Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Iinterviu] Administratoriaus pareigos serveryje


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Pedrisimo

Pedrisimo

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 6 Pranešimai

Sveiki,

 

Šio interviu tema yra administratoriaus pareigos.

 

Šio interviu respondentas – mūsų serverio administratorius Vaidaz Wingstonz.

 

[Koresp.] Sveikas Vaidai, kaip ši diena praėjo?

[Resp.] Sveikas, visai neblogai, būna ir lengvesnių dienų.

 

[Koresp.] Galiu pateikti keletą klausimų ir sulaukti į juos tavo atsakymų?

[Resp.] Taip, drąsiai klausk ir bus atsakyta.

 

[Koresp.] Kaip apibūdintum administratoriaus pareigas mūsų serveryje? Kokias pareigas jis turi atlikti?

[Resp.] Didžiausia tokias pareigas užimančio žmogaus pareiga mano manymu yra prižiūrėti serverį, padėti žaidėjams, rengti event‘us ir svarbiausia mažinti nelegalių programų naudotojus.

 

[Koresp.] Kokie pagalbos prašymai dažniausi būna iš paprastų žaidėjų?

[Resp.] Per mano administravimo laikotarpį, man labiausiai įkliuvo, tai kad daugelis prašo užgesinti mašinas, nežinau kodėl, bet manau, kad gaisrininkai nespėja atlikti savo darbo.

 

[Koresp.] Dar minėjai, kad Jūs gaudote nelegalių programų naudotojus, kiek į dieną jų tenka Tau pagauti ir ar tai sunku?

[Resp.] Dabar kai ruošiuosi egzaminams ir skiriu mažiau laiko žaidimams, per dieną pagaunu bent jau po keletą nelegalių programų naudotojų. O pagauti nėra sunku jeigu jau esi su tuo susidūręs.

 

[Koresp.] Kokie dažniausi būna naudojimai nelegalių programų?

[Resp.] Manau, kad „aim“ naudojimas, mano pavyzdžiu, tai kai yra rengiamas event‘as kurio prizas viršija 10,000 daugelis pajungia savo „dešinę ranką“ ir pradeda netikėtai šaudyti geriau. Bet po visko tenka mokėti 20 kreditų, kad atsiblokuotų savo paskyrą.

 

[Koresp.] Tavo nuomone, koks turi būti administratorius?

[Resp.] Mano nuomone, administratoriaus pareigos yra nelengvos jeigu nori nuveikti kažką naudingo serveriui, privaloma visada išlaikyti šaltus nervus, nes tai suteikia pasitikėjimo, bei ryžto kažką daryti. Ir dar manau, kad būtina būti sąžiningu ir bausti ar draugas ar ne, jeigu nusikalto atlieki savo pareigą ir viskas.

 

[Koresp.] O tada koks turėtų būti pretendentas į administratoriaus postą?

[Resp.] Pretendentas turėtų būti švarios praeities, be nusižengimų, būti nuveikęs su ankščiau turėtomis pareigomis daug naudingų darbų.

 

[Koresp.] Kokių Tu esi turėjęs ankščiau pareigų?

[Resp.] Oi, galėčiau vardinti ir vardinti. Nuo paprasčiausio naujokų bendruomenės administratoriaus iki daugelio direktorių pareigų.

 

[Koresp.] Ar sunku susitvarkyti su administratoriaus pareigomis?

[Resp.] Nėra nei lengva, nei sunku. Tai šiek tiek lengviau nei būti Teisėsaugos direktoriumi.

 

[Koresp.] Jūsų administratorių kolektyvas viršija 20 žmonių, tai yra gan didelė komanda. Ar nekyla nesutarimų, pykčių?

[Resp.] Pačioje mano kadencijos pradžioje buvo nesutarimų su keliais administratoriais, kurie mane bandė skųsti, kad prarasčiau pareigas, bet su laiku viskas susitvarkė ir manau suprato, kad čia tik žaidimas ir reikia šiek tiek atsipalaiduoti.

 

[Koresp.] Kokias privilegijas gauna administratorius, ko negauna paprastas žaidėjas?

[Resp.]Kas labiausiai patinka administratoriams tai neriboti ginklai, lengvatos darbuose bei serverio pagarbą.

 

[Koresp.] O viso šito pakanka, kad dirbtumėte neatlygintinai serverio naudai?

[Resp.] Man pakanka, žaidžiu dėl įdomumo. Bet būna situacijų, kad žaidėjai siūlo nemažą sumą serverio valiutos, tam kad padėtumėm jiems surengti renginius ir iš to galima tikrai pragyventi.

 

[Koresp.] Norėtum dar kažką pridurti nuo savęs?

[Resp.] Norėčiau visus paskatinti, kad pretenduotų į administratoriaus pareigas ir kurtų serverį geresniu. Mums reikia atsakingų ir turinčių galvas ant pečių žmonių.

 

[Koresp.] Ačiū Vaidai už pokalbį, iki pasimatymo.

[Resp.] Viso, Pedro.

 

 

Jeigu perskaitei iki galo, parašyk savo nuomonę, kad ir kokia ji bebūtų.

 

Korespondentas Pedro.

 


  • 3

#2
Harris 👑

Harris 👑

    Dūmtraukis

  • Senbuvis
  • 833 Pranešimai

Nice, tik galėtum į koki ts šokt ir klausinėt :D klausyt butu idomiau nei skaityt.


  • 0

                                                   #СлаваУкраине!

                                                   #PutinXuilo!

                                                                                               

                              Svajunas_GamingNicko_RosbergZachary_KatoshisMartynas_ProMichael_HarrisRimantas_MongolasMichael_Harris.

 

                                        Bandau pasiekti autoklubo direktoriaus postą, nori išreikšti nuomone? paspausk >čia<

 


#3
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Senbuvis
  • 6.200 Pranešimai

neidomu, ner klausimo kodel vogia is afondo


  • 1

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)