Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Turto pardavinėjimas/pirkimas] Fight_Miller


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Vladimir_Glebov

Vladimir_Glebov

    Naujokas

  • Naujokas
  • 11 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vladimir_Glebov
2. Data: 2020.03.29
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių): 9. Turto pardavinėjimas/pirkimas = BAN

4. Foto / video įrodymas: Priedas  sa-mp-000.png   973,21K   2 Parsiųsta kartų Priedas  sa-mp-001.png   824,94K   0 Parsiųsta kartų Priedas  sa-mp-002.png   685,15K   0 Parsiųsta kartų Priedas  sa-mp-004.png   1,1MB   0 Parsiųsta kartų
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ): Kovo 29 dieną žaidėjas Fight_Miller pasiūlė man 50 eurų banko pavedimu už 2,7 mln. LSG serverio pinigų. Pinigus jam daviau, žinoma eurų jis man nepervedė. Bendravome Snapchat platforma, bet antrame ss puikiai matosi, kad jis sutinka iš manęs pirkti. Suprantu, kad tai reiškia ir mano paskyros užblokavimą, bet geriau nežaisiu, nei matysiu tokius žmones kaip Fight_Miller teršiančius šį nuostabų serverį. Tikiuosi šis BAN bus permanent, o ne toks, kurį galima atsiblokuoti už kreditus, nes už tuos 2,7 mln. kreditų galima prisipirkti tikrai nemažai. Buvo malonu žaisti, viso.

9. Turto pardavinėjimas/pirkimas = BAN


  • 0

#2
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420
Numesiu Mindaugui paprašysim logu
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep

#3
Vladimir_Glebov

Vladimir_Glebov

    Naujokas

  • Naujokas
  • 11 Pranešimai

Sveiki,

 

savaitė laiko jau, jokios informacijos kol kas.


  • 0

#4
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420
Atmesta per. Mažai irodimu
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)