Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Afera

Mantaz

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Alen_Facil

Alen_Facil

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 6 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alen_Facil
2. Data: 2020-03-09
3. Įvykio aprašymas - komentaras (nebūtina): Taigi vakar pirkau gan dideli kieki Kreditu už 60E beveik 600 Kreditu taigi ieškojau kas nupirkti, na ir Atsirado serverio Asmuo kuris pasakė gali nupirkti Mantaz_Cruize na jisai paklausė kiek turiu parduoti na mano atsakymas aišku galiu parduoti daug ir 600 Kreditu bet pasakiau kad ir pasilikti reikia.. Na aišku aš tuoj momentu turėjau tiktai 200 Kreditu nusipirkes ir te tik juos bučiau pardaves ir daugiau nebe pirkes bučiau ju, na bet vat atsirado žmogus Mantaz_Cruize sakau 200 Kiek duodi jisai sako 350k sakau 400k Ir parduota na jisai sutiko.. Tada jis jis pasiulė mainais net nuspuratau sakau kaip aš dedu kredus kodėl pinigus tu nededi jis sako tu naujokas nežinai sako daryk kaip sakysiu, sakau nu davai na tad per MAINU lentelė idėjau 200 Kreditu sakau dabar duok pinigus poto jis pradėjo sakyti seny aš be 400 Kredu negalėsiu teks laukti sako nebent turi dabar dar 200 Kredu sako ir iš karto paduodu sakau neturiu tikrai sako nu tada teks laukti kol turėsiu nu aš tada sakau niekada nesikeikiu paimsiu dar 200 sako niekada nesikeikiu žiauriau Dq sako nes dar draugui turiu 150 kredu paduoti sako jisai tau dar paduos pinigus.. Sakau nu niekada nesikeikiu tada vėl atlikome mainus per lentelė. Aš tada kol persijungiau kol ką. Ir atsirado tie 200 Kreditu na sakau dabar duok poto jis vėl pradėjo sakyti seny sakau be 600 Kredu nieko negaliu daryti nes negaliu niekaip suskaičuoti pinigu sumos. Sakau kaip negali sako nu negaliu teks laukti tau kol gausiu 600 kredu sakau tu man jau niekada nesikeikiu davai pinigus duodi savo poto sako tuoj draugas prisijungs paduios už mane 1.3 Lemo sakau kaip suprast sako jis netoli tavo chatos jo chata yra sakau tai chatos nr pasakyk sako jisai tada kad negali sakyti nes nenori atskleisti saku kaip suprast sako tai paduok tuos likusius 200 Kreditu ir fsio sakau nu niekada nesikeikiu. Sako varau kreditus paduoti jam ir atvažuoju, na atvažuoja jis ir tada sako niekada nesikeikiu seny lauk rytojaus nusivėlinom šnd jis jau nebe paduos sako tada ryt 9 ryto bus tau pervesta į banką sakau nu gerai palauksiu.. Ną bet taip ir nesulaukiau tad tenka man imtis pagalbos su Afera. Nes tikrai esu dideliam minuse 60e 600 kredu. Tad ačių kad iš klausėte.. 

 

Norėčiau kad Asmuo būtų nubaustas su Perma ban.. Nes tokie tiktai serverio kenkėjai. 

Ačiū už supratinguma. Gerbiamas Moderatoriau.

4. Foto / video įrodymas: https://imgur.com/a/1CAFiKm


  • 0

#2
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.435 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420

Atmesta. Irodimu trukumas ir siaip nepasitikek tokiais zmonemis.


  • 1
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)