Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Zaidimai.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
36 atsakymai į šią temą

Apklausa: Ar paemete bent 1 zaidima dekui siam sarasui? (24 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar paemete bent 1 zaidima dekui siam sarasui?

  1. Prabalsavo Taip 1. (20 balsai(-ų) [29.41%])

    Balso procentinis santykis: 29.41%

  2. Prabalsavo Taip daugiau negu viena. (35 balsai(-ų) [51.47%])

    Balso procentinis santykis: 51.47%

  3. Prabalsavo Ne. (13 balsai(-ų) [19.12%])

    Balso procentinis santykis: 19.12%

Balsuoti

#1
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Taigi laba diena. Pastaruoju metu matau daug temu tipo: Pasiulykite zaidimu ant gero PC ir kaska panasaus. Taip pat jau seniai nedariau kaska WEB'o labui tai manau tokia tema nepakenks. Visu pirma ka as cia rasysiu tai idomesnius ir naujesnius zaidimus. Stengsiuos kuo dazniau priziureti sia tema. Tikslas yra tam kad palengvinti jums gyvenima, kad nekurtumet tu temu kurios jau kartojasi nezinau kelinta karta. Taip pat noreciau kad visi komentatoriai laikytusi 2 paprastu taisykliu: Kad nebutu off topico ir jai rasote atsakyma sioje temoje tai kad tas atsakymas butu prasmingas (Tinka: Jo geras zaidimas kam reikia persisiuntimo linko gaudykite: [ url ]http://atsisiuntimo nuoroda[ /url ]. Netinka: Jo zjbs zaidimas visiems patariu.). Taigi stai sarasiukas.
  • Assassin's Creed 3 (Action) -  Nežinau kodėl šitą žaidimą įsirašiau, tačiau pažaidęs tikrai labai nudžiugau, pradžia ganėtinai ilga, tačiau kai įsižaidi negali atsitraukti. Smagus šokinėjimas po namus, medžius, jodinėjimas arkliu, dar patiko nėrimas į vandenį . Žaidimas bent man atrodė ilgokas. Tačiau perėjau visą.
  • Far Cry 3 (Action) -  Antroji šio žaidimo dalis bent man tai nepatiko. Ko negalėčiau pasakyti apie šia dalį, nors žaidimą dar tebežaidžiu labai, patarčiau jį prabandyti visiems. Daug pasakyti kaip ir negaliu, dar nedaug misijų. Daug veiksmo, užeminėjimas aplinkinių vietovių, kuriose pilna priešų, gyvunų medžiojimas, rinkimas įvairių medžiagų ir t.t
  • Call of Duty: Black Ops 2 (Shooter) - Call of Duty: Black Ops 2, Modern Warfare 3 - Šie žaidimai tikrai panašus, viskas skaitant taspats tik, kad mapai skirias, tačiau vistiek abėjus turiu, nes man COD patinka. Abejuose esu pasiekes po 3 prestižą. Single playeri perejau, nebuvo itin įdomus, žaidžiu multiplayerius iki šiol.
  • Need For Speed Most Wanted 2012 (Racing) - Eilinė nfs dalis, nebuvo per daug įdomi tačiau perėjau. Daugiau nieko kaip ir pasakyt negaliu.
  • Hitman Absolution (Action) - Šiandien pabaigiau, 20 misijų, tai nėra ganėtinai ilgas, man pasirodė sunkokas perėjau ant hardo, bet nenusivyliau.
  • Dishonored (Action) - Žaidimas nei trumpas nei ilgas, užvedantis, taipat perėjau. Primena iš dalies Skyrima, kadangi Skyrim'o kurėjai tai kurė, bet nebuvo toks ilgas kaip jis.
  • Medal of Honor: Warfighter (Shooter)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim (RPG)
  • Battlefield 3 (Shooter) - Šita šaudyklė viena miegiamiausi dėl jos pirkau Premiuma ant šio žaidimo( sumokėjau net 140lt  ). Šis žaidimas taipat nepasižymi ganėtinai idomiu SP, tad žaidžiau MP, įvairus mapai, žaidimas daugiau komandiškas, skraidymas, tankai ir t.t. Osum.
  • Fifa 13 (Simulator)
  • NBA 2k13 (Simulator) - Vertas dėmesio, vienas geriausių NBA, žaidžiau už My Carrier.
  • Call of Duty: Modern Warfare 3 (Shooter) - Call of Duty: Black Ops 2, Modern Warfare 3 - Šie žaidimai tikrai panašus, viskas skaitant taspats tik, kad mapai skirias, tačiau vistiek abėjus turiu, nes man COD patinka. Abejuose esu pasiekes po 3 prestižą. Single playeri perejau, nebuvo itin įdomus, žaidžiu multiplayerius iki šiol.
  • Spec Ops: The Line (Action)
  • Max Payne 3 (Action) - Taipat buvo vienas laukiamiausių mano žaidimų, tačiau buvo ganėtina trumpokas rods 14 Chapterių, tačiau eilinis Maxas, puikus žaidimas.
  • Mass Effect 3 (Action) - Pilnos dalies nesirašiau, tačiau kai išėjo Demo tai pažaidžiau buvo MP du mapai, smagus žaidimas taipat prisėsdavau ganėtinai ilgai, užsivedi su kompanija kai žaidi.
  • Prototype 2 (Action)
  • Darksiders 2 (Action)
  • Crysis 2 (Shooter) - Šito žaidimo SP nežaidžiau, nežinau kodėl tačiau man patiko MP, gali tampti nematomas, šarvai ir t.t Taipat ganėtinai komandiškas žaidimas.
  • Counter-Strike: Global Offensive (Shooter) - Demo žaidžiau, Na tas pats CS, tiesiog atnaujinti mapai, ginklų pirkimasis, grafika pagerėjus. Ganėtinai patiko.
  • Mafia 2 (Action) - Veiskmas vyksta 1945 - 1955 metais. Zaidimo grafika net ant prastesnio pc kaip pas mane tikrai nebloga ir jokio lago. Pats zaidimas yra apie gyvenima 45 - 55 metais. Viskas labai graziai parodo, pradedant nuo masinu baigiant oru tu laiku (45 ta salta salta ziema.). Taip pat visas siuzetas susejes su tu metu atsitikimais (Antras pasaulinis karas, ir po kariniai laikai).
  • Saints Row The Third (Action) - Viso neperėjau tačiau smagus žaidimas, puikiai tuningojasi mašinos, burnautas, priminė GTA.(Bill)
    Mano manymu vienas is smagiausiu zaidimu. Atsiunciau as. Perejau visa. Atsiunte draugelis perejom visa co-op. Siuzetas ir free world labai idomus. Daug paprikolinom. Patariu. (Chester)
  • Tom Clancy's Splinter Cell Conviction (Action) - Labai idomus siuzetas, pasakoja kaip vienas zmogus, bandydamas atgauti savo dukra pateko i nemalonias situacijas taciau jam nebuvo isejimo. Jai nezaidete ansktesniu Splinter Cell seriju tai Stealth (atsargiu, tyliu, greitu nuzudymu) zaidimu megejai butinai isbandykite.
  • Sleeping Dogs (Action) - Nesveikas kovų meistras čia esi . Smagūs pasidaužymai, misijos, vairavimas.
  • DiRT2 (Racing) - Na visos dirto dalys buvo šaunios man bent 2,3 buvo geriausios, Showdown nepaliko tokio įspudžio, smagios trasos, spin's ir kitos rungtys.
  • DiRT3 (Racing) - Na visos dirto dalys buvo šaunios man bent 2,3 buvo geriausios, Showdown nepaliko tokio įspudžio, smagios trasos, spin's ir kitos rungtys.
  • Blur (Arcade)
  • DiRT: Showdown (Racing) - Na visos dirto dalys buvo šaunios man bent 2,3 buvo geriausios, Showdown nepaliko tokio įspudžio, smagios trasos, spin's ir kitos rungtys.
  • Borderlands 2 (Shooter) - Si zaidima patarciau fantastiniu shooteriu megejams. Pats neesu perejas zaidima tai nezinau kaip galune bet pradzia ir viduris tikrai neblogas.
  • Rage (Action) - Taipat vienas geriausių žaidimų kurios žaidžiau, gaila nepamenu daug apie jį prisimenu daug kovojimo, važinėjimosi po žemėlapį, patarčiau pabandyti nuotykių ieškotojams.
  • Need For Speed World (F2P Racing) - Online zaidimas. Lenktiniu megejams turi patikti lenktyniauti pries tikrus zmones tryjose (jai neklystu) Need For Speed seriju zemelapiuose (Most Wanted, Underground 2, Carbon), o svarbiausiai kad tai nemokamai.
  • League Of Legends (F2P Strategy) -  Labai platu aprasyma apie si zaidima parase Gloriamas (Platesnis Gloriamo zaidimo aprasimas). Pastaruoju metu vienas is paciu populiariausiu Free to Play zaidimu.
  • Team Fortress 2 (F2P Shooter) - "The most fun you can have online" - PC Gamer is now FREE! Teisingai pasakyta sis zaidimas tikrai yra idomus ir linksmas. Turintis daug oreginaliu gamemodu ir oreginalia sistema. Vienas is idomiausiu dalyku tai kad cia nera taip kad visi vienodi tik kad keicia gun ir pns. NE. Cia yra 9 characteriai (veikejai) (PyroMedic; Spy; Sniper; Scout; Demoman; Engineer; Soldier; Heavy.).Kiekvienas is ju turi savo skillus, ginklus, reiksme komandoje.
  • World of Warcraft: Warth of the Lich King [RPG] - Mokamas Online Role-Play zaidimas. Nors jus galite pakelti jusu charekteri tik iki 80-to lygio jus patyrsite daugiau idomumo gave ta lygi negu sekdami jo.
  • Warhammer 40.000: Dawn of War II - Retribution (Strategy) - Strategijos megejams turi labai patikti. Dar neesu perejas bet isirases esu. Pirmais momentais atrodo ai neidomu greitai misijos eina, didelios armijos kad laimeti nereikia tai nieko sunkaus, bet su laiku jums reikia vis didesnes ir didesnes armijos o ja yra ne taip lengva kontrolioti, ipac kurti ja. Jai jus nepulsite su dabartine armija tai jus ja nepadidinsite. Reikia neblogu igudziu siame zaidime bet jai jus ju neturit tai sis zaidimas jus ismokis.
  • Starcraft 2 (strategy)
  • The Sims 3
  • Crysis 3 (Shooter) - Panašus į senasias dalis, nematomumas, šarvai, tačiau grafika pasikeitusi žymei, istorija man pasirodė ilgoka, tačiau nenuobuodi. Įdėtas arbaletas. 
  • Metro Last Light (Shooter) - Vien iš metro galime suprasti, kad viskas vyksta po žeme, žaidimo šauni istorija, pats nebandžiau bet iš gameplay ir traileriu matyti.   
  • Grid 2 (Racing) - Gridas visada garsėjo "Nesveiku" driftinimu, po ganėtinai ilgo laiko išėjo nauja "Grid 2" dalis. Kuri taipat kupina drifto ir lenktynių.
 

Kad paziureti traileri spauskite ant zaidimo pavadinimo.

Dekoju Thorn'ui uz aprasymus. Veliau ir savo nuomones apie kitus zaidimus darasysiu :).

P.S. Eiliskumas nieko nereiskia.
  • 0

#2
Gekas

Gekas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.939 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Darbas:mc
Patarciau zaisti "Mafia 2" , Sis zaidimas labai panasus i GTA, ganetinai aukstos grafikos, veiksmas vyksta beros amerikoj, apie 70 metus, kai tik atsirado masinos.(Cia kam patinka action, vaidmenu zaidimai, tokkio zanro)
  • 0
"Menas išlikti pačiu savimi kai gauni direktoriaus arba admino statusą", - Don Omar.

#3
Shakylas

Shakylas

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 616 Pranešimai
  • Darbas:b

Patarciau zaisti "Mafia 2" , Sis zaidimas labai panasus i GTA, ganetinai aukstos grafikos, veiksmas vyksta beros amerikoj, apie 70 metus, kai tik atsirado masinos.(Cia kam patinka action, vaidmenu zaidimai, tokkio zanro)

veiksmas vyksta apie 1950 - 1960 metus, o masinos dauuuuuuuug seniau jau buvo atsiradusios, o siaip zaidimas tai FANTASTISKAS, labai gera istorija, geras geimplejus, tikroviskas masinu valdymas, idomus susisaudymai. kas nezaide tai atsisiuskit ir zaiskit greiciau ;o
  • 0
Paveiksliukas

#4
Ernestas Žapkinas

Ernestas Žapkinas

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.190 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

veiksmas vyksta apie 1950 - 1960 metus, o masinos dauuuuuuuug seniau jau buvo atsiradusios, o siaip zaidimas tai FANTASTISKAS, labai gera istorija, geras geimplejus, tikroviskas masinu valdymas, idomus susisaudymai. kas nezaide tai atsisiuskit ir zaiskit greiciau ;o


Blinas, baigit jus apie Mafija 2 kalbetis ;D jauciu nes noris jau 3 ar tai 4 karta pereiti :DDDD
  • 0

tumblr_mx4hf2wQiy1s98t51o1_500.gif

tumblr_mx4n34Z5zN1snvs3ko1_500.gif


#5
Roxas

Roxas

    Alaus valdovas

  • Forumo dalyvis
  • 530 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:ar
  • VIP:t
  • XP:Dachuje
Nba 2k13 Fifa 13 Black opsas 2 yra vieni man patinkanciu zaidimu, black opsas pereitas o nei fifos nei nba nemoku pasileist t.y nesistengiu nes reik regintis tam ORigin :D Dar siulyciau Pazaist Dirt 3, labai auksta grafika idomus grajus
  • 0

Good luck, 
 


#6
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Nba 2k13 Fifa 13 Black opsas 2 yra vieni man patinkanciu zaidimu, black opsas pereitas o nei fifos nei nba nemoku pasileist t.y nesistengiu nes reik regintis tam ORigin :D Dar siulyciau Pazaist Dirt 3, labai auksta grafika idomus grajus

Jo. Dirtus irgi ikelsiu i sarasa :) Dekoju.
  • 0

#7
Thorn

Thorn

    DrugsBunny

  • Elitas
  • 1.330 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
Darašyk Dirt:Showdown.
O dabartiniai ateinantys žaidimai būtų :
Tom Raider 9
BioShock Infinite( Patariu pabandyt pirma anta dalis, iš po žemių kylame į viršų ).
Crysis 3 (Vienas laukiamiausių žaidimų, kiek žinau stengsis išnešti kiek galima vaizduškės).
GTA V (Kas beko)

Ką galėčiau daryšyt iš išėjusių, ko neįrašei tu:
Boderlands 2
Rage



Ir aišku laukiam
Paveiksliukas
Paveiksliukas

Beto šaunu, kad padarei šia temą, tik keletą žaidimų esu nežaidęs. Va bukit asai, per visas COD:MW dalis pasiekit 10-15 prestižus. Tada paplosiu :D.

  • 0

#8
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Darašyk Dirt:Showdown.
O dabartiniai ateinantys žaidimai būtų :
Tom Raider 9
BioShock Infinite( Patariu pabandyt pirma anta dalis, iš po žemių kylame į viršų ).
Crysis 3 (Vienas laukiamiausių žaidimų, kiek žinau stengsis išnešti kiek galima vaizduškės).
GTA V (Kas beko)

Ką galėčiau daryšyt iš išėjusių, ko neįrašei tu:
Boderlands 2
Rage

Dekui. Su naujaisiais tave :D. Dabar i tema. Del laukiamu zaidimu irgi galvojau ikelti bet ne dabar. Kai bus jau pasakyta tiksli data isejimo tik tada darasyti. Aisku pvz dabar kaip GTA V isleidimo data zinoma tai ir galima butu ikelti i sarasa. Paziuresim :).
  • 0

#9
Thorn

Thorn

    DrugsBunny

  • Elitas
  • 1.330 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
Dabar trumpai apie šiuos žaidimus:
Assassin's Creed 3 (Action) - Nežinau kodėl šitą žaidimą įsirašiau, tačiau pažaidęs tikrai labai nudžiugau, pradžia ganėtinai ilga, tačiau kai įsižaidi negali atsitraukti. Smagus šokinėjimas po namus, medžius, jodinėjimas arkliu, dar patiko nėrimas į vandenį ;D. Žaidimas bent man atrodė ilgokas. Tačiau perėjau visą.
Far Cry 3 (Action) - Antroji šio žaidimo dalis bent man tai nepatiko. Ko negalėčiau pasakyti apie šia dalį, nors žaidimą dar tebežaidžiu labai, patarčiau jį prabandyti visiems. Daug pasakyti kaip ir negaliu, dar nedaug misijų. Daug veiksmo, užeminėjimas aplinkinių vietovių, kuriose pilna priešų, gyvunų medžiojimas, rinkimas įvairių medžiagų ir t.t
Call of Duty: Black Ops 2 (Shooter); Modern Warfare 3 - Šie žaidimai tikrai panašus, viskas skaitant taspats tik, kad mapai skirias, tačiau vistiek abėjus turiu, nes man COD patinka. Abejuose esu pasiekes po 3 prestižą. Single playeri perejau, nebuvo itin įdomus, žaidžiu multiplayerius iki šiol.
Need For Speed Most Wanted 2012 (Racing) - Eilinė nfs dalis, nebuvo per daug įdomi tačiau perėjau. Daugiau nieko kaip ir pasakyt negaliu.
Hitman Absolution (Action) - Šiandien pabaigiau, 20 misijų, tai nėra ganėtinai ilgas, man pasirodė sunkokas perėjau ant hardo, bet nenusivyliau.
Dishonored (Action) - Žaidimas nei trumpas nei ilgas, užvedantis, taipat perėjau. Primena iš dalies Skyrima, kadangi Skyrim'o kurėjai tai kurė, bet nebuvo toks ilgas kaip jis.
Battlefield 3 (Shooter) - oo. Šita šaudyklė viena miegiamiausi dėl jos pirkau Premiuma ant šio žaidimo( sumokėjau net 140lt o.o ). Šis žaidimas taipat nepasižymi ganėtinai idomiu SP, tad žaidžiau MP, įvairus mapai, žaidimas daugiau komandiškas, skraidymas, tankai ir t.t. Osum.
NBA 2k13 (Simulator) - Vertas dėmesio, vienas geriausių NBA, žaidžiau už My Carrier.
Max Payne 3 (Action) - Taipat buvo vienas laukiamiausių mano žaidimų, tačiau buvo ganėtina trumpokas rods 14 Chapterių, tačiau eilinis Maxas, puikus žaidimas. :)
Mass Effect 3 (Action) - Pilnos dalies nesirašiau, tačiau kai išėjo Demo tai pažaidžiau buvo MP du mapai, smagus žaidimas taipat prisėsdavau ganėtinai ilgai, užsivedi su kompanija kai žaidi.
Crysis 2 (Shooter) - Šito žaidimo SP nežaidžiau, nežinau kodėl tačiau man patiko MP, gali tampti nematomas, šarvai ir t.t Taipat ganėtinai komandiškas žaidimas.
Counter-Strike: Global Offensive (Shooter) - Demo žaidžiau, Na tas pats CS, tiesiog atnaujinti mapai, ginklų pirkimasis, grafika pagerėjus. Ganėtinai patiko.
Saints Row The Third (Action) - Viso neperėjau tačiau smagus žaidimas, puikiai tuningojasi mašinos, burnautas, priminė GTA.
Sleeping Dogs (Action) - Nesveikas kovų meistras čia esi :D. Smagūs pasidaužymai, misijos, vairavimas.
Dirt (Racing) - Na visos dirto dalys buvo šaunios man bent 2,3 buvo geriausios, Showdown nepaliko tokio įspudžio, smagios trasos, spin's ir kitos rungtys.
Rage (Action) - Taipat vienas geriausių žaidimų kurios žaidžiau, gaila nepamenu daug apie jį prisimenu daug kovojimo, važinėjimosi po žemėlapį, patarčiau pabandyti nuotykių ieškotojams.

Apie kurios nerašiau, prašom, gal kam padėjau.
  • 0

#10
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Dekui Billai :). Dadesiu aprasima prie kiekvieno game'o. Dar dadesiu savu. Del Crisis 2 as mp nelosiau reiketu pabandyti, kaip tu zaidei? Esi nusipirkes?
  • 0

#11
Thorn

Thorn

    DrugsBunny

  • Elitas
  • 1.330 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
VIska aš žaidžiau ant xbox.
  • 0

#12
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

VIska aš žaidžiau ant xbox.

aaa aisku. :)
  • 0

#13
Thorn

Thorn

    DrugsBunny

  • Elitas
  • 1.330 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

Paveiksliukas


Kūrėjas: Crytek
Leidėjas: EA
Žaidimo variklis: CryEngine
Žanras: Shooter
Išleidimo data: 2013 pavasaris
Platformos: X360, PS3, PC



Grafikos apžvelgimas:


http://www.youtube.com/watch?v=JWvgETOo5ek

  • 0

#14
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Fu padariau daugelis trailerius ir tt. Labiausiai stojo i galva tai Saints Row'o ir visi TF2 meetai ir f2p traileris. kas dar nemate paziurekit :).
  • 0

#15
Vilius9

Vilius9

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 944 Pranešimai
  • Darbas:b
Labai sudomino Mafia 2, gal net reiktų išbandyti.  ;/
  • 0
<p class="bbc_center"><span>Vilius_Seto</span></p>
<br><p class="bbc_center"><a href="http://www.youtube.c...vtlCflQ</a></p>
<p class="bbc_center"> </p>

#16
Robertas1373384254

Robertas1373384254

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 4 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilalė
Far Cry 3 - vertas dėmesio žaidimas kurį dabar žaidžiu :) Visus kitus pamintėtus irgi siūlyčiau išbandyt, visi tikrai verti dėmesio :)
  • 0

#17
Zapadlo

Zapadlo

    White Boy

  • Forumo dalyvis
  • 752 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:va
  • VIP:n
  • XP:1 000 000

Far Cry 3 - vertas dėmesio žaidimas kurį dabar žaidžiu :) Visus kitus pamintėtus irgi siūlyčiau išbandyt, visi tikrai verti dėmesio :)

As ir zaidziu far cdry 3.Tikrai nerealus,perejau misijas ir visvien norisi toliau zaist, uzgrobt tas teritorijas,rinkt viska.idomu.
  • 0

tumblr_n28mox0Qjm1qimi3zo1_500.gif


#18
gintas

gintas

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.094 Pranešimai
  • Darbas:b
Puiku kad yra tokia tema ! Jau keleta žaidimų išbandžiau , ir toliau išbandynėsiu  : D
  • 0
<p><span><strong><em>AwD</em></strong></span><br><br>33363d41246e4162214376f58e97b6bf388.jpg</p>

#19
Accardi

Accardi

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.114 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
kam patinka mafia 2 tai patarciau ysirasyt la noire ten geros grafikos gera istorija, ir pats zaidimas gan ytraukiantis
  • 0
Paveiksliukas

#20
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016


Beto šaunu, kad padarei šia temą, tik keletą žaidimų esu nežaidęs. Va bukit asai, per visas COD:MW dalis pasiekit 10-15 prestižus. Tada paplosiu :D.

Tai per mw2 gauti prestige lengva ... Nes daug chaheriu ir ieini i serva koki ir batc lvl max : D. Per mw3 sunkiau bet vistiek randu tu hacheriu : > Kaip as pats.
  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)