Tave ZUDYTI manau, kad tau reiktu kazkur pailseti beto kaip matau esi puikus melagis net neturi gedos jausmo taip blogai meluoti, aciu ir daugiau prasau nekomentuoti musu gerbemasis Vofka padarys tvarka :) Nenoriu pyktis, bet nesuprantu ko tu nori, tai saudziau tave dabar kelione dar veliau pasiunciau gaisrininka tave nusauti.

Manau direktorius atsiszvelgs i tai, kad buvo kalbeta ir aiskiai sakyta ,, as galiu padeti saudyti " Jei as saudziau i kazka - prasau pateikti kazkokius tai irodymus ir mane ismes is darbo. As gausiu forume bausme, o visi bendradarbiai tave laikys nu tu pats supranti. :) SEKMES. 

 

 

Ai, tu esi teisus. As esu kaltas. Atsiprasau, kad taip ivyko. Duokit man bausmes forume, o ji palikit. PRIEMU SAVO KALTE. 


Šį pranešimą redagavo Twizzy_Spray: 09 kovo 2020 - 10:49

  • 0

#11
Vofka S.

Vofka S.

    Rimtas patarėjas

  • Serverio administratorius
  • 856 Pranešimai

Į tave šaudė ne bendradarbis, o gaisrininkai, tai reiškia jog jis prieš tave nenaudojo jokio piktybinio smurto

 

Atmesta.


  • 0

Autoklubo direktorius nuo 2020-01-31 iki 2020-04-08


Mechanikų direktorius nuo 2022-12-21 iki 2023-05-08





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)