Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Baikeriai [Basmaster]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
27 atsakymai į šią temą

#21
Guest_Ed_Bassmaster_*

Guest_Ed_Bassmaster_*
  • Svečias
Ok, nebedėsiu dar foto, papildysiu ką sakei.
  • 0

#22
Andrew Oconner

Andrew Oconner

    Veteranas

  • Elitas
  • 1.672 Pranešimai
Man asmeniškai nepatiko, kažkodėl manau, kad pagal baikerių mentalitetą, filmus, etc. jie renkasi prie barų, grožisi vienas kito motociklais, mušasi bare ir t.t. Todėl manau, kad baikerių bazė turėtų būti prie kažkokio baro, sumapinto gal. Kad ir kažkur mačiau paplūdimyje sumapintą kavinę, nors kavinė nelabai. Tai manau tiesiog sumapinus prie kažkokio nuošalaus kelio barą, ten įrengti jų bazę ir būtų žymiai geriau. :)
  • 0

#23
Pipirucha

Pipirucha

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.540 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • Darbas:Armija
  • VIP:-
  • XP:>57.000
  • Lukas_Pipiras

Papildysiu Andrew: baikeriai nėra nelegali veikla, baikeriai nėra net darbas, todėl pritariu Andrew siūlymui ir taip pat siūlau įkurti barą, kur žmonės gertų alų ir vadintų save baikeriais.


Buvau padarės prie Baro, štai: http://www.part.lt/p...26a9fa27537.png, bet manau reiktu daryti kur nors toki bara pakelyje.
  • 0

b5agtog.png


#24
Guest_Ed_Bassmaster_*

Guest_Ed_Bassmaster_*
  • Svečias

Buvau padarės prie Baro, štai: http://www.part.lt/p...26a9fa27537.png, bet manau reiktu daryti kur nors toki bara pakelyje.

Čia dar skaitos atrodo GSF hoodas, tai vieta nelabai tinkama, pats galvojau ten daryti. Šiaip kadangi esu užbanintas, kad išsakiau nuomonę savo vienai panelei, pabandysiu gal dar vieną bazę padaryti, tokią, kokią jūs norit.
  • 0

#25
Gytis369

Gytis369

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 165 Pranešimai
  • Gyv. vietaAkmene
  • Darbas:g
  • VIP:t
  • XP:46000
Labai grazu tik reikejo kitoj vietoj
  • 0

#26
Klaidas Winston.

Klaidas Winston.

    Viršila

  • Forumo dalyvis
  • 1.342 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
Tikrai gražu ir tikrai už !
  • 0

#27
Mantas1373384234

Mantas1373384234

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 325 Pranešimai
  • Gyv. vietaSilute
  • Darbas:b
benui kazin ar patiks bus vel taip kad sakys sena gera ne nu bet paziurint i sena tai ten vapse baikeriu baze papludini prie koncertu senos ir prie namu ot gera vieta:D
  • 0
Paveiksliukas

#28
Pipirucha

Pipirucha

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.540 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • Darbas:Armija
  • VIP:-
  • XP:>57.000
  • Lukas_Pipiras
MAP darbas atmestas, jau surasta nauja Baikerių bazė.
  • 0

b5agtog.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)