Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

TS Bugattiz


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Kazanova *

Kazanova *

    JMRABLDGD

  • Senbuvis
  • 1.467 Pranešimai
  • 2023 Metų geriausias:Gaujos vadas

*
Populiarus

1. Jūsų Vardas_Pavardė/TS nickas - Kazanova *
2. Data. 2020 03 29
3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Būtina įrašyti taisyklę, kurią moderatorius / administratorius pažeidė, kitaip skundas bus atmestas. Netinkamai uždėtas ispėjimas
4. Foto / video įrodymas. 7.  Kazanova_Ikechukwu // Kazanova* // 1/2 (žmonių nebaninimas)
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Nesupratau. Jokubas užbanino Rimką, nes jis ale rodė kažkokią nepagarbą, kurios aš negirdėjau ir buvo adresuota ne man, gal būt moderatorius ar žaidėjas nebuvo įsižeidės ir dėl to, jog ne baninau gavau 1/2. Norėčiau įrodymų ir , kad Egis patikrintų skundą, tai tiek.


Šį pranešimą redagavo Kazanova *: 29 kovo 2020 - 02:52

  • 7

#2
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

 

Privaloma pagarba, patyčios, įžeidinėjimai bus netoleruojami. (BAN)  2Val

 

 

Pakankamai laiko buvo užbanint, gana nieko neveikt.


  • 0

#3
Kazanova *

Kazanova *

    JMRABLDGD

  • Senbuvis
  • 1.467 Pranešimai
  • 2023 Metų geriausias:Gaujos vadas
Tai jei aš nepastebėjau ir kiti nepastebėjo moderatoriai, o tu pasidarei įrodymus ir nubaudei žmogų. Tai jis nubaustas ir tiek. tu irgi moderatorius ir irgi prižiūrėjai tvarką su kurią susitvarkei. Be to paklausus Quizzee ar jis įsižeidė atsakymas buvo - ne ir jis net pats negirdėjo įžeidimų.

Šį pranešimą redagavo Kazanova *: 29 kovo 2020 - 04:19

  • 1

#4
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Tai jei aš nepastebėjau ir kiti nepastebėjo moderatoriai, o tu pasidarei įrodymus ir nubaudei žmogų. Tai jis nubaustas ir tiek. tu irgi moderatorius ir irgi prižiūrėjai tvarką su kurią susitvarkei.


Kaip ir diskutavom Ts, jusu pareiga banint, ir man asmeniskai tokie atmazai kaip "negirdejau" ar pan. Nepraeina tuolab, kai 2 kartus sake, bet galim laukt Egio, pasakys jis, kuris teisingesnis :)
  • 1

#5
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.940 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

sveiki, jei bučiau buvęs aš ir viską mates ir girdėjas tu jau butum be modo, nes pažeistos tavo net 2 taisyklės : Moderatorius turi reaguoti į bet kokį pašalini garsą (muzika, rėkavimai, keiksmus) [1/2]  ir Privaloma pagarba, patyčios, įžeidinėjimai bus netoleruojami. (BAN)  2Val 

 

 

 

įrodymuose viskas puikiai matosi, kad leidi tai daryti kitiems asmenims. Atmesta


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)