Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Timati_Robinson


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
G.Wayne

G.Wayne

    Kaifunas!

  • Nepatvirtintas
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 606 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Tomis_Suplexaz
2. Užblokavimo priežastis. Cheat
3. Tikslus laikas ir data. siandien apie 19:25
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://www.part.lt/...91a2fd2d236.png
5. Situacijos aprašymas Koks geras jausmas, kai nieko nenaudojau :( 


  • 1

#2
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

Koks geras jausmas kai naudoji "damage controleri" perimdamas sandeli. Nes is dgl kulkos 1hp nuime tau ar 2hp. Bet esme paprasta, jeigu reiks irodymu kad vagos narys esi atsius vel tas zmogus irodymu. 

 

O siuo atveju gali uzrakinti savo apeliacija, neverta gaisti laiko tiek sau tiek apeliaciju nagrinetojams !


Šį pranešimą redagavo Timati: 14 kovo 2020 - 19:33

  • 1

#3
G.Wayne

G.Wayne

    Kaifunas!

  • Nepatvirtintas
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 606 Pranešimai

Koks geras jausmas kai naudoji "damage controleri" perimdamas sandeli. Nes is dgl kulkos 1hp nuime tau ar 2hp. Bet esme paprasta, jeigu reiks irodymu kad vagos narys esi atsius vel tas zmogus irodymu. 

Oj tik nereikia cp, as ne emiau, o jusu mylimas narys uzmete thunderi ir tada man pakibo, man rode ten belenkiek zmoniu kurie buvo afk ir pastrigusi thunderi, afk stovejau ir net nesaudziau i nieka nubegau toliau ir visa laika vietoj stovejau :)


  • 0

#4
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

Oj tik nereikia cp, as ne emiau, o jusu mylimas narys uzmete thunderi ir tada man pakibo, man rode ten belenkiek zmoniu kurie buvo afk ir pastrigusi thunderi, afk stovejau ir net nesaudziau i nieka nubegau toliau ir visa laika vietoj stovejau :)

Neapsimesk gerai ? Jeigu butu pakibe butu tau nenusieme isvis HP, tai cia gali lazankiu netrint. O cp emiai gali neapsimest, galiu dar fotke atsiust kad priklausai gaujai - https://imgur.com/a/1djC8Rz. Ai dar noriu priminti kad periminejot sandely, geriausias budas buvo kazka pajungti kad perimti, o jeigu butu tikrai uzlagine, tu senai relogintum ir kuo greiciau griztum atgal I LSD. Bet tik bandai apsimesti, tik tiek ziniu ! Laukiame atsakingu 


Šį pranešimą redagavo Timati: 14 kovo 2020 - 19:41

  • 0

#5
G.Wayne

G.Wayne

    Kaifunas!

  • Nepatvirtintas
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 606 Pranešimai

Neapsimesk gerai ? Jeigu butu pakibe butu tau nenusieme isvis HP, tai cia gali lazankiu netrint. O cp emiai gali neapsimest, galiu dar fotke atsiust kad priklausai gaujai - https://imgur.com/a/1djC8Rz. Ai dar noriu priminti kad periminejot sandely, geriausias budas buvo kazka pajungti kad perimti, o jeigu butu tikrai uzlagine, tu senai relogintum ir kuo greiciau griztum atgal I LSD. Bet tik bandai apsimesti, tik tiek ziniu ! Laukiame atsakingu 

Tu gal per daug isijautei i to admino pareigas bei kam man cheatinti, kad paimciau cp kai laiko nebeliko :DDDDDDD Sakau man buvo gal ir nepakibe, as nezinau, jusu gaujos narys ismete thunderi kuris buvo pastriges, as nezinau bei ten buvo belenkiek afk zmoniu gal uz ju as buvau, tada pasokau keybinda, kad amfa nuryciau, bet kazkokel nejo ir nubegau toliau, man net ernesto nerode.


  • 1

#6
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

Tu gal per daug isijautei i to admino pareigas bei kam man cheatinti, kad paimciau cp kai laiko nebeliko :DDDDDDD Sakau man buvo gal ir nepakibe, as nezinau, jusu gaujos narys ismete thunderi kuris buvo pastriges, as nezinau bei ten buvo belenkiek afk zmoniu gal uz ju as buvau, tada pasokau keybinda, kad amfa nuryciau, bet kazkokel nejo ir nubegau toliau, man net ernesto nerode.

Antoneso klausiau, dave nuosprendi kad banint. Tik tiek, lauk atsakingu


  • 0

#7
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.801 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

Atmesta, stovi ant pickupo peremineji sandeli, hp nesiema,nusaut neina


  • 1

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)