Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

PD Matthew_Verccetti

asd

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Jimmy_Carry

Jimmy_Carry

    Dalyvis

  • Užblokuotas
  • 44 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Jimmy_Carreey

2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė:dabar
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):https://www.part.lt/...56c8f7ba439.png
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):17. Star dėjimo nemokėjimas, netinkamas žaidėjo įtarimas = išmetimas iš darbo. (1/1)
5. Jūsų komentaras (neprivaloma):

  • 0

#2
𝓥𝓲𝓬.𝓟𝓻𝓮𝔃𝓲 𝓮𝓷𝓽

𝓥𝓲𝓬.𝓟𝓻𝓮𝔃𝓲 𝓮𝓷𝓽

    Kad ir kas buvo praeityje, geriausia visuomet laukia ateityje.

  • Užblokuotas
  • 1.526 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrie pokerio
  • Darbas:PD garazas
  • VIP:Gal ir yra
  • ADMIN:Taip
  • XP:15kXP
  • Nori nusausiu?

1. DAlykas vaikuti norejau tave itart uz ketn  begimas nepagarba 

2. kai vedziau jau ivedes buvau ketn begimas ziuriu baikeris prisistate ir enter paspaudziau ntc jis tave paiime ir nusiveze tavo fotkei matos pasj i tu sedi as tau rasiau kur esi duosiu ist nes ne taip itariau tu sakei geriau mane is darbo ismesi???? uz ka kad pats nedavei kad duociau ist?? :DDD  

fotkei matos kaip ketn darai ir kaip h spaudziu ir uz nepagarba kur turejau idet https://imgur.com/a/ax7Ld6E


  • 0

Rocky Balboa - Kol pradėsite tikėti savimi, neturėsite gyvenimo.

Atminkite, kad protas yra jūsų geriausias raumenys. Didelės rankos gali judėti uolomis, bet dideli žodžiai gali judėti kalnuose.





#3
Jimmy_Carry

Jimmy_Carry

    Dalyvis

  • Užblokuotas
  • 44 Pranešimai

1. Dalykas,Vaikutis pas tave tarp koju, jai nepazysti manes tai ir nesitriohink rajono verheli. Tu visiskai nemoki pd komandu, nepirmas kartas zaidejai skundziasi, kad netinkamai dedi star.

2.Dalykas, praejo beveig lygiai 6 minutes, nuo to laiko, kai surakinai mane ir kada supratai, kad blogai star uzdejai. 'kai vedziau jau ivedes buvau ketn begimas ziuriu baikeris prisistate ir enter paspaudziau ntc jis tave paiime ir nusiveze' jai tu netycia enter paspaudei, turejai iskart parasyt, kad suklydai, o ne po laiko kai jau mane kobros darbuotojas veze.GAUNASI TAIP, KAD TU TESIOG NEZINOJAI KIEK STAR DET UZ PAZEIDIMUS, IR PER TAS 6MIN NULEKIAI I FORUMA PASISKAITYT IR TIK SUPRATES, KAD SUKLYDAI PARASEI MAN. Mano manimui, sitas darbuotojas pilnai nemoka ir nezino star sistemos, tad direktoriai darikit isvadas

ps, beja , kam tada skirtas 17 jai tu gali uzdet star max, o pamates , kad forume skundas , tesiog parasyt ir isteisint zaideja ir tesiog sausas iseit? PD darbas yra atsakingas, ir neturi but leista daryt klaidu


Šį pranešimą redagavo Jimmy_Carry: 11 balandžio 2020 - 11:26

  • 0

#4
𝓥𝓲𝓬.𝓟𝓻𝓮𝔃𝓲 𝓮𝓷𝓽

𝓥𝓲𝓬.𝓟𝓻𝓮𝔃𝓲 𝓮𝓷𝓽

    Kad ir kas buvo praeityje, geriausia visuomet laukia ateityje.

  • Užblokuotas
  • 1.526 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrie pokerio
  • Darbas:PD garazas
  • VIP:Gal ir yra
  • ADMIN:Taip
  • XP:15kXP
  • Nori nusausiu?

1. Dalykas,Vaikutis pas tave tarp koju, jai nepazysti manes tai ir nesitriohink rajono verheli. Tu visiskai nemoki pd komandu, nepirmas kartas zaidejai skundziasi, kad netinkamai dedi star.

2.Dalykas, praejo beveig lygiai 6 minutes, nuo to laiko, kai surakinai mane ir kada supratai, kad blogai star uzdejai. 'kai vedziau jau ivedes buvau ketn begimas ziuriu baikeris prisistate ir enter paspaudziau ntc jis tave paiime ir nusiveze' jai tu netycia enter paspaudei, turejai iskart parasyt, kad suklydai, o ne po laiko kai jau mane kobros darbuotojas veze.GAUNASI TAIP, KAD TU TESIOG NEZINOJAI KIEK STAR DET UZ PAZEIDIMUS, IR PER TAS 6MIN NULEKIAI I FORUMA PASISKAITYT IR TIK SUPRATES, KAD SUKLYDAI PARASEI MAN. Mano manimui, sitas darbuotojas pilnai nemoka ir nezino star sistemos, tad direktoriai darikit isvadas

ps, beja , kam tada skirtas 17 jai tu gali uzdet star max, o pamates , kad forume skundas , tesiog parasyt ir isteisint zaideja ir tesiog sausas iseit? PD darbas yra atsakingas, ir neturi but leista daryt klaidu

:DDDDD nu tu savo skaldai prikolus :DDDDDD sakiau dok dosiu ist nes ne tai pitariau pats sakei ismesi mane is darbo ir najai atsedet i jeila :DDDD nors buciau daves ista nu kzn laukiam drk nezaddu cia tau aiskinti tavo klaidu vaikuti su principais  https://imgur.com/a/a3e5I9L


Šį pranešimą redagavo M a t t h e w: 11 balandžio 2020 - 16:04

  • 0

Rocky Balboa - Kol pradėsite tikėti savimi, neturėsite gyvenimo.

Atminkite, kad protas yra jūsų geriausias raumenys. Didelės rankos gali judėti uolomis, bet dideli žodžiai gali judėti kalnuose.





#5
Jimmy_Carry

Jimmy_Carry

    Dalyvis

  • Užblokuotas
  • 44 Pranešimai

https://www.part.lt/...11ec98a1692.png

Meskit ji tiktias lauk


  • 0

#6
台州 Taishuu

台州 Taishuu

    Bobas

  • Veteranas
  • 2.178 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • 2019 Metų Direktorius:Teisėsaugos.
  • Geriausias 2018 metų:Metų populeriausias žaidėjas

zaidejas nebedirba.


  • 0

PaveiksliukasPaveiksliukas






Temos užtagin'tos šiuo tag'u: asd

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)