Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

TS Matteo


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Pabllo_Escobar

Pabllo_Escobar

    Dažnas dalyvis

  • Užblokuotas
  • 72 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė/TS nickas Sauliukas

2. Data. 2020/03/27
3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Būtina įrašyti taisyklę, kurią moderatorius / administratorius pažeidė, kitaip skundas bus atmestas.

12. Moderatorius turi reaguoti į bet kokį žmogaus prašymą.(Išskyrus jei moderatorius AFK kanale)  (Pasiteisinimai buvau afk, buvau išvykęs netoleruojami) [1/2]

14. Moderatorius gavęs nusiskundimų apie kanale vykstančius nesklandumus turi teisę eiti į kanalą neatsiklausęs (Būtini įrodymai) [1/2]

4. Foto / video įrodymas. https://imgur.com/a/tKRsBF7

5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Rasiau Matteo, atejo kitas modas o matteo paskui sako "Gryziau jau kas buvo?" Tai kaip kitas modas galejo zinoti kad tave paukinu ir ne tu ateini o kitas modas :) kas kas ne to cia tu rimtai melagis? kokis tau dar nta drk nu nu meluoti negrazu...

 

  • 1

#2
matteo ishavaju

matteo ishavaju

    awp

  • Modifikacijos
  • 1.984 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Justas.#7337
  • VIP:Y
  • XP:/xp matteo
  • 2023 Metų moderatorius:Modifikacijos

Tau neatsibodo rasyti? as buvau isejas iki toleto o kaip grizau parasiau tau parasiau. jai reiks ss kaip  grizau ir parasiau imesiu foto


Šį pranešimą redagavo 🍌 Solidas 🍌: 27 kovo 2020 - 19:15

  • 0

#3
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.940 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

nžn man tai graudu kaip per nepilnas 2minutes dedamas skundas kuriam sendiena jau pridejai gal 4, ir bandai pakenkti vien del to kad pakenkti, visada reikia ziureti nuo saves, o ne nuo kitu. atmetu skunda vien uz kenkima moderatiu nuversti is posto.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)